Central College Dublin

Введення

Прочитайте офіційний опис

Як КоледжМи закликаємо наших студентів, щоб зосередитися на насолоджуючись досвід придбання нових навичок, які допоможуть їм у їхній майбутній кар'єрі обраних. Ми пишаємося тим, щодо забезпечення наші викладачі якісно ред і досвідчених фахівців.

Ми хочемо бути впевнені, що у вас є відмінний досвід під час перебування тут Центральний коледж - Як у класній кімнаті і за її межами. Наша команда уважності студент під рукою, щоб відповісти на будь-які ваші питання про життя в Дублін і будь-які інші питання, ви можете мати і наша програма соціальної діяльності познайомить вас з багатьма різні ірландських досвіду. Ми з нетерпінням чекаємо можливості вітати Вас в нашому коледжі!

Наша місія Місія ПЗС є надання видатний навчальні курси та студентські служби, які відповідають і перевершити очікування наших студентів:

Коледж Ethos і стратегія

Ідеал CCD, щоб мати добробут наших студентів на основі всього, що ми робимо для того, щоб кожен студент має відмінний досвід в ПЗС. Не менш CCD прагне до того, щоб коледж є позитивним робоча середу для всіх співробітників.

Загальна стратегія Коледж позиціонувати себе понаднормової в якості провідного постачальника якісних освітніх програм шляхом надання чудових підтримки студентів послуг і добре розроблених і добре поставлені навчальних курсах, кваліфікованими та досвідченими фахівцями викладання.

Наше бачення Бачення Центральному коледжі Дубліна знаходиться досягти успіху в наданні якісної освіти для студентів.

Ми прагнемо, щоб підготувати наших студентів знаннями та навичками, щоб допомогти їм досягти своїх кар'єрних цілей.

Ми прагнемо створити збагачений середовище навчання, яка дає можливість студентам зміцнити свої знання і стати протягом усього життя.

Розташування

Дублін

Address
Central College Dublin,
3 Ellis Quay

Дублін, Графство Дублін, Ірландія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: