Athlone Institute of Technology

Введення

Прочитайте офіційний опис

МТА навчання та викладання була створена група по 5 грудня 2006 року. Пристрій поставляється в компетенції Секретаря, доктор Джозеф Райан. Блок призначений для підтримки та просування навчання і викладання у Атлон технологічного інституту. Пристрій буде працювати спільно, щоб продовжувати розвивати культуру, що:

Поважає і підтримує індивідуальні відмінності серед учнів. Закликає до розробки студентських центру навчання середовищ, в яких різні студенти можуть вчитися і Excel. Цінності та нагороди викладання. Підтримка співробітників в педагогічних дослідженнях. Допомога у поширенні кращої практики у сфері вищої освіти. Рекомендує здійснити педагогічних ініціатив / інновацій. Сприяє і підтримує цілі і заходи, передбачені в інститут стратегічного плану, які відносяться до досконалості та інновацій в навчанні та викладанні.

Бізнес-школа при АІТ складається з трьох відділів: Бізнес досліджень, бухгалтерського обліку та бізнес-обчислень, і гостинність, туризм і відпочинок досліджень. Курси, пропоновані школою охоплюють широкий спектр областей від бухгалтерського обліку до управління, бізнес-психології до соціальної медіа маркетингу, туризму до спорту управління і багато іншого. Ви будете мати можливість отримувати знання, розвивати навички й удосконалюватися відносини, які допоможуть вам виконати свій потенціал і збільшити ваші кар'єрні перспективи.

Бізнес є захоплюючим, складним і динамічним область, в якій на роботу. Якщо ви вважаєте, скільки бізнес вплив на наше повсякденне життя, легко побачити актуальність і користь кваліфікації в цій області. Успіх у бізнесі досліджень або відповідної програми можуть бути паспорт насиченого і цікавого кар'єри.

Процес навчання в бізнес-школі відбувається в середовищі, де у вас є доступ до сучасних ресурсів, експертних знань персоналу, зв'язки з роботодавцями і за останнім словом техніки. СТ «сходи» система кваліфікацій дозволяє переходити від вищого сертифіката до відмінністю ступінь бакалавра, і на аспірантуру.

Розташування

Атлон

Athlone Institute of Technology

Address
Athlone Institute of Technology,
Dublin Road
Athlone

Атлон, Графство Вестміт, Ірландія
Веб-сайт
Телефон
+353 90 646 8000

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: