Barcelona Graduate School of Economics

Введення

Прочитайте офіційний опис

Чому навчатися в Barcelona GSE

Barcelona GSE є провідним закладом післядипломної освіти та досліджень в галузі економіки, фінансів та наукових даних.

Ми привозимо до Барселони талановитих, вмотивованих студентів з понад 40 країн світу та з'єднуємо їх з найвищими науковими співробітниками, досвідченим викладачем, міжнародними випускниками та сильною мережею рекрутерів.

Мета наших строгих однорічних магістерських програм - підготувати випускників до професійної та академічної кар’єри, що потребує інтенсивного аналітичного мислення та гнучкого мислення.

Нобелівські лауреати допомагають розвинути магістра

Наша вчена рада понад 30 провідних вчених, включаючи 11 лауреатів Нобелівської премії з економіки, надає стратегічні рекомендації щодо розробки програм.

Отримав рейтинг у 10 провідних європейських інститутах для дослідження економіки (RePEc)

Ми також зараховуємо до Top 20 економічних відділів по всьому світу RePEc. Крім того, обидва університети-засновники Barcelona GSE , Universitat Pompeu Fabra та Universitat Autònoma de Barcelona оцінюються в рейтингах світового університету QS для економіки

Наші випускники отримують конкурентні роботи

93% випускників помістили протягом 6 місяців після закінчення магістра за допомогою нашої спеціальної команди з кар’єрних послуг.

Що відрізняє Barcelona GSE

Позиція в 10 кращих установах Європи з економічних досліджень (RePEc)
The

Наші випускники отримують конкурентоспроможну роботу
94% випускників розміщуються протягом 6 місяців після закінчення магістратури, допомагаючи нашим відданим

Нобелівські лауреати допомагають розвивати магістрів
Наші магістерські програми приводять до офіційних ступенів відповідно до законодавства ЄС та отримують стратегічні вказівки групи з понад 30 провідних науковців, включаючи 11 Нобелівських лауреатів, в Barcelona GSE

Клас 2020 на перший погляд

Клас до 2020 року складається з 193 студентів із 43 країн із середнім віком 25 років. Більшість студентів мають ступінь бакалавра з економіки чи фінансів. Інші люди походять з інженерії, математики чи інших галузей.

Студенти зі всього світу

85% студентів до класу 2020 року - за межами Іспанії, а 50% студентів - з-за меж Європи. Ці студенти приносять у клас збагачувальну суміш професійного походження, культурної перспективи та особистого досвіду.

Досвід роботи до магістерської програми

У класі 2020 року у нас є 80% студентів, які приїжджають прямо зі свого ступеня бакалавра для навчання магістра. Решта студентів мають професійний досвід роботи в консультаційних фірмах, міжнародних організаціях та банках, а також у науково-дослідних установах та державних установах.

Життя в Барселоні

Завдяки семи університетам та численним науковим установам, Барселона є однією з найбільш надихаючих у навколишньому середовищі Європи для студентів та викладачів для життя та навчання.

Ця інтелектуально приваблива атмосфера в поєднанні з місцем розташування Barcelona GSE в університетських містечках двох міжнародних університетів ставить наших студентів в центрі динамічного академічного середовища.

Розташування

Барселона

Address
Ramon Trias Fargas 25-27
08005 Барселона, Каталонія, Іспанія
Телефон
+34 93 542 1234