Kimmage Development Studies Centre

Введення

Прочитайте офіційний опис

ПРО НАС

За 40 років, Kimmage ДСК сприяло навчання і підготовку фахівців в галузі розвитку, що працюють в діапазоні професій з більш ніж 65 країнах. Ми маємо сильну репутацію в дослідженням у галузі розвитку в Ірландії і за кордоном і пропонують міжкультурного і досвід на основі навчального середовища. Ідеал Kimmage DSC втілюється в педагогічній підхід, заснований на навчанні участі та критичного мислення, який прагне розширити можливості учасників курсу з навичками і знаннями, необхідних для розвитку роботи сьогодні.

Наша Місія та цінності

Бачення Kimmage DSC це світ рівності, поваги і справедливості для всіх. Наша місія полягає у сприянні критичного мислення і дії за справедливість, рівність і викорінювання убогості в світі. Ми прагнемо, щоб зробити це шляхом сприяння освіті та професійній підготовці окремих практиків і груп, що працюють по соціальній, економічній та політичній зміни в суспільстві і так дозволяє всім практикуючим ефективно працювати для цілісного розвитку всіх.

Чому Kimmage?

Ми є творчою, критичний і динамічний освіту і навчальний центр для розвитку. Ми пропонуємо навчальну програму, яка участю, учень по центру, навички, засновані, практичним і актуальним. У нас є майже 40 років досвіду викладання та навчання в розвитку. Ми пропонуємо додаткову досвід для студентів, понад академічний. Ми надаємо місця для критичної рефлексії, діалогу, досліджень і створення потенціалу для розвитку низових людей і громад. Ми подоланню розриву між практиками в галузі розвитку на північ і південь, між академічною та громадянського суспільства, між вищою освітою освіти і освіти дорослих, а також між НУО та місіонерської сектора. Ми надаємо гнучкі варіанти навчання, у тому числі дистанційного навчання, неповний робочий день дослідження і визнання попереднього навчання. Ми надаємо професійні модернізації та / або сходинкою до кар'єри в галузі розвитку.

Щоб дізнатися більше про підхід Kimmage і прислухатися до перспектив деяких наших студентів перевірити наш короткий відеоролик:

Академічні програми

Академічні програми за пропозицією відображають поєднання формальних і неформальних освітніх методик і працювати на студентів (BA) та аспірант рівнях (MA і післявузівську диплом), з варіантами, щоб вчитися на повний робочий день або неповний робочий день. Модулі від MA в дослідженням у галузі розвитку, тепер доступні для студентів за допомогою нового Гнучка і дистанційного навчання (FDL) способу доставки.

Всі курси визнані на міжнародному рівні і акредитована якості і кваліфікацій Ірландії (QQI). Крім того, з вересня 2013 року, коли ми пропонуємо замовнику Рівень 8 ступінь бакалавра в галузі міжнародного розвитку в партнерстві з національного університету Ірландії, Maynooth (NUIM). Повна інформація про цій програмі і як застосовувати можна знайти на веб-сайті NUIM, натиснувши тут

Послуги з розвитку потенціалу

На додаток до наших навчальним програмам, ми надаємо послуги з розвитку потенціалу, присвячені професійної модернізації ірландських і за кордоном на основі міжнародних розвитку персоналу. Ці послуги з розвитку потенціалу надаються як наставництво та організаційній підтримці та наданні короткострокового практичного навчання або через класі на основі навчання або відкритого та дистанційної освіти (KODE).

Альянси

Наша реєстрація в якості незалежної компанії, і наша благодійна статус дозволив нам консолідувати і далі розвивати нашу діяльність і зв'язки з іншими однодумцями організацій, зокрема, з точки зору виходу більш ефективно в громадських форумах і стратегічних альянсів з іншими в секторі розвитку в Ірландії і на міжнародному рівні в першу чергу в Танзанії, ПАР і Сьєрра-Леоне. Зовсім недавно ми співпрацюємо з NUI Мейнуті, щоб доставити програму бакалавра в галузі міжнародного розвитку.

Чи не Kimmage ДСК є не прибуток компанії з обмеженою гарантією, що не мають статутний капітал, зареєстровані не: 414814, зареєстрований за доходами уповноважених для благодійного звільнення CHY: 16985

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MA »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

Ступінь магістра в галузі досліджень в області розвитку

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Ірландія Дублін

М.А. Ступінь в дослідженням в області розвитку призначений для підготовки учасників до роботи в розвитку в суспільстві, місцевих органів влади, молоді / освіта для дорослих, або настройки НПО. Він пропонує учням можливість досліджувати сучасні теорії соціального зміни і розвитку та аналізу політики і практики в галузі розвитку. Він будує навички, особливо у зв'язку з науково-дослідної, лідерства та роботи з групами і в плануванні, управлінні та оцінці проектів в галузі розвитку. [+]

The М.А. Ступінь в дослідженням в області розвитку призначений для підготовки учасників до роботи в розвитку в суспільстві, місцевих органів влади, молоді / освіта для дорослих, або настройки НПО. Він пропонує учням можливість досліджувати сучасні теорії соціального зміни і розвитку та аналізу політики і практики в галузі розвитку. Він будує навички, особливо у зв'язку з науково-дослідної, лідерства та роботи з групами і в плануванні, управлінні та оцінці проектів в галузі розвитку. Вона спрямована на передових учасників рівня, які займають первинний ступінь або еквівалентної кваліфікації і мають досвід роботи в контексті розвитку. Особливо вітається лідери, організатори і керівники проектів розвитку громад, державного агентства з розвитку та персоналу, люди, що у пастирському служінні, дослідників, викладачів в галузі розвитку, добровольців та активістів. Слід також звернутися до вчених в країнах Глобального Півдня, що займаються викладацькою і науковою у розвитку. У деяких місцях також зберігаються для недавніх випускників, бажаючих вчитися далі, перш ніж приступати до кар'єри в галузі розвитку. Учні можуть спеціалізуватися в рамках програми, вибираючи з числа елективних областях, які найбільш підходять для їх області інтересів. Ці «фахівець шляху" включають в себе: Глобалізація і зміна Люди Зосереджені розвитку Розвиток і управління Учасники успішно завершили програму будуть нагороджені міжнародно визнаним MA в дослідженням у галузі розвитку, Підтверджено кваліфікації та якості Ірландії (раніше HETAC). Зверніть увагу, що цей курс також доступний через Гнучка Заочне та опції Part-Time. Цілі програми Щоб запропонувати високу якість академічної підготовки в дослідженнях розвитку, а також розгляд сучасних теорій в соціальній політиці і практиці розвитку науки і. Щоб дати учасникам теоретичного розуміння... [-]

Відео

Kimmage Development Studies Centre Approach