University Centre of the Westfjords

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університетський центр Westfjords є неприбутковою організацією, заснованою у березні 2005 року. Вона має 40 засновників, включаючи всі вищі навчальні заклади країни. Центр розпочав свою діяльність у Вестраху в Ісафьордурі в січні 2006 року. У цьому ж будинку розташовані офіси Морського науково-дослідного інституту, Ісландського рибальського лабораторії та Ісландського дослідницького центру снігових лавин. Місцевий центр регіонального розвитку Westfjords також розташований тут, і всі організації, представлені в будівлі, мають спільні приймальні приміщення.

Університетський Центр пропонує міжнародно-орієнтовану, міждисциплінарну магістерську програму з управління прибережними та морськими ресурсами, яка викладається англійською мовою. Програма готує студентів до співпраці з одним з найважливіших та найважливіших предметів сьогодні: управління та використання природних ресурсів. Програма викладається в тритижневі модулі, і кожен модуль також пропонується як короткостроковий курс.

Центр також допомагає університетським студентам та вчителям поза межами області у встановленні контактів у Westfjords. Центр надає інформацію про регіон як цікавий варіант і місце для досліджень та допомагає студентам та науковцям у своїй роботі над дослідницькими проектами у Westfjords.

Розташування

Ísafjörður

University Centre Of The Westfjords

Address
Sudurgotu 12,

400 Ísafjörður, Ісландія
Веб-сайт
Телефон
+354 450 3040