St. Angela's College Sligo, a College of the National University of Ireland, Galway

Введення

Прочитайте офіційний опис

Коледж Святого Анжели, Слайго, Коледж Національного університету Ірландії, Голуей, є постачальником освіти і наукових досліджень університету рівня на Північно-Заході Ірландії. У коледжі в рамках більш широкої мережі національного університету ми є динамічною, швидко зростає навчальний заклад, визнає наше стратегічне розташування в Слайго і на Північно-Заході. Ми повністю реагувати на місцевих / регіональних потреб і усвідомлює наш внесок не тільки до утворення університетського рівня, але в соціально-економічному розвитку регіону.

Студенти Коледж Святого Анжели, Слайго які отримують високу якість університетської освіти з маленьких класах, сучасні ресурси в сильній навколишнього середовища, а спільноти були дані більш широкі можливості реєстрації студентів в NUI Голуей.

Коледж Святого Анжели, Слайго, Заснована на більш ніж 400 років утворення традиції. Це традиція, яка цінує як християнські ідеали і в навчанні. У коледжі в рамках більш широкого національного університету Ірландії мережі є сильне співтовариство середу, яка визнається за його дружній, турботливого, атмосфері і повага до особистості.

Коледж Святого Анжели, Слайго, Має заслужену репутацію для доставки високої якості програм на обох студентів та аспірантів рівнів в академічних кафедр медичних сестер і медичних досліджень, домоводства та освіти. Коледж пропонує широкий спектр Access, освіти дорослих та професійних програм розвитку.

Хоча створена в коледжі освіти домоводства викладачів в останні роки коледж розширилася далеко за межі свого первинного компетенції і в даний час його профіль академічних програм навчання також включає в себе: догляд і здоров'я досліджень, освіти, спеціальних освітніх потреб, богослов'я, продуктів харчування та Споживчі дослідження, Наука, ірландський, економіка та соціальні науки.

Рішення ірландського уряду, щоб назвати Коледж Святого Анджели, Слайго в якості єдиного постачальника Головна Економіка педагогічної освіти в Ірландії (2003) та Департаменту затвердження охорони здоров'я в новій школі медичних сестер і медичних досліджень призвело до різкого збільшення числа студентів за останні п'ять років. Поточні число студентів, які відвідують коледж приблизно 900.

Надання такого діапазону академічних пропозицій в обох студентів та аспірантів рівнів в поєднанні з його унікальним географічним положенням в якості єдиного постачальника університетської освіти на Північно-Заході призвело до різкого збільшення числа студентів на регіональному та національному рівні з постійно зростаючий інтерес на міжнародному , Він передбачив, що буде значне зростання числа студентів протягом найближчих кількох років.

Сучасний День Кампус та довкілля

У 1952 році, коледж Святого Анжели, Слайго був заснований Ursuline ордена. Це було близько цієї унікальної вирізати кам'яному будинку, красивий 19-го століття Clogherevagh Будинок, який нашій сучасній території кампусу, з видом на озеро еволюціонував.

В останні роки коледж відбувся період бурхливого розвитку інфраструктури. Орієнтир Новий Аракс Майкл Будівництво є домом для добре обладнаному Mckeown бібліотеки та кафедри сестринського та охорони здоров'я досліджень, що включають сучасні клінічних закладів. Св Анжели Студентські гуртожитки є розкішшю студент проживання поруч з Campus Святого Анжели, з видом Лох-Гілл і доступні для студентів, які відвідують науковці та гості. На сайті служби підтримки включають пральню, тренажерний зал, магазин з банкоматом і автостоянка. (див www.sasr.info)

Новий Догляд Будівництво, бібліотека і Студентські гуртожитки чітко продемонструвати прихильність Коледжу в модернізації об'єктів та інфраструктури. Всі інфраструктурні зміни відображають новий навчальний та реєстрації зростання. Інвестиційні плани та розробки ведуться для проведення значущих проектів будівництва та модернізації в найближчі роки, які включатимуть: подальше модернізації класних кімнат, читання лекцій і заходів та спеціалізованих лабораторій, критий і відкритий спорту і відпочинку.

Ми визнаємо і пишаємося тим, що наша кампус коледжу знаходиться в одному з наймальовничіших районів у країні на берегах озера Лох-Гілл. Наші коледж Green Team монітори і підтримує, як ми взаємодіємо з нашою ідилічною середовищі, ми продовжуємо розвивати і обслуговувати підвищеним учнів. Мета Green Team, щоб зосередитися на збереження ресурсів і збільшення переробки, так екологічно чистий містечко можна замовити студентів, співробітників, суспільства і відвідувачів.

Місія

Коледж Святого Анжели, Слайго, є коледж Національного університету Ірландії, Голуей, з курсами перевірених через NUI Голуей. Це коледж Католицька заснований Ursuline Конгрегації в 1952 році. Коледж розташований у Ко Слайго, Ірландія.

Ми надаємо студентів та аспірантів програми для широкого спектру професійних ролей у сфері освіти та охорони здоров'я. Ми також надаємо програми бакалаврату спеціалізованих в галузі гуманітарних та соціальних наук. Ми прагнемо задовольняти потреби регіонального, національного і міжнародного співтовариства в галузі освіти, прикладних досліджень і консультацій.

Наша освітня філософія полягає в розробці повного потенціалу наших студентів, відповідаючи на їх особистих, академічних та професійних потреб. Ця філософія спрямований на розширення можливостей студентам як відображають учнів. Ми прагнемо до досконалості в галузі освіти, інноваційної практики і концепції навчання протягом усього життя.

Ми просуваємо тільки, діяльну, інклюзивного та недискримінаційних умов співтовариство для співробітників і студентів. Ми підтримуємо цінності соціальної справедливості, рівності, поваги різноманітності та догляду за природного середовища.

Розташування

Слайго

St. Angela's College Lough Gill Sligo

Address
St. Angela's College,
Lough Gill
Sligo

F91 C634 Слайго, Повіт Слайго, Ірландія
Телефон
+353 71 914 3580

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія