Hibernia College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Хібернія коледж, акредитовані онлайн коледжу Ірландії є фахівцем програми післявузівської підготовки для фахівців по всій земній кулі. Наша нагородами інтерактивний клас підтримується новаторського контенту від нашого партнерства з Університетом Лондона, Pfizer і Novartis ат. Заснована на рубежі нового тисячоліття, Хібернія коледж слід амбітного і далекоглядними стратегію для того , щоб грати провідну роль в утворенні в майбутньому. Хібернія коледж, тільки QQI акредитованих онлайн коледжу Ірландії є фахівцем програми післявузівської підготовки для професіоналів по всьому світу: Ми вважаємо, що наші програми повинні бути виміряні не тільки на їх академічної суворості, але в їх ефективності в наданні допомоги нашим студентам вирішувати завдання, з якими вони стикаються щодня у своєму професійному житті. Через 10 років ми можемо пишатися нашим видатним факультету, з виділеної командою з більш ніж 350 Повне навантаження / неповний робочий день факультету. Видатні в своїй області і по всій галузі, вони включають в себе викладачів з Гарварду, Королівського коледжу хірургів в Ірландії, Коледж Дублін Відділ досліджень з безпеки лікарських засобів Трініті, IE Business School, Мадрид і інших видатних установ. Щоб бути в курсі поточних тенденцій і практики і забезпечити новаторське зміст для нашого глобального тіла студента, Хібернія коледж співпрацює з Pfizer, Novartis, учительській агентства (Великобританія), Інноваційної ініціативи по лікарських засобів (IMI) і PharmaTrain (Програма Медикаменти Навчання Pharmaceutical) , Нагороди та визнання протягом цього 10 років: • Нагороджений акредитація QQI • «Кращий E-Learning Компанія 'назва на нагороди Digital Media 2007 • Електронне навчання нагороди Великобританії: Срібло 2008, Срібло і Бронза 2009 золото і бронза 2010 • Схвалено BECTA як зразок "наступного навчання освіти», у 2009 році • Обраний співпрацювати з п'ятьма університетами Великобританії, щоб вирішити нестачу вчителів природничих наук і математики в Англії в 2010 році • Перше установа акредитовано як Pharmatrain Центру передового досвіду, в 2011 році. • Обраний Медичного університету Відня в якості партнера в програмі їх перший онлайн-майстрів.

Хібернія коледж розробив модель дистанційної освіти, яке успішним , оскільки він присвячений допомоги професіоналам виконувати свої поточні завдання роботи і постійно спираючись на взаємодію студентів і викладачів. Ми навчаємо професіоналів по всьому світу, які хочуть отримати доступ до найкращої онлайн освіту доступною.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Переглянути магістерські програми »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Master

майстер в системі початкової освіти

Онлайн и в університеті (змішане) навчання Заочна та вечірня форма 18 - 24  September 2018 Ірландія Dublin

Майстер в початковій освіті - професійний магістр освіти в пост початкової освіти була створена з метою заохочення більш широкого кола людей, розглянути питання про початкової школи викладання в якості професії, забезпечуючи більш гнучкий шлях до становлення повністю кваліфікованим учителем, і це не є обов'язковою вимогою до мати досвід викладання, щоб мати право подати заявку на цей курс. [+]

The майстер в початковій освіті - Професійна Майстер освіти в пост початкової освіти була створена для заохочення більш широкого кола людей, щоб розглянути початкову школу викладання як професії, забезпечуючи більш гнучку шлях до стає повністю кваліфікований учитель, і це не є обов'язковою вимогою, щоб мати попередню досвід викладання, щоб мати право подати заявку на цей курс.

... [-]

повідомлення початкова освіта - професійний майстер освіти

Онлайн и в університеті (змішане) навчання April 2019 Ірландія Dublin

Хібернія коледж Повідомлення Початкову освіту - професійний магістр освіти була створена з метою заохочення більш широкого кола людей розглядати вчення як професії, забезпечуючи більш гнучкий шлях, щоб стати повністю кваліфікованим учителем початкової школи пост. [+]

Хібернія коледж Повідомлення Початкова освіта - Професійна Майстер освіти була створена для заохочення більш широкого кола людей, щоб розглянути викладання як професії, забезпечуючи більш гнучку шлях до стає повне вчитель повідомлення початкова школа.

Завдяки структурі програми та критеріїв фінансування відбору ми можемо тільки приймати заявки від Ірландії.

Змішане онлайн професійний майстер освіти ... [-]

Відео

Hibernia College explainer video

Hibernia College Gaeltacht Experience

Для зв'язку

Hibernia College

Адреса, рядок 1 Hibernia College Dublin 9-10 Fenian Street, Dublin 2, Ireland
Dublin, County Dublin, Ірландія
Веб-сайт http://hiberniacollege.com/lp/hibernia-college/
Телефон +353 1 661 0168