Nalanda University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Розташована в місті Раджгір, в північному індійському штаті Біхар , Наланда є аспірантом, наукомістким міжнародним університетом за підтримки країн-учасниць саміту Східної Азії. Університет з'явився 25 листопада 2010 року спеціальним законом Парламенту Індії і був визначений як «інституція національного значення».

Наланда надихається академічними перевагами та глобальним баченням свого історичного попередника і прагне задовольнити і встановити глобальні стандарти академічних досконалостей і досліджень, а також створити потенціал у всіх сферах вищої освіти. Університет підтримується всіма країнами - членами саміту Східної Азії, а міждержавні меморандуми про взаєморозуміння підписано 17 країнами.

Університет прагне відновити втрачені зв'язки і партнерства, що існували в регіоні, що називається Азія, до настання історичних сил, що призвели до їх розпаду. Азіатські культури мають безліч зв'язків, які заглиблюються в минуле і відображаються в різних спільних культурних особливостях. Повторне відкриття міжазійських зв'язків останнім часом призвело до відродження відкритої спільної історії. Nalanda University розглядається як ікона нового азіатського ренесансу: творчий простір, який буде для майбутніх поколінь центром міжцивілізаційного діалогу.

campus

Бачення

Наланда була місцем знань протягом восьми століть у древньому царстві Магадхи. Він був відомим центром навчання з 5-го століття, поки його не знищив Бахтіяр Хілжі в 12-му столітті. Наланда проголошується як «Один з найважливіших університетів у світі, розроблений не на середньовічному заході, але саме тут, в Індії: Nalanda University … сприяв створенню людей, які здатні розуміти і артикулювати, що означає мати універсальні знання, знання, що застосовуються в різних культурах і в різні часи »(д-р Джеффрі Дарем)

Nalanda University привернув науковців і студентів з близького і далекого зарубіжжя, деякі подорожуючи з Тибету, Китаю, Кореї та Центральної Азії в пошуках знань. Це був центр передового досвіду не тільки для давньоіндійської мудрості, буддійських досліджень і філософії, але й для медицини та математики, астрономії та логіки. Після навчання тисяч студентів протягом століть, Наланда перестала існувати так само, як університети відкриваються в Болоньї, Парижі та Оксфорді на початку другого тисячоліття CE. Перенесення центрів знань із Сходу на Захід стало символом можливої передачі влади, яка відбулася протягом півтора тисячоліття.

Тепер є прекрасна можливість відтворити святий універсалізм Наланда як центру знань. Друге тисячоліття СЕ закінчилося величезним відродженням Азії після століть стагнації, поділу і занепаду. Азія сьогодні є синонімом динамічної підприємницької та інноваційної культури, яка базується на знаннях і підприємстві, не забуваючи про своє минуле, але не боячись зіткнутися з майбутнім. Азіатські країни збираються разом, щоб сформувати континент, заснований на засадах миру і гармонії. Рішення саміту Східної Азії в 2007 році, на своєму засіданні в Себу, Філіппіни, щоб підтримати план відновлення Nalanda University підкреслює відданість цим цінностям. Мета полягає в тому, щоб відновити Наланда як місце знань.

Історія та відродження

Вісім сотень років після знищення Наланда, колишній президент Індії д-р APJ Абдул Калам, звертаючись до Державного законодавчого зібрання Біхар, у березні 2006 року поставив питання про відродження університету.

Практично одночасно, пропозиція, названа пропозицією "Nalanda", була передана до уряду Індії Сінгапуром. Ця пропозиція прагнула відновити університет, подібний Наланда, який знову був би центром Азії.

Уряд штату Біхар швидко прийняв прозорливу ідею і проконсультувався з урядом Індії на шляху вперед. Він також почав пошук відповідного місця для нового Nalanda University . Вона ідентифікувала і придбала 450 гектарів землі для університету в Раджгірі Біхар.

Таким чином, створення цього університету було відзначено високим ступенем співпраці між державою Біхар і урядом Індії.

Оскільки відзнакою стародавньої Наланди був її інтернаціоналізм, уряд Індії вирішив поділитися цією пропозицією з лідерами саміту Східної Азії («EAS»). Пропозиція спочатку була передана шістнадцяти державам-членам EAS на саміті Себу у Філіппінах у січні 2007 року. Держави-члени привітали регіональну ініціативу щодо відродження Nalanda University . На четвертому саміті, що відбувся у жовтні 2009 року в місті Хуа Хін, Таїланд, члени Комітету підтримали створення Nalanda University та заохочували регіональні зв'язки та співпрацю між університетом та існуючими центрами передового досвіду у Східній Азії.

Міжнародні зв'язки

Університет встановив зв'язки та співпрацю з кількома установами за кордоном, а також з партнерами саміту Східної Азії. Ми тісно співпрацюємо з навчальними закладами, а також з іншими організаціями, які мають спільні цілі і можуть співпрацювати з нами відповідно до бачення Наланда.

Для посилення міжнародного характеру університету на восьмому саміті Східної Азії у жовтні 2013 року набув чинності міждержавний Меморандум про взаєморозуміння. До сьогоднішнього дня 17 країн підписали Меморандум про взаєморозуміння.

Розташування

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія