Setanta College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо до Setanta College , всесвітньо відомого центру передового досвіду в усіх аспектах сили

Заснована в 2006 році, наша пристрасть полягає в тому, щоб допомогти людям реалізувати свій повний потенціал за допомогою індивідуальних курсів, в яких ми пропонуємо як технічні, так і міжособистісні навички, які дозволять нашим людям блищати у своїй кар'єрі.

Приходьте до нас - і подивіться, що ми можемо досягти разом.

Коротка історія Setanta College

45764_1.jpgДоктор Ліам Хеннессі, академічний директор Setanta College

Д-р Ліам Хеннессі ФРАМІ є фізіологом, тренером з міцності та кондиціонування та колишнім міжнародним спортсменом. У 2000 році Ліам зайняв посаду директора з фітнесу в МФВС з метою створення структур та впровадження методологій, щоб допомогти ірландському регбі конкурувати в професійну епоху. Роль охоплювала контроль за станом фітнесу та міцності та кондиціонування елітного загону, а також залучення персоналу для створення та роботи в академіях для розробки молодих гравців по всій країні.

Під час набору необхідних 30 співробітників було важко знайти професіоналів з академічним та практичним коучингом, необхідним для цих ключових ролей. Для реалізації філософії д-ра Хеннессі і зосередитися на довгостроковому розвитку гравців, персоналу необхідно зрозуміти ключові принципи в науці про ефективність, силі та умові, але також мати можливість застосовувати ці принципи і тренера.

Рішення

45765_2.jpg

Доктор Хеннессі розробив серію навчальних модулів, що містять новітнє мислення в галузі наукових результатів та сил та кондиціонування, а також з акцентом на практичному застосуванні та коучингу. Під керівництвом і керівництвом персоналу д-ра Хеннессі пройшли навчання за допомогою цих унікальних модулів. Багато хто з випускників цієї системи IRFU продовжували займатися ролями в Прем'єр-лізі, NFL, World Rugby і так само, як і в багатьох інших світових професійних спортивних організаціях.

Засновано Setanta College Сетанта

45766_3.jpg

Використовуючи навчальні модулі, які він розробив і розвинув, в той час як в IRFU, д-р Hennessy заснував Setanta College в 2006 році. акредитований орган.

Через партнерство з World Rugby на замовлення онлайн інтернет-модулі були розроблені і в даний час використовуються в якості світового золотого стандарту регбі для коучинг і міцності і кондиціонування. На сьогоднішній день 35000 учасників по всьому світу вступили до цих програм.

Національна асоціація з міцності та кондиціонування, що базується в США в штаті Колорадо з 30 тисячами членів, а також заснована в Каліфорнії США, з більш ніж 15 000 сертифікованих фахівців, визнає та підтримує програми Setanta College .

Setanta College співпрацює з глобально створеними спортивними технологічними компаніями, такими як Orreco, StatSports, ForceDeck і Organic Motion, а також має консультативну раду під головуванням Падрага Харрінгтона і складається з всесвітньо відомих експертів і практиків.

Продуктивність науки і міцності

45767_4.jpg

Наука про продуктивність і міцність і кондиціонування стає всесвітньо визнаною як професійний Pathway у спортивній та загальній індустрії здоров'я. Наші програми охоплюють широкий спектр тем від функціонального скринінгу, навчання опору і фундаментального руху до харчування, тренерської майстерності та спортивних технологій.

Програми, як повна, так і заочна (онлайн) розраховані на те, щоб охопити останні академічні роздуми і дослідження, але з акцентом на практичне застосування. Модулі оновлюються кожні два роки, що є унікальним у галузі освіти.

А також надання онлайн-програм Setanta College партнерам університетів, як в Ірландії, так і на міжнародному рівні, щоб надати повні академічні програми. Ми також працюємо з академічними установами та технологічними компаніями по всьому світу, проводячи дослідження та перевірку та тестування новітніх технологій.

Пожежні служби в Ірландії спонсорували студентів-магістрів, щоб зрозуміти, як S

Забезпечення якості в Setanta College

Setanta College пропонує ступінь програми і як незначні і спеціальні цілі кваліфікації, які перевірені і нагороджені якості і кваліфікації Ірландії (QQI).

Коледж розробив детальні та суворі політики та процедури для забезпечення якості своїх програм та інших послуг. Колективно вони називаються Посібником із забезпечення якості (Керівництво з забезпечення якості).

Політика забезпечення якості включає зобов'язання коледжу публікувати інформацію, що стосується політики забезпечення якості та звітів у доступній формі.

Будь-які відгуки щодо політики та процедур, що містяться в посібнику, вітаються і повинні бути надіслані електронною поштою на адресу admin@setantacollege.com для уваги Секретаря, з гарантією якості як назвою електронної пошти.

Ваш Pathway до успіху

Незалежно від того, з яким видом спорту ви займаєтеся або з інтересами, ми маємо цілий ряд курсів, які дадуть вам необхідну кваліфікацію.

Розташування

Ірландія Інтернет

Address
The SportsLab, Thurles
Jimmy Doyle Road, Co. Tipperary, Ireland

E41 T6K5 Ірландія Інтернет, Ірландія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: