Прочитайте офіційний опис

Коледж Святого Анжели, Слайго, Коледж Національного університету Ірландії, Голуей, є постачальником освіти і наукових досліджень університету рівня на Північно-Заході Ірландії. У коледжі в рамках більш широкої мережі національного університету ми є динамічною, швидко зростає навчальний заклад, визнає наше стратегічне розташування в Слайго і на Північно-Заході. Ми повністю реагувати на місцевих / регіональних потреб і усвідомлює наш внесок не тільки до утворення університетського рівня, але в соціально-економічному розвитку регіону.

Студенти Коледж Святого Анжели, Слайго які отримують високу якість університетської освіти з маленьких класах, сучасні ресурси в сильній навколишнього середовища, а спільноти були дані більш широкі можливості реєстрації студентів в NUI Голуей.

Коледж Святого Анжели, Слайго, Заснована на більш ніж 400 років утворення традиції. Це традиція, яка цінує як християнські ідеали і в навчанні. У коледжі в рамках більш широкого національного університету Ірландії мережі є сильне співтовариство середу, яка визнається за його дружній, турботливого, атмосфері і повага до особистості.

Коледж Святого Анжели, Слайго, Має заслужену репутацію для доставки високої якості програм на обох студентів та аспірантів рівнів в академічних кафедр медичних сестер і медичних досліджень, домоводства та освіти. Коледж пропонує широкий спектр Access, освіти дорослих та професійних програм розвитку.

Хоча створена в коледжі освіти домоводства викладачів в останні роки коледж розширилася далеко за межі свого первинного компетенції і в даний час його профіль академічних програм навчання також включає в себе: догляд і здоров'я досліджень, освіти, спеціальних освітніх потреб, богослов'я, продуктів харчування та Споживчі дослідження, Наука, ірландський, економіка та соціальні науки.

Рішення ірландського уряду, щоб назвати Коледж Святого Анджели, Слайго в якості єдиного постачальника Головна Економіка педагогічної освіти в Ірландії (2003) та Департаменту затвердження охорони здоров'я в новій школі медичних сестер і медичних досліджень призвело до різкого збільшення числа студентів за останні п'ять років. Поточні число студентів, які відвідують коледж приблизно 900.

Надання такого діапазону академічних пропозицій в обох студентів та аспірантів рівнів в поєднанні з його унікальним географічним положенням в якості єдиного постачальника університетської освіти на Північно-Заході призвело до різкого збільшення числа студентів на регіональному та національному рівні з постійно зростаючий інтерес на міжнародному , Він передбачив, що буде значне зростання числа студентів протягом найближчих кількох років.

Сучасний День Кампус та довкілля

У 1952 році, коледж Святого Анжели, Слайго був заснований Ursuline ордена. Це було близько цієї унікальної вирізати кам'яному будинку, красивий 19-го століття Clogherevagh Будинок, який нашій сучасній території кампусу, з видом на озеро еволюціонував.

В останні роки коледж відбувся період бурхливого розвитку інфраструктури. Орієнтир Новий Аракс Майкл Будівництво є домом для добре обладнаному Mckeown бібліотеки та кафедри сестринського та охорони здоров'я досліджень, що включають сучасні клінічних закладів. Св Анжели Студентські гуртожитки є розкішшю студент проживання поруч з Campus Святого Анжели, з видом Лох-Гілл і доступні для студентів, які відвідують науковці та гості. На сайті служби підтримки включають пральню, тренажерний зал, магазин з банкоматом і автостоянка. (див www.sasr.info)

Новий Догляд Будівництво, бібліотека і Студентські гуртожитки чітко продемонструвати прихильність Коледжу в модернізації об'єктів та інфраструктури. Всі інфраструктурні зміни відображають новий навчальний та реєстрації зростання. Інвестиційні плани та розробки ведуться для проведення значущих проектів будівництва та модернізації в найближчі роки, які включатимуть: подальше модернізації класних кімнат, читання лекцій і заходів та спеціалізованих лабораторій, критий і відкритий спорту і відпочинку.

Ми визнаємо і пишаємося тим, що наша кампус коледжу знаходиться в одному з наймальовничіших районів у країні на берегах озера Лох-Гілл. Наші коледж Green Team монітори і підтримує, як ми взаємодіємо з нашою ідилічною середовищі, ми продовжуємо розвивати і обслуговувати підвищеним учнів. Мета Green Team, щоб зосередитися на збереження ресурсів і збільшення переробки, так екологічно чистий містечко можна замовити студентів, співробітників, суспільства і відвідувачів.

Місія

Коледж Святого Анжели, Слайго, є коледж Національного університету Ірландії, Голуей, з курсами перевірених через NUI Голуей. Це коледж Католицька заснований Ursuline Конгрегації в 1952 році. Коледж розташований у Ко Слайго, Ірландія.

Ми надаємо студентів та аспірантів програми для широкого спектру професійних ролей у сфері освіти та охорони здоров'я. Ми також надаємо програми бакалаврату спеціалізованих в галузі гуманітарних та соціальних наук. Ми прагнемо задовольняти потреби регіонального, національного і міжнародного співтовариства в галузі освіти, прикладних досліджень і консультацій.

Наша освітня філософія полягає в розробці повного потенціалу наших студентів, відповідаючи на їх особистих, академічних та професійних потреб. Ця філософія спрямований на розширення можливостей студентам як відображають учнів. Ми прагнемо до досконалості в галузі освіти, інноваційної практики і концепції навчання протягом усього життя.

Ми просуваємо тільки, діяльну, інклюзивного та недискримінаційних умов співтовариство для співробітників і студентів. Ми підтримуємо цінності соціальної справедливості, рівності, поваги різноманітності та догляду за природного середовища.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

St. Angela's College Sligo, a College of the National University of Ireland, Galway

Післядипломна сертифікат / Диплом / магістра в галузі історії та спадщини досліджень Північно-Заходу дозволить студентам мати справу з теорією і практикою історичних досл ... [+]

The Післядипломна сертифікат / Диплом / магістра в галузі історії та спадщини досліджень Північно-Заходу дозволить студентам мати справу з теорією і практикою історичних досліджень; дізнатися про переказами, життя і міфології в регіоні; і стимулювати студентів за темами місцевої історії, музеологии і сільського господарства.

Програма знайомить студентів з широким спектром первинних джерел та інших матеріалів, які використовуються в дослідженні фольклору, місцевих та транскордонну історії, музеологии і історії сільського господарства в NW. Програма буде відображати взаємозв'язок між теорією і практикою, в поєднанні з принципами навчання дорослих і протягом усього життя процесу. Тому студенти будуть піддаватися впливу цілого ряду інноваційних стратегій викладання і навчання, в тому числі досвід роботи на місцях післядипломну Сертифікат / Диплом / MA включає в себе історію, спадщину, сільське господарство, музеологии і фольклор, щоб допомогти студентам краще зрозуміти сьогодення очима минулого.... [-]

Ірландія Слайго
інформація
англійська
Заочне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
St. Angela's College Sligo, a College of the National University of Ireland, Galway

Це Післядипломна сертифікат / Диплом / магістра мистецтв в області лідерства та управління для громадського сектору та громадського спрямований на розвиток цілого ряду на ... [+]

Це Післядипломна сертифікат / Диплом / магістра мистецтв в області лідерства та управління для спільноти і державного сектора спрямований на розвиток цілого ряду навичок для студентів, щоб розрізняти і аналізувати керівництва, управління та управління в суспільстві, добровільної, некомерційних, статутного та державному секторах. Студентам пропонується принести свій власний досвід в секторі звернутися до теоретичних і академічних ресурсів програми. Ця гнучка, програмна частина часу пропонує або завершення в двох або трьох років і акредитований NUI Голуей.... [-]

Ірландія Слайго
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою