Прочитайте офіційний опис

МТА навчання та викладання була створена група по 5 грудня 2006 року. Пристрій поставляється в компетенції Секретаря, доктор Джозеф Райан. Блок призначений для підтримки та просування навчання і викладання у Атлон технологічного інституту. Пристрій буде працювати спільно, щоб продовжувати розвивати культуру, що:

Поважає і підтримує індивідуальні відмінності серед учнів. Закликає до розробки студентських центру навчання середовищ, в яких різні студенти можуть вчитися і Excel. Цінності та нагороди викладання. Підтримка співробітників в педагогічних дослідженнях. Допомога у поширенні кращої практики у сфері вищої освіти. Рекомендує здійснити педагогічних ініціатив / інновацій. Сприяє і підтримує цілі і заходи, передбачені в інститут стратегічного плану, які відносяться до досконалості та інновацій в навчанні та викладанні.

Бізнес-школа при АІТ складається з трьох відділів: Бізнес досліджень, бухгалтерського обліку та бізнес-обчислень, і гостинність, туризм і відпочинок досліджень. Курси, пропоновані школою охоплюють широкий спектр областей від бухгалтерського обліку до управління, бізнес-психології до соціальної медіа маркетингу, туризму до спорту управління і багато іншого. Ви будете мати можливість отримувати знання, розвивати навички й удосконалюватися відносини, які допоможуть вам виконати свій потенціал і збільшити ваші кар'єрні перспективи.

Бізнес є захоплюючим, складним і динамічним область, в якій на роботу. Якщо ви вважаєте, скільки бізнес вплив на наше повсякденне життя, легко побачити актуальність і користь кваліфікації в цій області. Успіх у бізнесі досліджень або відповідної програми можуть бути паспорт насиченого і цікавого кар'єри.

Процес навчання в бізнес-школі відбувається в середовищі, де у вас є доступ до сучасних ресурсів, експертних знань персоналу, зв'язки з роботодавцями і за останнім словом техніки. СТ «сходи» система кваліфікацій дозволяє переходити від вищого сертифіката до відмінністю ступінь бакалавра, і на аспірантуру.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Курси для топ-менеджерів

Athlone Institute of Technology

Це повний робочий день програма побудована так, щоб дати учасникам можливість розробляти передові ключові компетенції в основних бізнес і побудувати за спеціалізаціями вж ... [+]

Це повний робочий день програма побудована так, щоб дати учасникам можливість розробляти передові ключові компетенції в основних бізнес і побудувати за спеціалізаціями вже досягнутих на відзнакою бакалавра бізнесу (або пов'язаної дисципліні) рівні. Навчальна програма пропонує багатство і різноманітність навчання, який буде гарантувати, що студент розробляє і демонструє широкий спектр знань і навичок високого рівня в таких областях, як наукові дослідження, стратегічне мислення і відбиває навчання, тим самим створюючи основу для успішного бізнесу кар'єри а а також для продовження академічного і професійного розвитку.... [-]

Ірландія Атлон
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою

Welcome to Athlone Institute of Technology