Mater Dei Institute of Education

Введення

Прочитайте офіційний опис

Mater Dei інститут освіти є основою Митрополія Дубліні, коледж Дублінського міського університету і позначається вищий навчальний заклад в Вища освіта орган, Інститут був створений в 1966 році в якості третього рівня Католицький коледж освіти спеціалізується на академічної і професійної формування релігійних викладачів та вчителів для середніх школах в Ірландії. Римсько-католицька архієпископ Дубліна Покровитель інституту. У 1999 році інститут став Коледж Dublin City University. У контексті її зв'язку з університетом, стратегічного плану Інституту - релігії, освіти та мистецтв: Викладання і навчання в мінливому Ірландії 2003-2008 був запущений Ан Taoiseach, пан Берті Ахерн TD.

Інститут є відмінною у прийнятті одночасно моделі педагогічної освіти. Протягом багатьох років Інститут розробив декілька програм для аспірантів надалі збільшувати свій внесок у шкільне, пастирської опіки та капеланів. У роки з моменту свого заснування інститут надала важливу і позитивний вплив на розвиток ірландської освіти - в першу чергу, хоча й не виключно, у галузі релігійної освіти - з погляду його поточної роботи педагогічної освіти, дуже важливо Внесок випускників та дослідження і публікації її співробітників. Mater Dei інститут відреагував на мінливі потреби освітнього сектора, ініціатором професійної підготовки шкільних капеланів. Його участь у цій області привело до його розвитку професійної підготовки для інших форм пастирської турботи. Крім того, його усвідомлення величезних змін, які відбулися в ірландському суспільстві в останні 30 років спонукало інститут сприяти розвитку критичного осмислення і дослідження за темами "Релігія і освіта» і «Релігія і культура». Інститут, через його зв'язки з Dublin City University, також можуть присудити ступінь магістра і доктора наук для наукових досліджень.

Інститут пишається своїм внеском в ірландській педагогічної професії за останні тридцять п'ять років, і готові партнер у прагненні зберегти і підвищити якість педагогічної освіти. У той час, складності для професії, як на національному, так і на міжнародному, Інститут бере на себе ще раз на додану вартість педагогічної освіти в умовах найму, професійного становлення, індукції і в-кар'єри служби вчителів. Вона має намір сформувати вчителів, які самостійними, критично знати і прагне до поліпшення якості або в обох викладання та навчання у сфері освіти другого рівня в Ірландії.

В останні роки, Інститут розробив площа ірландських досліджень у своїй програмі BA. Вивчення взаємозв'язку релігійного і культурного своєрідності особливо підходить в ірландському контексті. Надія на примирення висловив в Угоді Страсної п'ятниці потребує інтелектуальні та аналітичні основи. Ця програма досліджень буде виробляти випускників, які можуть внести свій внесок у національну метою відновлення ірландський особистість через діалог, який збагачений ірландської літератури, історії та релігії. Обережні інтелектуальний аналіз цих областях мають дати розуміння визначається поваги і терпимості різниці. Поєднання релігієзнавства та ірландських досліджень, зокрема, необхідності. У кількох країнах вплив релігії було настільки широко, як в Ірландії. І для добра і для хворий, релігійна свідомість пронизує уми ірландський і вдома, і в діаспорі. Цей ступінь дасть випускникам поглянути на інтерфейс релігії та суспільства.

У нашому стратегічний план ми розмірковуємо про те, що це має бути католицькому коледжі в мінливому світі. "Mater Dei інститут стверджує своє унікальне положення в якості посередника між католицизмом і Ірландської ірландської культури, а не просто охоплює останні тенденції суспільства, будь вони обумовлений ринку або ідеологічно. Інститут є важливим місцем, де християнство може вести переговори відкрито з безліччю інших культур, поглядів і систем переконань і не віра, а виступає за необхідність цих переговорів, запросивши людей всіх переконань, щоб взяти в ньому участь. "Я сподіваюся, що це сайт дасть вам смак різних аспектів життя інституту.

Андрій Г. МакГрейд директор

Розташування

Дублін

Mater Dei Institute of Education

Address
Mater Dei Institute of Education,
Clonliffe Road,
Dublin 3, Ireland

Дублін, Графство Дублін, Ірландія
Телефон
+353 1 808 6500

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія