ITM University, School of Management

Введення

Прочитайте офіційний опис

Досягнувши визнання і рейтинги в області інженерної освіти, ITM приступила до баченні утвердитися в якості ведучого інституту з управління освіти в Індії і на субконтиненті. В результаті, враховуючи автономний статус, MBA була протестовані з кращими інститутами в країні з точки зору навчального плану, педагогіки та інших об'єктів і допоміжних послуг.

Одним з ключових елементів водіння цю програму MBA є те, що ITM вірить в трансформаційного лідерства через підприємницької керівництва і, отже, MBA пропонується робитиме акцент на підприємницької спрямованості. Всі студенти, які роблять їх MBA в ITM істотно бути доглянутою у підприємницькій чином, щоб привести його / її професійне життя. Таким чином МВА в ITM готова розвивати студентам натисніть свій внутрішній потенціал і перетворюватися на вельми успішних професіоналів в цьому динамічному ринку і технологічно обумовлений глобального навколишнього середовища.

Навчання є цілісний і всеосяжний допомогою інтерактивного тематичного дослідження та застосування до реальних життєвих ситуацій. Навчальний план у відповідність до потреб промисловості, регулярних і відвідують факультетів з кваліфікацією від провідних інститутів і відповідного досвіду в промисловості. Факультети рекомендується проводити дослідження в своїй галузі спеціалізації і оновлюються з останнім у цій галузі. Літні стажування та можливості розміщення полегшуються виконати сподівання студентів. Семінари, конференції, семінари, промисловості установа взаємодія, сприяння Entrpreneurship клітини та інкубатори, дебатів і змагань в обох культурних і спортивних т.д. основні моменти програми МВА. Вони спрямовані в першу чергу з метою підвищення загальної особистість і компетенції студентів, так як всі студенти будуть брати активну участь у всіх цих заходах із загальною підтримки факультетів.

Розташування

Гуруграма

Address
University :
HUDA Sector 23-A

122017 Гуруграма, Хар'яна, Індія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: