Institute Of Finance And International Management (IFIM)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ми направляти студентів займатися їх внутрішня мотивація, самостійність і впевненість у собі, що дозволить їм повністю реалізувати свій потенціал і, щоб стати конкурентоспроможними зсередини.

Зміна раз потрібні гнучкі і адаптивні заходи, які відповідали на зростаючі потреби суспільства. Існуючі моделі загальної освіти в Індії часто вважаються застарілими, жорстким і з синхронізації з швидко мінливому світі. Багато районів і дисципліни дослідження все ще, здається ще невикористаним. Звичайні інститути можуть тільки зробити так багато, щоб вийти за межі старого механічного основі системи запам'ятовування, які надає студентам не в змозі думати по-іншому або виділитися в декількох навичок.

Це, можливо, призведе до величезної прірви між очікуванням суспільства і якості освіти, що в даний час переданої.

IFIM вважає, що в курсі постійно розвивається глобального етосу наші діти вимагають утворення, яке женихи їх в незалежних і здібних людей, які компетентні взяти на світ і всіх його проблем з майстерністю і впевненістю.

Місія та бачення

Місія - Розвивати цілісний, соціально відповідальних і постійно працездатних професіоналів.

Зір - Щоб бути найбільш затребуваних призначення для управління якістю освіти в Індії.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд Postgraduate Diplomas » Перегляд Програми BBAs » Перегляд LLB » Перегляд PhD » Перегляд Бакалаври » Перегляд EMBA »