Pearl Academy

Введення

Прочитайте офіційний опис

Pearl Академія є каталізатором творчого вираження і забезпечує ідеальне середовище, щоб плекати і годувати майбутнього творчого бізнесу в Індії. Будучи одним з провідних творчих установ Індії, Pearl Академія поєднує в собі кращі в інфраструктуру, кращі в факультеті з неперевершеною промисловості і глобального впливу, щоб дати студентам ідеальний край в їх прагненні до #BESOMEBODY.

Pearl академія

Pearl академія

Перлина академії завершила більше двох десятиліть розширення прав і можливостей творчі уми. З моменту свого створення в 1993 році, академія перетворилася на всесвітньо відомого вузу з акцентом на інтернаціоналізму; підприємництво та працевлаштування; з метою задоволення потреб в дизайну, моди, бізнесу та роздрібної торгівлі.

Промисловість зростає різноманіття і майбутнє споглядає дуже конкурентний ринок на чолі з прийняттям чудовою технології, організації бізнесу в більш широкому масштабі роботи, і інтер-ігри бізнес-стратегій.

Перл академія перетворилася на лідера галузі, яка розвивається курси імпульсу на потреби всього спектру промисловості. Академія гарантує, що галузі вона обслуговує, обладнані з людьми, які мають необхідний набір навичок, щоб очолити зусилля зростання, інновацій та соціального розвитку. Pearl Academy є піонером на індійському ринку, поєднуючи гібрид змішаного навчання і в режимі реального часу лекції в структурованому вигляді, що робить навчання більш ефективним і цікавим.

Pearl академія

Глобальні альянси

У Перл Академії, студенти отримують можливість вивчити кращі світові практики через кілька міжнародних платформ, таких як програми обміну, літні програми, художні свята, майстерні та багато іншого. З постійним глобальним впливом на пропозицію, Pearl робить студентів готові до як на національному, так і на міжнародному ринку.

Pearl Академія також є членом Лауреата освіти, Inc. є провідним у світі вищий навчальний заклад. більше 80 університетів Лауреата навчити більш 1000000 студентів в 28 країнах Північної і Південної Америки, Європи, Азії, Африки і Близького Сходу. університети пропонують лауреат бакалаврату, магістратури та докторантури ступеня програм в таких областях, як архітектура, бізнес, інженерна справа, менеджмент гостинності, права і медицини. Багато Лауреат установи входить в число провідних постачальників вищої освіти в своїх відповідних регіонах, країнах і областях, і отримали міжнародне визнання за їх академічної якості.

Pearl академія

Pearl академія
В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Переглянути магістерські програми » Перегляд Postgraduate Diplomas » Перегляд Сертифікати першого ступеня » Перегляд Сертифікати » Перегляд Diplomas » Перегляд Бакалаври »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Master

майстер в моді маркетингу

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 2 років July 2018 Індія New Delhi + 1 більше

Магістра в області маркетингу моди забезпечує цілісний і великий шлях, щоб перетворити студентів в думки лідерів зі стратегічним підходом. Шлях полегшує навчання студентів вирішувати складні і складні проблеми в моді бізнес-контексті. [+]

Магістра в області маркетингу моди забезпечує цілісний і великий шлях, щоб перетворити студентів в думки лідерів зі стратегічним підходом. Шлях полегшує навчання студентів вирішувати складні і складні проблеми в моді бізнес-контексті.

Це МА дивиться на розвиток окремих осіб для роботи в якості керівників і фахівців в динамічній індустрії моди в Індії і за кордоном, одночасно підвищуючи їх здатність працювати з почуттям власної напрямки, професіоналізм і оригінальність в області моди. Ця програма має подвійну структуру, що дозволяє допуск до кандидатів з колишньої кваліфікації моди або еквівалентний досвід індустрії моди (категорія А) або в іншому випадку, (категорія В).... [-]


Майстер в області дизайну (мода і текстиль)

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років July 2018 Індія Noida New Delhi + 1 більше

Це MA надає загальні входи дизайну і стилю життя, які пов'язані з можливістю генерування і заохочувати конкретні дизайнерські додатки, засновані на обраної області студента. [+]

Це MA надає загальні входи дизайну і стилю життя, які пов'язані з можливістю генерування і заохочувати конкретні дизайнерські додатки, засновані на обраної області студента. Цілі МА є:

Для навчання осіб з кваліфікованими походження, щоб функціонувати як вищих менеджерів і фахівців для динамічної індустрії моди в Індії і за кордоном. Для відточити творчість, ініціативу, новаторство і рішення поряд з інтелектуальними та концептуальних кмітливості, сумісних з модної індустрії. Для прищепити випускникам можливості для критичної професійної взаємодії та слідчої відносини в моді бізнес-контексті. Для того, щоб розвивати і вдосконалювати навички навчання протягом усього життя випускника і особистісного розвитку, з тим, щоб мати можливість працювати з самонаправленности, професіоналізм і оригінальність, яка має важливе значення для сприяння бізнесу і суспільству в цілому через області моди. ... [-]

Відео

Be Somebody!!!