National College of Ireland

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо Національний коледж Ірландії де ми пропонуємо особливий студентський досвід навчання в центрі, через наші стан сучасних кампусі в центрі Дубліна яскраві міжнародний бізнес-центр і всієї нашої національної мережі кампуса. В NCI ми розробили інноваційні викладання та навчання технології, які призначені для підтримки студентів, які вирушають на освіту на всіх етапах їх життя і кар'єру. Якщо ви вживаєте освіти третього рівня вперше або продовження своєї освіти, ви знайдете дуже сприятливе середовище, в якій вчитися. Для багатьох студентів, перехід до утворення третього рівня може бути складним; Однак наша невелика група модель навчання з легким доступом до факультету і наших активних служб підтримки студентів працювати разом, щоб гарантувати, що кожен студент має найкращі шанси на успіх.

Ми віримо в безмежні можливості нашим студентам, і ми пишаємося тим, бачачи наші студенти реалізувати свій потенціал і перевершити навіть свої власні очікування. Ми розуміємо, як освіта може перетворити життя, як він може уповноважити, прискорити кар'єру і відкрити нові можливості.

NCI пропонує освіту, яку підтримує студентів в їх інтелектуальному розвитку, а також їх соціального розвитку та інституту він заохочує активне громадянство протягом коледжі. NCI Вчення поєднує академічну стипендію і теоретичні знання з бізнес-спільнота і практикуючий досвід, щоб доставити практики на основі навчання, яка ґрунтується на реальному контексті світової.

Місія Щоб змінити життя через освіту.

VISION ЗАЯВА NCI дасть надихаючу освітній досвід, який є інноваційним, чуйний і підприємство, орієнтоване.

Величини

Включено - ми прагнемо, щоб зламати бар'єри в освіті третього рівня; ми цінуємо різноманітність і відкритість у всьому, що ми робимо; ми надаємо підтримку, що люди повинні повною мірою брати участь у житті в NCI Спілкування - ми взаємозалежні освітнє співтовариство, яке розділяє загальний набір принципів, де індивідуальність і свободу думки і слова цінуються; кожен з нас рекомендується виконати наші амбіції і реалізувати свій потенціал Цілісність - в наших індивідуальних і колективних ролей, ми взяти на себе відповідальність і відповідальність за свої дії; ми демонструємо повагу і взаємне увагу один до одного Динамічний - ми реагувати на потреби наших студентів, колег і партнерів і постійно мінливому суспільстві; ми будемо діяти в інноваційній та гнучкою манері Учень Зосереджені - ми розміщуємо учня в центрі всього, що ми робимо; наші спільні енергії зосереджені на їх індивідуальних і колективних, довічне потреб Досконалість - як установи, ми прагнемо до професійного досконалості в усьому, що ми робимо; ми сприяємо передового досвіду в наших учнів через їх досвід навчання

Розташування

Дублін

Address
National College of Ireland,
Mayor Street,
IFSC,
Dublin 1

Дублін, Графство Дублін, Ірландія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія