Nalanda University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Nalanda є слово відоме у всьому світі і протягом століть. Вона виступає за університет, який залучає студентів і науковців з усієї Азії і навіть далі. Це було центром передового досвіду не тільки для буддійських досліджень і філософії, але і для медицини і математики, а також. Після навчання тисячі студентів протягом століть, Nalanda припинив своє існування як університети відкривали в Болоньї, Парижі та Оксфорді на початку другого тисячоліття нашої ери. Зрушення центрів знань зі Сходу на Захід був символом остаточного переходу влади, який послідував протягом половини тисячоліття. Існує в даний час прекрасна можливість відтворити священний універсалізм Наланде як центр знань. Друге тисячоліття CE складу з величезним сплеском Азії після століть застою, поділу та занепаду. Азія сьогодні синонімом динамічної підприємницької та інноваційної культури, заснованої на знаннях і підприємство не забуває про його минуле, але не боїться дивитися в майбутнє. Азіатські країни збираються разом, щоб сформувати континент на основі засад миру і гармонії. Рішення Східно-Азіатського саміту в 2007 році, на своєму засіданні в Себу, Філіппіни, щоб схвалити план по відтворенню університету Наланда підкреслює прихильність до цих цінностей. Наше завдання полягає в матчі перевагу Наланде першого тисячоліття нашої ери в третьому тисячолітті нашої ери. Університет третього тисячоліття має бути універсалістської у своєму світогляді, відкрита для течій думки і практики з усього світу, і він повинен реагувати на потреби в світі, яка має миль, щоб поїхати перш, ніж вона може забезпечити мир і процвітання з справедливості і надії для всіх людей світу.

Перш за все, Nalanda повинні бути центром знань і найбільш чудовим. Його основна функція повинна бути, щоб використовувати кращі таланти для створення і поширення нових знань, а також для відновлення та реставрації цінних старовинних ідеї, які постраждали ненавмисного зневагу. Nalanda повинен бути відкритий для студентів з усієї обраної для їх бажанням і здатністю поглинати знання в різних областях світу. Він повинен мати знову, як це було раніше, кращі вчені та дослідники, щоб створити і відтворити знання. Вона повинна дозволити їм живий середовища проживання, які також будуть придатні для виховання наступного покоління - діти тих, хто створює і відтворює центр передового досвіду. Вона повинна бути адаптована до ритму природи, де він знаходиться і збагачувати життя людей в цьому районі.

Nalanda буде новий, але він буде прагнути бути так добре, як його старий сам, якщо не краще. Його ім'я повинно відчуватися по всьому світу як місце, де люди йдуть шукати, а також додати в фонд знань і піти від нього поширенні свої плоди у всьому світі. Вона повинна спиратися на кращі ресурси Азії і насправді в світі і погашати різноманіття в карбуванні нових і цінних думок про внесення світ кращим для всіх.

Установа університету Наланда

Наланда університет був створений після прийняття закону Наланда університету 2010 року в обох палатах парламенту Індії. Академічні операції в університеті почалися в вересні 2010 року.

спадщина Попередник

Оскільки відмінною рисою древнього університету Наланда був її інтернаціоналізм, новий Наланда також грунтується на тому ж самому. Це відродження університету, який бере свою назву від свого давнього попередника, який залишається найстарішим відомим центром організованого вищої освіти в світі. З огляду на величезний резонанс Наланде особливо в Східній Азії, було вирішено, що новий Nalanda бути встановлені близько до місця оригіналу.

Мандат університету Наланда

Це Міжнародний університет чартером, а також науково-дослідницький університет відкритий для аспірантури і вище .Цей університету був призначений інститут важливості урядом Індії.

Міжнародна педагогіка

У зв'язку з міжнародним характером університету, це було необхідно, щоб педагогіці поширення знань в Наланде повинні бути унікальними і глобальні .The різні члени Вченої ради, викладачі та студенти з різних частин світу виступають в якості каталізатора в досягненні цієї мети подвиг.

Вступникам 2017-2018

Заявки приймаються протягом двох-річних житлових пост аспірантури за такими Шкіл університету Наланда:

Школа історичних досліджень Школа екології та охорони навколишнього досліджень Школа буддійських досліджень, філософії та порівняльного релігієзнавства

Роллінг Вступникам

Університет наступним Роллінг Admissions. Університет оцінює додатки, за допомогою короткого списку та інтерв'ювання кандидатів через регулярні проміжки часу. У відповідні кандидати будуть запрошені на інтерв'ю з січня 2017 року та далі. Кандидати, що з'являються в їх остаточному розгляді ступеня їх бакалавра в 2017 році, можуть також зареєструватися для прийому .The кількість місць обмежена і заповнені на перший прийшов, перший обслужений. Ранні додатки допомагають в забезпеченні місця в школі і розміщення вибору. Щоб уникнути розчарування за цими напрямками доцільно застосовувати для госпіталізації в найближчим часом. Випускає дослідження в університеті Наланда інтенсивний і інтелектуально вимогливим. Кандидати повинні бути готові зануритися в суворої академічної графік, який включає в себе як клас і польових робіт.

Остання дата подачі заявок на першому раунді госпіталізації є квітень 1. 2017.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MA » Переглянути магістерські програми »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

Masters in Buddhist Studies, Philosophy and Comparative Religions

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 4 семестри August 2018 Індія Делі

[+]

[-]


Master

майстра в галузі екології та охорони навколишнього середовища досліджень

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років August 2018 Індія Патна

Впроваджений в традиції стародавнього університету Наланда, школа прагне розвивати знання з питань охорони навколишнього середовища, які виходять за рамки обмежень, що накладаються дисциплінарних кордонів. Це сприяє розвитку досліджень і освіти з різних екологічних проблем на місцевому, регіональному і глобальному рівнях. Унікальні екологічні проблеми Азії визнані школи, а також дослідження, що мають відношення до області підкреслені. [+]

ШКОЛА екології та екологічних досліджень Впроваджений в традиції стародавнього університету Наланда, школа прагне розвивати знання з питань охорони навколишнього середовища, які виходять за рамки обмежень, що накладаються дисциплінарних кордонів. Це сприяє розвитку досліджень і освіти з різних екологічних проблем на місцевому, регіональному і глобальному рівнях. Унікальні екологічні проблеми Азії визнані школи, а також дослідження, що мають відношення до області підкреслені. Різні перспективи використовуються для аналізу сучасних екологічних проблем з метою розробки конструктивних рішень. Школа проходить широкий спектр академічних занять по всій галузі природничих наук і соціальних наук, сприяти розвитку освіти та досліджень в питаннях взаємозв'язку між природним середовищем і діяльністю людини. зони фокусування Завзяті райони школи є: людина Екологія Гідрологія Продовольча і сільськогосподарська Боротьба зі стихійними лихами Зміна клімату Дослідження Енергетика програма магістра Школа в даний час пропонує магістерської програми на два роки і планує запустити програму докторантури в 2017 році. Курс призначений для іноземних студентів з різних верств суспільства, в тому числі соціальних наук, природничих наук, гуманітарних і технічних наук. Всі студенти магістратури повинні отримати мінімум 48 кредитів в 4-х семестрів, з літнього стажування під час канікул між першим і другим роками. Навчальний план включає в себе поєднання основних і курсів за вибором. Перші два семестри забезпечують широту знань, за допомогою мультидисциплінарних курсів, щоб охопити основні концепції навколо ключових екологічних аспектів. До них відносяться науки про Землю, екологія, економіка і соціальні аспекти навколишнього середовища, поряд з вступними методів дослідження, протягом першого семестру. Сталий розвиток і екологічні закони і політика є двома міждисциплінарні основних курсів в другому семестрі, поряд з... [-]

майстра в історичних дослідженнях

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 4 семестри August 2018 Індія Делі

Школа історичних досліджень (SHS) є динамічне співтовариство викладачів і аспірантів, які займаються систематичної і ретельної розслідування деякі з основних питань, які стосуються історичного досвіду всередині і за межами Азії. П'ять упорів школи, археології, азіатських Взаємозв'язки, історія мистецтва, всесвітня історія та економічна історія, побудовані на фундаменті древньої Наланде, головним чином його роль в якості каналу яскравих інтелектуальних, релігійних та економічних зв'язків Індії з миром, і мета школи історичних досліджень, щоб відкрити нові горизонти знань про зв'язки між історією, пам'яттю і часом в Азії і неазіатського культурних, історичних та філософських контекстах також проникнуть і підтримується славної схоластичної спадщиною древнього Наланде. [+]

Школа історичних досліджень Школа історичних досліджень (SHS) є динамічне співтовариство викладачів і аспірантів, які займаються систематичної і ретельної розслідування деякі з основних питань, які стосуються історичного досвіду всередині і за межами Азії. П'ять упорів школи, археології, азіатських Взаємозв'язки, історія мистецтва, всесвітня історія та економічна історія, побудовані на фундаменті древньої Наланде, головним чином його роль в якості каналу яскравих інтелектуальних, релігійних та економічних зв'язків Індії з миром, і мета школи історичних досліджень, щоб відкрити нові горизонти знань про зв'язки між історією, пам'яттю і часом в Азії і неазіатського культурних, історичних та філософських контекстах також проникнуть і підтримується славної схоластичної спадщиною древнього Наланде. Студенти в школі історичних досліджень придбають ріжучим знання про порівняльну і транс-регіональної історії, а також світової історії, а також розробити повне розуміння методологічних і теоретичних питань, критичних для багатопрофільної історичних досліджень. Першочерговою метою SHS є оснащення студентів з необхідним умінням і здатністю здійснювати оригінальні та інноваційні дослідження, засновані на археологічних знахідок, архівних джерел в класичних і сучасних мов і польових досліджень. Школа історичних досліджень сприяє проведенню спільних досліджень зі студентами та викладачами з дочірніх університетів і інститутів, вчитися за кордоном досвід, а також навчання в індійській і / або іноземній мові. Студенти повинні проводити міждисциплінарні дослідження, вибирати курси, що мають відношення до їх наукових інтересів в інших дисциплінах / школах і вивчати класичну і сучасну мови для підвищення їх дослідницьких навичок. зони фокусування Завзяті райони школи є: азіатські з'єднання археологія Історія мистецтва Глобальна історія економічна історія Магістерська програма Школа історичних досліджень в даний час пропонує конкурентоспроможних на міжнародному рівні... [-]

Для зв'язку

Nalanda University

Адреса, рядок 1 Nalanda University 53, Lodi Estate, Council for Social Development Building, 2nd Floor
110003 Делі, NCR-Делі, Індія
Веб-сайт http://www.nalandauniv.edu.in/index.html
Телефон +91 7250891319