University of Tehran, Kish International Campus

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про НІС

Міжнародний університет "Кіш"

Міжнародний університет "Кіш" був створений у 2007 році для полегшення зарахування іноземних студентів. Випускники UT Kish Campus володіють мовними та професійними здібностями ефективно функціонувати в міжнародному середовищі; технічні навички для роботи у все більш складному технічному світі; інтелектуальний потенціал та гнучкість, щоб адаптуватися до постійних змін та лідерських потенціалів, щоб максимально сприяти розвитку громади на благо свого народу. У відповідності до цієї місії Університет вибере іранських та іноземних студентів, які зможуть успішно використовувати різноманітні та сучасні академічні та дослідницькі можливості. Завдяки розвиткові міцних наукових зв'язків з місцевими та закордонними освітніми та науково-дослідними установами, Кампус продовжує підтримувати найвищу якість як досліджень, так і освіти. Були зроблені зусилля для того, щоб кампус залишався на передньому краї науки в різних галузях та налагоджував свої стратегії для задоволення вимог ринку. Місце розташування Campus - це прекрасний кораловий острів Кіш, Перлина Перської затоки, з усіма його туристичними та діловими пам'ятками.

Міжнародна діяльність

Управління міжнародних відносин надає інформацію та допомогу міжнародним студентам, викладачам та науковцям. Вона також встановлює зв'язки між Університетом та іншими університетами Ірану, з одного боку, та іноземними університетами, науково-дослідними інститутами та центрами, з іншого. Управління міжнародних відносин пропонує поради та послуги всім міжнародним студентам та науковцям. Це дає можливість академічним членам та студентам брати участь у міжнародних конференціях, семінарах та семінарах. Він також має тісні зв'язки з багатьма міжнародними асоціаціями та співпрацює у наданні своїх послуг для спільних конференцій, членства в міжнародних асоціаціях та святкових відпусток.

Діюча діяльність

  • Організація офіційних візитів з університетськими сановниками з усього світу
  • Розширення міжнародної співпраці з кращими світовими університетами
  • Запрошення зарубіжних іранських та зарубіжних професорів та вчених для проведення лекцій та семінарів у Міжнародному кампусі м. Кіш
  • Розширення міжнародної програми обміну студентами
  • Розробка передових та короткострокових навчальних курсів та спільних навчальних програм

Факти і цифри

Справжній статус

Науковий колектив Міжнародного університету "Кіш" складається з понад 190 неповних професорів та афілійованих членів. Університет включає 3000 студентів, аспірантів та аспірантів.

Статистика бібліотеки

Бібліотека Кампуса має розумну колекцію книг (21927) як на перській (12792), так і на англійській (9135). Кампус також користується всебічною електронною бібліотекою (електронні книги та електронні журнали).

Розташування

Тегеран

Address
Kish International Campus, University of Tehran, Niyayesh St., Mirmohanna Blvd., Kish Island, Iran.
Тегеран, Тегеранська провінція, Іран

Програми

MA
MSc
Магістратура
Цей навчальний заклад також пропонує: