Mary Immaculate College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Заснований у 1898 році, Mary Immaculate College ( MIC ) - католицький коледж освіти та вільних мистецтв . Коледж пропонує широкий спектр програм у галузі освіти та вільних мистецтв як на рівні бакалаврату, так і в аспірантурі. Тут навчаються понад 3000 студентів.

7666_rsz_7534_evening_tara.png

Фундація

Коли в 1899 році був закладений фундамент для Mary Immaculate College , наміром було забезпечити заклад, призначений для професійної підготовки жінок-викладачів для католицької національної шкільної системи. Сьогодні понад 3000 молодих чоловіків і жінок, які навчаються в Коледжі та беруть участь у безлічі програм Академії MIC , MIC продовжує приймати основоположне бачення Кетрін МакАлі, яка встановила католицьких сестер милосердя як чемпіонів для найбільш маргіналізованих в суспільстві переконання, що освіта має важливе значення для якості життя, на яке повинні мати право всі люди. Ці постійні цінності залишаються закріпленими у Заяві про місію коледжу, оскільки Марія Непорочна веде новий курс у ХХІ столітті.

4602_rsz_4539_school_page_2.png

Опис місії

Спільнота коледжу сприяє досягненню досконалості в навчанні, навчанні та наукових дослідженнях на рівні бакалаврату та аспірантури. Він спрямований на сприяння інтелектуальному, духовному, особистісному та професійному розвитку студентів у сприятливому та складному середовищі, що гарантує інтелектуальну свободу персоналу та студентів.

Зокрема, Коледж прагне виховувати у своїх учнів дух справедливості та співчуття в служінні іншим, разом із відкритістю до релігійної традиції та цінностей кожної людини.

Коледж пропагує почуття ідентичності, збагачене усвідомленням його католицької традиції, культур, мов та традицій Ірландії та її особливою прихильністю до ірландської мови.

Mary Immaculate College поважає культурне різноманіття. Він прагне сприяти справедливості в суспільстві та забезпечити середовище, де всі мають свободу та можливість досягти свого повного потенціалу.

7665_rsz_7535_group_at_train_station.jpg

Розташування

Лімерик

Mary Immaculate College

Address
Mary Immaculate College,
South Circular Road

Лімерик, Графство Лімерик, Ірландія
Телефон
+353 61 204 300