Iceland Academy of the Arts

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про Академії

Ісландія академія мистецтв є самокерованою установа, що надає вищу освіту в галузі образотворчого мистецтва, театру, танцю, музики, дизайну, архітектури та художньої освіти.

Роль і завдання

Роль Ісландії академії мистецтв є заохочення прогресивного мислення в мистецтві і стимулювати інновації та розвиток в різних областях. Академія пропонує навчання в мистецтві на університетському рівні і передає знання і як професіоналізм у мистецтві в ісландському суспільстві. Він працює в глобальній навколишнього середовища і заходи себе проти академій які виділяються в мистецькій освіті в сусідніх країнах.

Три основні цінності направляти фокус і напрямок Академії у всіх його робіт:

Цікавість Розуміння Мужність

Цікавість змушує нас ставити питання і шукати нові підходи, рішення і відповіді. Ми проаналізуємо ці відповіді і прагнути зрозуміти, що чуже нам. Через розуміння і навчання ми розробляємо таланти і навички, ми вимагаємо. Таким чином, ми підсилюємо нашу мужність, щоб слідувати за нашими переконаннями і нашої художнього бачення.

Співпраця

Ісландія Академія мистецтв робить акцент на зміцнення співпраці з іншими установами вищої освіти в країні і різних інших установ і підприємств. Його партнерами є: Університет Ісландії, Рейк'явік університет, Сільськогосподарський Університет Ісландії, Біфрост університет, Музей мистецтв Рейк'явіка, Національна галерея Ісландії, Художній музей живого, Ísafjörður Музична школа, культурний центр Skaftfell, то Ісландія симфонічний оркестр, Ісландський опера, Salur Мюзик-хол, Капут, Рейк'явік Міський театр, Національний театр, Акурейри театр, Ісландія Dance Company, фестиваль мистецтв Рейк'явік і державна радіомовна служба.

Ісландія академія мистецтв є активним учасником міжнародного співробітництва. Академія зробила двосторонні угоди з близько 120 вищих навчальних закладів у Європі в рамках програми Erasmus. У Nordplus, Академія співпрацює з близько 90 художніх академій в Скандинавії та країнах Балтії. Ведеться підготовка до співпраці з художніх академій в Азії, включаючи Китай, Японію і Таїланд. Тому студенти можуть завершити частину своїх досліджень у зарубіжних місцях. В цілому, обмін студентами триває один семестр. Велика кількість валютних студентів також вчиться в Ісландії академії мистецтв, а також численні викладачі іноземних гостей викладати в Академії протягом більш тривалих або більш коротких періодів часу.

освіта

Академія пропонує повну освіту часу на університетському рівні, підкреслюючи високу навчання і підготовку для студентів, які пройшли найсуворіші вимоги допуску. Чотири відділення факультетів пропонують програми на ступінь бакалавра мистецтв рівні через різних галузей дослідження. Три відомства пропонують магістерської програми і, крім того Департамент Музика пропонує програму Диплом.

Навчальні Прогрес

Навчання в Академії вимірюється в ECTS (Європейська Кредитна система переказів) кредитів. Навантаження за кредит коливається від предметних областях, але, загалом, студент може розраховувати на присвятити як мінімум 25-30 годин роботи в кредит.

програми бакалаврату

Мінімум 180 ECTS потрібні для BA або B.Mus. Ступінь. Навчальна програма Академії організована, щоб протягом максимум 72 ECTS в один навчальний рік і не більше ніж в цілому 210 ECTS протягом усього терміну студента дослідження.

Повний робочий день студент повинен завершити як мінімум 48 ECTS в навчальний рік, щоб мати можливість перейти до наступного року навчання.

Для того, щоб перейти від одного семестру до наступного, студенти повинні заплатити всі видатні збори. Зміни в реєстрації не допускається після 1 жовтня в осінньому семестрі і 15 лютого у весняному семестрі.

Учнівська загальна комбінована період навчання не повинна перевищувати один рік понад нормальну тривалість навчання, за винятком відсутності у зв'язку з по вагітності та пологах / відпустки по батьківства. Ректор, за рекомендацією Діна, може надати винятки з цього правила в особливих обставинах. У цих випадках відповідні учні повинні пояснити їх обставини в письмовій формі, заявивши, їх причини застосування.

магістратура

Мінімум 120 ECTS потрібні для М.А., M.Mus. і M.Art.Ed. Ступеня. Навчальна програма Академії організована, щоб протягом максимум 66 ECTS в один навчальний рік і не більше ніж 132 ECTS протягом усього терміну студента дослідження.

Студенти магістратури в області дизайну, образотворчого мистецтва та композиції повинні заповнити мінімум 48 ECTS для того, щоб перейти до наступного року навчання.

Для того, щоб перейти від одного семестру до наступного, студенти повинні заплатити всі видатні збори. Зміни в реєстрації не допускається після 1 жовтня в осінньому семестрі і 15 лютого у весняному семестрі.

Учнівська загальна безперервний період навчання не повинна перевищувати один рік понад нормальну тривалість навчання. У відділі мистецтв освіти, студентський загальна безперервний період навчання не повинен перевищувати двох років нормальної тривалості навчання, за винятком відсутності у зв'язку з материнством / відпустки по батьківства. Ректор, за рекомендацією Діна, може надати винятки з цього правила при особливих обставинах. У цих випадках відповідні учні повинні пояснити їх обставини в письмовій формі, із зазначенням причин для їх застосування.

Вхід

Ісландія академія мистецтв прагне талановитих і творчих людей з твердою базової освіти і первинного знання мистецтва.

Заявки на навчальний рік 2016-2017 відкриється в січні 2016 року.

Електронна форма заявки можна на сайті. Кандидати повинні представити електронну форму заявки. Інші необхідні документи і процедури застосування варіюються залежно від кожного відділу. З цієї причини, дуже важливо, що заявник читає відповідну інформацію кафедри тісно і ретельно слідує інструкціям.

Додаток не діє, поки заявник не подав заяву, заплатив мито додатків і МАА отримав наступні документи:

Успішно представлені в електронному вигляді підписали роздруківка електронна форма Завірена копія сертифікатів ступеня і шкільних стенограми інші необхідні документи (див відповідну інформацію департамент)

Електронна форма повинна бути роздрукована і підписана тільки він був завершений і представлений. Це необхідно включити фото на паспорт в електронному вигляді. Форма повинна бути передані в систему або відправлено у відповідний відділ офісу разом з необхідними документами.

Реєстраційний внесок

МАА стягує 5.000 IKR для кожної програми. Вступний внесок стягується з заявників кредитної карти, коли подається заява і не підлягає відшкодуванню. Продавець має всю інформацію від покупця у зв'язку з покупкою в якості конфіденційної. Ні за яких обставин інформація бути передана третій стороні.

Дизайн дослідження, музика і мистецтво в Ісландії

Ісландія академія мистецтв є платформою для творчості, експериментів і критичного мислення. Академія пропонує тісну мережа вчених, практиків та студентів у безпосередньому контакті з місцевою культурою і в безпосередній близькості від величезної сільський пейзаж Ісландії.

В Ісландії академії мистецтв ви будете частиною динамічного і тісному в'язати мережі художників і дизайнерів, де у вас є свобода, щоб експериментувати і відкривати нові речі про себе і свою професійній практиці.

Найбільш відомі художники і дизайнери Ісландії є частиною і вчився в Ісландії академії мистецтв, таких як Рагнар Кьяртанссон, Kjartan Sveinson (колишній член Sigur Rós), Elfa Виконати Kristinsdóttir, скрипаль і PrOfFeSsOr, Ганна Þorvaldsdóttir, відомий композитор, Вик Prjónsdóttir і Зіггі Eggerts.

З творчої думки, ми змінюємо світ. Мистецтво нічийної спосіб розуміння себе, своє оточення і свою історію і творення майбутнього. В останні кілька років, економічна цінність творчих індустрій стала очевидною для всіх. Арт ми змінюємо ставлення, ми змінюємо життя народних і таким чином, ми сподіваємося, сприяючи, щоб зробити світ кращим.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Переглянути магістерські програми »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Master

ма дизайн

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років August 2018 Ісландія Reykjavík

Зараз ми використовуємо термін «дизайн» про те, що мислення виходить далеко за рамки традиційної області дизайну, а дизайн обертається в першу чергу навколо формуванні простору всередині людського розуму і кров'янисті виділення нових можливостей. [+]

Думаючи формує світ

Зараз ми використовуємо термін «дизайн» про те, що мислення виходить далеко за рамки традиційної області дизайну, а дизайн обертається в першу чергу навколо формуванні простору всередині людського розуму і кров'янисті виділення нових можливостей. Дизайн дослідження, перетворюючої сили і політична акція. Ніщо не має ніякого відношення до неї, будь то освіта, політика, бізнес або суспільство в цілому. ... [-]


ма образотворчого мистецтва

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років August 2018 Ісландія Reykjavík

Майстер Програма в витончених мистецтв в Ісландії академії мистецтв пропонує платформу для студентів поглибити свої знання і підвищити свої навички в галузі образотворчого мистецтва, зміцнення їх особисте бачення і співвідносити свої художню практику з теоретичними критеріями дисципліна в. [+]

Профіль і цілі навчальної програми

Майстер Програма в витончених мистецтв в Ісландії академії мистецтв пропонує платформу для студентів поглибити свої знання і підвищити свої навички в галузі образотворчого мистецтва, зміцнення їх особисте бачення і співвідносити свої художню практику з теоретичними критеріями дисципліна в.

Курс пред'являє високі вимоги для незалежних методів роботи. Існує акцент на художньої практики і досліджень за участю систематичної підготовці знань, що студенти розвивають хорошу команду академічних і практичних параметрів образотворчого мистецтва в рамках підготовки до роботи в якості незалежних художників в сучасному полі мистецтва.... [-]


ма склад

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років August 2018 Ісландія Reykjavík

Це навчальна програма дворічна 120 ECTS. MA-програма в музичній композиції забезпечує студенту засоби для створення і розвитку його / її площа спеціальності в якості композитора. [+]

Це навчальна програма дворічна 120 ECTS. MA-програма в музичній композиції забезпечує студенту засоби для створення і розвитку його / її площа спеціальності в якості композитора. Студент може вибрати один з різних модулів щодо музичної теорії, електроакустики, прилади і склад, щоб підтримати його / її полі. Крім того, з метою розвитку студентів професійних навичок, студент може вибрати з програми в галузі підприємництва, управління проектами або художнього відбиває досліджень.... [-]


Відео

MA Design - Jiao Jiaoni

MA Design - Arite Fricke