Trinity College Dublin

Введення

Прочитайте офіційний опис

EFMD Equis Accredited

Трініті-коледж Дубліна Трініті-коледж Дубліна, Дублінський університет, заснований в 1592 році, є одним з провідних світових університетів і незмінно входить в топ 1% установ по всьому світу. Протягом понад 400 років, цей історичний університет є світовим лідером в області високої якості, міжнародне визнання освіти. За допомогою глобальної репутації до досконалості, Трініті сприяє творчості та інноваційного мислення у студентів.
Університет об'єднує яскраві міжнародної спільноти майже 17 000 студентів і 2860 співробітників. приголомшуючим кампусі університету історичних будівель і брукованими доріжками зіставляється з його державою в найсучасніших засобів і всесвітньо відомих центрів передового досвіду, де передові дослідження відбувається. З 24 академічних шкіл, Трініті пропонує курси з дисциплін, починаючи від мови і літератури в області нанонауки і біомедичної інженерії.

Студентське життя Університет об'єднує різноманітний, цікавий і підтримуючу співтовариство студентів і викладачів в центрі міста. По-справжньому доступні і виділені викладачі заохочують студентів до активної участі в житті коледжу та міста за межами університетського містечка воріт. Студентське життя в Троїце набагато більше, ніж освіта: з більш ніж 200 спортивних клубів і товариств, починаючи від легкої атлетики до тенісу, дебати про інвестування, і драми наукової фантастики, є щось, щоб задовольнити всі інтереси.

Трійця є однією з університетів в світі, щоб забезпечити всіх студентів старших курсів з персональним викладачем - спеціальний викладачеві, який може запропонувати академічні, особисті та професійні консультації по всій програмі ступеня чотири роки. Широкий спектр послуг для студентів, включаючи розвиток навчання та підтримки, однолітків наставництва, консультування та поради кар'єри, гарантує, що всі студенти мають підтримку, необхідну їм для досягнення успіху в Трійцю і за її межами.

Університет є одним з усього лише двадцяти двох державних коледжів "Best Buy" в світі (Фиске Керівництво по коледжі 2015).

Трійця має стратегічні відносини з деякими з найпрестижніших університетів світу, включаючи Університет Фудань, Пекінський університет та Університет Цінхуа в Китаї; Індійський інститут менеджменту в Бангалорі, Індія; Університет Брауна і Університету Нотр-Дам в Сполучених Штатах.

Бізнес, інновації та підприємництво Trinity Business School входить в якості одного з топ-30 бізнес-шкіл в світі (Eduniversal 2015/16) і був піонером передових досліджень, викладання і навчання в галузі управління та підприємництва протягом майже століття. Сама Трійця виробляла більше підприємців, ніж будь-який інший університет в Європі, виробляючи 180 компаній, виробляючи 192 підприємців і залучила $ 2166 млн за останні десять років (Pitchbook університети Повідомити про 2016-2017), так що це ідеальне місце для студентів, щоб провести свій бізнес ступінь ,

Trinity Business School недавно запустила інноваційний новий бізнес-курс для студентів, ступінь бакалавра в галузі управління бізнесом ступеня. Це унікальна програма, призначена для студентів, які хочуть зосередитися на бізнесі з самого початку їх ступеня. Інновації, підприємництво та навчання на досвіді, є ключовими елементами цієї динамічної нової програми. Програма робить акцент на змішане навчання, де успіхів у навчанні зустрічає досвід роботи в галузі. Студенти отримують з перших рук практичні навички бізнесу в рамках всієї програми шляхом проведення стажувань, розробка її запуску або приймати на себе провідну роль в одному з бізнес-студентських товариств Трійці. Студенти також мають можливість навчатися за кордоном в одному з наших високопоставлених установ-партнерів. Для отримання додаткової інформації відвідайте сайт: https://www.tcd.ie/business/undergraduate/bbs/

Кар'єра завидне розташування Трійці позиціонує університет в самому центрі вузла світового ділової активності - Ірландії в Силіконовій долині - де студенти набираються для стажувань, літніх робочих місць і випускників кар'єри від роботодавців, які дивляться на Трійцю в якості ключового постачальника випускників вищої якості. Після успішного завершення бакалаврату або аспірантурі в Трініті, студенти мають можливість залишитися в Ірландії, щоб працювати протягом одного року на Graduate схемою третього рівня. Кар'єра Послуги Трініті зайняв 2 місце в Європі (ISB 2015) з 95% випускників Трініті при прийомі на роботу або подальшого вивчення в протягом 6 місяців після закінчення навчання. Європейська штаб-квартира компанії, такі як Google, eBay, AirBnB, Microsoft, PayPal, LinkedIn і Facebook, Дублін є ідеальним місцем для студентів і випускників зацікавлені в роботі в цих провідних світових корпорацій.

Дублін Гучний кампус 47 акрів Трійці являє собою оазис в самому центрі Дубліна, динамічною і безпечної європейської столиці. центрі міста розташування університету пропонує студентам унікальну можливість змішатися сувору академічну програму з безпрецедентним набором культурних, соціальних і професійного досвіду. Багатство музеїв, театрів, галерей, кафе, ресторанів та історичних пам'яток розташовані прямо на порозі Трійці.

Трініті Рейтинги

• У світі топ-100 і номер один університет в Ірландії. 1 • Ряд наших конкретних предметних рейтингах фігурують у світовій ТОР-50 і 100, що підсилює наш світового класу стоячи. 2 • Ми продемонстрували особливі переваги в галузі міжнародного представництва студентів, викладачів і наукових уявлень цитувань на одного викладача. 3 World Class Дослідження в серці освіту • Дослідження під керівництвом навчання Трініті є одним з відмінних чинників освіти Трініті. • дослідники Трініті виграють конкурентну фінансування наукових досліджень на європейському та глобальному рівні зі значним міжнародним визнанням. • Ірландія є другим найуспішнішим державою в Європейському Союзі на залучення наукових досліджень і фінансування для підтримки нових захоплюючих досягнень і відкриттів, які, в свою чергу, впливає на глобальну зміну. Майже 50% цих коштів була присуджена Трійці. • Вісім з десяти провідних наукових проривів 2016 Ірландії пов'язані з Трініті-коледжу відповідно до Кремнієвої Республіки. 4

Інновації та підприємництво • Ми займає 1-е в Європі з виробництва підприємців і єдиний європейський університет, щоб показати в світі вершині 50. 5 • Трійця сприяє творчості та інноваційного мислення у студентів. • Трійця прагне забезпечити середовище, яке дозволяє інновацій та підприємництва через університету. Трініті встановила цілий ряд ініціатив, таких як інновацій та підприємництва Hub, Launchbox, Blackstone LaunchPad і Launchlabs для створення і підтримки спільноти, яка забезпечує економічні, соціальні і культурні цінності.

Працездатність і Кар'єра Послуги • 95% випускників Трініті в зайнятості або подальших досліджень протягом 6 місяців після закінчення навчання. • Кар'єра Послуги Трініті займає 2-е місце в Европи6. Студенти Trinity можна очікувати, що висока якість підтримки при реалізації їх перспектив після коледжу. • Крім досвіду Трійцю, освіту Трініті забезпечує шлях, щоб стати світового класу випускник. • Провідні міжнародні роботодавці активно націлені випускників Трініті. • Розташування є великою перевагою, коли мова йде про планування кар'єри після Трійці. Дублін є домом для європейських штаб-квартири багатьох провідних світових міжнародних корпорацій. • Інвестиції в Академічному Перевага • Трійця виділила € 16 млн на міжнародній кампанії по набору кадрів для заповнення 40 нових посад Усшер доцентів по декількох дисциплінах. Можливості охоплюють від науки, техніки і медицини мистецтв і гуманітарних наук. • Трійця продовжує залучати глобальний талант з-за кордону, щоб зміцнити глобальні перспективи і зв'язків в галузі освіти і наукових досліджень університету. 40% нашого факультету є міжнародним.

додаток

1 Трійця в Top 1% університетів, з усіма однолітками престижних, таких як Кембридж, Оксфорд і Святого Андрія. QS рейтингу 2016/17. 2 World Top 50 приклади включають англійську мову & література, сучасні мови, політології та догляду за хворими і в прикладах World Top 100 включають в себе Біологічні науки, фармації та фармакології, хімії та матеріалознавства СО РАН, Історія, право і Юриспруденція, Соціологія, соціальна політика і Адміністрація. 3 Продуктивність були винятковими в конкретних основних показників, відсоток виграшів інших престижних однолітків: • міжнародне представництво факультету (98), Кембридж (97.6) і Kings College London (97,6) • міжнародне представництво студент (85,9), Гарварда (70) і Stanford (74 ). 4 https://www.siliconrepublic.com/innovation/irish-breakthroughs-2016-so-far 5 Trinity сформувала 180 компаній, випустила 192 підприємців і підняв $ 2,166 млн за останні десять років (Pitchbook університети Report 2016-2017) 6 Міжнародний студентський барометр.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MSc - Master » Переглянути магістерські програми » Перегляд MSc - HealthcareStudies » Перегляд Diplomas » Перегляд LLM »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:


MSc Computer Science - Інтелектуальні системи

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік September 2018 Ірландія Dublin

Новий магістра комп'ютерних наук має загальний набір критеріїв вступу та дає ступінь магістра в галузі обчислювальної техніки, що спеціалізується на одній із чотирьох цікавих областей: Data Science, Intelligent Systems, Graphics, Vision Technologies та Future Networked Systems. Курс розроблений та навчений персоналом, який є відомими керівниками досліджень у своїх галузях. Зміст курсу надихнув їх найсучаснішу роботу, а також їх контакти з провідними дослідниками галузі по всьому світу. [+]

Новий магістра комп'ютерних наук має загальний набір критеріїв вступу та дає ступінь магістра в галузі обчислювальної техніки, що спеціалізується на одній з чотирьох захоплюючих областей: TCD .ie / postgraduate / msc-cs / prospective / data-science-strand.php "ціль = "_ blank" rel = "noreferrer noopener"> Data Science , TCD .ie / postgraduate / msc-cs / prospective / intelligent-systems-strs.php "target =" _ blank "rel =" noreferrer noopener "> інтелектуальні системи , TCD .sec / аспірантура / msc-cs / prospective / graphics-and-vision-technologies-strand.php "target =" _ blank "rel =" noreferrer noopener "> Графічні та візуальні технології та TCD .ie / аспірантів / msc-cs / перспективи / майбутні мережеві системи-strand.php "target =" _ blank "rel =" noreferrer noopener "> Майбутні мережеві системи .... [-]


М. Філ. в китайських студіях

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 1 - 2 років September 2018 Ірландія Dublin + 1 більше

Китайські студії є багатопрофільною галуззю навчання, спираючись на та інтегруючи такі дисципліни, як історія, лінгвістика, політика, соціальна політика, культурологія та вивчення перекладу. Курс фокусується на Китаї сьогодні та Китаї протягом останнього століття. Цей курс пропонує унікальний і живий навчальний досвід, який надає своїм студентам глобальні громадяни. [+]

Деталі курсу

Китайські студії є багатопрофільною галуззю навчання, спираючись на та інтегруючи такі дисципліни, як історія, лінгвістика, політика, соціальна політика, культурологія та вивчення перекладу. Курс фокусується на Китаї сьогодні та Китаї протягом останнього століття. Цей курс пропонує унікальний і живий навчальний досвід, який надає своїм студентам глобальні громадяни. М. Філ. програма пропонує можливість займатися ключовими аспектами сучасного Китаю, включаючи його політичний та економічний ландшафт, сучасну історію, суспільство, популярну культуру та мову. З огляду на економічний вплив Китаю та досягнення міжнародного рівня, цей курс надає своїм випускникам можливість глибоко співпрацювати з сучасним Китаєм. Мультидисциплінарний характер курсу може вмістити студентів з широкого кола фахівців.... [-]


М. Філ. в музиці та медіа-технологіях

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 1 - 2 років September 2018 Ірландія Dublin + 1 більше

Особливістю цієї програми є збалансований підхід до музичних та технологічних тем. Музично, сильний акцент робиться на розробці адаптованих навичок композиції, тоді як технологічні теми вирішуються як з практичної експозиції робочої станції / студії, так і з фундаментальної математичної та наукової основи, яка фокусується на музично актуальних питаннях. [+]

В знак визнання спільної зацікавленості в інформаційних технологіях та зростаючої обізнаності про її актуальність для музики, Електронна та Електротехніка та музика ініціювала магістерську програму в галузі музики та медіа-технологій в Трініті в 1996 році.

Особливістю цієї програми є збалансований підхід до музичних та технологічних тем. Музично, сильний акцент робиться на розробці адаптованих навичок композиції, тоді як технологічні теми вирішуються як з практичної експозиції робочої станції / студії, так і з фундаментальної математичної та наукової основи, яка фокусується на музично актуальних питаннях.... [-]


М. Філ. в міжкультурній теології та міжрелігійних дослідженнях [FT / PT]

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 1 - 2 років September 2018 Ірландія Dublin + 1 більше

Міжкультурне богослов'я та міжрелігійне дослідження об'єднує різні богословські та інші дисципліни з метою вивчення значних і складних взаємин між релігійними громадами та їх традиціями. Ці галузі вивчення уважно стежать за зв'язками та напруженою ситуацією, коли релігії стикаються з альтернативними соціальними, політичними та культурними ресурсами сенсу та ідентичності. [+]

Вступ

Міжкультурне богослов'я та міжрелігійне дослідження об'єднує різні богословські та інші дисципліни з метою вивчення значних і складних взаємин між релігійними громадами та їх традиціями. Ці галузі вивчення уважно стежать за зв'язками та напруженою ситуацією, коли релігії стикаються з альтернативними соціальними, політичними та культурними ресурсами сенсу та ідентичності. Цей курс зосереджений на практичних та теоретичних можливостях, що виникають унаслідок міжкультурного діалогу, а також на проблеми підтримки громад, в яких практика миру та примирення з іншими дається конкретним втіленням.... [-]


М. Філ. в Міжнародному дослідженні миру [FT / PT]

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 1 - 2 років September 2018 Ірландія Dublin + 1 більше

Міжнародне мирове дослідження вивчає джерела війни та збройних конфліктів та пропонує методи запобігання та врегулювання їх через процеси миротворчості та миростроительства. Цей курс поєднує в собі перспективи міжнародних відносин, етики та вирішення конфліктів, щоб критично відображати широкий спектр соціальних, політичних та економічних питань, пов'язаних з миром та політичним насильством. Тижнева літня школа посередництва надає можливість розвивати практичні навички у сфері вирішення конфліктів та посередництва. Існує також можливість брати участь у різних екскурсіях в Ірландії та за кордоном. [+]

Міжнародне мирове дослідження вивчає джерела війни та збройних конфліктів та пропонує методи запобігання та врегулювання їх через процеси миротворчості та миростроительства. Цей курс поєднує в собі перспективи міжнародних відносин, етики та вирішення конфліктів, щоб критично відображати широкий спектр соціальних, політичних та економічних питань, пов'язаних з миром та політичним насильством. Тижнева літня школа посередництва надає можливість розвивати практичні навички у сфері вирішення конфліктів та посередництва. Існує також можливість брати участь у різних екскурсіях в Ірландії та за кордоном.... [-]


М. Філ. в міжнародній історії

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 1 - 2 років September 2018 Ірландія Dublin + 1 більше

Курс M. Phil у міжнародній історії пропонує студентам можливість проводити історичні дослідження поза межами національної держави. Студенти будуть навчатися у транснаціональних, порівняльних та міжнародних підходах до історії та мати можливість вивчати іноземні мови, культури та суспільства. Можливі теми фокусу включають рух культури, людей та ідей через державні кордони та такі питання, як імперіалізм, глобалізація, соціальні рухи та коріння міжнародних конфліктів та війни. [+]

Курс M. Phil у міжнародній історії пропонує студентам можливість проводити історичні дослідження поза межами національної держави. Студенти будуть навчатися у транснаціональних, порівняльних та міжнародних підходах до історії та мати можливість вивчати іноземні мови, культури та суспільства. Можливі теми фокусу включають рух культури, людей та ідей через державні кордони та такі питання, як імперіалізм, глобалізація, соціальні рухи та коріння міжнародних конфліктів та війни. Протягом усього курсу студентам буде запропоновано подумати про історичні коріння поточних проблем, які перетинають національні кордони, такі як криза біженців, поширення радикальної політики, служби безпеки та розвідки, міжнародна економіка та інші критичні питання для підготовки до кар'єри. в таких сферах, як глобальна політика, НУО, журналістика або для подальшого навчання в аспірантурі.... [-]


М. Філ. в Расі, Етнічності та Конфлікті

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік September 2018 Ірландія Dublin

Цей курс критично аналізує методи, використані державами для управління рухом населення та конфліктів, їх соціального та культурного впливу та відповідей, які вони викликають. Він унікальний у застосуванні расистських критичних, культурно-постколоніальних теорій до расизації, руху населення, конфлікту та миротворчості. Він призначений для людей, які працюють або бажають працювати в будь-якому з цих областей та / або які думають про дослідження в галузі докторської дисертації. Існує фокус на Ірландії, Європу (включаючи Балкани), США та Близький Схід. [+]

Цей курс критично аналізує методи, використані державами для управління рухом населення та конфліктів, їх соціального та культурного впливу та відповідей, які вони викликають. Він унікальний у застосуванні расистських критичних, культурно-постколоніальних теорій до расизації, руху населення, конфлікту та миротворчості. Він призначений для людей, які працюють або бажають працювати в будь-якому з цих областей та / або які думають про дослідження в галузі докторської дисертації. Існує фокус на Ірландії, Європу (включаючи Балкани), США та Близький Схід.... [-]


М. Філ. в християнській теології

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 1 - 2 років September 2018 Ірландія Dublin + 1 більше

Це магістра в християнській теології надає студентам можливість отримати глибоке знання основних дисциплін теології та розвинути навички критичного мислення щодо них. Його спрямованість на плюралістичні та критично конструктивні богословські дослідження з найвищим академічним статусом дозволить студентам сприяти публічним обговоренням релігійних / богословських питань в сучасних суспільствах. [+]

Релігійні питання є важливою частиною публічних дебатів у сучасних плюралістичних суспільствах. На багатьох важливих соціальних та політичних питаннях впливають релігійні проблеми, і основні політичні дебати вимагають досвіду та грамотності в релігійних та богословських концепціях, традиціях та практиці. На глобальному, європейському та ірландському рівнях критичне розуміння християнської традиції є обов'язковим, враховуючи історичний і постійний вплив цієї традиції.... [-]


Магістратура в інтерактивних цифрових медіа

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік September 2018 Ірландія Dublin

Це M.Sc. Звичайно, це основа технологій та засобів масової інформації, що стосуються сектору цифрових медіа. Курс працює повний робочий день протягом дванадцяти місяців. Формальне викладання ділиться на два дванадцятитижневих семестри. [+]

Це M.Sc. Звичайно, це основа технологій та засобів масової інформації, що стосуються сектору цифрових медіа. Курс працює повний робочий день протягом дванадцяти місяців. Формальне викладання ділиться на два дванадцятитижневих семестри.

Кожен учень вибирає та починає дослідницький проект, який повинен бути поданий у формі дисертації 12 000 слів до середини березня. Студенти також завершать остаточний проект, який може бути спільним розвитком з багатьма учнями класу. Існує значний акцент на теорії, а не на засоби масової інформації або програмні додатки. Для класу, де студенти можуть ознайомитися з програмними програмами, передбачена спеціальна лабораторія.... [-]


Магістр електроніки та інформатики

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 семестри September 2018 Ірландія Dublin

Цей курс покликаний забезпечити випускників глибокими знаннями та розумінням інструментів розробки сучасних обчислювальних продуктів та систем. Випускники спеціалізуються на фундаментальній теорії та програмах, пов'язаних з генерацією, розподілом, аналізом та використанням інформації в техніці та науці. [+]

Цей курс покликаний забезпечити випускників глибокими знаннями та розумінням інструментів розробки сучасних обчислювальних продуктів та систем. Випускники спеціалізуються на фундаментальній теорії та програмах, пов'язаних з генерацією, розподілом, аналізом та використанням інформації в техніці та науці.

Ми знаходимося в наступній промисловій революції, і проблема, з якою стикаються випускники, - це досягти успіху в епоху автоматизації. Немає жодного аспекту сучасного життя, яке зараз не змінюється двигунами обробки інформації. Приклади включають в себе навчання (онлайн-навчання та оцінку), автомобільне (автомобілі без водія та електронні системи управління), економіка (високошвидкісна автоматизована торгівля), розваги та шопінг (віртуальні помічники та рекомендаційні двигуни), здоров'я (автоматична діагностика та неінвазивне сканування тіла) ) та цифрових гуманітарних наук.... [-]


Магістр енергетики

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 1 - 2 років September 2018 Ірландія Dublin + 1 більше

Цей курс призначений для студентів з наукових та інженерних дисциплін, які зацікавлені в науці та соціально-економічній сфері використання глобальної енергії. Зокрема, цей курс буде зосереджений на тому, як цей попит буде реалізовано, і як традиційні енергетичні ресурси та технології можуть або не можуть бути замінені більш стійкими ресурсами та технологіями. [+]

Цей курс призначений для студентів з наукових та інженерних дисциплін, які зацікавлені в науці та соціально-економічній сфері використання глобальної енергії. Зокрема, цей курс буде зосереджений на тому, як цей попит буде реалізовано, і як традиційні енергетичні ресурси та технології можуть або не можуть бути замінені більш стійкими ресурсами та технологіями.

Студенти повинні заповнити шість обов'язкових модулів викладання, починаючи з вступного модуля "Вступ до енергетичної науки", перш ніж взяти на себе зобов'язання; Звичайні енергетичні джерела та технології, генерація та розподіл електроенергії, енергозберігаючі джерела та технології I та II та управління впливом використання енергії. Кожен модуль викладання містить постійні компоненти оцінювання та експертизи. Студенти також готують дисертацію на основі досліджень, проведених дослідницькою групою однієї з шкіл з фізики, хімії або геологічного факультету, Школи природних наук.... [-]


Магістр комп'ютерних наук - розширені та віртуальні реалії

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 1 - 2 років September 2018 Ірландія Dublin + 1 більше

Новий магістра комп'ютерних наук має загальний набір критеріїв вступу та дає ступінь магістра в галузі обчислювальної техніки, що спеціалізується на одній з чотирьох цікавих областей: Data Science, Intelligent Systems, розширені та віртуальні реалії та майбутні мережеві системи. [+]

Url курсу

https: //www.scss. TCD .ie / аспірант / msc-cs /

Директор курсу

Проф. Дональ О'Махоні

Номер телефону

353-1-896 3692

Курс електронної пошти

аспірант @ scss. TCD .ie

Наступне споживання

Вересень 2018 р

Дата закриття31 липня 2018 рокуПараметри

Новий магістра комп'ютерних наук має загальний набір критеріїв вступу та дає ступінь магістра в галузі обчислювальної техніки, що спеціалізується на одній з чотирьох захоплюючих областей: TCD .ie / postgraduate / msc-cs / prospective / data-science-strand.php "ціль = "_ blank" rel = "noreferrer noopener"> Data Science , TCD .ie / postgraduate / msc-cs / prospective / intelligent-systems-strs.php "target =" _ blank "rel =" noreferrer noopener "> інтелектуальні системи , TCD .ie / аспірант / msc-cs / prospective / graphics-and-vision-technologies-strand.php "target =" _ blank "rel =" noreferrer noopener "> Додаткова та віртуальна реальність та TCD .ie / аспірант / msc-cs / перспективи / майбутні мережеві системи-strand.php "target =" _ blank "rel =" noreferrer noopener "> Майбутні мережеві системи .... [-]


Магістр механіки

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 семестри September 2018 Ірландія Dublin

Магістра в галузі машинобудування призначена для забезпечення гнучкого шляху до майстра кваліфікації для студентів, які пройшли ступінь бакалавра. Це стосується розширених тем у широкому діапазоні предметів механічного та технологічного виробництва. [+]

Магістра в галузі машинобудування призначена для забезпечення гнучкого шляху до майстра кваліфікації для студентів, які пройшли ступінь бакалавра. Це стосується розширених тем у широкому діапазоні предметів механічного та технологічного виробництва. В рамках магістра існує широкий спектр варіантів модулів та відмінна можливість взяти участь в актуальних дослідженнях з провідними дослідницькими групами в Школі інженерії, оскільки важливою частиною цієї програми є дисертація, яка безпосередньо грунтується на деяких зміст модулів.... [-]


Магістр наук з навколишнього середовища

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік September 2018 Ірландія Dublin

Курс надає студентам широкий спектр знань та навичок, пов'язаних з розширенням предмету екологічної науки. Він має на меті забезпечити тверде наукове розуміння поточних екологічних проблем, які будуть мати значення для тих, хто зацікавлений в екологічному управлінні та суміжних сферах. Курс забезпечує основу розуміння поточної екологічної політики та законодавства та спирається на це з практичними та теоретичними курсами, які включають такі теми, як управління океаном та прибережною смугою, водні ресурси та забруднення, зміна клімату та оцінка впливу на навколишнє середовище. [+]

Викладав магістр наук Ступінь в галузі навколишнього середовища, як перша в своєму роді в Ірландії, має стійку родовід, залучаючи студентів з різними академічними знаннями з Ірландії та за кордоном. Це повний робочий день, інтенсивний курс призначений для адміністративних та наукових працівників та нових випускників з відповідним екологічним фактором, хоча заявки від випускників з різними знаннями також вітаються. Він включає в себе ряд навчальних модулів, що охоплюють низку поточних екологічних тем, а потім п'ятимісячний науково-дослідний проект. Існує також можливість вибрати дипломний курс з наук про навколишнє середовище, що складається з лише навчальних модулів.... [-]


Магістр неврології

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік September 2018 Ірландія Dublin

Цей однорічний магістр Звичайно, метою є надання міждисциплінарної підготовки в галузі нейронауки, у темах, починаючи від молекулярних до поведінкових. Курс ідеально підходить для студентів, які бажають розширити свої спеціалізовані знання, і для тих, хто бажає перейти з їх початкової дисципліни. Програма забезпечить учасників навичками, необхідними для просування в кар'єру в біомедичних, фармацевтичних та нейропсихологічних дослідженнях. [+]

Неврологія - це дисципліна, пов'язана з науковим дослідженням нервової системи в області здоров'я та хвороб. Дослідження в галузі нейрохіології має значний клінічний ефект, враховуючи виснажливий та дорогий ефект неврологічного та психіатричного захворювання. У зв'язку з цим основною метою сучасних досліджень в галузі нейрофізики є з'ясування основних причин (генетичних чи екологічних) основних захворювань мозку та вироблення більш ефективних методів лікування таких основних психічних розладів, як шизофренія та депресія, а також неврологічні розлади, такі як розсіяний склероз , Хвороба Паркінсона, хвороба Альцгеймера, хвороба моторних нейронів та епілепсія. Покращена стратегія лікування розладів мозку цілком залежить від поглибленого розуміння, отриманого в ході дослідження, яке об'єднує молекулярні, клітинні та клінічні аспекти захворювання. У зв'язку з цим зрозуміло, що міждисциплінарні підходи необхідні для розуміння складних процесів, що лежать в основі функцій мозку у сфері здоров'я та хвороб. Ця міждисциплінарна філософія прийнята на доставку нашого магістра. програма в галузі нейронауки, яка спирається на різноманітну дослідницьку експертизу, доступну в Трініті-коледжі. Магістр наук Курс в галузі нейронауки проходить в кафедрі фізіології, Медична школа, розташована в Інституті нейронауки Трініті Коледж (TCIN) та Інститут біомедичних наук Трініті-коледжу (TBSI).... [-]


Магістр у біорізноманітті та збереженні

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік September 2018 Ірландія Dublin

Ця програма була розроблена, щоб надати студентам гарну теоретичну та практичну основу в галузі науки про біологічне різноманіття та її збереження. Програма викладається в модулях, і вони згруповані в теоретичні компоненти, практичні навички дослідження та модулі, що стосуються окремих нарад та експериментальних дослідницьких проектів. [+]

Ця програма була розроблена, щоб надати студентам гарну теоретичну та практичну основу в галузі науки про біологічне різноманіття та її збереження. Програма викладається в модулях, і вони згруповані в теоретичні компоненти, практичні навички дослідження та модулі, що стосуються окремих нарад та експериментальних дослідницьких проектів. Курс викладається різноманітними методами - лекціями, практичними заняттями, навчальним навчанням на основі навчальних курсів, групами читання та обговорення, а також веб-методами. Використовуються різні методи оцінювання - написання есе, усна презентація, веб-тести, іспити та дисертації. Підхід полягає в тому, щоб розвивати, поступово, високий ступінь самостійного мислення та академічної майстерності у студентів, що проходять курс.... [-]


Магістр філософії

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 - 1 рік September 2018 Ірландія Dublin

Це один рік повний робочий день курс дає основу для передових досліджень в області філософії. MPhil в філософії є ​​широкою і інтелектуально складні курси для аспірантів для студентів з досвідом роботи в галузі філософії або суміжних дисциплін з сильним компонентом філософії. [+]

Департамент філософії рада повідомити про те, що факультет мистецтв, гуманітарних та суспільних наук Майстри Студентство будуть нагороджені входить студента в програмі MPhil в філософії в 2016/17 навчальному році.

Значення студентства є € 5000 внесок в MPhil в плату за навчання філософії (ЄС або які не є членами ЄС) на 2016/17 навчальний рік. студентство професорсько-викладацького складу спрямована на підтримку і розвиток обдарованих аспірантів в галузі мистецтва, гуманітарних і соціальних наук. ... [-]


Магістр інженерії (екологічний)

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 1 - 2 років September 2018 Ірландія Dublin + 1 більше

Це однорічний повний робочий день або дворічний семестровний курс післядипломної освіти, призначений для надання випускникам інженерів з фахівцями в галузі навчальної дисципліни; Конструкторська інженерія; або транспортна інженерія. Крім того, курс дає студентам можливість отримати знання у вільних предметних галузях в галузі будівництва. [+]

Це однорічний повний робочий день або дворічний семестровний курс післядипломної освіти, призначений для надання випускникам інженерів з фахівцями в галузі навчальної дисципліни; Конструкторська інженерія; або транспортна інженерія. Крім того, курс дає студентам можливість отримати знання у вільних предметних галузях в галузі будівництва.

Організація курсу

Магістерський курс може бути здійснений як однорічний повний робочий день, або дворічний курс аспірантури за сумісництвом.... [-]


Магістр інженерії (за модулем)

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік September 2018 Ірландія Dublin

Магістратура (за модулем) призначена для забезпечення гнучкого шляху до кваліфікації майстра для студентів, які пройшли ступінь бакалавра. Ступінь охоплює цілий ряд дисциплін. Кожен учень об'єднує узгоджену групу модулів, зосереджуючи свою увагу на певній темі з керівництвом та затвердженням комітету з вивчення. Це полегшує мультидисциплінарний підхід до їх досліджень та, зокрема, їх дослідницького проекту. [+]

Опис Курсу

Магістратура (за модулем) призначена для забезпечення гнучкого шляху до кваліфікації майстра для студентів, які пройшли ступінь бакалавра. Ступінь охоплює цілий ряд дисциплін. Кожен учень об'єднує узгоджену групу модулів, зосереджуючи свою увагу на певній темі з керівництвом та затвердженням комітету з вивчення. Це полегшує мультидисциплінарний підхід до їх досліджень та, зокрема, їх дослідницького проекту.... [-]


Магістр інженерії (сталий енергетика)

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 1 - 2 років September 2018 Ірландія Dublin + 1 більше

Це однорічний повний робочий день або дворічний семестровий магістерський курс, призначений для надання випускникам інженерів з фахівцями в галузі навчальної дисципліни; Конструкторська інженерія; Транспортна інженерія; або сталого енергетичного машинобудування. Крім того, курс дає студентам можливість отримати знання у вільних предметних галузях в галузі будівництва. [+]

Це однорічний повний робочий день або дворічний семестр магістратури, призначений для підготовки фахівців за спеціальністю "Інженерна справа та навколишнє середовище"; Конструкторська інженерія; Транспортна інженерія; або сталого енергетичного машинобудування. Крім того, курс дає студентам можливість отримати знання у вільних предметних галузях в галузі будівництва.

Організація курсу... [-]

Магістр інженерії (структурний та геотехнічний)

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 1 - 2 років September 2018 Ірландія Dublin + 1 більше

Це однорічний повний робочий день або дворічний семестровний курс післядипломної освіти, призначений для надання випускникам інженерів з фахівцями в галузі навчальної дисципліни; Конструкторська інженерія; або транспортна інженерія. Крім того, курс дає студентам можливість отримати знання у вільних предметних галузях в галузі будівництва. [+]

Це однорічний повний робочий день або дворічний семестровний курс післядипломної освіти, призначений для надання випускникам інженерів з фахівцями в галузі навчальної дисципліни; Конструкторська інженерія; або транспортна інженерія. Крім того, курс дає студентам можливість отримати знання у вільних предметних галузях в галузі будівництва.

Організація курсу

Магістерський курс може бути здійснений як однорічний повний робочий день, або дворічний курс аспірантури за сумісництвом.... [-]


Магістр інженерії (транспорт)

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 1 - 2 років September 2018 Ірландія Dublin + 1 більше

Це однорічний повний робочий день або дворічний семестровний курс післядипломної освіти, призначений для надання випускникам інженерів з фахівцями в галузі навчальної дисципліни; Конструкторська інженерія; або транспортна інженерія. Крім того, курс дає студентам можливість отримати знання у вільних предметних галузях в галузі будівництва. [+]

Це однорічний повний робочий день або дворічний семестровний курс післядипломної освіти, призначений для надання випускникам інженерів з фахівцями в галузі навчальної дисципліни; Конструкторська інженерія; або транспортна інженерія. Крім того, курс дає студентам можливість отримати знання у вільних предметних галузях в галузі будівництва.

Організація курсу

Магістерський курс може бути здійснений як однорічний повний робочий день, або дворічний курс аспірантури за сумісництвом.... [-]


Відео

TCD

Для зв'язку

Trinity College Dublin

Адреса, рядок 1 Trinity College Dublin, College Green, Dublin 2
Dublin 2 Dublin, County Dublin, Ірландія
Веб-сайт http://www.tcd.ie/
Телефон +353 1 896 1000