Setanta College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо до Setanta College , всесвітньо відомого центру передового досвіду в усіх аспектах сили

Заснована в 2006 році, наша пристрасть полягає в тому, щоб допомогти людям реалізувати свій повний потенціал за допомогою індивідуальних курсів, в яких ми пропонуємо як технічні, так і міжособистісні навички, які дозволять нашим людям блищати у своїй кар'єрі.

Приходьте до нас - і подивіться, що ми можемо досягти разом.

Коротка історія Setanta College

45764_1.jpgДоктор Ліам Хеннессі, академічний директор Setanta College

Д-р Ліам Хеннессі ФРАМІ є фізіологом, тренером з міцності та кондиціонування та колишнім міжнародним спортсменом. У 2000 році Ліам зайняв посаду директора з фітнесу в МФВС з метою створення структур та впровадження методологій, щоб допомогти ірландському регбі конкурувати в професійну епоху. Роль охоплювала контроль за станом фітнесу та міцності та кондиціонування елітного загону, а також залучення персоналу для створення та роботи в академіях для розробки молодих гравців по всій країні.

Під час набору необхідних 30 співробітників було важко знайти професіоналів з академічним та практичним коучингом, необхідним для цих ключових ролей. Для реалізації філософії д-ра Хеннессі і зосередитися на довгостроковому розвитку гравців, персоналу необхідно зрозуміти ключові принципи в науці про ефективність, силі та умові, але також мати можливість застосовувати ці принципи і тренера.

Рішення

45765_2.jpg

Доктор Хеннессі розробив серію навчальних модулів, що містять новітнє мислення в галузі наукових результатів та сил та кондиціонування, а також з акцентом на практичному застосуванні та коучингу. Під керівництвом і керівництвом персоналу д-ра Хеннессі пройшли навчання за допомогою цих унікальних модулів. Багато хто з випускників цієї системи IRFU продовжували займатися ролями в Прем'єр-лізі, NFL, World Rugby і так само, як і в багатьох інших світових професійних спортивних організаціях.

Засновано Setanta College Сетанта

45766_3.jpg

Використовуючи навчальні модулі, які він розробив і розвинув, в той час як в IRFU, д-р Hennessy заснував Setanta College в 2006 році. акредитований орган.

Через партнерство з World Rugby на замовлення онлайн інтернет-модулі були розроблені і в даний час використовуються в якості світового золотого стандарту регбі для коучинг і міцності і кондиціонування. На сьогоднішній день 35000 учасників по всьому світу вступили до цих програм.

Національна асоціація з міцності та кондиціонування, що базується в США в штаті Колорадо з 30 тисячами членів, а також заснована в Каліфорнії США, з більш ніж 15 000 сертифікованих фахівців, визнає та підтримує програми Setanta College .

Setanta College співпрацює з глобально створеними спортивними технологічними компаніями, такими як Orreco, StatSports, ForceDeck і Organic Motion, а також має консультативну раду під головуванням Падрага Харрінгтона і складається з всесвітньо відомих експертів і практиків.

Продуктивність науки і міцності

45767_4.jpg

Наука про продуктивність і міцність і кондиціонування стає всесвітньо визнаною як професійний Pathway у спортивній та загальній індустрії здоров'я. Наші програми охоплюють широкий спектр тем від функціонального скринінгу, навчання опору і фундаментального руху до харчування, тренерської майстерності та спортивних технологій.

Програми, як повна, так і заочна (онлайн) розраховані на те, щоб охопити останні академічні роздуми і дослідження, але з акцентом на практичне застосування. Модулі оновлюються кожні два роки, що є унікальним у галузі освіти.

А також надання онлайн-програм Setanta College партнерам університетів, як в Ірландії, так і на міжнародному рівні, щоб надати повні академічні програми. Ми також працюємо з академічними установами та технологічними компаніями по всьому світу, проводячи дослідження та перевірку та тестування новітніх технологій.

Пожежні служби в Ірландії спонсорували студентів-магістрів, щоб зрозуміти, як S

Забезпечення якості в Setanta College

Setanta College пропонує ступінь програми і як незначні і спеціальні цілі кваліфікації, які перевірені і нагороджені якості і кваліфікації Ірландії (QQI).

Коледж розробив детальні та суворі політики та процедури для забезпечення якості своїх програм та інших послуг. Колективно вони називаються Посібником із забезпечення якості (Керівництво з забезпечення якості).

Політика забезпечення якості включає зобов'язання коледжу публікувати інформацію, що стосується політики забезпечення якості та звітів у доступній формі.

Будь-які відгуки щодо політики та процедур, що містяться в посібнику, вітаються і повинні бути надіслані електронною поштою на адресу admin@setantacollege.com для уваги Секретаря, з гарантією якості як назвою електронної пошти.

Ваш Pathway до успіху

Незалежно від того, з яким видом спорту ви займаєтеся або з інтересами, ми маємо цілий ряд курсів, які дадуть вам необхідну кваліфікацію.

Розташування

Ірландія Інтернет

Address
The SportsLab, Thurles
Jimmy Doyle Road, Co. Tipperary, Ireland

E41 T6K5 Ірландія Інтернет, Ірландія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: