Atlantic S.E.A.L

Введення

Прочитайте офіційний опис

Атлантичний SEAL це невеликий, виберіть англійської мови школа і перевірений підготовки вчителів центр.

Ми пропонуємо стандартні і гнучкі Загальні курси англійської мови, А також Бізнес і фахівець програми в нашій цілорічного дорослого центру. Ми готуємо студентів для лінгвістичних та академічних вимог житті університету з нашим іспит з англійської мови та освіти у сфері культури курсів (IELTS, Cambridge, TOEIC, TOEFL і т.д.). У нас також є захоплюючий влітку програми для юніорів (Від 9 до 12 років), підлітки (Від 13 до 17) і дуже молоді учні (Від 3 до 8years). Для студентів, які не можуть поїхати в Атлантік-SEAL ми пропонуємо Он-лайн англійські програми з нашими носіями англійської мовців викладачів. Якщо ви хочете отримати міжнародно визнаний викладачем англійської мови в кваліфікації (CertTESOL) ми єдина школа в Ірландії, щоб запропонувати цю престижну кваліфікацію програму.

Південно-Західна Корк був описаний як "саме чарівне місце в Ірландії". Він може похвалитися поєднанням гір, боліт, диких пагорбів, повними озер, глибокими річковими долинами і драматичних скелях з видом на Атлантичний океан.

Дорослий школи Atlantic SEAL заснована в чарівному традиційному ірландському будівлі прямо в центрі міста Schull в красивому SouthWest Корк. У нас є краще з обох світів - в тихому місці, ідеальні умови навчання, і як Атлантичний і місто на нашому порозі. Молодший і школи підлітковий (див. фото вище) дивиться на Атлантиці, який знаходиться в декількох метрах від готелю.

Розташування

Корк

Address
10, Main St. Schull
Корк, Графство Корк, Ірландія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: