University College Cork Online

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університетський коледж Корк (UCC) присвячена забезпеченню його студенти найкраще вони можуть бути; обіцянку підкріплено його нагородами методів навчання, новітніх науково-дослідних повноважень і довгої історії незалежного мислення від математичного генія Джорджа Буля і за її межами. Все в UCC, від викладачів до адміністративного персоналу, прагне до підтримки студентів, даючи їм палива для реалізації їх потенціалу та формувати світ в якому ми живемо. Після завершення програми на UCC, студенти не тільки працювати готовий, але світ готовий.

Рейтинг та нагороди

Розташувати у верхній 2% університетів у всьому світі, на основі якості його дослідницької та експертної гідності Ірландії перших п'яти-зірковий університет (QS зірок 2011) CWTS Лейден рейтингу 2015: в даний час проводить 16-у позицію в Європі та 52-е місце у світі. U-Multirank рейтинги (березень 2015): UCC був самим виконуючи університет на міжнародному рівні, заснована на отриманні найбільшу кількість балів 'A'. QS World University Rankings по темі (квітень 2015): 13 предметних областей за участю у верхньому ярусі в глобальному масштабі і фармація Фармакологія і перераховані в топ-50 по всьому світу. Єдиний ірландський університет буде нагороджений Університет Року The Sunday Times в чотири рази, у тому числі один в 2016 році.

Зараз на сайті Програми магістратури

Онлайн програми UCC були розроблені, щоб забезпечити як навчання дослідження під керівництвом і практичній основі, щоб дати студентам навички і впевненість, необхідні для досягнення успіху в реальному середовищі.

Бакалавра молодшого медичного персоналу та поліпшення якості охорони здоров'я

Онлайн бакалавра Догляд та програма Здоров'я Поліпшення якості від UCC пропонує зареєстрованим медсестрам і акушеркам гнучкі засоби освоїти основні принципи догляду вирішальне значення для сьогоднішнього сестринської практики, забезпечуючи необхідні дослідження під керівництвом і практичні навички, необхідні для успіху в реальному світі установка стаціонарна допомога.

MSc молодшого медичного персоналу та поліпшення якості охорони здоров'я

Онлайн магістра Догляд та програма Здоров'я Поліпшення якості від UCC пропонує зареєстрованих медсестер гнучкі засоби для розвитку навичок, необхідних для переходу в більш процвітаючих і виконують ролі лідерства. Важливою частиною програми є розвиток навичок критичного оціночних та інновації в клінічній практиці. Спеціальна група викладачів допомагає розвивати ці навички, що є ключем до оптимізації навчального часу і в кінцевому підсумку дозволяє успішні студенти скористатися численними можливостями для кваліфікованих медсестер у всьому світі.

Магістр громадського охорони здоров'я

Онлайн Майстер охорони здоров'я пропонує необхідні докази на основі теорії і реальному житті застосування громадської охорони здоров'я, щоб дати студентам практичні навички і впевненість, необхідні, щоб зробити різницю в питаннях здоров'я населення.

Магістра в гігієні

Магістра в гігієні з UCC приймає однозначно комплексний підхід до охорони здоров'я і безпеки, досліджуючи психологічні чинники, поряд з більш традиційні фізичні фактори ризику, щоб допомогти студентам розвинути стратегії для задоволення потреб сучасного робочого місця. Це 100% онлайн програма передбачає гнучкі засоби для студентам придбати необхідні дослідницькі керівництвом і практичні навички, необхідні їм розвивати свою кар'єру в різних галузях, і мультидисциплінарної області охорони праці.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MSc - OnlineStudies » Перегляд MSc - HealthcareStudies » Перегляд Master »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: