St. Angela's College Sligo, a College of the National University of Ireland, Galway

Введення

Прочитайте офіційний опис

Коледж Святого Анжели, Слайго, Коледж Національного університету Ірландії, Голуей, є постачальником освіти і наукових досліджень університету рівня на Північно-Заході Ірландії. У коледжі в рамках більш широкої мережі національного університету ми є динамічною, швидко зростає навчальний заклад, визнає наше стратегічне розташування в Слайго і на Північно-Заході. Ми повністю реагувати на місцевих / регіональних потреб і усвідомлює наш внесок не тільки до утворення університетського рівня, але в соціально-економічному розвитку регіону.

Студенти Коледж Святого Анжели, Слайго які отримують високу якість університетської освіти з маленьких класах, сучасні ресурси в сильній навколишнього середовища, а спільноти були дані більш широкі можливості реєстрації студентів в NUI Голуей.

Коледж Святого Анжели, Слайго, Заснована на більш ніж 400 років утворення традиції. Це традиція, яка цінує як християнські ідеали і в навчанні. У коледжі в рамках більш широкого національного університету Ірландії мережі є сильне співтовариство середу, яка визнається за його дружній, турботливого, атмосфері і повага до особистості.

Коледж Святого Анжели, Слайго, Має заслужену репутацію для доставки високої якості програм на обох студентів та аспірантів рівнів в академічних кафедр медичних сестер і медичних досліджень, домоводства та освіти. Коледж пропонує широкий спектр Access, освіти дорослих та професійних програм розвитку.

Хоча створена в коледжі освіти домоводства викладачів в останні роки коледж розширилася далеко за межі свого первинного компетенції і в даний час його профіль академічних програм навчання також включає в себе: догляд і здоров'я досліджень, освіти, спеціальних освітніх потреб, богослов'я, продуктів харчування та Споживчі дослідження, Наука, ірландський, економіка та соціальні науки.

Рішення ірландського уряду, щоб назвати Коледж Святого Анджели, Слайго в якості єдиного постачальника Головна Економіка педагогічної освіти в Ірландії (2003) та Департаменту затвердження охорони здоров'я в новій школі медичних сестер і медичних досліджень призвело до різкого збільшення числа студентів за останні п'ять років. Поточні число студентів, які відвідують коледж приблизно 900.

Надання такого діапазону академічних пропозицій в обох студентів та аспірантів рівнів в поєднанні з його унікальним географічним положенням в якості єдиного постачальника університетської освіти на Північно-Заході призвело до різкого збільшення числа студентів на регіональному та національному рівні з постійно зростаючий інтерес на міжнародному , Він передбачив, що буде значне зростання числа студентів протягом найближчих кількох років.

Сучасний День Кампус та довкілля

У 1952 році, коледж Святого Анжели, Слайго був заснований Ursuline ордена. Це було близько цієї унікальної вирізати кам'яному будинку, красивий 19-го століття Clogherevagh Будинок, який нашій сучасній території кампусу, з видом на озеро еволюціонував.

В останні роки коледж відбувся період бурхливого розвитку інфраструктури. Орієнтир Новий Аракс Майкл Будівництво є домом для добре обладнаному Mckeown бібліотеки та кафедри сестринського та охорони здоров'я досліджень, що включають сучасні клінічних закладів. Св Анжели Студентські гуртожитки є розкішшю студент проживання поруч з Campus Святого Анжели, з видом Лох-Гілл і доступні для студентів, які відвідують науковці та гості. На сайті служби підтримки включають пральню, тренажерний зал, магазин з банкоматом і автостоянка. (див www.sasr.info)

Новий Догляд Будівництво, бібліотека і Студентські гуртожитки чітко продемонструвати прихильність Коледжу в модернізації об'єктів та інфраструктури. Всі інфраструктурні зміни відображають новий навчальний та реєстрації зростання. Інвестиційні плани та розробки ведуться для проведення значущих проектів будівництва та модернізації в найближчі роки, які включатимуть: подальше модернізації класних кімнат, читання лекцій і заходів та спеціалізованих лабораторій, критий і відкритий спорту і відпочинку.

Ми визнаємо і пишаємося тим, що наша кампус коледжу знаходиться в одному з наймальовничіших районів у країні на берегах озера Лох-Гілл. Наші коледж Green Team монітори і підтримує, як ми взаємодіємо з нашою ідилічною середовищі, ми продовжуємо розвивати і обслуговувати підвищеним учнів. Мета Green Team, щоб зосередитися на збереження ресурсів і збільшення переробки, так екологічно чистий містечко можна замовити студентів, співробітників, суспільства і відвідувачів.

Місія

Коледж Святого Анжели, Слайго, є коледж Національного університету Ірландії, Голуей, з курсами перевірених через NUI Голуей. Це коледж Католицька заснований Ursuline Конгрегації в 1952 році. Коледж розташований у Ко Слайго, Ірландія.

Ми надаємо студентів та аспірантів програми для широкого спектру професійних ролей у сфері освіти та охорони здоров'я. Ми також надаємо програми бакалаврату спеціалізованих в галузі гуманітарних та соціальних наук. Ми прагнемо задовольняти потреби регіонального, національного і міжнародного співтовариства в галузі освіти, прикладних досліджень і консультацій.

Наша освітня філософія полягає в розробці повного потенціалу наших студентів, відповідаючи на їх особистих, академічних та професійних потреб. Ця філософія спрямований на розширення можливостей студентам як відображають учнів. Ми прагнемо до досконалості в галузі освіти, інноваційної практики і концепції навчання протягом усього життя.

Ми просуваємо тільки, діяльну, інклюзивного та недискримінаційних умов співтовариство для співробітників і студентів. Ми підтримуємо цінності соціальної справедливості, рівності, поваги різноманітності та догляду за природного середовища.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MA »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

Випускник ВУЗу Сертифікат / Диплом / майстра в історії і спадщини досліджень на північному заході, Ірландії

Навчання в університеті / на кампусі Заочна та вечірня форма 2 років October 2017 Ірландія Слайго

Післядипломна сертифікат / Диплом / магістра в галузі історії та спадщини досліджень Північно-Заходу дозволить студентам мати справу з теорією і практикою історичних досліджень; дізнатися про переказами, життя і міфології в регіоні; і стимулювати студентів за темами місцевої історії, музеологии і сільського господарства. [+]

The Післядипломна сертифікат / Диплом / магістра в галузі історії та спадщини досліджень Північно-Заходу дозволить студентам мати справу з теорією і практикою історичних досліджень; дізнатися про переказами, життя і міфології в регіоні; і стимулювати студентів за темами місцевої історії, музеологии і сільського господарства. Програма знайомить студентів з широким спектром первинних джерел та інших матеріалів, які використовуються в дослідженні фольклору, місцевих та транскордонну історії, музеологии і історії сільського господарства в NW. Програма буде відображати взаємозв'язок між теорією і практикою, в поєднанні з принципами навчання дорослих і протягом усього життя процесу. Тому студенти будуть піддаватися впливу цілого ряду інноваційних стратегій викладання і навчання, в тому числі досвід роботи на місцях післядипломну Сертифікат / Диплом / MA включає в себе історію, спадщину, сільське господарство, музеологии і фольклор, щоб допомогти студентам краще зрозуміти сьогодення очима минулого. Огляд програми: 1 рік (жовтень - червень) Концепції, джерела і методи в історичних дослідженнях (10 ECTS) Локальна історія (10 ECTS) Історія ірландського сільського господарства (10 ECTS) Ірландія в 20-м столітті (10 ECTS) Зберігаючи минуле (5 ECTS) 2 роки (жовтень - червень) Додаткові методи дослідження (15 ECTS) Дисертація (30 ECTS) Яка тривалість курсу? Ступінь магістра: два календарні роки (неповний робочий день) (6 модулів, 90 ECTS) Виходи, доступні з Післядипломна сертифікат (3 модуля, 30 ECTS) або диплом аспіранта (5 модулів, 60 ECTS) Хто повинен подати заявку? Ця програма буде представляти інтерес для тих, хто працює в центрах спадщини, музеїв, бібліотек, архівів, вчителів та учнів початкової і середньої школи, які закінчили навчання в суміжній галузі. Перекладної характер набутих навичок буде цінним... [-]

пошта сертифікат випускника / диплом / магістр в галузі управління та керівництва для спільноти і державного сектора

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2018 Ірландія Слайго

Це Післядипломна сертифікат / Диплом / магістра мистецтв в області лідерства та управління для громадського сектору та громадського спрямований на розвиток цілого ряду навичок для студентів, щоб розрізняти і аналізувати керівництва, управління та управління в суспільстві, добровільної, некомерційної організації, статутний і громадської секторів. [+]

Це Післядипломна сертифікат / Диплом / магістра мистецтв в області лідерства та управління для спільноти і державного сектора спрямований на розвиток цілого ряду навичок для студентів, щоб розрізняти і аналізувати керівництва, управління та управління в суспільстві, добровільної, некомерційних, статутного та державному секторах. Студентам пропонується принести свій власний досвід в секторі звернутися до теоретичних і академічних ресурсів програми. Ця гнучка, програмна частина часу пропонує або завершення в двох або трьох років і акредитований NUI Голуей. Програма дозволяє студентам створювати базу знань і особистого потенціалу в області керівництва та управління змінами, управління і дотримання законодавчих, організаційних та оперативного управління і просування організації. Об'єднавши в вихідні дні семінарів, діяльність в Інтернеті навчання і самостійної дослідження, студенти можуть розвивати сильні керівництва, аналітичні та дослідницькі навички. Програма завдання поєднують практику Рефлексивне навчання, приклад аналізу, розвитку навичок управління (наприклад, інформаційні документи, презентації), які дозволяють студентам зробити зі своєї професійної або добровольчої досвіду. Остаточне призначення є Мастерс дисертація 20000 слів на тему переговорів з призначеним керівником. Для прийому осінь 2016 року, програма продовжує пропонувати гнучкі, модуль за модулем варіанти навчання за календарний рік, і можна завершити сертифікат аспіранта до квітня 2017 року. Починаючи з осені 2017 року, модуль Advanced Методи досліджень і майстрів Дисертація поставляється для всіх студентів магістратури з навчальними, щоб зосередитися саме на керівництво та управління у ланцюзі сектора. тривалість курсу  Магістр гуманітарних наук: два або три роки (модульна, неповний робочий день) (6 модулів, 90 ECTS) Вихід доступний: Післядипломна сертифікат (3 модуля, 30 ECTS) або диплом аспіранта (5 модулів, 60 ECTS). Повна програма складається з... [-]