Barcelona Graduate School of Economics

Введення

Прочитайте офіційний опис

Чому навчатися в Barcelona GSE

Barcelona GSE є провідним закладом післядипломної освіти та досліджень в галузі економіки, фінансів та наукових даних.

Ми привозимо до Барселони талановитих, вмотивованих студентів з понад 40 країн світу та з'єднуємо їх з найвищими науковими співробітниками, досвідченим викладачем, міжнародними випускниками та сильною мережею рекрутерів.

Мета наших строгих однорічних магістерських програм - підготувати випускників до професійної та академічної кар’єри, що потребує інтенсивного аналітичного мислення та гнучкого мислення.

Нобелівські лауреати допомагають розвинути магістра

Наша вчена рада понад 30 провідних вчених, включаючи 11 лауреатів Нобелівської премії з економіки, надає стратегічні рекомендації щодо розробки програм.

Отримав рейтинг у 10 провідних європейських інститутах для дослідження економіки (RePEc)

RePEc також займає 20 кращих відділів економіки у всьому світі. Крім того, обидва заклади університету Barcelona GSE , Universitat Pompeu Fabra та Universitat Autònoma de Barcelona, посідають Всесвітнє ранжування університету QS за економікою та економетрикою на 38-му місці та в топ-100 відповідно.

Наші випускники отримують конкурентні роботи

93% випускників помістили протягом 6 місяців після закінчення магістра за допомогою нашої спеціальної команди з кар’єрних послуг.

Що відрізняє Barcelona GSE

Позиція в 10 кращих закладах Європи з економічних досліджень (RePEc)
Досконалість школи покладається на талант і привід нашого викладацького та науково-дослідного факультету, який стабільно позиціонує Barcelona GSE серед найкращих світових наукових груп.

Наші випускники отримують конкурентоспроможну роботу
94% випускників працевлаштовані протягом 6 місяців після закінчення магістратури, допомагає наша спеціальна команда кар'єрних служб, яка забезпечить підготовку та підтримку для виїзду у світ, щоб вплинути на галузь чи наукові навчальні заклади.

Нобелівські лауреати допомагають розвивати магістрів
Наші магістерські програми приводять до офіційних ступенів відповідно до законодавства ЄС і отримують стратегічні вказівки групи з понад 30 провідних науковців, включаючи 11 Нобелівських лауреатів, в Науковій раді Barcelona GSE .

Клас 2020 на перший погляд

Клас до 2020 року складається з 193 студентів із 43 країн із середнім віком 25 років. Більшість студентів мають ступінь бакалавра з економіки чи фінансів. Інші люди походять з інженерії, математики чи інших галузей.

Студенти зі всього світу

85% студентів до класу 2020 року - за межами Іспанії, а 50% студентів - з-за меж Європи. Ці студенти приносять у клас збагачувальну суміш професійного походження, культурної перспективи та особистого досвіду.

Досвід роботи до магістерської програми

У класі 2020 року у нас є 80% студентів, які приїжджають прямо зі свого ступеня бакалавра для навчання магістра. Решта студентів мають професійний досвід роботи в консультаційних фірмах, міжнародних організаціях та банках, а також у науково-дослідних установах та державних установах.

Життя в Барселоні

Завдяки семи університетам та численним науковим установам, Барселона є однією з найбільш надихаючих у навколишньому середовищі Європи для студентів та викладачів для життя та навчання.

Ця інтелектуально приваблива атмосфера в поєднанні з місцем розташування Barcelona GSE в університетських містечках двох міжнародних університетів ставить наших студентів в центрі динамічного академічного середовища.

Ми також пропонуємо велику різноманітність літніх курсів, натисніть тут, щоб прочитати більше.

Розташування

Барселона

Address
Ramon Trias Fargas 25-27
08005 Барселона, Каталонія, Іспанія
Телефон
+34 93 542 1234

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія