Trinity College Dublin

Введення

Прочитайте офіційний опис

Трійця

Trinity College Dublin , Університет Дубліна, заснований в 1592 році, є прем'єрним університетом Ірландії і послідовно посідає одне з найпрестижніших у світі університетів. Протягом понад 400 років цей історичний університет є світовим лідером у сфері високоякісної, міжнародно визнаної освіти. Перетинаючи знамениту Троїцьку арку, у мощена доріжками історичного кампусу Трійці, ви слідуєте слідами чотирьох століть випускників, які сформувалися і продовжують формувати історію Ірландії та світу. Сьогодні ця традиція досконалості лежить в основі кожної лекції, кожного експерименту та кожного дослідницького прориву в наших сучасних об'єктах.

Університет об'єднує живу та різноманітну спільноту майже 17 тисяч студентів та 2 860 співробітників. Історичний кампус університету поєднується зі своїми сучасними об'єктами і всесвітньо відомими центрами передового досвіду, де відбуваються передові дослідження з глобальним впливом. 24 академічні школи Трініті пропонують курси з дисциплін від мови та літератури до нанонауки та біомедичної інженерії.

Студентське життя

Університет об'єднує різноманітне, цікаве та підтримуюче співтовариство студентів та викладачів у самому серці міста Дублін. По-справжньому доступні і віддані професори заохочують студентів до участі в коледжному житті і взаємодії з містом, країною і континентом за межами кампуса. Студентське життя в Трініті набагато більше, ніж освіта: з більш ніж 170 спортивних клубів і товариств, від легкої атлетики до тенісу, обговорення інвестицій і драматургії до наукової фантастики, є щось для задоволення будь-якого інтересу.

Трініті є одним з єдиних у світі університетів, які надають всім студентам персональний викладач - викладач, який може запропонувати академічну, особисту та професійну орієнтацію протягом всього чотирирічного навчання. Широкий спектр студентських послуг, включаючи розвиток і підтримку навчання, наставництво, консультування та консультації з кар'єри, гарантує, що всі студенти мають підтримку, яку вони потребують для досягнення успіху в Троїці і поза її межами.

Трініті має стратегічні відносини з деякими з найпрестижніших університетів світу, включаючи ці партнерства, які надають студентам Трініті унікальні можливості обміну та навчання за кордоном у всьому світі.

Кар'єра

Завидне розташування Трініті позиціонує університет прямо в центрі глобальної ділової активності - Силіконова Долина Ірландії - де студенти набираються на стажування, літні робочі місця та випускні кар'єри від роботодавців, які прагнуть Трійці як ключового постачальника вищої якості випускників. Після успішного завершення програми бакалавра або післядипломної освіти в Trinity, студенти мають можливість залишитися в Ірландії, щоб працювати на один рік на третьому рівні випускників схеми. Служба кар'єри Трініті посіла 2- е місце в Європі (ISB 2015), де 95% випускників Троїцької області працювали або продовжували навчання протягом 6 місяців після закінчення навчання. У 2019 році Trinity займає перше місце в Ірландії за рівнем зайнятості випускників та результатами випускників (QS World University Rankings для випускників з працевлаштування 2019). Додому до європейських штаб-квартир таких компаній, як Google, eBay, AirBnB, Microsoft, PayPal, LinkedIn і Facebook, Дублін є ідеальним місцем для студентів і випускників, зацікавлених у роботі в цих провідних корпораціях світу.

Троїцька освіта

Протягом свого часу в Трійці наші студенти отримують можливість розвивати і доводити досягнення цілого ряду атрибутів випускників, які підтримують їхнє академічне зростання. Основні атрибути випускника Троїцької Активності відповідального діяння, самостійного мислення, ефективного спілкування та розвитку Постійно можуть бути досягнуті в академічних та спільних та позакласних заходах.

Дублін

Містечко Трініті - це оазис у самому серці Дубліна, живої та безпечної європейської столиці. Розташування центру міста в університеті дає студентам унікальну можливість поєднати строгу академічну програму з безпрецедентним набором культурного, соціального та професійного досвіду. Багато музеїв, театрів, галерей, кафе, ресторанів та історичних туристичних об'єктів розташовані прямо на порозі Трійці.

Розташування

Дублін

Trinity College Dublin

Address
Trinity College Dublin, College Green, Dublin 2
Dublin 2 Дублін, Графство Дублін, Ірландія
Веб-сайт
Телефон
+353 1 896 1000

Акредитації

EFMD Equis Accredited