International House Dublin

Введення

Прочитайте офіційний опис

International House Дублін є членом International House Всесвітньої організації заснована в 1953 році. Ми акредитовані ірландського Департаменту освіти і науки в якості школи для викладання англійської мови як іноземної, і перевіряються обома ACELS (Консультативної ради з англійської мови шкіл) і Міжнародний Дім світу.

Ми надаємо різні курси для всіх віків і рівнів і обслужити обох груп і окремих студентів з усього світу, в тому числі:

Курси англійської мови для дорослих Програми підготовки до іспитів Англійська та Програми роботи Молодший Літо Програми - проживання в сім'ї та житлової Програма середньої школи Програма Міні-відпочинок для груп Висока Шкільна програма інтеграції для груп Учитель Навчальні програми, включаючи CELTA і DELTA

У IH Дубліні ми знаємо, що кожен аспект програми важливо, тому ми проявляти особливу обережність з дизайном наших курсів, вибір наших сім'ях, та організації нашого суспільного та культурної програми. Ми прагнемо, щоб забезпечити швидкий, ефективний і приємний навчання в сприятливому середовищі.

Наша фантастична школа, розташована в самому серці центру міста пропонує студентам унікальний досвід навчається в тому ж кампусі, як студентів Ірландський коледж.

Найвища якість Молодший Літо Програми наданні повного програм пакета з розкішними житлових приміщень або в сім'ї наявної в Дубліні і Корку.

Студенти також можуть обрати для участі у відмінному Програми середньої школи протягом цілого навчального року або одного семестру і у нас є партнерські відносини з кращих шкіл по всьому Ірландії.

Розташування

Дублін

Address
60-63 Dawson Street
2 Дублін, Графство Дублін, Ірландія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: