University of Limerick, Centre for Project Management

Введення

Прочитайте офіційний опис

університет Лимерика

Університет Лимерика (UL) є незалежною, на міжнародному рівні зосереджені університет з гордим записи інновацій в галузі освіти і передового досвіду в галузі науки і освіти.

Ми пишаємося тим, залучення студентів, які шукають сприятливі умови для навчання, щоб допомогти підтримувати і досягнення своїх особистих і професійних мрії. Випускники UL мають рекорд високої зайнятості та Університет має тісні робочі відносини з промисловістю, від студентів до постдокторські рівня. Наше бачення полягає в наданні студентам академічного середовища, яка підтримує інтелектуальне зростання і розвиток особистості і характеризується принципами справедливості, рівності і цілісності.

ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ

Одним з перших в світі центрів передового досвіду, що спеціалізуються в галузі освіти з управління проектами, навчання і проведення досліджень, UL CPM є єдиним центром такого типу в Ірландії.

Центр з управління проектами розташований в Kemmy Business School в університеті Лимерика. Заснована в 1992 році, він є одним з перших в світі центрів передового досвіду, що спеціалізуються в галузі освіти управління проектами, підготовки кадрів і наукових досліджень.

Наші програми спрямовані на розвиток всебічних знань бізнесу та навички до зачаття, планування, реалізації та завершення проектів, успішно. Центр очолив розробку альтернативних методів дослідження, які відповідають зміна способу життя і задоволення потреб різних секторів бізнесу.

Зокрема місія КФМ полягає в перетворенні досвіду управління проектами в життєздатні практичних рішень для оперативного користь організацій і компаній.

ВИКЛАДАЧІ Досвідчені викладачі на передньому краї своїх областях.

CPM курси вивчення дисципліни управління проектами з академічних і практик перспективи, з досвідченими лекторами на передньому краї своїх областях. Наші викладачі працюють у співпраці з провідними менеджерами проектів та програм для забезпечення учнів піддаються останнім і найбільш відповідних випадках галузі і зміст курсу.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MSc »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Відео

Discover what Aidan Cafferky, Mechanical Engineer, learnt from the course

See how Lloyd Harnett, Revenue & IT Manager, benefited from the course

Для зв'язку
Адреса місце знаходження
Plassey, Limerick, Ireland
Limerick, IE
Соціальні медіа