Royal College of Surgeons Ireland

Введення

Прочитайте офіційний опис

Протягом більше 200 років RCSI відіграє важливу роль в медичній освіті та підготовці кадрів в Ірландії. Заснована в 1784 році для навчання хірургів, сьогодні коледж надає широке освіта і навчання в медичних професій в студентів і аспірантів рівні.

Бакалаврат Освіта Медичний вуз в RCSI є одним з провідних у світі міжнародних медичних навчальних закладів і є найбільшим медичним школа в Ірландії. Коледж також забезпечує студентів курсів в аптеці і фізіотерапії.

Аспірантур RCSI забезпечує підготовку аспірантів та освіти через свій Факультети радіології, стоматології, спорту і Вправа медицини, Школи післядипломної освіти, Інститут лідерства і Національний хірургічний центр підготовки.

Науково-дослідний інститут The RCSI науково-дослідний інститут є одним з Ірландія'И чергу дослідні центри. RCSI прагне до виконання високих рівнів дослідницької діяльності, в комерціалізації інтелектуальної власності, що витікає з досліджень, а також розробки спільних зв'язків з промисловістю, освітніх і дослідницьких установ як на національному так і на міжнародному.

Міжнародний Більше 60 країн представлені на RCSI'И міжнародний орган студент. Коледж має сильне міжнародну присутність з навчальними закладами Малайзія, Дубай і Університет в Бахрейні. Королівський коледж хірургів в Ірландії є незалежною, міжнародної та прогресивним.

Перегляд MSc - Master » Перегляд MSc - HealthcareStudies »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

MSC в керівництві

Навчання в університеті / на кампусі Заочна та вечірня форма 2 - 5 років September 2018 Ірландія Dublin

З урахуванням проблем, з якими стикаються сучасні організації, лідерство стає як найважливіший елемент у визначення, яке буде успіх, а які не вдасться. Лідерські якості ви показуєте буде визначити не тільки успіх Вашої організації, а й ... [+]

MSC в керівництві

З урахуванням проблем, з якими стикаються сучасні організації, лідерство стає як найважливіший елемент у визначення, яке буде успіх, а які не вдасться. Лідерські якості ви показуєте буде визначити не тільки успіх Вашої організації, а й характер вашого траєкторії кар'єри. Це магістра в області лідерства програми призначена для значно збільшити керівну здатність, щоб можна було працювати з підвищеною впевненості та максимізувати вплив і вплив. ... [-]