Srishti Institute of Art, Design and Technology

Введення

Прочитайте офіційний опис

Хто ми

Інститут мистецтв, дизайну та технології Срішті - нежитлова інституція, створена в 1996 році Trust з Ujwal з метою забезпечення мистецтва та дизайну освіти в середовищі творчості для максимального збільшення потенціалу індивідуума. Ujwal Trust також керує сестринським інститутом Срішті , престижна міжнародна школа Малі Адіті .

Наша обіцянка

"Творча компетентність - перед кривою"

Впродовж двох десятиліть створення яскравих і стійких спільнот практики, Srishti розробив відмітний багатовимірний підхід до розвитку можливостей та прагне створити творчі компетенції, що попереду кривої.

Творчий момент

Визнання того, що ми живемо в світі, який стає дедалі більше пов'язаним, з'єднаним та взаємозалежним, і тим самим складнішим донині, має значні наслідки для того, як ми втручаємося, щоб досягти кращих результатів для всіх сьогодні, і довго й стійко втілювати в життя. майбутнє

В даний час все більше визнається необхідність змінити наші методи, і що вони повинні бути всеосяжними, спільними та трансформаційними. Разом ці можливості зробить творчий вплив на ширший спектр можливостей трансформації суспільства в системній, міждисциплінарній формі, заснованої на стійких цінностях, орієнтованих на людину, і повністю використовуватиме міждисциплінарний потенціал мистецтва, дизайну та технологій в інноваційних шляхи, в кінцевому підсумку, дозволяючи суспільству реалізовувати краще майбутнє.

Колективно та індивідуально, від фахівців початкового рівня до працюючих професіоналів та досвідчених фахівців, ми займаємося творчим впливом. Цей образ світу, де широке практичне вплив на творче вплив, передбачає творчий індивідуальний практикуючий, який процвітає в такому середовищі як активна зміна та вплив, який має переказний портфель можливостей, здатних забезпечити ефективну ефективність у широкому діапазоні обставин неминучий - по суті, індивід, що випереджає криву.

Місія

Місія Srishti полягає в тому, щоб творчо вплинути на екосистеми та будувати нові екосистеми, які виробляють творчі компетенції перед кривою.

На шляху до цієї місії установа покладає на себе роль вироблення можливостей через свої професійні, професійні та дослідницькі програми.

Ця місія тягне за собою глибоке розуміння складного характеру об'єднаних світів, які ми мешкаємо, і включає:

 • Створення кращих ф'ючерсів для всіх
 • Забезпечення повсюдної творчої компетентності з упевненістю для вирішення серйозних та значущих завдань
 • Надавати людям можливість трансформувати результати
 • Відкриття нових видів - відчуття, вирішення та формування трансформаційних можливостей
 • Зосередження уваги на результатах, що кореняться в Індії / країнах, що розвиваються
 • Заохочення та виховання енергійних автономних екосистем шляхом відкритого спільного створення платформ

Цінності

Ми віримо, що завдяки практиці творчого впливу можна створити кращі завтрашні дні для всіх членів суспільства.

Керівні цінності, що вказують на всі аспекти нашої роботи, є:

 • Підтримувати тверду віру в соціальну справедливість та справедливість
 • Реалізувати відкриті, інклюзивні, уповноважені, демократичні суспільства
 • Щоб кинути виклик припущенням, розкрийте приховані можливості, натискайте кордони та розробляйте активну активність мислення
 • Працювати екологічно відповідальним та стабільним чином
 • Визнати сучасні виклики і залишатись контекстуально актуальними (для Індії та глобального півдня)
 • Передбачати виникаючі потреби та можливості та інформувати майбутнє
 • Бути критичним, оптимістичним і позитивним
 • Розвивати розширену свідомість і цілісний розвиток людини

Розміри передового досвіду

Обіцянка Срішті створити компетенції перед кривою реалізується через сім основних аспектів практики. Кожна з цих вимірів пов'язана з нею унікальними світоглядами та переконаннями, які ведуть до практики концепцій, які відрізняють Срішті серед інших вищих навчальних закладів у цій галузі:

 1. Глибоко зрозуміти, як впливати творчий вплив через практичну практику
 2. Зробити постійні зусилля для створення нових знань про те, як виробляти можливості та навчання студентів
 3. Розробити передові педагогічні підходи, відповідні потребам творчих професій
 4. Розробити інноваційні продукти та послуги, які не тільки задовольняють поточні потреби, але й покликані передбачати майбутнє
 5. Забезпечити винятковий та інноваційний навчальний досвід у всій студентській програмі
 6. Орієнтуватися на благополуччя і благополуччя та зростаючу внутрішню самосвідомість через етику догляду
 7. Щоб бути операційно відмінним, використовуючи найкращі інноваційні методи та стандарти якості

Унікальні до Srishti, ці основні виміри досконалості сприяють нашій здатності доставити обіцянку побудувати творчі компетенції, які випереджають криву.

Програми

Наші академічні програми відображають широту нашого бачення. Ми прагнемо обслуговувати весь спектр та екосистему можливостей. Наші програми пропонують можливості для творчого впливу на різних рівнях практики за допомогою можливостей, розроблених в галузі права, навколишнього середовища та політики, медіа-мистецтва та наук, освіти та розвитку, а також бізнесу та гуманітарних наук.

Процес створення творчого впливу є міждисциплінарним та спирається на дисципліни мистецтва, дизайну та технології синтетично. Звичайні перспективи формування сприйняття, формування проблем і передбачення доповнюються новими методами та підходами, які інформуються через перехрестя мистецтва, дизайну та технологій.

Сформована матриця Срішті висококваліфікованого мистецтва

Розташування

Бенгалуру

Srishti Institute of Art, Design and Technology

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: