Barreira Arte + Diseño

Введення

Прочитайте офіційний опис

131426_BarreiraADluz-low.jpg

Вибирати навчання в Barreira AD - це вибрати вхід до іншого, різноманітного, творчого середовища; середовище, де ти можеш бути ким хочеш, адже студенти та викладачі поважають не лише різницю, але й побудову особистості, таланту та самого голосу.

Barreira AD, маючи досвід роботи понад 60 років, викладає Модний дизайн, Графічний дизайн, Дизайн інтер'єрів, 3D-анімацію, Дизайн відеоігор та кіно в різних офіційних програмах - середній та вищий ступінь, вищі студії еквівалентні університетській ступеня - та в Міжнародні майстри з методом, заснованим на прикладних знаннях: наші студенти навчаються, коли працюють над творчими проектами з реальним листуванням у професійному секторі, на який вони орієнтовані.

Наші аудиторії та аудиторні кабінети оснащені новітніми технологічними засобами, щоб студент мав у своєму розпорядженні інструменти, з якими він буде працювати, коли закінчить навчання в центрі.

Тому що, якщо чогось шукають у Barreira AD, окрім розвитку індивідуального та колективного таланту, це підготувати наших учнів та студентів таким чином, щоб вони покинули ринок праці з гарантією, що те, що вони навчилися, дозволить їм вибрати роботу в Вищий рівень завдяки відмінностям, які роблять їх унікальними. Це робить їх більше.

Що для нас 'БІЛЬ БІЛЬШЕ'?

БУДЕ БІЛЬШЕ - це не лише Barreira AD, це ви. Такі люди, як ти, що повірили у вибір іншого шляху, всі ті люди, які завдяки своїй творчості створюють кращий світ. Ви, хто відмовився від загальноприйнятого і обрали для себе більше, щоб бути більше.

Якщо ви вирішили мріяти, а не відповідати, якщо ви вибираєте інноваційний замість загального, якщо ви вирішили трансформуватися, якщо ви вирішите створити, ... ви вирішите бути БОЛЬШОЮ.

Навчання у Валенсії (Іспанія)

Валенсія - третє найважливіше місто Іспанії, це буде Всесвітня столиця дизайну в 2022 році, і саме європейське місце призначення приймає більше іноземних студентів, і це нас не дивує: столиця громади Валенсії, купана Середземномор'ям, забезпечує чудову Якість життя його мешканців, звичайна та епізодична. Безпечне, тепле, доброзичливе, зелене, культурне, живе, добре пов’язане: життя у Валенсії - це досвід, позначений світлом, радістю та можливостями для особистого та трудового зростання, які пропонує місто.

Методика викладання

Методика Barreira AD по суті базується на досвіді студентів.

Ми розмежовуємо себе, вставляючи наших студентів на найкращі робочі місця завдяки наступним стовпам:

  • Найкращий навчальний колектив. Це наш бейдж і найбільше хвалили наш центр. У нас є активні професіонали, які займають позицію, що має велике значення у світі дизайну, і, безсумнівно, пропонують студенту реальне та елітарне бачення, направляючи їх у подальшій професійній кар’єрі, розширюючи свою мережу контактів і навіть підтримуючи їх справжні професійні проекти.
  • Угоди з компаніями. Barreira AD пропонує 3 посади в професійній практиці для кожного студента, крім реальних проектів та семінарів. Ми маємо розгалужену мережу угод з високопоставленими та репутаційними компаніями, такими як: IKEA, Porcelanosa, Samsung, Google, Fantasy, Centro Sperimentale di Cinematografia, Agatha Ruiz de la Prada, Dolby Labs, Polimoda, Istituto Marangoni, Habitat, IBM , AMIN, Leroy Merlin, SKY Television, El Corte Inglés, CANADA, HBO Іспанія, Ogilvy, Telva, Повсякденні готелі, 3D пар, NUKE, ...
  • Професійна реальність. Студент з першого дня, що починається в Barreira AD, навчається в реальних професійних аспектах. Обидва контакти з професіоналами, реалізація реальних проектів для компаній, де вони плекають свої знання одночасно з резюме.
  • Інтернаціоналізація Важливо, щоб наші студенти мали різні точки зору, щоб вони харчувалися різними культурами і щоб усі двері були відкритими. Тому всі навчальні програми Barreira AD включають навчальні поїздки, викладачів та міжнародні проекти (CUMULUS, ELIA, ERASMUS).
  • Інновації Постійна відданість навчанню інновацій та використання нових технологій як основної підтримки.

Розташування

Валенсія

Address
Gran Vía Fernando el Católico 69
Валенсія, Валенсія, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія