Sharda University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Привіт з Шарда університету, Делі NCR, Індія

Дякуємо Вам за проявлений інтерес до Шарда університету Шарда університету встановлюється через Закон про державний в 2009 році і схвалений комісією університету грантів Індії (UGC). Він розташований в Великому Noida, Делі NCR, в 27 км від Нью-Делі, 63 розташовані на акрів новий, повний Wi-Fi, студентське містечко. Sharda університет, що пропонує міжнародно визнаною мірою схваленого UGC, Govt.of Індії.

Sharda Університет надає 180 + курси в різних потоках, як інженерна справа, менеджмент, право, догляд за хворими, медичний, мистецтва, архітектури, медіа досліджень, мов і т.д.

Деякі з основних моментів Шарда університету є:

Sharda університет має студентів з 55+ країн і всіх індійських штатів & союзних територій, забезпечення культурного розмаїття і глобального впливу на студентів. Держава-оф-арт атмосфера 63 акрів з асинхронним класних кімнат, AV посібниками, добре забезпеченими бібліотеки, повністю Wi-Fi кампусу, засоби для внутрішнього і спорту на відкритому повітрі і фуд - корти робить його по- справжньому сучасний університет. База випускників 40,000 студентів Більше 1200 + професорсько-викладацького складу , в основному кандидати наук , які мають хорошу успішність, а також корпоративний досвід ІІТ і зарубіжних університетів і мають багату експозицію промисловості. Campus життя являє собою плавильний котел різних культур, регіонів, країн, етнічних груп, смаків, кухонь, пам'ятки і звуки , які вже підкорений студенти 20000. Різноманітні і блискуче оброблена навчальна програма з міжнародними методиками. Школа бізнес-досліджень - Sharda Університет забезпечує розвиток портфеля, керуючись інтернатуру & дослідницьку роботу по промисловості наставництво Практичний досвід по авансовим аналітичних програмного забезпечення , як SAP, SPSS, доблесті, CRM і Oracle, Finacle та інших аналітичних інструментів Школа бізнес - досліджень забезпечує експозицію промисловості за допомогою ознайомлювальних поїздок і проектів Приклад з Harvard Business Review Оцінено Dun & Bradstreet один з провідних бізнес - шкіл в Індії 2011 CRISIL національна класифікація У школі: NCR: A У школі бізнес - досліджень - Шарда університету, акцент робиться на навчанні додатків орієнтованих Великий акцент на комунікації і прикладні управлінські навички Sharda університет має пута з більш ніж 80 + міжнародних університетів за програмою обміну студентами

Для того, щоб почати процедуру прийому візит www.sharda.ac.in Шарда університету,

Ділянка No.: 32-34,

Парк знань - 3,

Велика Нойда - 201306

Розташування

Велика Ноїда

Address
Plot No. 32-34, Knowledge
Park III,
Greater Noida, UP.

201306 Велика Ноїда, Уттар-Прадеш, Індія