Burren College of Art

Введення

Прочитайте офіційний опис

Місія та цінності Burren коледжу мистецтв

Щоб бути розсадником художників під керівництвом художників - відображають і складним завданням; дистанційного керування і підключений; при злитті культур.

Повага до особистості; Прагнення до досконалості; Підтримка студентів і колег;

Надання часу, простору і натхнення для художників в унікальному Burren пейзажу є основоположного принципу Burren коледжу мистецтв. Звільнення від жорсткого програмування і можливості для інтенсивного фокуса допомогла багатьох художників, які навчалися в коледжі, щоб знайти свій художній голос.

У той час як відображення і самоаналізу мають важливе значення для творчого процесу, унікальне розуміння сучасного художника є доречним тільки тоді, коли вона з'єднується з і залучає більш широкий світ. Burren, мікрокосм суспільства, забезпечує багатий контекст, з якого, щоб з'єднатися з більш широкими питаннями.

МЗС / MA МЗС забезпечує найвищу якість освіти в розвитку професійної практики в якості художника. Як випускник МЗС буде виробляти підсумкова виставка, якість якої буде продемонструвати, що ви розробили знання і навички, необхідні для виживання і процвітання в якості практикуючого художника. Ви також продемонструвати можливості для критичного дослідження за допомогою образотворчого мистецтва, з можливістю оцінити роботу через інформованої розуміння соціальних, культурних та теоретичних проблем, які формують дискурс на сучасного образотворчого досліджень і практики мистецтва.

MA забезпечує утворення майстрів рівня в мистецтві відповідних для різних областей застосування. Як випускника MA ви будете виробляти підсумкова виставка, якість якої буде продемонструвати, що ви придбали магістра рівня в художній практиці. Ви також продемонструвати можливості для критичного дослідження за допомогою образотворчого мистецтва, з можливістю оцінити роботу через інформованої розуміння соціальних, культурних та теоретичних проблем, які формують дискурс на сучасного образотворчого досліджень і практики мистецтва.

Структура курсу Студія Дослідження формує ядро ​​МЗС і МА і складається зі студії на основі індивідуального наставництва і суворої критики групи. Студійні модулі досліджень забезпечують студії на основі експериментів та інновацій, що призводить до утворення значного обсягу роботи. Історичні та критичні дослідження модулі до вас з інтенсивним критичного дискурсу про сучасне мистецтво. Професійні Studies модулі полегшують розвиток особистих, концептуальних, технічних і організаційних навичок, необхідних для професійної практики в якості художника. Вони доставляються за допомогою семінарів, симпозіумів та навчальних поїздок в Дублін, Лондон і Берлін.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MA »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

MFA / ма мистецтво і екологія

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2018 Ірландія Голуей

МЗС в мистецтві і екології забезпечує найвищу якість освіти в розвитку професійної практики в якості екологічно орієнтованого художника. [+]

The МЗС в мистецтві і екології забезпечує найвищу якість освіти в розвитку професійної практики в якості екологічно орієнтованого художника. Як випускник МЗС буде виробляти підсумкова виставка особистого і спільної роботи, яка продемонструє, що ви придбали навички, необхідні для виживання і процвітання в якості практикуючого художника. Ви продемонструють можливості для критичного дослідження за допомогою образотворчого мистецтва, з можливістю оцінити роботу через інформованої розуміння соціальних, культурних та теоретичних проблем, які формують дискурс про сучасне мистецтво і екологічним проблемам. Ви також пропонувати і здійснювати досяжними, міждисциплінарний спільний проект, який входить в зачеплення з екологічними / екологічними проблемами в Буррен або в глобальному масштабі. MA надає вам освіту майстер-рівня в екологічно орієнтованого мистецтва, який підходить для широкого спектру застосувань. Як випускника MA ви будете виробляти підсумкова виставка, якість якої буде продемонструвати, що ви придбали рівень магістра в художній практиці. Студія дослідження передбачає розвиток художньої практики поряд студентів MFA / MA в студії Art. Ці модулі забезпечують для студійної експериментів та інновацій, які призводять до накопичення значного обсягу роботи. Методології студії представляють собою серію курсів, які викладаються студії, які досліджують методології мистецтва та екології з посиланням на історичні приклади. Теорія і мистецтво і екологія складається з семінарів контекстуалізірующая теоретичні основи мистецтва і екології. Крім того, дослідження навколишнього середовища спирається на досвід всередині коледжу науки в NUI Голуей у взаємодії з науковими підходами до екології, з першим модулем на чолі з екологічної вченого. У другому, лекції та лінгвістичних експедицій дозволить накопичити досвід з перших рук Буррен як мікрокосм навколишнього середовища і екологічних проблем. Третій, модуль дистанційного... [-]

MFA / м в студії мистецтва

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2018 Ірландія Голуей

МЗС забезпечує найвищу якість освіти в розвитку професійної практики в якості художника. Як випускник МЗС буде виробляти підсумкова виставка, якість якої буде продемонструвати, що ви розробили знання і навички, необхідні для виживання і процвітання в якості практикуючого художника. [+]

Цілі МЗС / MA в студії Art МЗС забезпечує найвищу якість освіти в розвитку професійної практики в якості художника. Як випускник МЗС буде виробляти підсумкова виставка, якість якої буде продемонструвати, що ви розробили знання і навички, необхідні для виживання і процвітання в якості практикуючого художника. Ви також продемонструвати можливості для критичного дослідження за допомогою образотворчого мистецтва, з можливістю оцінити роботу через інформованої розуміння соціальних, культурних та теоретичних проблем, які формують дискурс на сучасного образотворчого досліджень і практики мистецтва. MA забезпечує утворення майстрів рівня в мистецтві відповідних для різних областей застосування. Як випускника MA ви будете виробляти підсумкова виставка, якість якої буде продемонструвати, що ви придбали магістра рівня в художній практиці. Ви також продемонструвати можливості для критичного дослідження за допомогою образотворчого мистецтва, з можливістю оцінити роботу через інформованої розуміння соціальних, культурних та теоретичних проблем, які формують дискурс на сучасного образотворчого досліджень і практики мистецтва. Структура курсу Студія досліджень формує ядро ​​МЗС і МА і складається зі студії на основі індивідуального наставництва і суворої критики групи. Студійні модулі досліджень забезпечують студії на основі експериментів та інновацій, що призводить до утворення значного обсягу роботи. Історичні та критичні дослідження модулі до вас з інтенсивним критичного дискурсу про сучасне мистецтво. Професійні Studies модулі полегшують розвиток особистих, концептуальних, технічних і організаційних навичок, необхідних для професійної практики в якості художника. Вони доставляються за допомогою семінарів, симпозіумів та навчальних поїздок в Дублін, Лондон і Берлін. МЗС / MA Студія Арт - Вступникам Заявки приймаються на постійній основі. Крайній термін подачі заявок 1 лютого щорічно, хоча пізні заявки можуть... [-]

Відео

Graduate Studies

Undergraduate Study Abroad

Burren College of Art - An Introduction

Для зв'язку

Адреса, рядок 1 Newtown Castle, Ballyvaughan, Co. Clare
000000 Голуей, Ірландія