Burren College of Art

Введення

Прочитайте офіційний опис

Місія та цінності Burren коледжу мистецтв

Щоб бути розсадником художників під керівництвом художників - відображають і складним завданням; дистанційного керування і підключений; при злитті культур.

Повага до особистості; Прагнення до досконалості; Підтримка студентів і колег;

Надання часу, простору і натхнення для художників в унікальному Burren пейзажу є основоположного принципу Burren коледжу мистецтв. Звільнення від жорсткого програмування і можливості для інтенсивного фокуса допомогла багатьох художників, які навчалися в коледжі, щоб знайти свій художній голос.

У той час як відображення і самоаналізу мають важливе значення для творчого процесу, унікальне розуміння сучасного художника є доречним тільки тоді, коли вона з'єднується з і залучає більш широкий світ. Burren, мікрокосм суспільства, забезпечує багатий контекст, з якого, щоб з'єднатися з більш широкими питаннями.

МЗС / MA МЗС забезпечує найвищу якість освіти в розвитку професійної практики в якості художника. Як випускник МЗС буде виробляти підсумкова виставка, якість якої буде продемонструвати, що ви розробили знання і навички, необхідні для виживання і процвітання в якості практикуючого художника. Ви також продемонструвати можливості для критичного дослідження за допомогою образотворчого мистецтва, з можливістю оцінити роботу через інформованої розуміння соціальних, культурних та теоретичних проблем, які формують дискурс на сучасного образотворчого досліджень і практики мистецтва.

MA забезпечує утворення майстрів рівня в мистецтві відповідних для різних областей застосування. Як випускника MA ви будете виробляти підсумкова виставка, якість якої буде продемонструвати, що ви придбали магістра рівня в художній практиці. Ви також продемонструвати можливості для критичного дослідження за допомогою образотворчого мистецтва, з можливістю оцінити роботу через інформованої розуміння соціальних, культурних та теоретичних проблем, які формують дискурс на сучасного образотворчого досліджень і практики мистецтва.

Структура курсу Студія Дослідження формує ядро ​​МЗС і МА і складається зі студії на основі індивідуального наставництва і суворої критики групи. Студійні модулі досліджень забезпечують студії на основі експериментів та інновацій, що призводить до утворення значного обсягу роботи. Історичні та критичні дослідження модулі до вас з інтенсивним критичного дискурсу про сучасне мистецтво. Професійні Studies модулі полегшують розвиток особистих, концептуальних, технічних і організаційних навичок, необхідних для професійної практики в якості художника. Вони доставляються за допомогою семінарів, симпозіумів та навчальних поїздок в Дублін, Лондон і Берлін.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MA » Перегляд Advanced Diplomas » Перегляд Foundation Year » Перегляд PhD »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

MFA / ма мистецтво і екологія

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2018 Ірландія Голуей

МЗС в мистецтві і екології забезпечує найвищу якість освіти в розвитку професійної практики в якості екологічно орієнтованого художника. [+]

The МЗС в мистецтві і екології забезпечує найвищу якість освіти в розвитку професійної практики в якості екологічно орієнтованого художника. Як випускник МЗС буде виробляти підсумкова виставка особистого і спільної роботи, яка продемонструє, що ви придбали навички, необхідні для виживання і процвітання в якості практикуючого художника. Ви продемонструють можливості для критичного дослідження за допомогою образотворчого мистецтва, з можливістю оцінити роботу через інформованої розуміння соціальних, культурних та теоретичних проблем, які формують дискурс про сучасне мистецтво і екологічним проблемам. Ви також пропонувати і здійснювати досяжними, міждисциплінарний спільний проект, який входить в зачеплення з екологічними / екологічними проблемами в Буррен або в глобальному масштабі.... [-]


MFA / м в студії мистецтва

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2018 Ірландія Голуей

МЗС забезпечує найвищу якість освіти в розвитку професійної практики в якості художника. Як випускник МЗС буде виробляти підсумкова виставка, якість якої буде продемонструвати, що ви розробили знання і навички, необхідні для виживання і процвітання в якості практикуючого художника. [+]

Цілі МЗС / MA в студії Art

МЗС забезпечує найвищу якість освіти в розвитку професійної практики в якості художника. Як випускник МЗС буде виробляти підсумкова виставка, якість якої буде продемонструвати, що ви розробили знання і навички, необхідні для виживання і процвітання в якості практикуючого художника. Ви також продемонструвати можливості для критичного дослідження за допомогою образотворчого мистецтва, з можливістю оцінити роботу через інформованої розуміння соціальних, культурних та теоретичних проблем, які формують дискурс на сучасного образотворчого досліджень і практики мистецтва.... [-]


Відео

Graduate Studies

Undergraduate Study Abroad

Burren College of Art - An Introduction

Для зв'язку

Адреса, рядок 1 Newtown Castle, Ballyvaughan, Co. Clare
000000 Голуей, Ірландія