Прочитайте офіційний опис

Hibernia College є визнаним лідером у сфері нових технологій освіти та охоплює зміни у постійно розвивається світі освіти.

Заснована Шон Роуленд, доктор філософії на рубежі нового тисячоліття, Hibernia College керує амбіційною та перспективною стратегією, щоб грати провідну роль у просуванні на майбутнє. Доктор Роуленд зібрав своїх колег з корпоративних, освітніх та технологічних громад для створення Hibernia College , акредитованого навчального закладу в Інтернеті.

Ми віримо, що наші програми слід оцінювати не лише завдяки академічній грамотності, але й ефективності, допомагаючи нашим студентам вирішувати проблеми, які вони стикаються з кожним днем ​​у своєму професійному житті.

Через 18 років ми можемо пишатись нашим видатним факультетом, завдяки спеціальній команді більш ніж 350 факультетів повного / неповного робочого часу. Видатні в своїх галузях та у всій галузі, вони включають факультет Гарвардського університету, Королівський коледж хірургів в Ірландії, Трініті-Колледж Дублінського дослідницького відділу з питань боротьби з наркотиками, Школа бізнесу IE, Мадрид та інші видатні установи.

Hibernia College розробив модель онлайн-освіти, яка є успішною, оскільки вона націлена на допомогу фахівцям у вирішенні поточних трудових завдань та постійному розвитку взаємодії студентів та викладачів.

Ми виховуємо професіоналів у всьому світі, які хочуть отримати доступ до найефективнішої онлайн-освіти.

Доступні навчальні програми:
англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Курси для топ-менеджерів

Hibernia College

Майстер початкової освіти - професійний майстер освіти в початковій початковій освіті був створений для заохочення широкого кола людей розглядати навчання в початковій шк ... [+]

Майстер з початкової освіти - професійний майстер освіти в початковій початковій освіті був створений для заохочення широкого кола людей розглядати навчання в початковій школі як професію, надаючи більш гнучкий шлях стати повноцінним вчителем, і це не є вимогою мати попередній досвід навчання, щоб мати право подати заявку на цей курс.Через структуру програми та критерії прийнятності фінансування ми можемо приймати лише заяви від Ірландії.... [-]

Ірландія Dublin
Вересень 2019
Заочне навчання
18 - 24 пошук програми з юриспруденції
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
Hibernia College

Hibernia College Post Первинна освіта - професійний майстер освіти був створений для заохочення широкого кола людей розглядати викладання як професію, надаючи більш гнучк ... [+]

Hibernia College Post Первинна освіта - професійний майстер освіти був створений для заохочення широкого кола людей розглядати викладання як професію, надаючи більш гнучкий шлях стати повноцінним вчителем післяшкільної школи.

Через структуру програми та критерії прийнятності фінансування ми можемо приймати лише заяви від Ірландії.

Змішаний онлайн професійний майстер освіти

Програма, яка поєднує онлайновий контент, віртуальне середовище навчання та особисту доставку, призначена для розробки фахівців та експертів, які мають позиції лідерів у сфері післядипломної освіти. Програма ідеально підходить для тих, хто не має легкого доступу до одного з традиційних провайдерів освіти, або хто не має часу витрачати на поїздку і з лекції щодня.... [-]

Ірландія Dublin
Вересень 2019
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою

Hibernia College explainer video

Hibernia College Gaeltacht Experience

Hibernia College
Address
Hibernia College Dublin Block B, The Merrion Centre, Merrion Road, Dublin 4.
Dublin, County Dublin, Ірландія
Веб-сайт
Телефон
+353 1 661 0168