Institute of Technology Sligo

Введення

Прочитайте офіційний опис

RTH

Так як перший був відкритий в вересні 1970 року, IT Слайго був одним з Ірландія«И провідних установ третього рівня. Студенти знаходяться в центрі того, що ми робимо. Вона є домом для 6000 студентів по очного, неповний робочий день і учнівських програм Інституту. З них 2000 навчаються в Інтернеті.

5ey7jУ IT Слайго, Ви отримаєте знати своїх викладачів, а також ваші однокласники. Тут ви будете формувати мережу дружбою, яка буде тривати все життя.

IT Слайго це місце, щоб допомогти вам просунутися вперед в світі роботи з розміщенням промисловості. Завдяки нашим тісним контактам і наукових колаборацій з провідними компаніями і великими роботодавцями, ми можемо запропонувати Вам широкий спектр можливостей.

IT Слайго також відчайдушно амбітним третього рівня установи. Робота в напрямку повторного призначення в якості технологічного університету, інвестиція 60000000 € в кампусі об'єктів за останнє десятиліття створив приголомшливу навколишнє середовище 21-го століття навчання.

Там не стоїть на місці. Через три школи інституту навчання в бізнес і соціальних наук; Engineering & Design; і науки, IT Слайго постійно розвивається і підвищення якості своїх курсів і засобів, щоб забезпечити повний пакет, який відповідає потребам студента сьогодні - і завтра.

e57j

Шість причин вибирати ІТ Слайго

  1. Актуальність і різноманітність наших курсів - Ми тісно працюємо з промисловістю , щоб адаптувати наші курси , так що , коли ви закінчили, ви маєте кваліфікацію , які роботодавці визнають і хочуть.
  2. Наш викладацький склад - Нинішні студенти послідовно наголошують якість навчання та лекції персоналу як один з найсильніших ІТ Слаіх.
  3. Це Personal - Малі розміри класу означає , студенти вигоду від індивідуальної уваги і підтримки з боку наших фахівців.
  4. Прохолодний Campus - Наш єдиний сучасний 72-акрів «Університет-почуватися» постійно розвивається з урахуванням потреб студента 21 - го століття. Все знаходиться в декількох хвилинах ходьби - в тому числі і центру міста Слайго
  5. World Class Гідність - Крім того , що визнається в Ірландії Ні 1 місце для Digital (Online) Освіти, IT Слаіх Випустила міжнародно визнану новаторські дослідження в області науки і археології за останні 12 місяців.
  6. A Home From Home - Як місце для життя, Слайго має один з найдоступніших, привабливих і яскравих варіантів способу життя. Тут є досить студент житло високої якості.
грам
В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MSc » Переглянути магістерські програми »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

Магістр в області біотехнологічної науки

Онлайн и в університеті (змішане) навчання Стаціонарна форма навчання 1 рік September 2018 Ірландія Слайго

Магістр наук (MSc) і післявузівську диплом (ПГД) в Bioprocessing були розроблені Інститутом технології Слайго (IT Слайго), щоб задовольнити зростаючі потреби в біофармацевтичної промисловості. Біофармацевтиці, також відома як біологічний (Al) лікарські засоби, або біопрепарати, є будь-яким фармацевтичним препарат виготовлений продуктом в, екстрагують з, або синтезований з біологічних джерел. [+]

Магістр наук (MSc) і післявузівську диплом (ПГД) в Bioprocessing були розроблені Інститутом технології Слайго (IT Слайго), щоб задовольнити зростаючі потреби в біофармацевтичної промисловості. Біофармацевтиці, також відома як біологічний (Al) лікарські засоби, або біопрепарати, є будь-яким фармацевтичним препарат виготовлений продуктом в, екстрагують з, або синтезований з біологічних джерел. Медичний Біотехнологія і біофармацевтичних сектора є одними з найбільш швидкозростаючих в галузі наук про життя на національному та міжнародному рівні. IT Слаій спільно з Національним інститутом біотехнологічних досліджень і навчання (NIBRT) * поставляли неповний робочий день онлайн магістр і ПГД в біофармацевтичних науках з 2008 року (www.nibrt.ie/masters). Ці курси (розроблені в широку співпрацю з промисловістю) спрямовані на науково-технічних випускник з промисловим досвідом, які хочуть вгору навик або перехресне майстерність для кар'єри в біофармацевтичних і зазвичай приймають 2,5 років. Курси були показані надзвичайно успішним на підвищує Скіллінг і крос-Скіллінг осіб або працюють або сподіваються переходу в біофармацевтичної галузі. Там досі, однак, залишається розрив навичок в області біотехнологічної, що означає, що необхідні додаткові програми випускники промисловості зосереджені. У недавньому 2016 «Тенденції в біофармацевтиці» Survey, найму та розвитку талантів стала ключовою загрозою для майбутнього зростання сектора (1). Виходячи з успіху нашої галузі призвело неповний онлайн MSc в біофармацевтичних науки ми розробили один рік повний робочий день магістра і PGD. Ці нові програми призначені для підвищення кваліфікації та бази знань тих, хто з цікавістю в біофармацевтичної промисловості і збільшити число таких людей, доступних в галузі. Курси призначені для забезпечення кандидатам всебічного розуміння основних науково-технічних проблем у виробництві біофармацевтичних продуктів, що робить їх дуже працездатний в біотехнології, біофармацевтичних... [-]

Master

аспірант диплом / магістр мистецтв в лідерстві та адвокації в перші роки

Онлайн и в університеті (змішане) навчання Стаціонарна форма навчання 2 років September 2018 Ірландія Слайго

на початку року сектор Ірландія має динамічний, захоплююче і складне майбутнє. Він потребує ефективних і впевнених лідерів по всій області практики, політики, пропаганди, регулювання, освіти та професійного розвитку. [+]

на початку року сектор Ірландія має динамічний, захоплююче і складне майбутнє. Він потребує ефективних і впевнених лідерів по всій області практики, політики, пропаганди, регулювання, освіти та професійного розвитку. Чи є у вас що потрібно, щоб бути одним з тих лідерів? Ви хочете розвинути свої лідерські та пропагандистські навички і здатність, таким чином, щоб відбити і створення потенціалу на початку року сектора? Ви хочете бути частиною спільноти практики, які будуть впливати і привести перші роки сектор в майбутньому? Якщо відповідь на ці питання так і у вас є 2.2 BA почесті в ВОДАХ або спорідненої дисципліни і будете мати принаймні два роки досвіду роботи на початку року сектора або суміжній галузі завершені в кінці програми аспірантури, то технологічний інститут Слайго має програму 9-го рівня, який допоможе вам виконати ці амбіції. Розробка ключових навичок За допомогою цієї програми ви будете розвивати ключові навички, щоб допомогти вам створити свій власний лідерський і пропагандистський потенціал; формувати і впливати на ключові організації і установи в секторі перші роки і ефективно домогтися реальних змін. По закінченню цієї програми ви зможете: документ, розпізнавати і відображати на існуючому банку знань, навичок і досвіду критично оцінювати і застосовувати центральні теорії лідерства та управління всередині і поза сектором, в міжнародному контексті брати участь в ефективної професійної пропагандистської комунікації, мережі, використання соціальних засобів масової інформації та лобіювання зрозуміти, як сучасні ECCE організації працюють, як ефективно залучати і змінити їх, і чому це може бути настільки складним, щоб досягти цього? порівняти політику в ірландських ранні роки сектора з іншими провідними компараторами перших... [-]

Для зв'язку

Адреса, рядок 1 Ash Lane
F91 YW50 Слайго, Ірландія