RCSI Institute of Leadership

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про RCSI Institute of Leadership

RCSI розвиває лідерів у галузі медицини та охорони здоров’я з моменту заснування в 1784 році. RCSI зобов'язаний лідирувати у світі до покращення здоров'я, RCSI є світовим лідером у галузі охорони здоров'я.

Наші програми характеризуються гнучкістю, швидкістю реагування, обслуговуванням клієнтів та змішаним підходом до навчання, що дозволяє нашим студентам вчитися, продовжуючи працювати.

Інститут лідерства - єдиний інститут третього рівня в Ірландії, що займається виключно розвитком лідерських та управлінських можливостей медичних працівників. Працюючи як академічна установа, Інститут лідерства підтримує тісний зв’язок із світом надання медичної допомоги, і наша команда розуміє професійний розвиток та освітні потреби медичних працівників.

Завдяки кампусам у Дубліні, Дубаї та Бахрейні ми можемо запропонувати студентам можливість отримати реальну міжнародну інформацію від викладачів та студентів. Понад 1000 медичних працівників щороку реєструються в наших акредитованих програмах академічного та виконавчого розвитку, орієнтованих на лідерство, управління охороною здоров’я, управління людськими ресурсами, поліпшення якості та процесів та безпеку пацієнтів.

Чому RCSI Institute of Leadership ?

  • Орієнтована виключно на охорону здоров'я
  • Занурені у надання медичної допомоги на національному та міжнародному рівнях, з містечками в Дубліні, Дубаї та Бахрейні
  • Глибоке розуміння сектору охорони здоров'я
  • Персоналізований досвід освіти
  • Безпечне, підтримуване середовище, орієнтоване на охорону здоров'я
  • Гнучка доставка, що реагує на життєві зобов'язання зайнятих медичних працівниківDoctor with a stethoscope Інтернет-маркетинг / видалення

Розташування

Дублін

Address
RCSI Reservoir House
Ballymoss Road
Sandyford
Dublin 18

Дублін, Графство Дублін, Ірландія

Дубай

Address
Mohammed Bin Rashid Academic Medical Center
Building 14, Office 203
PO Box 505095
Dubai Healthcare City

Дубай, Дубай, Сполучені Арабські Емірати

Busaiteen

Address
PO Box 15503
Building 2441
Road 2835
Block 228
Busaiteen

Busaiteen, Мухаррак (губернаторство), Бахрейн

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: