University College Dublin

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ірландський глобальний університет

Понад 160 років освіти

UCD є одним з провідних європейських університетів, що займають багато наукових досліджень; середовище, де бакалаврська освіта, підготовка магістрів та кандидатів наук, наукові дослідження, інновації та залучення громади формують динамічний спектр діяльності.

З часу свого заснування Університет зробив унікальний внесок у створення сучасної Ірландії, заснований на успішній взаємодії з ірландським суспільством на всіх рівнях та в усіх сферах діяльності. Міжнародний статус UCD зріс за останні роки; в даний час він входить до рейтингу 1% вищих навчальних закладів у всьому світі. UCD - це також університет Ірландії, що найчастіше працює у всьому світі, де навчається понад 30 000 студентів із 136 країн, у тому числі майже 4000 студентів, розташованих за межами Ірландії. Головний кампус університету в Дубліні займає велику паркову ділянку площею 133 га і пропонує провідні світові об'єкти, включаючи Науковий центр УКБ О'Брайєна, Юридичну школу УКД Сазерленд, Школу бізнесу УКХ Лохлан Квін, Бізнес-центр УКД Мура Студентський центр UCD.

Як найбільший університет Ірландії, з його великою силою та різноманітністю дисциплін, UCD охоплює свою роль сприяти процвітанню Ірландії шляхом вивчення людей, суспільства, бізнесу, економіки, культури, мов та мистецтва, а також шляхом досліджень та інновації. Стратегія університету на 2020-2024 роки "Піднесення в майбутнє" окреслює цілі та основні стратегічні ініціативи, розроблені з метою реалізації бачення UCD на цю епоху.

Боротьба із глобальними проблемами: дослідження та інновації в UCD

Дослідження та інновації є основними рушіями динамічної економіки, інформованого суспільства та енергійної культури. Спектр досліджень та інновацій в UCD охоплює окремих науковців, дослідницькі групи, стартап-компанії та широкомасштабну співпрацю з промисловістю та іншими партнерами. Дослідження проводяться в кожному з широкого кола дисциплін Університету та в мультидисциплінарних науково-дослідних програмах, що вирішують проблеми глобального масштабу.

У 2018/19 рр. Дослідники UCD отримали 153 млн. Євро на наукові гранти від національних та міжнародних фінансових агентств, компаній та фондів. З 2009/10 р. Дослідники UCD отримали понад 1 млрд. Євро таких грантів. Їхні дослідження підтримують національні науково-дослідні та технологічні інститути та центри, включаючи фінансований SFI Інсайт-центр аналізу даних, Ірландський центр досліджень прикладних геологічних наук (iCRAG), Біоекономічний дослідницький центр (BEACON) та I-Form Advanced Manufacturing Research Center.

UCD мав провідні національні успіхи у багатьох найпрестижніших європейських нагородах, включаючи Європейську дослідницьку раду та схеми Марії Склодовської-Кюрі.

За останнє десятиліття дослідники UCD збільшили щорічну кількість статей у міжнародній літературі на 40% і в цілому створили понад 31 000 статей. 54% статей були написані у співавторстві з дослідниками з понад 130 країн. Ці статті цитуються іншими дослідниками зі швидкістю, яка на 71% перевищує середній рівень у світі.

Як лідер Ірландії в галузі інновацій, передачі технологій та комерціалізації, прихильність UCD до інновацій та підприємництва визнає важливість активної участі та співпраці для використання передових результатів досліджень та розробок. Підтримка інновацій включає NovaUCD - Центр нових підприємств та підприємців та NexusUCD - Центр промислового партнерства. З 2003 року UCD надав підтримку понад 360 компаніям та підприємствам на початковій стадії через послуги та підтримку, що надаються в університеті, через NovaUCD та програми підтримки бізнесу, які проводяться та управляються NovaUCD.

Визначення досконалості в освіті: викладання та навчання в UCD

UCD - це університет Ірландії першого вибору, який рік за роком лідирує в програмах першого уподобання в Ірландії. Рівень утримання за перший рік становить 94%. За останні три роки UCD посідає перше місце в Ірландії за рівнем працевлаштування для випускників (QS Graduate zapošljivosti Rankings 2018, 2019,2020).

UCD визнаний у всьому світі за свою досконалість у викладанні та навчанні - 14 предметів увійшли до топ-100 у світі (QS World University Ranking by Subject 2019). Ця якість викладання доповнюється високим рівнем підтримки. Кожного наступного першого курсу призначається наставник однолітків, і для кожної програми є студентські радники.

UCD посідає перше місце в університеті Ірландії в рейтингу найкращих глобальних університетів США за версією News & World Report та є Університетом Sunday Times 2020 року.

UCD також є лідером Ірландії в галузі післядипломної освіти з понад 9500 аспірантами; майже 20% з них - аспіранти. 1611 аспірантів користуються структурованою програмою доктора наук, а також науково-освітньою культурою в UCD.

Схема UCD Horizons сучасної модульної освіти, заснована на результатах навчання, передбачає, що 50% студентів беруть модулі за межі своїх предметних областей.

Залучення на глобальному рівні

Світ UCD виходить за межі його містечка, міста та кордонів. Студенти UCD та всесвітня мережа з 279 000 випускників користуються освітою UCD, яка дозволяє їм процвітати та сприяти зростанню глобальної спільноти. Як «університет призначення» номер один для іноземних студентів, що приїжджають в Ірландію, 8 428 іноземних студентів UCD складають 29% студентів, тоді як міжнародні вчені складають 30% викладачів UCD.

Маючи 400 університетів-партнерів для обміну студентами, UCD пропонує широкі можливості для глобального навчання та бере участь у партнерствах, включаючи такі мережі, як Universitas 21, Всесвітня мережа університетів (WUN), UNICA та EUA.

Експертиза UCD визнана у всьому світі, маючи міжнародні акредитації на ступінь UCD від провідних професійних організацій у галузі ветеринарної медицини, архітектури, ландшафтної архітектури, регіонального та містобудування та інженерії. Вища бізнес-школа UCD Michael Smurfit - одна з менш ніж 60 шкіл у всьому світі, яка має потрійну акредитацію від акредитаційних органів США, Європи та Великобританії, а магістр міжнародного менеджменту зараз вважається сьомою у світі, згідно з Financial Times Global Master в галузі управління рейтингом 2019.

Викладачі UCD беруть участь у міжнародній науковій співпраці, обмінюючись та вносячи внесок у глобальний банк знань. Для подальшого розширення цієї глобальної участі UCD розробив мережу Глобальних центрів UCD у Північній Америці, ОАЕ, Індії, Китаї та Малайзії; кожен з яких забезпечує центр дослідницьких та освітніх зв’язків для студентів, викладачів, випускників та партнерів.

UCD за номерами

 • 1 Входить до рейтингу 1% вищих навчальних закладів у всьому світі
 • 29 Відсоток іноземних студентів
 • 30 Відсоток міжнародного персоналу
 • 32 Відсоток студентів магістрантів з недостатньо представлених когорт
 • 64 Відсоток нефінансового фінансування
 • 133 гектари складають лісовий містечко
 • 136 Кількість національностей у складі студентів
 • 520 мільйонів євро річного обороту
 • 574 мільйони євро виграли за рахунок зовнішньофінансових досліджень за останні 5 років
 • 1611 Кількість аспірантів
 • 1727 викладачів (штатні еквіваленти)
 • 1920 допоміжного персоналу (штатний еквівалент)
 • 1854 рік, заснований Джоном Генрі Ньюменом
 • 3984 Кількість іноземних студентів, які працюють за кордоном
 • 8428 Кількість іноземних студентів у головному кампусі
 • 9645 Кількість аспірантів
 • 9 763 Кількість нагород, що присуджуються щороку
 • 33 285 Загальна кількість студентів (включаючи закордонні операції)
 • 167 177 квадратних метрів об'єктів науки, техніки та інновацій
 • 279 000 Кількість випускників у 169 країнах
 • 1 900 000 Приблизна кількість щорічних відвідувань бібліотечних закладів

Примітка:

Кількість студентів та співробітників стосується навчального 2018/19 року.

141260_17979-20201002-115509-small_lake_on_campus.jpgUniversity College Dublin","author_url":"","source":""}" alt="141260_17979-20201002-115509-small_lake_on_campus.jpg" />

Понад 160 років спадщини

Спочатку відомий як Католицький університет Ірландії, а згодом Королівський університет, університет став UCD в 1908 році та складовим коледжем Національного університету Ірландії (NUI). У 1997 р. UCD став автономним університетом у вільній федеральній структурі NUI, а студенти UCD отримують ступені Національного університету Ірландії.

UCD зробив великий внесок у створення сучасної Ірландії. Багато студентів та співробітників UCD брали участь у боротьбі за незалежність Ірландії, і університет створив численних президентів Ірландії та Таосі (Прем'єр-міністрів) на додаток до поколінь ірландських ділових, професійних, культурних та спортивних лідерів. Серед відомих випускників UCD є автори (Мейв Бінчі, Емма Доног'ю, Родді Дойл, Фланн О'Брайен, Марина Карр, Колм Тойбін), актори (Габріель Бірн, Брендан Глісон, Емі Хуберман), режисери (Ніл Джордан, Джим Шерідан) та такі зірки спорту, як капітан ірландського регбі Брайан О'Дрісколл, спортсмен зі спринтерськими перешкодами Дерваль О'Рурк та колишній капітан "Манчестер Юнайтед" та Ірландії Кевін Моран. Мабуть, найвідомішим серед усіх його випускників є письменник Джеймс Джойс, який закінчив бакалавр мистецтв в університеті в 1902 році.

Стратегія UCD 2020-2024

Завдяки нашим дослідженням, нашій освіті та безлічі способів взаємодії з навколишнім світом університети відіграють життєво важливу роль у ці руйнівні часи. У UCD ми маємо як можливість, так і обов’язок забезпечити, щоб у всьому, що ми робимо та говоримо, ми сприяли процвітанню Ірландії та світу.

Спираючись на традиції минулого, ми є університетом майбутнього, пов’язаним та пов’язуючим, залученим та зацікавленим, відданим сталому майбутньому, побудованому на здоровій біосфері.

Ми будемо сприяти цьому стабільному майбутньому через наших випускників, наші дослідження та спосіб ведення нашого бізнесу. Оскільки транзакційна діяльність буде дедалі більше оброблятися в електронному вигляді, людська діяльність буде все більше обертатися навколо творчості, стратегічного та критичного мислення, вирішення проблем та спілкування.

Щоб реагувати на ці ключові тенденції інноваційно та ініціативно, ми приймемо чотири стратегічні теми UCD, які будуть пронизувати все, що ми робимо як установа, керуючи розвитком наших студентів, наших досліджень та університетської спільноти.

Ми забезпечимо можливість кожному члену нашої громади розкрити весь свій потенціал, і ми будемо дотримуватися принципів рівності, різноманітності та включеності, щоб ніхто не був виключений.

За останні п’ять років UCD досягла значного прогресу у виконанні цілей Стратегії UCD на 2015-2020 роки. Ми досягли покращення рівня задоволеності студентів; якість дослідження, кількість та вплив; співвідношення студентів та викладачів та гендерна рівність. Помітні досягнення були досягнуті у сфері взаємодії, яка є центральною темою цієї стратегії. Ми спостерігали надзвичайне збільшення залучення випускників, залучення промисловості та глобальне залучення, а також значне збільшення благодійної підтримки. Ці досягнення, досягнуті на тлі зменшення державного фінансування ірландських університетів, стали результатом нашого будівництва нефінансових доходів.

Протягом періоду останньої стратегії ми перейшли до п’ятирічного горизонту планування, коли наші прогнози щодо кількості студентів та викладачів були продовжені до десяти років, інформуючи про стратегічний план розвитку університетського містечка. Ми прийняли фінансову стратегію, яка дозволить зменшити співвідношення студентів та викладачів та задовольнити потреби в інфраструктурі протягом періоду дії цієї стратегії. Отже, кілька можливостей цієї стратегії вже добре розроблені. Ряд цілей останньої стратегії було досягнуто суттєво, тоді як інші, маючи вже досягнутий значний прогрес, залишаються актуальними та зберігаються в цій оновленій стратегії.

Прогрес UCD за останні п’ять років - це заслуга всіх членів університетської спільноти, а також наших партнерів та прихильників. Ми з нетерпінням чекаємо на вашу постійну підтримку UCD, коли ми приступаємо до наступного розділу історії справді надзвичайного університету.

Основні твердження

Наша місія - сприяти процвітанню Дубліна, Ірландії, Європи та світу завдяки досконалості та впливу наших досліджень та стипендій, якості наших випускників та нашій національній та глобальній участі; надання спільноти, що підтримує, в якій кожен член Університету зможе розкрити свій повний потенціал.

Нашими девізами є

 • Ad astra 'до зірок': відображає наше прагнення до досягнення та успіху.
 • Cothrom na féinne «чесна гра»: відображає нашу прихильність справедливості та рівності.

Наше бачення на 2024 рік полягає в тому, що:

Як Глобальний університет Ірландії, UCD буде відповідати на глобальні виклики майбутнього, переслідуючи чотири стратегічні теми: Створення стійкого глобального суспільства; Трансформація за допомогою цифрових технологій; Побудова здорового світу; та розширення можливостей людства. Ці стратегічні теми сформують наші дослідження, наше викладання та навчання, а також те, як ми поводимось та функціонуємо як спільнота та як установа.

Ми будемо по-справжньому глобальними в нашому широкому діапазоні дисциплін, в охопленні та впливі наших досліджень та інновацій, у нашому цілісному освітньому досвіді, у різноманітті нашого університетського співтовариства та у нашій взаємодії з усіма секторами суспільства та з усіма регіонами світу. Ми будемо відмінні в нашій гостинній та інклюзивній спільноті, нашій відданості інноваціям та справедливості та нашій спритності. Ми доставимо до Ірландії найкраще із світу, а найкраще з Ірландії, включаючи її різні культури, до світу.

UCD і надалі залишатиметься чудовим університетом, що потребує великих наукових досліджень та має глобальний статус та вплив, де видатне, різноманітне та всеохоплююче наукове співтовариство студентів, викладачів та співробітників працює у партнерстві, щоб сприяти розвитку Ірландії та світу.

Наші випускники будуть просякнуті знанням минулого, здатні критично перепитувати сьогодення, уявляти і реалізовувати майбутнє. Завдяки цілісному освітньому досвіду, орієнтованому на студентів та під керівництвом досліджень, який має як широту, так і глибину, вони будуть оснащені знаннями, навичками, досвідом та ставленнями, необхідними для процвітання в сучасному та майбутньому ірландському та світовому суспільствах.

Наші основні цілі

 • Основні цілі 1: Збільшити якість, кількість та вплив наших досліджень, стипендій та інновацій.
 • Основні цілі 2: Забезпечити інклюзивний освітній досвід, який визначає найкращі міжнародні практики та готує наших випускників до процвітання в сучасному та майбутньому суспільствах.
 • Основні цілі 3: Продовжувати розвивати нашу взаємодію на місцевому, національному та міжнародному рівнях.
 • Основні цілі 4: Залучення, утримання та розвиток чудової та різноманітної когорти студентів, викладачів та персоналу.

141261_17979-20201002-115521-Copy_of_campus_view_from_Noah_s_.jpgUniversity College Dublin","author_url":"","source":""}" alt="141261_17979-20201002-115521-Copy_of_campus_view_from_Noah_s_.jpg" />

Розташування

Дублін

Address
University College Dublin,
Belfield

Дублін, Графство Дублін, Ірландія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія