Trinity College Dublin - Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

ласкаво просимо в Trinity Business School, Наші випускники вигоду від заробивши передові бізнес-ступінь від університету, який є одночасно добре відома і високо цінується у всьому світі.

Трініті-коледж Дубліна це єдиний ірландський університет потрапив в топ-100 університетів QS в світі (2015-16 рр), і ми не дуже здивовані, щоб побачити наш приголомшливий кампусу, перерахованих в Top 500 кращих місць в Lonely Planet на планеті, як у нас понад 160000 туристів відвідуючи щороку.

TCD

Трініті-коледж Дубліна має надійну репутацію провідного міжнародного університету, який проходить протягом чотирьох століть. Трініті Бізнес-школа була заснована в 1925 році і має інноваційну роль в управлінні освіти і наукових досліджень, які одночасно служать і впливу промисловості. Протягом багатьох років наша школа відіграє провідну роль в забезпеченні MBA в Європі і створив одну з Європи найбільш затребуваних програм бакалаврату бізнес градусів. У нас є ряд програм, високий рейтинг Мск і наш інноваційний новий бізнес-ступінь бакалавра (Бакалавр бізнес-досліджень, BBS) буде приймати в своїх перших студентів в 2016/17. У нас також є яскраві програми PhD з успішних випускників, які працюють по всій земній кулі і генеруючи вплив через своїх досліджень.

Наш підхід до освіти є унікальним, висока якість і те, що ми постійно вдосконалюємось. Ми наш рухомий бажанням поставити п'ять ключових завдань, які засновані на нашій пристрасті є частиною бізнес-школи наслідок:

Освіта зосереджені на кар'єрі і ефективності бізнесу. Програми, які створюють великі кар'єри для наших випускників і відмінну продуктивність для підприємств, в яких вони беруть участь. Наші випускники навчаються передові управління реального світу і провідних дослідників і керівників бізнесу високопродуктивних і підприємців.

Набір значень - "покласти в більш, ніж ви берете". Ми глибоко і відповідально уявлення терміна «ефективність бізнесу», який створює усвідомлення за межі прибутку, щоб включати вплив бізнесу на більш широку економіку і суспільство. Ми очікуємо, що наші випускники "покласти в більш, ніж вони виймають 'економіки і суспільства протягом усього їх кар'єри.

TCD

Особистісного розвитку і благополуччя наших студентів. Ми надаємо широкі можливості для наших студентів, щоб досліджувати і розвивати свій бізнес і особистий потенціал наших програм на здобуття ступеня, а також підготувати їх до кар'єри здорового існування в сучасному динамічному, але часто стресових умовах роботи.

Реальний бізнес освітнє середовище. Університет розташований в самому центрі жвавого і дружній міста Дублін. Ми поруч з: з фінансових послуг Центру ірландського (IFSC), цифрові промисловості Європи капіталу, урядових і штаб-квартири управління державним сектором, центр міста роздрібної торгівлі, професійних послуг та галузей культури секторів промисловості Ірландії. Простіше кажучи, ми ультрасучасних глобальних корпорацій і високопродуктивних нових підприємств на нашому порозі. Ми знаходимося в дуже підприємницького університету і надати студентам освіту, яке їм потрібно, щоб досягти успіху в створених і нових підприємств. Підприємницька хаб буде знаходитися в центрі нашого нового бізнес будівлі школи, і ми вже надати студентам відмінні можливості для розвитку нових підприємств.

Ретельне дослідження, яке служить і критично оцінює бізнес. Створення та розповсюдження наукових досліджень, які розглядаються питання, які обидва служать і критично взаємодії з реальною ділової практики і державної політики.

кампус
В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MSc »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

MSC в маркетингу

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 12 місяця September 2018 Ірландія Дублін

Ця програма спрямована на маркетингової стратегії, брендингу, психології споживача і комунікативні навички, необхідні для випускників, щоб досягти успіху у виборі спеціалізованої маркетингової кар'єри. [+]

Ця програма спрямована на маркетингової стратегії, брендингу, психології споживача і комунікативні навички, необхідні для випускників, щоб досягти успіху у виборі спеціалізованої маркетингової кар'єри. Ця інтенсивна програма призначена для оснащення студентів з навичками, необхідними для досягнення успіху у виборі маркетингової кар'єри. Студенти будуть вивчати основні маркетингові спеціалізацій, таких як стратегії і брендингу, а також розвиток навичок в області комунікації, планування і аналізу, соціальних медіа маркетингу і аналізу даних. Програма Інформація Аналітична і практика на основі навчання поставляється експертів факультету і керівників з провідних транснаціональних компаній, таких як Google і Microsoft. Ця програма має сильну промисловість спрямованість і надає корпоративні підключення до маркетингу і цифрового маркетингу промисловості, штаб-квартира якого розташовані в декількох хвилинах ходьби від кампуса. Наші високо інтерактивні уроки провокують дискусію і дати можливості для розвитку комунікації та навички ведення переговорів, мають справу з реального життя тематичних досліджень, роботи в малих групах для виконання завдань, беруть активну участь в цифрових і аналітичних моделювання, а також взяти участь в семінарах з колонками, що працюють в всі аспекти маркетингової практики і мислення. Хто ми шукаємо? Trinity Business School студенти приїжджають з різноманітних дисциплін бакалаврату і прибувають з місць по всій земній кулі. Наші амбітні студенти готові приступити до успішної і повноцінної шляху кар'єри в бізнесі шляхом навчання нових навичок і розширення існуючих. Вони забирають усвідомлення за межі прибутку, щоб включати вплив бізнесу на більш широку економіку і суспільство. Ми очікуємо, що наші випускники "покласти в більш, ніж вони виймають 'економіки і суспільства протягом усього їх кар'єри. Вимоги під час вступу Перша або верхня... [-]

MSC в підприємництві

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 12 місяця September 2018 Ірландія Дублін

Призначений для інноваційних студентів, які бажають розпочати свій власний бізнес, ця програма буде озброїти студентів з проникливістю, яка необхідна для досягнення успіху. [+]

Магістр в галузі підприємництва Призначений для інноваційних студентів, які бажають розпочати свій власний бізнес, ця програма буде озброїти студентів з проникливістю, яка необхідна для досягнення успіху.

Огляд програми Ця програма призначена для оснащення студентів спеціальних знань і практичних навичок, щоб почати або підтримувати нові підприємства. З сильним акцентом на технологічному і міжнародне підприємництво, студенти навчатимуться, як досягти успіху у відкритті нових підприємств, підтримку і фінансування підприємства або використанні підприємницького набору розуму і підходу в існуючих підприємствах, які прагнуть зростання. Призначено для тих, хто з підприємницьким набором розуму, програма унікальна в рішенні етичних норм, а також благополуччя підприємця на тлі стресової природи розвитку нового підприємства. Студенти досягають навички кар'єрів краще почати нове підприємство, фінансувати нові стартапи, підтримувати розвиток нового підприємства або масштаб і зростання існуючих підприємств. Трініті-коледж є першим в Європі для виробництва підприємців і стартапів. Програма на перший погляд Дата початку: Вересень 2017 Тривалість: 12 місяці Доставка: 10 викладається модулі. Вам буде оцінюватися на основі суміші письмових іспитів і безперервної оцінки NFQ Рівень: 9 Програма Інформація Програма включає в себе інтерактивні уроки, семінари і групові проекти. Студенти також можуть проводити дослідження у формі компанії проект замість стандартної дисертації. Прийом Хто ми шукаємо? Студенти Трініті бізнес-школи приходять з різноманітних дисциплін бакалаврату і прибувають з місць по всій земній кулі. Наші амбітні студенти готові приступити до успішної і повноцінної шляху кар'єри в бізнесі шляхом навчання нових навичок і розширення існуючих. Вони забирають усвідомлення за межі прибутку, щоб включати вплив бізнесу на більш широку економіку і суспільство. Ми очікуємо, що наші випускники... [-]

MSC в управлінні людськими ресурсами

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 8 місяця September 2018 Ірландія Дублін

Ця подвійна акредитована програма готує студент з неробочим фоном для бізнесу-завдань, що є критично важливим для організацій, що працюють в більш динамічному і складному світі. [+]

MSC в управлінні людськими ресурсами Ця подвійна акредитована програма готує студент з неробочим фоном для бізнесу-завдань, що є критично важливим для організацій, що працюють в більш динамічному і складному світі.

Огляд програми Магістр в галузі управління людськими ресурсами призначена для студентів, які не мають бізнес фон. Унікальність програми є відмінне поєднання між науковими дослідженнями і практикою. Структура програми призначена для побудови знання студента і розуміння управління людськими ресурсами, а також надати студентам великі можливості вийти за межі класної кімнати і давати їм можливість вчитися Управління людськими ресурсами в реальних організаціях з управління людськими ресурсами в модулі практиці. Студентам пропонується можливість проводити або дисертаційного дослідження або на основі проекту компанії, яка знову побудувати здатність учнів застосовувати теорію на практиці. Програма на перший погляд Дата початку: Вересень 2017 Тривалість: 8 місяців доставки: 12 викладається модулі. Вам буде оцінюватися на основі суміші письмових іспитів і безперервної оцінки. Спеціалізованої вченої потрібно NFQ Рівень: 9 Програма Інформація Програма включає в себе інтерактивні заняття, групові проекти та практичні семінари в організаціях. Студенти також можуть взяти участь в проекті компанії замість модуля дисертації. Програма була схвалена два наступних великих кадрових професійних організацій: ШРМ, Товариство з управління людськими ресурсами, США на основі з 285000 членів в більш ніж 165 країнах HRCI, HR Certified Institute, також базується в США з більш ніж 500000 професіоналів HR в більш ніж 100 країнах світу Прийом Хто ми шукаємо? Студенти Трініті бізнес-школи приходять з різноманітних дисциплін бакалаврату і прибувають з місць по всій земній кулі. Наші амбітні студенти готові приступити до успішної... [-]

Магістра в галузі управління фінансовими ризиками

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 12 місяця September 2018 Ірландія Дублін

Ця сувора програма знайомить вас з інструментами та навичками сучасного управління фінансовими ризиками, максимально збільшити кар'єрний потенціал в цій захоплюючій промисловості. [+]

Ця сувора програма знайомить вас з інструментами та навичками сучасного управління фінансовими ризиками, максимально збільшити кар'єрний потенціал в цій захоплюючій промисловості. Ця програма призначена для студентів з кількісним фоном, які хочуть вивчити, яким чином фінансові інструменти можуть бути використані для зниження ризиків для корпорацій і суспільства. Студенти вивчають, як інтерпретувати і оцінювати ризик окремих фінансових інструментів і активів, а критикуючи сучасних фінансів з точки зору ризику. Програма Інформація Промисловість фахівців, практиків і консультантів з усього світу вчать студентів, як прогнозувати, реагувати і minimalise ризик в обраній ними галузі. Протягом усієї програми, студенти дізнаються про трьох основних компонентів ризику, які впливають на галузі по всій земній кулі: ринковий ризик Кредитний ризик операційний ризик Студенти матимуть можливість пройти навчання на Bloomberg через наших спеціалізованих терміналів Bloomberg. Програма також готує студентів до іспитів FRM. FRM є всесвітньо визнаним професійним позначення для менеджерів фінансового ризику, даючи студентам конкурентну перевагу на світовому ринку. Трініті-коледж також є партнером Міжнародної асоціації професійних ризик-менеджерів », один з провідних органів по управлінню ризиками в світі. Canary Wharf Стажування Найпродуктивніший студент поведінкової торгівлі запрацюють поїздку в Canary Wharf у Лондоні, де вони вчитимуться у практиків торгівлі в живому середовищі і отримати безпрецедентний досвід, щоб рухатися вперед у своїй кар'єрі. Хто ми шукаємо? Trinity Business School студенти приїжджають з різноманітних дисциплін бакалаврату і прибувають з місць по всій земній кулі. Наші амбітні студенти готові приступити до успішної і повноцінної шляху кар'єри в бізнесі шляхом навчання нових навичок і розширення існуючих. Вони забирають усвідомлення за межі прибутку, щоб включати вплив бізнесу на... [-]

Магістратура з Міжнародного менеджменту

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 12 місяця September 2018 Ірландія Дублін

Посідає п'яте кращий міжнародний менеджмент в Західній Європі, ця програма призначена для бізнес-випускників розвивати передові глобальні бізнес-знання. [+]

перше місце П'ятий кращий міжнародний менеджмент в Західній Європі, ця програма призначена для бізнес-випускників розвивати передові глобальні бізнес-знання. Ця програма призначена для раннього розвитку кар'єри осіб, що мають ступінь бакалавра в області бізнесу або суміжної дисципліни. Ми зосереджені на розвитку молодих менеджерів, які хочуть продовжити міжнародну кар'єру. Міжнародний когорта однокласників зосередитися на вивченні передових глобальних бізнес-навичок і міжнародної теорії управління. Програма Інформація Ця програма дозволяє студентам випробувати справжній міжнародний і крос-культурного середовища. Глобальний характер програми, це модулі і ординатури тиждень надає можливості для міжособистісного і міжкультурного обміну, а також розвиток вашої кар'єри мережі. А також фундаментальну підготовку з усіх аспектів управління в міжнародному середовищі, студенти можуть налаштувати свою програму в таких областях, як міжнародний маркетинг, міжнародні фінанси або міжнародного соціального підприємництва. Хто ми шукаємо? Trinity Business School студенти приїжджають з різноманітних дисциплін бакалаврату і прибувають з місць по всій земній кулі. Наші амбітні студенти готові приступити до успішної і повноцінної шляху кар'єри в бізнесі шляхом навчання нових навичок і розширення існуючих. Вони забирають усвідомлення за межі прибутку, щоб включати вплив бізнесу на більш широку економіку і суспільство. Ми очікуємо, що наші випускники "покласти в більш, ніж вони виймають 'економіки і суспільства протягом усього їх кар'єри. Вимоги під час вступу Перша або верхня другого класу диплом з відзнакою, або еквівалент. Якщо у вас є ще належить завершити свою ступінь, уявити найостанніші стенограми. Якщо ваш транскрипт не англійською мовою, будь ласка, також постачаємо завірений переклад. Два академічних судді Досвід роботи (за бажанням) IELTS чи TOEFL Оцінка: Non-носіями мови потрібно оцінка IELTS понад... [-]

Магістр в галузі управління

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 12 місяця September 2018 Ірландія Дублін

Займає 1-е кращих майстрів в області загального управління в Західній Європі, ця програма призначена для неробочих випускників. Він буде доповнювати вашу ступінь бакалавра і оснащувати вас з навичками управління, необхідних для досягнення успіху в сучасному глобалізованому бізнес-середовищі. [+]

перше місце 1-й кращих майстрів в області загального управління в Західній Європі, ця програма призначена для некомерційних випускників. Він буде доповнювати вашу ступінь бакалавра і оснащувати вас з навичками управління, необхідних для досягнення успіху в сучасному глобалізованому бізнес-середовищі. Призначений в першу чергу для некомерційних випускників, ця програма доповнює вашу ступінь бакалавра і озброює вас з навичками управління, необхідних для досягнення успіху в сучасному глобалізованому бізнес-середовищі. Курс охоплює всі ключові аспекти управління, від управління людьми для фінансування стратегічного планування та операцій. Програма Інформація Наша академічна команда принести багатство знань і досвіду в цілому ряді галузей, забезпечуючи по-справжньому глобальну перспективу. За допомогою практичного навчання, моделювання, дискусій, тематичних досліджень і запрошених ораторів, студенти вчаться аналізувати реальні проблеми бізнесу. Програма також фокусується на переговорах і керівництва, щоб допомогти студентам управляти конфліктами і розвивати свій стиль керівництва. Ви також можете додатково адаптувати свою ступінь з факультативними. Ці варіанти розглядаються щороку на основі зворотного зв'язку роботодавця і потреби ринку. Хто ми шукаємо? Trinity Business School студенти приїжджають з різноманітних дисциплін бакалаврату і прибувають з місць по всій земній кулі. Наші амбітні студенти готові приступити до успішної і повноцінної шляху кар'єри в бізнесі шляхом навчання нових навичок і розширення існуючих. Вони забирають усвідомлення за межі прибутку, щоб включати вплив бізнесу на більш широку економіку і суспільство. Ми очікуємо, що наші випускники "покласти в більш, ніж вони виймають 'економіки і суспільства протягом усього їх кар'єри. Вимоги під час вступу Перша або верхня другого класу диплом з відзнакою, або еквівалент. Якщо у вас є ще належить завершити свою ступінь,... [-]

Магістр в галузі фінансів

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 12 місяця September 2018 Ірландія Дублін

Займає 3-е кращих майстер в області корпоративних фінансів в Західній Європі, цей фахівець Програма призначена для студентів, які хочуть розвивати свою кар'єру в сфері фінансових послуг. [+]

перше місце 3-й Кращі Майстри в області корпоративних фінансів в Західній Європі, цей фахівець Програма призначена для студентів, які хочуть розвивати свою кар'єру в сфері фінансових послуг. Високо інтерактивні уроки будуть провокувати дискусію і надати можливості для розвитку навичок презентації, мати справу з реальними тематичних досліджень і роботи в групових завдань. 91% наших студентів отримують запрошення на роботу протягом 3-х місяців після випуску (Eduniversal обстеження випускників 2014/15). Програма Інформація Поставлений експертного факультету і провідних фахівців-практиків фінансів, студенти отримують найвищу аналітичну і практичну підготовку можливого. Trinity Business School в партнерстві з Королівським аналітик по альтернативних інвестицій (CAIA) Асоціації та Chartered Financial Analyst (CFA) інститут - обидва з яких визнали академічну строгість і галузі відповідні навички викладається студентам. Хто ми шукаємо? Trinity Business School студенти приїжджають з різноманітних дисциплін бакалаврату і прибувають з місць по всій земній кулі. Наші амбітні студенти готові приступити до успішної і повноцінної шляху кар'єри в бізнесі шляхом навчання нових навичок і розширення існуючих. Вони забирають усвідомлення за межі прибутку, щоб включати вплив бізнесу на більш широку економіку і суспільство. Ми очікуємо, що наші випускники "покласти в більш, ніж вони виймають 'економіки і суспільства протягом усього їх кар'єри. Вимоги під час вступу Перша або верхня другого класу диплом з відзнакою, або еквівалент. Якщо у вас є ще належить завершити свою ступінь, уявити найостанніші стенограми. Якщо ваш транскрипт не англійською мовою, будь ласка, також постачаємо завірений переклад. Два академічних судді Досвід роботи (за бажанням) IELTS чи TOEFL Оцінка: Non-носіями мови потрібно оцінка IELTS понад 6,5, без смуги нижче 6;... [-]

Магістр в цифровий маркетингової стратегії

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 12 місяця September 2018 Ірландія Дублін

Ця програма призначена, щоб дати студентам аналітичні компетенції та ділову хватку, необхідні для досягнення успіху в цифровому світі. Студенти отримають вищу освіту, як висококваліфікованих цифрових маркетингових стратегів. [+]

Ця програма призначена, щоб дати студентам аналітичні компетенції та ділову хватку, необхідні для досягнення успіху в цифровому світі. Студенти отримають вищу освіту, як висококваліфікованих цифрових маркетингових стратегів. Студенти будуть введені в загальний цифровий маркетингової екосистеми з упором на навички, які ви повинні будете ефективно планувати, розробляти і здійснювати стратегії, які збільшують вартість організації. Програма Інформація MSc стратегія цифрового маркетингу фокусується на цифровий дизайн і користувальницький досвід, а також дигіталізації взаємодії між платоспроможних клієнтів, а також безкоштовні користувачів і бізнесу, щоб зрозуміти, як корпорації роблять бізнес в цифровому світі. Студенти будуть також проводити професійні сертифікати, такі як сертифікат Advanced Google AdWords і Google Analytics сертифікат. Програма має сильну Галузевий фокус і партнерський підхід з цифровими і маркетингу компанії в Дубліні, додому до технічної і пуску центром Європи називають «Кремнієві Доки». Лекторів і доповідачів колишніх і нинішніх керівників з багатонаціональних компаній, включаючи Google, Facebook, Twitter, HubSpot і Microsoft. Хто ми шукаємо? Trinity Business School студенти приїжджають з різноманітних дисциплін бакалаврату і прибувають з місць по всій земній кулі. Наші амбітні студенти готові приступити до успішної і повноцінної шляху кар'єри в бізнесі шляхом навчання нових навичок і розширення існуючих. Вони забирають усвідомлення за межі прибутку, щоб включати вплив бізнесу на більш широку економіку і суспільство. Ми очікуємо, що наші випускники "покласти в більш, ніж вони виймають 'економіки і суспільства протягом усього їх кар'єри. Вимоги під час вступу Перша або верхня другого класу диплом з відзнакою, або еквівалент. Якщо у вас є ще належить завершити свою ступінь, уявити найостанніші стенограми. Якщо ваш транскрипт не... [-]

Відео

Trinity College Dublin

Trinity Business School, at the Heart of Business

Для зв'язку

Trinity Business School

Адреса, рядок 1 Trinity College Dublin, the University of Dublin College Green Dublin 2, Ireland
Дублін, Ірландія
Веб-сайт http://www.tcd.ie/
Телефон +353 1 896 1000