Dun Laoghaire Institute of Art, Design and Technology [IADT]

Введення

Прочитайте офіційний опис

Дан Лірі Інститут мистецтвознавства, дизайну і технології (IADT) був створений в якості автономного вищого навчального закладу в інститутах сектора технологій на 1 квітня 1997. Того дня, Дан Лірі Коледж мистецтв і дизайну, з його 450 студентів, була включена в новий інститут і розробив так як наш школи художньої творчості. Два школи були створені AB-перше принципів. Школа креативних технологій та Школа бізнесу та гуманітарних наук надійшов свої перші студентів у жовтні 1998 року. У 2012 році три наукові школи були amgimated в двох факультетах: Факультет підприємництва та гуманітарних наук та факультету кіно, мистецтва та Creative Technology. Сьогодні, IADT має 2300 студентів денного відділення, 800 студентів-заочників і зростатиме в 3000 + повний робочий день місця. IADT побудував міжнародну репутацію в секторах творчих, культурних та цифрових медіа, а також цінним освітнім і підприємство партнер в Дублін / Ратдаун і ширше Дублін і Східне узбережжя область.

IADT - походження

Витоки Дублін коледжі мистецтв і дизайну можна простежити на відповідь тим, що було тоді під назвою Городок Дублін комітету професійної освіти (VEC) до місцевого необхідності випускників шкіл для портфельної звичайно підготувати до вступу в коледжі мистецтва та дизайну. З цього скромного початку коледж виріс в репутацію, щоб стати одним з провідних художніх, дизайнерських та кіношкіл в країні. Один рік переддипломної курс мистецтва і дизайну була створена в Технічному інституті в Дан Лірі в кінці 1960-х і був розроблений, щоб стати першим мистецтво базовий курс в Ірландії.

В 1970/71 Дан Лірі VEC отримав дозвіл на додатковий трирічний шлях, що веде до Диплом в області мистецтва і дизайну.

В серпні 1979 року міністр освіти домовилися про створення 'Дан Лірі коледж мистецтв і дизайну' [DLCAD] як окрему юридичну особу від 1 вересня 1979. 1 серпня 1980, міністр освіти видав наказ, що позначає 'Дан Лірі коледж мистецтв і дизайну' як NCEA визнаної організацією. VEC зробив план розвитку, щоб поліпшити послуги, надані для учнів школи та додаткової будівлі на York Road стала доступна з січня 1981 року. Починаючи з 1 жовтня 1981, головний був призначений в школу.

В іншому випадку, Департамент освіти придбала християнська Брати семінарії в Carriglea парку в 1982 році, дізнавшись про Християнських братів намір продати майно і консолідації їх діяльності в Мар'їно. Цікаво відзначити, що закупівельна ціна на кампусі в 1982 склала £ 2 млн! Департамент освіти розглядає можливість створення "Регіональний технічний коледж» на сайті - з багатьох причин, це не так і не став реальністю до 1997. Тим не менш, з землею та вакантних освітніх будівель в Carriglea, з'явилася можливість вирішувати насущні потреби DLCAD і механізмів розміщення були зроблені з VEC дозволити коледжу, щоб знайти від міста Дублін в кампусі Carriglea.

Академічна сесія 1983/84 побачив обширні ремонтні з будівель кампуса в рамках підготовки до ходу Коледжу мистецтва і дизайну. Ця можливість була з ентузіазмом підхоплена персоналу в консультації з проектною групою і добре продумані, функціональні та відповідним чином обладнані коледжу склалася на території кампуса, в тому числі студій, майстерень і офісів. Нові курси третього рівня в Національний Сертифікат, Національний Диплом і рівнях Ступінь були розроблені, підтверджено ОКЕД, і реалізовані. У той час як число студентів збільшилося поступово він не був до 1 вересня 1988, що штатний розпис коледжу була збільшена, щоб відобразити статус третього рівня персоналу. Коледж виросла поступово і до 1997 року було 450 студентів, що навчаються.

IADT - створення в інститутах сектора технологій в 1997 році

Установа Дублін інститут мистецтв, дизайну і технології під RTC діє на 1 квітня 1997 усвідомили давню амбіції Дублін VEC, співробітники DLCAD і більш широкого спільноти, щоб створити повноцінну коледж третього рівня, заснований в Дан Лірі. Робоча група завершила планування і створений IADT з баченням, що новий коледж б збільшити встановлену основу і репутацію в мистецтва, дизайну та ЗМІ за допомогою нових дисциплін, що охоплює гуманітарні науки, технології та бізнесу. Це було додатково визнається в унікальній іменування коледжу та інтеграції мистецтва, дизайну і технологій в імені та місії.

Кампус значно виріс в період з 1997 року, з додаванням Атріум будівлі [1998], Carriglea Будівлі [2002], Mediacube [Digital Media Інкубаційний центр] в 2007 році, територія натури [2012] та Національна школа кіно будівлю [ 2013]. Кількість студентів зросла з 450 до 2300 з подальшим ростом до 3000 + студентів і подальшого програми будівництва запланованого.

Розташування

Дублін

Address
Kill Avenue
Dun Laoghaire
South County Dublin

NL3-07-WK7 Дублін, Графство Дублін, Ірландія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія