Trinity College Dublin

Введення

Прочитайте офіційний опис

EFMD Equis Accredited

Трініті-коледж Дубліна Трініті-коледж Дубліна, Дублінський університет, заснований в 1592 році, є одним з провідних світових університетів і незмінно входить в топ 1% установ по всьому світу. Протягом понад 400 років, цей історичний університет є світовим лідером в області високої якості, міжнародне визнання освіти. За допомогою глобальної репутації до досконалості, Трініті сприяє творчості та інноваційного мислення у студентів.
Університет об'єднує яскраві міжнародної спільноти майже 17 000 студентів і 2860 співробітників. приголомшуючим кампусі університету історичних будівель і брукованими доріжками зіставляється з його державою в найсучасніших засобів і всесвітньо відомих центрів передового досвіду, де передові дослідження відбувається. З 24 академічних шкіл, Трініті пропонує курси з дисциплін, починаючи від мови і літератури в області нанонауки і біомедичної інженерії.

Студентське життя Університет об'єднує різноманітний, цікавий і підтримуючу співтовариство студентів і викладачів в центрі міста. По-справжньому доступні і виділені викладачі заохочують студентів до активної участі в житті коледжу та міста за межами університетського містечка воріт. Студентське життя в Троїце набагато більше, ніж освіта: з більш ніж 200 спортивних клубів і товариств, починаючи від легкої атлетики до тенісу, дебати про інвестування, і драми наукової фантастики, є щось, щоб задовольнити всі інтереси.

Трійця є однією з університетів в світі, щоб забезпечити всіх студентів старших курсів з персональним викладачем - спеціальний викладачеві, який може запропонувати академічні, особисті та професійні консультації по всій програмі ступеня чотири роки. Широкий спектр послуг для студентів, включаючи розвиток навчання та підтримки, однолітків наставництва, консультування та поради кар'єри, гарантує, що всі студенти мають підтримку, необхідну їм для досягнення успіху в Трійцю і за її межами.

Університет є одним з усього лише двадцяти двох державних коледжів "Best Buy" в світі (Фиске Керівництво по коледжі 2015).

Трійця має стратегічні відносини з деякими з найпрестижніших університетів світу, включаючи Університет Фудань, Пекінський університет та Університет Цінхуа в Китаї; Індійський інститут менеджменту в Бангалорі, Індія; Університет Брауна і Університету Нотр-Дам в Сполучених Штатах.

Бізнес, інновації та підприємництво Trinity Business School входить в якості одного з топ-30 бізнес-шкіл в світі (Eduniversal 2015/16) і був піонером передових досліджень, викладання і навчання в галузі управління та підприємництва протягом майже століття. Сама Трійця виробляла більше підприємців, ніж будь-який інший університет в Європі, виробляючи 180 компаній, виробляючи 192 підприємців і залучила $ 2166 млн за останні десять років (Pitchbook університети Повідомити про 2016-2017), так що це ідеальне місце для студентів, щоб провести свій бізнес ступінь ,

Trinity Business School недавно запустила інноваційний новий бізнес-курс для студентів, ступінь бакалавра в галузі управління бізнесом ступеня. Це унікальна програма, призначена для студентів, які хочуть зосередитися на бізнесі з самого початку їх ступеня. Інновації, підприємництво та навчання на досвіді, є ключовими елементами цієї динамічної нової програми. Програма робить акцент на змішане навчання, де успіхів у навчанні зустрічає досвід роботи в галузі. Студенти отримують з перших рук практичні навички бізнесу в рамках всієї програми шляхом проведення стажувань, розробка її запуску або приймати на себе провідну роль в одному з бізнес-студентських товариств Трійці. Студенти також мають можливість навчатися за кордоном в одному з наших високопоставлених установ-партнерів. Для отримання додаткової інформації відвідайте сайт: https://www.tcd.ie/business/undergraduate/bbs/

Кар'єра завидне розташування Трійці позиціонує університет в самому центрі вузла світового ділової активності - Ірландії в Силіконовій долині - де студенти набираються для стажувань, літніх робочих місць і випускників кар'єри від роботодавців, які дивляться на Трійцю в якості ключового постачальника випускників вищої якості. Після успішного завершення бакалаврату або аспірантурі в Трініті, студенти мають можливість залишитися в Ірландії, щоб працювати протягом одного року на Graduate схемою третього рівня. Кар'єра Послуги Трініті зайняв 2 місце в Європі (ISB 2015) з 95% випускників Трініті при прийомі на роботу або подальшого вивчення в протягом 6 місяців після закінчення навчання. Європейська штаб-квартира компанії, такі як Google, eBay, AirBnB, Microsoft, PayPal, LinkedIn і Facebook, Дублін є ідеальним місцем для студентів і випускників зацікавлені в роботі в цих провідних світових корпорацій.

Дублін Гучний кампус 47 акрів Трійці являє собою оазис в самому центрі Дубліна, динамічною і безпечної європейської столиці. центрі міста розташування університету пропонує студентам унікальну можливість змішатися сувору академічну програму з безпрецедентним набором культурних, соціальних і професійного досвіду. Багатство музеїв, театрів, галерей, кафе, ресторанів та історичних пам'яток розташовані прямо на порозі Трійці.

Трініті Рейтинги

• У світі топ-100 і номер один університет в Ірландії. 1 • Ряд наших конкретних предметних рейтингах фігурують у світовій ТОР-50 і 100, що підсилює наш світового класу стоячи. 2 • Ми продемонстрували особливі переваги в галузі міжнародного представництва студентів, викладачів і наукових уявлень цитувань на одного викладача. 3 World Class Дослідження в серці освіту • Дослідження під керівництвом навчання Трініті є одним з відмінних чинників освіти Трініті. • дослідники Трініті виграють конкурентну фінансування наукових досліджень на європейському та глобальному рівні зі значним міжнародним визнанням. • Ірландія є другим найуспішнішим державою в Європейському Союзі на залучення наукових досліджень і фінансування для підтримки нових захоплюючих досягнень і відкриттів, які, в свою чергу, впливає на глобальну зміну. Майже 50% цих коштів була присуджена Трійці. • Вісім з десяти провідних наукових проривів 2016 Ірландії пов'язані з Трініті-коледжу відповідно до Кремнієвої Республіки. 4

Інновації та підприємництво • Ми займає 1-е в Європі з виробництва підприємців і єдиний європейський університет, щоб показати в світі вершині 50. 5 • Трійця сприяє творчості та інноваційного мислення у студентів. • Трійця прагне забезпечити середовище, яке дозволяє інновацій та підприємництва через університету. Трініті встановила цілий ряд ініціатив, таких як інновацій та підприємництва Hub, Launchbox, Blackstone LaunchPad і Launchlabs для створення і підтримки спільноти, яка забезпечує економічні, соціальні і культурні цінності.

Працездатність і Кар'єра Послуги • 95% випускників Трініті в зайнятості або подальших досліджень протягом 6 місяців після закінчення навчання. • Кар'єра Послуги Трініті займає 2-е місце в Европи6. Студенти Trinity можна очікувати, що висока якість підтримки при реалізації їх перспектив після коледжу. • Крім досвіду Трійцю, освіту Трініті забезпечує шлях, щоб стати світового класу випускник. • Провідні міжнародні роботодавці активно націлені випускників Трініті. • Розташування є великою перевагою, коли мова йде про планування кар'єри після Трійці. Дублін є домом для європейських штаб-квартири багатьох провідних світових міжнародних корпорацій. • Інвестиції в Академічному Перевага • Трійця виділила € 16 млн на міжнародній кампанії по набору кадрів для заповнення 40 нових посад Усшер доцентів по декількох дисциплінах. Можливості охоплюють від науки, техніки і медицини мистецтв і гуманітарних наук. • Трійця продовжує залучати глобальний талант з-за кордону, щоб зміцнити глобальні перспективи і зв'язків в галузі освіти і наукових досліджень університету. 40% нашого факультету є міжнародним.

додаток

1 Трійця в Top 1% університетів, з усіма однолітками престижних, таких як Кембридж, Оксфорд і Святого Андрія. QS рейтингу 2016/17. 2 World Top 50 приклади включають англійську мову & література, сучасні мови, політології та догляду за хворими і в прикладах World Top 100 включають в себе Біологічні науки, фармації та фармакології, хімії та матеріалознавства СО РАН, Історія, право і Юриспруденція, Соціологія, соціальна політика і Адміністрація. 3 Продуктивність були винятковими в конкретних основних показників, відсоток виграшів інших престижних однолітків: • міжнародне представництво факультету (98), Кембридж (97.6) і Kings College London (97,6) • міжнародне представництво студент (85,9), Гарварда (70) і Stanford (74 ). 4 https://www.siliconrepublic.com/innovation/irish-breakthroughs-2016-so-far 5 Trinity сформувала 180 компаній, випустила 192 підприємців і підняв $ 2,166 млн за останні десять років (Pitchbook університети Report 2016-2017) 6 Міжнародний студентський барометр.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MSc » Переглянути магістерські програми »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

Магістра в області комп'ютерної науки - графіка і бачення технології

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 - 1 рік Відкритий конкурс Ірландія Дублін

Ця нитка спрямована на виробництво випускників з навичками, щоб внести свій внесок в інтерактивне розвага індустрії високих технологій майбутнього. Вона побудована на науково-дослідницької експертизи в GV2 лабораторії школи з активним входом з їхнього кола партнерів по галузі. Студенти вчаться на практиці, створення портфоліо робіт, що складається з проектів, робіт і значного дослідження дисертації, які повинні сприяти успішному майбутніх можливостей для кар'єрного зростання. Графіка і Бачення Технології Модулі Strand [+]

Поряд з основними модулями в першому семестрі, ви будете вибирати принаймні, два модуля з пулу трьох. Першим з них є Computer Vision, яка надасть вам зі знанням діапазону обробки зображень, виділення ознак та подання форми і методи трансформації. Вона буде спиратися на курс машинного навчання шляхом орієнтації цих методів в області комп'ютерного зору. Комп'ютерна графіка буде мати справу з основними методами моделювання і лінійної алгебри, перш ніж заглибитися в комп'ютерній графіці трубопроводу, OpenGL, проектування і перегляд методів і моделей освітлення. Третій модуль в цьому наборі; Математика Light & Sound буде вникати в математиці, необхідних для синтезу та аналізу звукових і відеосигналів. І, нарешті, ви можете вибрати один предмет (5 кредитів) з пулу модулів MSc що дозволяє або доповнювати свої основні інтереси в графіку і бачення технологій або заглибитися далі в вашої основної теми. У 2-му семестрі, ви будете покривати 10 кредитний курс в Advanced Software Engineering, яка досліджує методи та прийоми, які беруть участь в розробці програмного забезпечення великомасштабного охоплює моторним і екстремальне програмування (XP), Test-Driven розробки і рефакторінга. У режимі реального часу рендеринга ви будете досліджувати графічний конвеєр, графічні процесори, а також різні затінення, освітлення і методів візуалізації. Augmented Reality модуль озброює студентів з солідним досвідом роботи в альтернативних методів композітінга 3-D. Ви навчитеся розробляти інтерактивні програми на ПК і мобільних пристроїв. Третій модуль ядра нитки досліджує методи анімації в режимі реального часу, які на додаток до введення змішування, кінематики та захоплення руху будуть більш цікаві три завдання програмування і розробки проектної пропозиції в режимі реального часу анімації. І,... [-]

Магістра в області науки про навколишнє середовище

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік September 2018 Ірландія Дублін

Це один рік, повний робочий день аспірантів кваліфікації призведе до ступінь магістра наук в екологічних наук. Цей курс спрямований на виробництво екологічних вчених з міждисциплінарної підготовки, здатної вирішувати найширше коло питань охорони навколишнього середовища ... [+]

Магістр в галузі науки про навколишнє середовище Ласкаво просимо в MSc в екологічній науки веб-сторінок: перша екологічна наука курс розроблений в Ірландії. Тут ви знайдете докладну інформацію про модулях, пропонованих в рамках курсу, попередній досвід студентських та застосування деталі. Це один рік, повний робочий день аспірантів кваліфікації призведе до ступінь магістра наук в екологічних наук. Цей курс спрямований на виробництво екологічних вчених з міждисциплінарної підготовки, здатної вирішувати найширше коло питань охорони навколишнього середовища. програма Вчив ступінь магістра в галузі екологічної науки вже створена родовід, залучення студентів з різними академічними фони для Ірландії і за кордоном. Це повна інтенсивний курс призначений для адміністративних і наукових працівників та випускників з відповідним біологічним характеристикам / природознавства фоні. Курс дає студентам широкий спектр знань і навичок, що стосуються екології. Його метою є надання тверде наукове розуміння сучасних екологічних проблем, які будуть мати відношення до тих, хто цікавиться довкілля та суміжних областях. Курс надає основу і розуміння поточної політики навколишнього середовища та законодавства, а також будівлі на цьому з практичної та теоретичної курсів. огляд курсу Загальна мета курсу полягає в тому, щоб сприяти студентам розуміння екологічної науки, і їх здатність застосовувати ці знання в нинішніх екологічних проблем. Студенти повинні розробити необхідні інтелектуальні навички та практичний досвід, щоб дати їм розробляти і виконувати високоякісну незалежні дослідження і стати кваліфікованими екологічні комунікатори. Курс викладається за допомогою різних методів, включаючи лекції, практичні заняття, поля-орієнтованого навчання, керівництва читанням, дискусійних груп і веб-інструментів. Протягом навчання студенти здійснюватимуть два окремих проектів; один з яких є стіл основі, а другий, експериментальний дослідницький... [-]

Магістра в області обчислювальної техніки майбутніх мережевих систем

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 1 - 1 рік Відкритий конкурс Ірландія Дублін + 1 більше

Комп'ютерні мережі перетворив суспільство за останні 20 років і продовжує включити нові досягнення з соціальних мереж через Інтернет-оф-речей хмарних обчислень. Цей ланцюг спирається на науково-дослідницької діяльності в науково-дослідному центрі CONNECT і довгу історію інновацій і початківців компаній в школі. [+]

Поряд з основними модулями в першому семестрі, ви будете вибирати два модуля зі списку з трьох осіб. До них відносяться Розподілені системи - яка займається паралелізм, наука про розподілених транзакцій, веб-сервісів і передових платформ додатків. В Інтернет речей, ми досліджуємо технології, що лежать в основі цієї посилюється область, включаючи проміжне програмне забезпечення, виявлення служб і складу і датчика і віртуалізації мережі. Практичні заняття будуть вести вас через розробки, впровадження та розгортання програми від кінця до кінця IoT. У мережі наступного покоління, ми досліджуємо майбутні тенденції в фіксованих і бездротових мереж зв'язку, в тому числі доступу наступного покоління, LTE і мережевих технологій Software-Defined. І, нарешті, ви можете вибрати один предмет (5 кредитів) з пулу модулів MSc що дозволить вам доповнити свої основні інтереси в майбутніх мережевих системах. У 2-му семестрі, ви будете покривати 10 кредитний курс в Advanced Software Engineering, яка досліджує методи та прийоми, які беруть участь в розробці програмного забезпечення великомасштабного охоплює моторним і екстремальне програмування (XP), Test-Driven розробки і рефакторінга. Scalable Computing дивиться на те, як додатки і робочі навантаження можуть обслужити склад масштабних обчислювальних засобів. Модуль досліджує хмарних архітектур, управління ресурсами і міркування безпеки. Виходячи з досліджень в рамках науково-дослідного центру інтелектуального та сталого розвитку міст школи, наш обчислювальний модуль Urban вивчить методи для збору міських даних, управління цими даними, візуалізації та оповіщення і включатиме в себе розробку повного інтелектуального додатки міста. Курс Security & Privacy доповнюватиме інші курси, що охоплюють такі теми, як безпека аутентифікації, управління цифровими правами Cloud і конфіденційності користувачів. Нарешті, Варіант 2 дозволить... [-]

Магістр в галузі інформатики науки дані нитках

Навчання в університеті / на кампусі Відкритий конкурс Ірландія Дублін

Наукових даних або великих даних стає надзвичайно важливою темою в останні роки знаходять застосування в охороні здоров'я, фінансів, транспорту, розумних міст і в інших місцях. У цьому ланцюзі, провідні фахівці Трійці в цій області допоможе вам, як збирати і зберігати дані (за допомогою ВГД і хмарних обчислень технології, процес його (з використанням сучасних статистичних даних і методів, таких як машинне навчання) і доставити нові ідеї та знання з даних , [+]

Поряд з основними модулями в першому семестрі, ви дізнаєтеся основні методи розробки корисних копалин та аналізу даних, включаючи методи класифікації, нейронні мережі і ансамблеві методи з практичною роботою на мові R. Ви можете вибрати один додатковий модуль (5 ECTS) з пулу. Ви будете будувати на цьому в 2-й семестр з курсом на Оптимізація алгоритмів для аналізу даних, які будуть досліджувати такі теми, як оптимізація асферический, великий розмірності моделювання з можливістю застосувати свої нові знайдені навички в проекті з використанням Python, R або Scala. У прикладної статистичного моделювання, ви будете мати справу з багатьма популярними методами, такими як ланцюга Маркова і Монте-Карло моделювання з можливістю застосування цих методів до реального набору даних. Ви дізнаєтеся, як виявити ідеї, отримані з великих масивів даних в модулі візуалізація даних. І, нарешті, ви дізнаєтеся, як набори великі дані можуть бути зібрані і маніпулювати ними в великих хмарних обчислювальних засобів в Scalable модулі Computing і охоплюють основні cyrpto і питання безпеки в області безпеки і конфіденційності модуля. Крім того, ви можете вибрати один додатковий модуль з пулу. До квітня, ви вибрали свою дисертаційну тему, взяли і консультацію з обраним керівником і бути готовими до розробки значного часу на вивчення і макетування своєї роботи. Ми очікуємо, що головні проекти повинні доставити опублікуванню якості паперу за цей період. В кінці року, всі проекти будуть представлені на галузевої аудиторії, що включає корінні, малі та середні роботодавці та транснаціональні компанії. Вимоги до мови Студенти, чий перший мова не є англійською, повинні надати докази компетентності на цій мові через один з... [-]

Магістр в області нейробіології

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік September 2018 Ірландія Дублін

Це магістр один рік курс покликаний забезпечити міждисциплінарний навчання в неврології, в теми, починаючи від молекулярного до поведінкового неврології. Курс ідеально підходить для студентів, що бажають розширити свої спеціальні знання, і для тих, хто хоче перейти від їх первісної ступеня дисципліни. Програма буде дати учасникам навички, необхідні для прогресу в кар'єрі в області біомедичних, фармацевтичних або ... [+]

Магістра в області нейробіології Це магістр один рік курс покликаний забезпечити міждисциплінарний навчання в неврології, в теми, починаючи від молекулярного до поведінкового неврології. Курс ідеально підходить для студентів, що бажають розширити свої спеціальні знання, і для тих, хто хоче перейти від їх первісної ступеня дисципліни. Програма буде дати учасникам навички, необхідні для прогресу в кар'єрі в області біомедичних, фармацевтичних або нейропсихологічних досліджень. Інструкція для курсу складається приблизно з 200 контактних годин протягом двох академічних Правила включити лекції, лабораторні практичні заняття, журнал клубу семінари та студентські основі семінарів. Модулі оцінюються суміші в процесі оцінки та письмових іспитів. Модулі фахівець охоплює: Форма і функції нервової системи Біохімічні основи нейрофармакології Нейрофармакология Розробка лікарських засобів Нейроімунологія Експериментальна Neuroscience Наукові Літературні Навички Нейроінженерія Сканування мозку Технологія Поточні теми в неврології Дослідницькі навички Третій термін складається з науково-дослідного проекту по якийсь новий аспект Neuroscience. Трініті-коледж Інститут Неврології (TCIN) є динамічним дослідження навколишнього середовища з дослідження охоплюючи молекулярну / стільниковий неврології з клінічної / трансляційний неврології. Проекти через ці галузі досліджень може здійснюватися в консультації з експертною керівника. Для студентів, зацікавлених в проекті в клітинному / молекулярному неврології асортимент стільникових технологій, таких як тканини культури, імуноцитохімії, західної immunobloting і іммунопреціпітаціі, конфокальної мікроскопії, імуноаналізу, проточної цитометрії, ПЛР в реальному часі, і високоефективної рідинної хроматографії доступні. Крім того, деякі проекти будуть включати оцінку поведінки, електрофізіологічні та нейрохімічні кінцевих точок, використовуючи в природних моделей неврологічної і психіатричної хвороби. Для тих, хто зацікавлений в експериментування на людях, проекти будуть запропоновані використання таких методів, як функціональної магнітно-резонансної томографії, електрофізіологічні записи і нейрокогнітівного... [-]

Магістр в області інтерактивних цифрових засобів масової інформації

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік September 2018 Ірландія Дублін

Це магістр Курс дає основу в технологіях і засобах масової інформації, що мають відношення до сфери цифрових медіа. Курс проходить повний робочий день протягом дванадцяти місяців. Формальне навчання ділиться на два дванадцять тижневих семестру ... [+]

Магістр в області інтерактивного Digital Media Це магістр Курс дає основу в технологіях і засобах масової інформації, що мають відношення до сфери цифрових медіа. Курс проходить повний робочий день протягом дванадцяти місяців. Формальне навчання ділиться на два дванадцять тижневих семестру. Кожен студент вибирає і починає проект дослідження, які повинні бути представлені у вигляді дисертації 12000 слів до середини березня. Студенти також завершити остаточний проект, який може бути спільної розробки з рядом студентів з класу. Існує значний акцент на теорії, а не на ЗМІ або програмних додатків. Спеціальна лабораторія призначена для класу, де студенти можуть ознайомитися з програмними додатками. Пропоновані курси включають в себе: Введення в програмування; XML / HTML; Аудіо технології; Датчики; Інтерактивна Авторська; Графічний дизайн; Обробка зображень; Культурні та критичні дослідження; Науково-дослідні методології; Клієнт / Сервер Технології та мережі; Інтерактивна Фантастика; Мобільні комп'ютери; Обробка зображень та 3-D моделювання; Гра Розробка і виробництво; Правові питання у Digital Publishing.; Digital Media Enterprises Цей курс особливо підходить для випускників з первинної ступеня в небудь гуманітарних або в області комп'ютерних наук, як обидві дисципліни мають важливе значення для сектора цифрових медіа. Заявки прийматимуться з хорошими випускників відмінників в будь-якій дисципліні або з зрілих студентів з досвідом роботи в галузі. Цей курс був спільно фінансується в рамках Національного плану розвитку (Програма перетворення Вища Навички) для ЄС платні студентів. Вимоги до мови Студенти, чий перший мова не є англійською, повинні надати докази компетентності на цій мові через один з добре відомих міжнародних стандартних тестів: іспити Мінімальний рівень Потрібно IELTS класу 6,5 TOEFL 230 - комп'ютер... [-]

магістр природничих наук психологія (перетворення звичайно)

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік September 2018 Ірландія Дублін

Магістр Психологія (Перетворення курс) є повністю акредитована аспірант перетворення курс для студентів, які хочуть продовжити професійну кар'єру в психології (наприклад, в психології консультування, клінічної психології, педагогічної психології, професійна [+]

Магістр Психологія (Перетворення курс) є повністю акредитована аспірант перетворення курс для студентів, які хочуть продовжити професійну кар'єру в психології (наприклад, в психології консультування, клінічної психології, педагогічної психології, психології праці та інших суміжних областях), але у кого немає нагород ступінь у галузі психології та не мають права Вищої основі на членство з Психологічного суспільства Ірландії (PSI). Структура курсу і навчальної програми були розроблені, щоб забезпечити утворення у психологічній теорії і методів дослідження достатньою широтою і глибиною по курсу повинні бути прийняті в якості першого кваліфікаційного дає права на Вищій членства Психологічного суспільства Ірландії (PSI) або еквівалент , Звичайно дозволить випускникам приступити до подальшої післядипломної підготовки, у тому числі вищих вчених ступенів з досліджень і спеціалізуватися в галузі професійної психології. Зміст курсу та структура Студенти будуть розглянуті 6 обов'язкові галузі психології, необхідних для психологічного товариства Ірландії акредитації: - когнітивної психології - Біологічні Психологія - Соціальна психологія - психологія - індивідуальні відмінності - Розширені методи дослідження Принаймні, два модулі в кожному з шести напрямків буде доступний кожен в рік. Всі студенти перетворення повинні отримати кредит в кожній з цих областей, передаючи модуль в цій області. П'ять основних модулів є обов'язковими і будуть запропоновані щороку: - Статистика & Методологія I & II - Advanced Психологія - проведення наукових досліджень у галузі психології - Введення в психометрії Додаткові модулі будуть запропоновані щороку (залежно від наявності персоналу, розкладів обмежень і попиту). Нижче наведено приклад діапазону модулів *, який буде пропонуватися: - прикладні проблеми в психології розвитку - розвитку дитини в мінливому Сімейні контексти - клінічна та... [-]

ЦКМ. біорізноманіття та збереження

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік September 2018 Ірландія Дублін

Біорізноманіття є різноманітність всього живого на землі, і в даний час втратили із зростаючою швидкістю. Біорізноманіття дає нам їжу, одяг, паливо, будівельні матеріали, медикаменти та широкий спектр екосистемних послуг. Ми самі є частиною біорізноманіття нашої планети: ми повинні зрозуміти і збереження біорізноманіття для забезпечення сталого майбутнього для людства ... [+]

Біорізноманіття є різноманітність всього живого на землі, і в даний час втратили із зростаючою швидкістю. Біорізноманіття дає нам їжу, одяг, паливо, будівельні матеріали, медикаменти та широкий спектр екосистемних послуг. Ми самі є частиною біорізноманіття нашої планети: ми повинні зрозуміти і збереження біорізноманіття для забезпечення сталого майбутнього для людства. Цей курс буде проводити навчання поглиблене і досвід для тих, хто хоче продовжити своє кар'єру в різних аспектах біорізноманіття та його збереження, для студентів, що бажають продовжити подальші дослідження в аспірантурі в цій області, так і для професіоналів, що вже працюють в природоохоронній біології бажаючих отримати відповідну кваліфікацію. Курс викладатиметься за допомогою різних методів: лекції, практичні заняття, поля-орієнтованого навчання, керівництва читанням і дискусійних груп і веб-методів. Різноманітність процедур оцінки також будуть прийняті - написання есе, усних презентацій, веб-тести, іспити і оцінку дисертацій. Підхід буде розвиватися, поступово, високий ступінь самостійного мислення і навчанні в учнів, які закінчили курс, забезпечуючи плавний перехід для вступників як безпосередньо з бакалаврату, і для тих, хто вступає на хід від промисловості. Студенти будуть проводити індивідуальну кабінетне дослідження на основі, де вони працюють в тісній співпраці з науковим керівником. Вони також провести три місяці дослідницького проекту за участю експериментального збору даних, аналізу та інтерпретації, що призвело до подання дисертації. Родзинкою курсу є житловий курс весняно-польових базується в Південній Африці, в якій основна увага приділяється екології та практичних аспектів збереження біорізноманіття (вартість цього поля курсу не входить у вартість курсу). Модулі курсу • Введення в біорізноманіття • Введення в біології збереження • Практична екологічна оцінка • взаємодії людини з біорізноманіттям... [-]

ЦКМ комп'ютерні науки - інтелектуальні системи

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 - 1 рік Відкритий конкурс Ірландія Дублін

Intelligent Systems нитка фокусується на розумних, інтерактивних веб-додатків і систем, які стають невід'ємною частиною нашого повсякденного життя - вдома, на робочому місці, так і в соціальній взаємодії. Проектування і будівництво цих систем вимагає спеціальних знань в області штучного інтелекту, розуміння людської мови і покоління, веб-систем і додатків, аналізу даних і інженерії знань. Цей ланцюг тісно пов'язана з науково-дослідними групами школи, що беруть участь в ADAPT центрі цифрового контента технології. [+]

зміст курсу Поряд з основними модулями в першому семестрі, ви отримаєте обгрунтування в методах штучного інтелекту, включаючи моделі когнітивних архітектур людини, знання методик, таких як подання онтологій і моделі обробки природної мови. У Knowledge & Data Engineering, ви дізнаєтеся про семантичної мережі, включаючи моделі дизайну, міркування і виконання запитів. І, нарешті, ви можете вибрати один предмет (5 кредитів) з пулу модулів MSc що дозволить вам доповнити свої основні інтереси в інтелектуальних системах. Всі студенти в 2-й семестр буде охоплювати 10 кредитний курс в Advanced Software Engineering, яка досліджує методи та прийоми, які беруть участь в розробці програмного забезпечення великомасштабного охоплює моторним і екстремальне програмування (XP), Test-Driven розробки і рефакторінга. В області інформаційного пошуку і веб-пошуку, ви будете вивчати в глибину теоретичні і практичні питання, пов'язані з пошуком в Інтернеті або будь-який або великий корпус документів, включаючи обробку тексту, оцінки ранжирування, класифікації і т.д. Цей курс доповнений модулем аналізу тексту, який демонструє, як звичайно-методи, теорія моделей і теорія категорій може бути використана для аналізу змісту і визначення настрою. Адаптивний модуль додатків практичний, досліджуючи, як додатки можуть адаптуватися відповідно до індивідуальних користувачами. І, нарешті, варіант 2 дозволяє ще раз розширити свої основні навички в інтелектуальних системах з модулем, обраним з інших ниток в цій програмі магістра. На той час 3 семестру прийшов разом, ви вибрали вашу тему дисертації, відібрані і консультації з обраним керівником і бути готовим до розробки значного часу проведення досліджень і прототипирования свою роботу. Ми очікуємо, що головні проекти повинні доставити опублікуванню якості паперу за цей період. В кінці... [-]

Master

M.Phil. в міжкультурному теології і міжрелігійних досліджень [фут / PT}

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 1 - 2 років September 2018 Ірландія Дублін + 1 більше

Різноманітність модулів пропонується щороку, взяті зі списку нижче. Модуль з наукових досліджень та методам є обов'язковим; Студенти вибрати ще 5 модулів для оцінки і написати дисертацію. Викладання займає місця в Дубліні протягом двох термінів. Один член, не ступінь курс навчання доступний, який ідеально підходить для тих, у творчій відпустці, або, хто віддає перевагу більш короткий період навчання. Існує також можливість відвідувати окремі модулі ... [+]

M.Phil. / P.Grad.Dip. в міжкультурному теології та міжконфесійним досліджень Різноманітність модулів пропонується щороку, взяті зі списку нижче. Модуль з наукових досліджень та методам є обов'язковим; Студенти вибрати ще 5 модулів для оцінки і написати дисертацію. Модулі Влада, Традиція, Досвід: Ecumenics як міжкультурного теології Всесвітній християнство і міжрелігійний діалог ®®: Значення і практика Релігії та етика в плюралістичному світі Природа, Грейс і Триєдиного Бога Розробка доктрини: ідентичність та зміни в християнській традиції Інтерпретація Вселенський еклезіології Ecumenics Втрати: Релігія, сучасність і примирення Створення, космологія і Ecotheology Залучення Релігійний фундаменталізм Християнські Семена в індуїстської ґрунту: християнство в Південній Азії Церква в тіні мечеті: Християнство в світі ісламу На Бути людиною: богословської антропології в крос-культурної перспективі Багатоликий Ісуса: христології і культур Порівняльний / Міжрелігійний Етика Крос-культурні Міністерство і міжрелігійний Encounter Мусульманський Бог, християнський Бог: Іслам і мусульманська-християнської Порівняльне богослов'я Індуїстський бог, християнський Бог: індуїзм і індо-християнська Порівняльне богослов'я Іудаїзм та євреї-християнські відносини Проблеми в буддійський-християнського діалогу Північна Ірландія: конфлікт, Релігія і політика світу Релігії та міжнародні відносини Порівняльний / Міжрелігійний Етика Викладання займає місця в Дубліні протягом двох термінів. Один член, не ступінь курс навчання доступний, який ідеально підходить для тих, у творчій відпустці, або, хто віддає перевагу більш короткий період навчання. Існує також можливість відвідувати поодинокі модулі. Модулі від M.Phil. в міжнародних досліджень миру і M.Phil. з вирішення конфліктів і примирення також відкриті для студентів на M.Phil. в міжкультурному теології та міжконфесійним досліджень. Студенти, які бажають бути оцінені на предмет їх роботи в модулі в будь-який з двох інших програм повинні спочатку забезпечити... [-]

M.Phil. в китайських дослідженнях

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 Ірландія Дублін

M.Phil. в китайських досліджень спрямована на розвиток у студентів глибоке знання і розуміння Китаю в двадцятому і двадцять першого століття в порівняльній, глобальному контексті. [+]

M.Phil. в китайських досліджень в Трініті Цей міждисциплінарний дворічний викладав ступінь магістра в галузі китаєзнавства пропонує унікальну можливість для Вас, щоб глибоко і критично взаємодіяти з Китаєм сьогодні, і забезпечити міцну і сувору основу для вашої кар'єри прагнень. Ступінь нашого магістра в галузі китаєзнавства прагне розвивати глибокі знання студентів і розуміння Китаю в двадцятому і двадцять першого століття в порівняльній, глобальному контексті. Ми підходимо до вивчення Китаю з цілого ряду дисциплінарних перспектив, в тому числі сучасної китайської історії і думки, політики і управління, мови, суспільства і культури. гнучка конструкція Ви можете адаптувати програму вашого магістра відповідно до ваших здібностями і інтересами мови. Студенти обирають між двома основними нитками. Strand 1 пропонує Вам інтенсивний мандарин навчання на додаток до основних модулів на сучасному Китаї, і прагне до вас на проміжний рівень кваліфікації в усній і письмовій мандарин. Strand 2 передбачає для студентів, які мають попередній китайський досвід вивчення мови, а також підходить, якщо ви є носієм мови мандарин. Strand 1: Основні модулі а) китайську мову і писемність б) Сучасна китайська історія с) Сучасне китайське суспільство і політика d) Китай в порівняльній перспективі е) Мандарин 1 е) Мандарин 2 Strand 1: факультативні модулі а) Мандарин управління і політика КНР б) Бізнес і економіка сучасного Китаю с) Релігія і думки d) китайська діаспора і мову в глобальному контексті е) 3 е) Мандарин 4 Strand 2: Основні модулі а) китайську мову і писемність б) Сучасна китайська історія с) Сучасне китайське суспільство і політика d) Китаю в порівняльній перспективі е) Мандарин читання і обговорення групи... [-]

M.Phil. в християнському богослов'ї

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 1 - 2 років September 2018 Ірландія Дублін + 1 більше

Це M.Phil в християнському богослов'ї дозволить учасникам отримати уявлення глибокі знання основних питань в сучасній християнській теології - такі питання, як Церква і служіння, Богослов'я Біблії, права і обов'язки. [+]

M.Phil. в християнському богослов'ї Релігійні питання є важливою частиною громадських дебатів в сучасних плюралістичних суспільствах. Багато важливі соціальні та політичні питання порушуються релігійні проблеми. Ключові політичні дебати необхідні спеціальні знання і грамотність в релігійних і богословських концепцій, їх традицій і практики. Це MPhil в християнському богослов'ї дозволить учасникам отримати уявлення глибокі знання основних питань в сучасній християнській теології - такі питання, як Церква і служіння, Богослов'я Біблії, права і обов'язки. Студенти знайомляться з історичною наукою і суворої сучасної богословської дослідження. Навчання семінар-стиль є важливим педагогіці в програмі. Письмове дисертація є ключовою частиною MPhil. Це дозволяє учасникам займатися поглибленим вивченням певної теми, що представляють інтерес в цій галузі. Протягом всього процесу написання, учасникам пропонується один до одного науковим керівництвом. Учасники цього MPhil дізнаються дослідницькі навички, а також аналітичні, письмові та усні навички спілкування. Вони високо цінуються і ефективними в найрізноманітніших професій. Лойола інститут, Трініті-коледж в Дубліні Лойола інститут присвячена освіті та дослідженням в області теології в широкій католицької традиції. Наша головна турбота творче перетин богослов'я, Церкви і сучасного суспільства. Він пропонує студентів і аспірантів градусів. Більш детальну інформацію про Лойола інститут см https://www.tcd.ie/loyola-institute. Структура Курс включає в себе як навчені і дослідні компоненти. Студенти повинні приймати шість модулів викладаються (10 ECTS кожен), що складається з трьох основних і трьох додаткових модулів, і написати 15000 слів дисертацію (30 ECTS), який буде представлений на (дата). Вчив модулі складаються з трьох основних модулів і трьох додаткових модулів. Три основних модулів: Метод і теорія у вивченні теології насильства і Грейс в Описі людини Перші слова:... [-]

M.Phil в популярній літературі

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік September 2018 Ірландія Дублін

M.Phil в популярній літературі пропонує студентам унікальну можливість для поглибленого вивчення популярної літератури і її надзвичайно важливе місце в сучасній культурі. Він простежує історію популярних жанрів, таких як фільми жахів, наукова фантастика, романтика, фентезі та детектива, і пропонує всебічне введення сучасних теорій популярною. Зверніть увагу, що заявки на 2017/18 навчальний рік в даний час закриті. Заявки на 2018/19 відкриється в листопаді. [+]

За останні два десятиліття, вивчення популярної літератури у всіх її родових форм була перетворена з ніші області академічного інтересу до однієї з найжвавіших і швидко зростаючих областей критичного дослідження в літературознавстві. Заснована в 2005 році M.Phil в популярній літературі був першим (і на протязі багатьох років, тільки), присвячений аспірантура в даній предметній області. M.Phil пропонує студентам унікальну можливість провести поглиблене вивчення популярної літератури і її надзвичайно важливе місце в сучасній культурі. Він простежує історію популярних жанрів, таких як фільми жахів, наукова фантастика, романтика, фентезі та детектива, і пропонує всебічне введення сучасних теорій популярною. Школа англійської мови в Трініті-коледж Дубліна зарекомендував себе за останнє десятиліття, як великий міжнародний центр для наукового дослідження популярної літератури, а M.Phil привертає претендентів з усього світу. Члени основного викладацького команди на M.Phil все численні публікації про конкретних популярних жанрів, так і між ними, були під контролем сотні M.Phil і ​​студентів дисертацій по темам, пов'язаним з популярної фантастики. M.Phil. забезпечує неоціненний відправною точкою для тих, хто бажає зробити подальшого вивчення в аспірантурі, а й звернутися до тих, хто хоче розвинути свої навички критичного і знання по відношенню до важливого аспекту сучасної культури. На сьогоднішній день більше 200 студентів закінчили M.Phil, більшість з яких пішли на кар'єрі, які якимось чином пов'язані з їх дослідженнями з нами. Крім того, багато хто з наших студентів пішли на вивчення рівня PhD і проведення академічного навчання та наукових досліджень своїх власних. Структура курсу Курс триває один рік (починаючи з середини вересня і закінчується 30 серпня) і доступний тільки на повний робочий день.... [-]

Магістр філософії

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 - 1 рік September 2018 Ірландія Дублін

Це один рік повний робочий день курс дає основу для передових досліджень в області філософії. MPhil в філософії є ​​широкою і інтелектуально складні курси для аспірантів для студентів з досвідом роботи в галузі філософії або суміжних дисциплін з сильним компонентом філософії. [+]

Департамент філософії рада повідомити про те, що факультет мистецтв, гуманітарних та суспільних наук Майстри Студентство будуть нагороджені входить студента в програмі MPhil в філософії в 2016/17 навчальному році. Значення студентства є € 5000 внесок в MPhil в плату за навчання філософії (ЄС або які не є членами ЄС) на 2016/17 навчальний рік. студентство професорсько-викладацького складу спрямована на підтримку і розвиток обдарованих аспірантів в галузі мистецтва, гуманітарних і соціальних наук. Право на отримання Ця стипендія доступна для нових учасників ринку (ЄС і не входять в ЄС) до програми MPhil в філософії, для надходження у вересні 2016 року. Для того, щоб мати право, заявники повинні мати і офіційно прийняв безумовну пропозицію місця в цій програмі 15 червня 2016. Критерії відбору Заявки оцінюються на конкурсній основі з єдиним критерієм для гранту студентства будучи випробуваною академічної успішності кандидата. Прийнято, проте, що дуже багато кандидатів з винятковими кваліфікацією застосовуватимуться до програми. Таким чином, рішення щодо одержувача студентства знаходиться у винятковому розсуд директора MPhil курсу і Комітету MPhil Course. Як тільки один студентство буде доступний MPhil кандидатам настійно рекомендується застосовувати для всіх інших джерел фінансування і грантів, відкритих для них. Заявники MPhil Очікується також подати заявку на продовження будь-якого Scholarship місцевих органів управління вони, можливо, утримуваних в якості магістрантів. Умови Ця стипендія надається при дотриманні наступних умов: • Одержувач повинен займатися очного навчання і повинні зареєструватися на MPhil в філософії, запропонованій кафедрою Трійці філософії, факультет соціальних наук і філософії, в 2016/17 навчальному році; • Одержувач зобов'язаний брати участь у відповідних наукових заходах, які визначаються директором MPhil... [-]

Відео

TCD

Для зв'язку

Trinity College Dublin

Адреса, рядок 1 Trinity College Dublin, College Green, Dublin 2
Dublin 2 Дублін, Ірландія
Веб-сайт http://www.tcd.ie/
Телефон +353 1 896 1000