Barcelona School of Management · Pompeu Fabra University

Введення

Прочитайте офіційний опис

UPF Barcelona School of Management - це школа управління Pompeu Fabra University, одна з кращих університетів у всьому світі, згідно з основними міжнародними рейтингами. Вона є частиною Інституту безперервної освіти Університету ім. Помпеу Фабра, яку очолює ректор університету. Наша місія полягає в тому, щоб розвивати фахівців, які трансформуватимуть суспільство, кидаючи виклик нормам науки та соціальної свідомості. Ми пропонуємо магістерські програми, аспірантуру та курси спеціалізації в області ділового адміністрування та менеджменту, права, політики та державного управління, креативності та технології, економіки, управління охороною здоров'я та науки, комунікації, журналістики та перекладу, маркетингу та брендингу, бухгалтерського обліку та фінансів та людських ресурсів. Ресурси Ми визначаємо управління як ресурс, який є основою для будь-якого професійного розвитку; це не просто пов'язано з світом ділових або лідерських ролей. Ми бачимо, що освіта є зв'язком між університетом та компанією. З цієї причини всі магістерські та післядипломні курси розробляються спільно самими престижними вченими UPF та шанованими фахівцями провідних компаній та державних органів.

608_img4.jpg

Чому вибирати нас?

Тому що це бізнес-школа університету ім. Помпеу Фабра, одного з кращих університетів у світі за основними міжнародними рейтингами:

  • Отримав 12 найкращих університетів у світі до 50 років за рейтингом Times Higher Education (2015).
  • Топ-10 найкращих університетів Європи за версією U-Multirank (2015)
  • У 400 найбільших університетах згідно з Академічним рейтингом світових університетів (2014 р.). Провідний іспанський університет у галузі соціальних наук

Для її національно та всесвітньо відомих викладачів; об'єднуючи найкращих лекторів UPF, лідерів у викладанні, науково-дослідницькому та науковому випуску, з висококваліфікованими директорами та професіоналами з кращих компаній на ринку. Через його всебічне, багатогранне бачення управління, яке визначається як ресурс, що є основою для будь-якого професійного розвитку; це не просто пов'язано з світом ділових або лідерських ролей. Щоб насолодитися міжнародним досвідом навчання на всіх його кампусах. У 2015 році:

  • 45 національностей представлені серед студентського корпусу
  • 82% стипендій надається міжнародним студентам
  • 71% викладачів магістра наук отримали освіту в престижних університетах за межами Іспанії

За його міцний зв'язок з промисловістю. У 2015 році:

  • Більше 900 студентів пройшли стажування.
  • З компаніями було підписано понад 1200 умовних стажування

За його чудове розташування в динамічному, космополітичному місті Барселона та її символічних об'єктах: кампусі Сіутаделла, будівлю Балмес, кампус Поблену та кампус Мар. За свою підтримку і прихильність таланту та мотивації своїх учнів. Минулого року:

  • 29 студентів магістра отримали вищу магістерську стипендію
  • Стипендії 26 талантів нагороджені найвидатнішими студентами Барселонської школи менеджменту

Оскільки 91% учнів би рекомендували магістерські та післядипломні програми шкільному курсу другу.

Розташування

Барселона

UPF Barcelona School Of Management

Address
Barcelona School of Management
Balmes, 132-134


08008 Барселона, Каталонія, Іспанія
Телефон
+34 935 42 18 00

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Акредитації

EFMD Equis Accredited

Програми