Artidi Escuela Superior

Введення

Прочитайте офіційний опис

Наша історія

У 80-х групах підприємців розпочала свою професійну діяльність як вітрини та мерчендайзери в Барселоні. Поступово пропозиція послуг з комерційного оздоблення поширюється на інші громади, поступившись у 1990 році першим курсом по декору вікон в Барселоні для Торгової палати, а згодом розширившись.

Протягом 90-х років розпочалася формаційна зв'язок з Інститутом освіти університету Барселони, викладаючи в 1995 році перший курс оформлення вікон та мерчандайзингу професорам комерції та маркетингу. Різноманітність колективу дозволила поєднувати професійні послуги в міжнародно визнаних компаніях та створювати нові навчальні плани, спрямовані на компанії, ратуші, спілки, асоціації та інші професійні групи.

Ділові зв'язки, визнання професійної підготовки та попит на професіоналів поступилися місцем відкриття школи вітражних вікон ÁRTIDI у старому металоконструкції 1910 року, заснованому з метою підготовки нових професіоналів. В даний час ми розширилися, щоб стати найбільшою школою в Європі з одягу вікон та навчання візуального мерчандайзингу та торгівлі.

філософія

Філософія Артіді є піонером у навчанні, тому що ми не просто навчаємо. Наші студенти впроваджують інновації та вдосконалюють стратегії продажів для бізнесу та комерції. В ÁRTIDI ми пропонуємо стратегії та навчання для її досягнення. Студенти ÁRTIDI відомі в бізнес-секторі не лише як професійні експерти, але і як новатори в техніці продажів.

Наші студенти вчаться отримувати інформацію, щоб мати свої критерії та рішення. Студенти, які приносять новини, створюють тенденції та виявляють потреби ринку, тому що ми мотивуємо їх на це і навчаємо їх робити.

Як змусити наших студентів задавати тенденції? У школі вони викладають конкретні класи для аналізу ринку та відкриття новинки. Круглі столи, де студенти стають Coolhunter і сприяють своєму баченню нових тенденцій. Заняття з мотивації та творчості. Вони беруть участь у конференціях, де вони є головними героями, створюють творчі дії, оригінальні та з реальними результатами. Самодостатні студенти, які створюють тенденції бренду.

Методологія

В ÁRTIDI викладається визнаний, професійний, полікультурний тренінг з відкритим та множинним ставленням, відмінним від інших формацій. Наш досвід більш ніж 20-річної професійної та викладацької кар'єри показав нам, що, щоб бути хорошим професіоналом, ти повинен вчитися, роблячись у реальному просторі та з кваліфікованими фахівцями.

Методика ARTIDI має справжнє міжнародне визнання, що виходить далеко за межі реалізації звичайних курсів. Від найбільш конкретної і детальної теорії до знання найбільш інноваційних стратегій, у нашій школі ми домагаємося формальної досконалості. Методика навчання практична, ефективна та реальна, тому що лише ÁRTIDI має інфраструктуру, призначену виключно для такого типу навчання.

Студенти беруть участь у повному навчанні, яке охоплює всі аспекти, такі як справжні вітрини, дизайн оригінальних та декоративних елементів до візуального мерчандайзингу в реальному магазині та найновіший комп’ютерний інструмент для ексклюзивного навчання в нашій школі. Окрім дизайну магазину, меблів, тривимірного продуктового макета та ділової практики. Формуючий результат досягається за допомогою найсучасніших методів просування від навчання до професійних цінностей, поглядів та стратегій.

119504_54e5d044495baa14f6da8c7dda7930791c3bd8e2554c704c732a78d0904dc05a_1280.jpg

Послуги з візуального мерчандайзингу та декорування вікон

"Те, що ми вчимося, ми вчимо, роблячи" Ця цитата Арістотеля описує навчання в Артіді. Комод для вікон та візуальний мерчандайзер повинен бути навчений практикувати. Проектування, конструкція та складання - це справжня послідовність, в якій ці фахівці повинні пройти навчання. Отже, Артіді має найбільшу інфраструктуру в Європі, присвячену цьому виду навчання.

Представники “Лондонської школи архітекторів”, а також інших національних та міжнародних ЗМІ згадали наші заклади як найбільш обладнані для створення висококваліфікованих фахівців.

Теоретичні аудиторії; майстерні, оснащені різними інструментами та матеріалами; експериментальний магазин на практиці від розміщення продуктів, атмосфери до дизайну корпоративного іміджу; Класна кімната 3D-дизайну та понад 40 справжніх вітрин різних типів та лампочок для освітлення, які складають наші об'єкти понад 1000 м2. У нас також є понад 100 корпоративних манекенів, справжніх магазинів товарів та внутрішнього внутрішнього дворика.

Наша інфраструктура дозволяє студентам навчатись у реальних умовах поза стандартним навчанням.

Гарантія якості та навчання

В даний час проведення навчального курсу є важливим для того, щоб бути частиною цього конкурентного робочого світу. Для цього існують різні фактори оцінки, щоб зацікавлені сторони могли оцінити найбільш відповідний вибір.

Печатка гарантії якості та формальної гарантії - це концепція національного навчання саморегуляції сектору одягу та візуального мерчандайзингу. Знак, який гарантує зацікавленим курсам; управління, програмування, проектування та планування навчального плану, а також викладацького складу; Їх проводили та контролювали кваліфіковані фахівці з навчальної техніки.

З 1992 року ми заохочуємо і сприяємо навчанню. Значок CGF визначає Ардіті як навчальний центр, де якість та гарантія є у всіх його навчальних програмах.

Розташування

Барселона

Address
Calle de la Llacuna, 50
Барселона, Каталонія, Іспанія