Прочитайте офіційний опис

Просто подивіться навколо вас. Ви можете читати це на екрані комп'ютера або в книзі. Ви можете бути на літаку або сидячи за столом в оточенні сучасного комунікаційного устаткування. Крім того, ви можете бути у вашому салоні будинку з'ївши їжу, приготовлену в мікрохвильовій печі, прослуховування компакт-диска, в оточенні сучасних текстильних виробів, підігрівом або охолодженням центрального опалення або кондиціонування повітря. Скрізь, де ти і що ваші обставини, ви оточені доказів впливу техніки на вашому повсякденному житті.

Інженери бувають різних форм і розмірів. На одному полюсі є атомні та молекулярні інженери маневрування елементи для створення нових матеріалів або напівпровідникових приладів. В іншій, вони можуть бути залучені в проекти, які вимагають управління і розуміння великий - масштабних структур, таких як реактивні двигуни або шосе.

Інжиніринг дуже багато про застосування знань. Розвиток нової водоочисної станції, щоб допомогти голодну населення, або введення інженерних концепцій у дизайні штучного серця звичайно надихнути студентів, щоб зрозуміти, що застосування техніки може полегшити людські страждання, а також пособництво загальну еволюцію суспільства. Такі фрази, як «сталого розвитку» та «відповідального виробництва в даний час часто чув на факультеті, відбиваючи той факт, що інженери відповідають громадяни повністю обізнані про приділяєте з того, що вони роблять.

Інжиніринг в ITM УНІВЕРСИТЕТУ

Інжиніринг є застосування фізичних принципах до вирішення проблем і вимагає навичок мислення, творчості, винахідливості і практичності. Інжиніринг широкий - починаючи професія, в якій ваш буде використовувати свій дизайн і математичні навички на благо суспільства і навколишнього середовища. Інжиніринг в ITM університет пропонує можливість вчитися в неформальній та дружній атмосфері з доступом до відмінних лабораторних і обчислювальних засобів.

Науково-дослідницька програма, яка включає в себе спільні проекти з промисловістю допомагає тримати програм бакалаврату в актуальному стані. Кожен студент бере на себе завдання інноваційного фінал - річного проекту. Це часто пов'язано з використанням обладнання розробляються в рамках науково-дослідної роботи, проведеної в рамках університету.

Попит на випускників інженерних ніколи не був вищим. ITM університет з хорошою репутацією працевлаштування випускників, є кращою відправною точкою для кар'єри в бізнесі і різних інженерних дисциплін.

Про наших департаментів

Комп'ютер науки Інженерія та інформаційних технологій Машинобудування. Електроніка, електротехніка й Communication Engineering. Цивільне будівництво.

Всі градусів, пропоновані в ITM університету визнані і схвалені Комісією з університету Грант (UGC) Міністерство розвитку людських ресурсів, уряд Індії, Директорат у справах вищої освіти, уряду Харьяна.

Інформатика і техніка. Інформаційні технології

Ну - освіта інформаційних технологій (ІТ), фахівці користуються великим попитом як в Індії, так і за кордоном. Різноманітні кар'єри доступний випускників курсів ITM університету в галузі комп'ютерних наук та інформаційних технологій. Багато кар'єру в якості системних аналітиків, ІТ-менеджери, розробники програмного забезпечення і консультантів, у той час як інші використовують їх ступінь як трамплін в широкому діапазоні робочих місць в торгівлі, промисловості та уряду.

Цей курс спрямований на задоволення зростаючої потреби в інженерів, які можуть зробити внесок в як апаратного та проектування програмного забезпечення та електронної системи. ITM університет випускники зараз працюють в різних областях, включаючи комп'ютерні мережі, вбудована система, цифрових систем керування для автомобілів, телекомунікацій та систем кабельного телебачення, відеоігор обладнання, конструкції мікропроцесорної та мультимедіа.

ITM Університет має особливо тісні зв'язки з професіоналами в ІТ-індустрії та курси, пропоновані мати сильну професійну орієнтацію. Через «Освіта Плюс" курси оновлюються та / або доповнені щоб гарантувати, що вони відповідають поточним потребам і передбачати майбутні потреби промисловості і торгівлі.

Електроніка, електротехніка й Зв'язок Інжиніринг

Електроніка продовжує залишатися на плаву промисловість, на що вказує поточного попиту на випускників. Ці курси розроблені, щоб претендувати студент до кар'єри в широкому спектрі галузей промисловості, а також у державних і комерційних організацій. Вони зазвичай охоплюють силова електроніка, інформаційні технології, електронне устаткування і програмне забезпечення, Автоматизація, робототехніка і контролю, зв'язку, радіо і телебачення, комп'ютерної техніки, Твердо - положення пристрою, мікроелектроніки і НВІС.

Курси допомогти підготувати студентів до кар'єри як професійних інженерів через освіту в основних принципів, представлених в контексті реального застосування та досвід проектування. Курс розвиває основоположні принципи обчислень та електронної техніки, в результаті чого ступінь в галузі електроніки та комунікацій або електроніки та приладобудування.

Зв'язок з промисловості, великих науково-дослідних установ, а також наукових товариств гарантує, що курси і раніше для задоволення мінливих потреб професії. Робота над проектом протягом всього курсу підкріплює необхідність поєднання практичних і теоретичних навичок і здібностей.

машинобудування

У сучасному світі, Машинобудування займає центральне місце в численних заходів, що ведуть до промислової і зростання бізнесу. Машинобудування займається всіма видами техніки в промисловості і у всіх областях їх механізму та функціонування - проектування, розробка, будівництво, виробництво, монтаж, експлуатацію та технічне обслуговування. Машинобудування курс дає основні знання для ряду професій в цих областях. Вони є рушійною силою багатьох наших технологій і промислових процесів. Інженери-механіки беруть участь у створенні майбутнього.

Машинобудування також є основою, на якій інші галузі машинобудування еволюціонували. Машинобудівників, як очікується, застосовувати основні поняття з фізики, хімії, хімічної технології, електротехніки, електроніки та цивільного будівництва. Перевага цього фундаментальної ролі в тому, що широке охоплення суб'єктів машинознавства надає широкий вибір кар'єри зайнятості в різних галузях економіки, як важке машинобудування, електростанцій, металургійних заводів, нафти та нафтової, хімічної, харчової, фармацевтичної, охорони навколишнього середовища та енергозбереження.

цивільне будівництво

Щоб запропонувати світовий студентів класу і післявузівської професійної освіти, науково-дослідних керівництво, професійні консультації, охоплення і підготовку кадрів, а також лідерство в будівельний університет.

Вища освіта в галузі цивільного будівництва надати студентам міцну основу в наукових та інженерних основ поряд з впливом гуманітарних і соціальних наук. Мета інженерно-будівельний програми є підготовка випускників, щоб стати лідерами у вирішенні соціальних проблем в таких областях, громадської безпеки, захисту ресурсів, пом'якшення наслідків небезпечних природних явищ та ефективного функціонування міських природних систем в Індії і за кордоном.

Метою Департаменту є надання високого класу професійного освіти з розвитку людських ресурсів з вузькоспеціалізованих знань і навичок в галузі цивільного будівництва.

Кафедра має висококваліфікованих і досвідчених викладачів з відмінною академічною записи з відомих університетів в Індії і за кордоном. Існує відповідної суміші навчанні та промислового досвіду серед викладацького складу, який сприяв додання правильне поєднання теоретичних і практичних знань для студентів.

Заходи, як семінари, проекти, вікторини та таких змаганнях проводяться на регулярній основі, щоб викликати професійні навички у студентів, які в кінцевому підсумку допомогти їм в отриманні розміщені в кращих організацій класу. Це, в свою чергу, дає їм перевагу над іншими кандидатами в жорсткій конкуренції, а також надає поштовх їхній кар'єрі профілю.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

ITM University, School of Engineering and Technology

На рівні післявузівської відділ пропонує 2-річну курс навчання у Вчителя технології (М. Технологія.) В області комп'ютерних наук та інженерії з споживанням 20 студентів ... [+]

MTech в галузі комп'ютерних наук та інженерії

На рівні післявузівської відділ пропонує 2-річний курс навчання в магістратурі технологій (М. Технологія.) У галузі комп'ютерних наук та інженерії зі споживанням 20 студентів. Метою програми є надання студентам можливість, щоб наситити свій голод для вищої освіти. Програма передбачає інтенсивну підготовку для студентів на високому рівні, щоб дати їм можливість дослідні та дослідно-конструкторські роботи. Особиста увага приділяється кожному студенту з інтенсивним практичних занять. Навчальна програма курсу побудована таким чином, щоб задовольнити потреби промисловості, а також науково-дослідних і дослідно-конструкторських організацій. Програма допоможе студентам спеціалізуватися в області за власним вибором, що призводить до їх зростання академічних та професійних товариств і дати їм можливість вирізати нішу для себе. Деякі з обов'язкових курсів є наступні: розширений Комп'ютерні мережі Передумови: Комп'ютерні мережі Введення в базових моделях, / IP моделі TCP і протоколів до неї в деталях, IP, TCP, адресація і підмережі. Витрата і Контроль насичення; Віконні і курсу на основі Схеми, Decbit, TCP. Банкомат, ABR, хміль-по-хопу схеми, якість обслуговування: в банкоматі, IETF інтегрована модель послуги, диференційованих послуг Модель. Ідентифікація потоку, Пакетні класифікатори та фільтри. Планування. Управління мережею: ASN, SNMP, CMIP. Проблеми в управлінні великими мережами. Multicast: IGMP, PIM, DVMRP, Мобільність: Mobile IP. І TCP. Архітектура високопродуктивних комп'ютерних систем Передумови: Операційна система понять. Зміст: Класифікація паралельних обчислювальних структур; Паралелізм на рівні команд - статична і динамічна конвеєрна, підвищення продуктивності філія суперскалярні і VLIW процесорів; Висока продуктивність системи пам'яті; Загальний багатопроцесорних пам'яті та узгодженості кеша; Мережі багатопроцесорних приєднання; Моделювання продуктивності; Проблеми програмування мультипроцессоров; Дані паралельних архітектур. Моделювання та моделювання Передумови: Ні... [-]

Індія Гуруграма
Липень 2020
Денне навчання
Заочне навчання
2 - 3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Курси для топ-менеджерів

ITM University, School of Engineering and Technology

$ 300 млрд. глобальна виробники напівпровідників складається з чотирьох різних областях тобто проектування, виготовлення, монтаж і тестування. Індія намагається зайняти п ... [+]

MTech в VSLI дизайну

$ 300 млрд. глобальна виробники напівпровідників складається з чотирьох різних областях тобто проектування, виготовлення, монтаж і тестування. Індія намагається зайняти позицію на світовому ринку напівпровідників шляхом створення високої роботу значення в НВІС, дизайн плати і вбудованих систем. Компанії з досвідом домену їдете індійських підприємств. Індія стала світовим місцем для напівпровідникової дизайн та вбудованих систем, і все частіше стає джерелом, а також. Індія має успішний досвід у перевірці, передові цифрові, аналогові і змішаних дизайн сигналу. Швидко розвивається НВІС та вбудованих систем промисловість країни дозволяє безліч компаній, займатися себе в області апаратного та програмного забезпечення спільного розвитку та перевірки. Тим не менш, з появою технологічних досягнень, знання моделювання пристрою, схемотехніки, перевірки, виготовлення і виробництва є надзвичайно важливим. Вона включає в себе робочу силу, а також, добре освічених учнів у цій галузі. Це дуже важливо для країни, щоб зробити відмітку у створенні кваліфікованих фахівців НВІС для вирішення завдань на світовому ринку напівпровідників. Тому саме час для індійських університетів і дослідницьких центрів з розробки інженерних і наукових програм у галузі напівпровідника, починаючи від моделювання пристрою, схемотехніки, перевірки на системному рівні, дизайн синтезу, фізичної Проектування, виготовлення, MEMS, сонячних батарей, світлодіодів, Органічні світлодіоди, а потім з'явиться. Програма аспірант в ITMU в НВІС (на два роки курс) допоможе у забезпеченні добре навчені і кваліфікованої робочої сили, щоб НВІС промисловості (наприклад, Intel, Freescale, STMicroelectronics, Cadence, Synopsys, Texas Instruments, AMD і т.д.) і R & D (CEERI, НПЛ, TIFR, DRDO, C-DAC і т.д.) в Індії і за кордоном. ... [-]

Індія Гуруграма
Липень 2020
Денне навчання
Заочне навчання
2 - 3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
ITM University, School of Engineering and Technology

ITM Університетський курс Майстер технології (М. Технологія.) В області електроніки і зв'язку є всеосяжний характер і в лінію з останніми тенденціями в промисловості та н ... [+]

MTech в Electronics & Communication Engineering

ITM Університетський курс Майстер технології (М. Технологія.) В області електроніки і зв'язку є всеосяжний характер і в лінію з останніми тенденціями в промисловості та наукових кіл.

Деякі з основних особливостей нашого М. Технологія програми (ЄЕК):

Навчальна програма в ногу з останніми інженерно-технічних розробок Всю детальну навчальні призначені відповідно до кращих доступних схем і в порівнянні з IITs, ніт, UGC / AICTE норм та інших провідних університетів. Програма курсу переглянутих / регулярно оновлюватися з урахуванням зворотного зв'язку від МНК, промислових експертів, учених з IITs, інших відомих установ Висока практичний зміст з державою-мистецтва лабораторій в кожному предметі Сприятливі умови і кращий інфраструктура для навчання Меморандуми про взаєморозуміння та альянси з провідними кінцевих компаній та університетів і домовленостей про додаткові гостьових лекцій Додана вартість спеціалізованих і гнучкі курси для студентів, щоб розвивати свої зв'язки та навички міжособистісного спілкування, а також команду посилення в галузі бажаних областях технології с, що проводяться за межами експертних установ. Промислові орієнтована програма з проектами, дисертацій та навчання в промисловості Лабораторія навчання навчання, щоб дати впливу навчання ... [-]
Індія Гуруграма
Липень 2020
Денне навчання
Заочне навчання
2 - 3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
ITM University, School of Engineering and Technology

Це 2 роки повний робочий день і 3 роки неповний робочий день звичайна програма призводить до ступеня магістра в галузі машинобудування, з можливістю отримання спеціалізац ... [+]

MTech в галузі машинобудування

Огляд

Це 2 роки повний робочий день і 3 роки неповний робочий день звичайна програма призводить до ступеня магістра в галузі машинобудування, з можливістю отримання спеціалізації в наступних областях, як за вибором студента:

Теплотехніка Машинобудування Дизайн Промислово-виробничі Інжиніринг Автомобілебудування

Деякі з характерних особливостей програми... [-]

Індія Гуруграма
Липень 2020
Денне навчання
Заочне навчання
2 - 3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
ITM University, School of Engineering and Technology

Майстер технології (М. Технологія.) В інженерно-будівельний програми розрахована на варіанти спеціалізації в будівельної техніки, водних ресурсів інженерії, інженерної ек ... [+]

MTech в галузі цивільного будівництва

Майстер технології (М. Технологія.) В інженерно-будівельний програми розрахована на варіанти спеціалізації в будівельної техніки, водних ресурсів інженерії, інженерної екології, геотехнічної інженерно-будівельний технологій і управління. М. Технологія. в інженерно-будівельний програми додасть передові знання в області спеціалізації і підготувати студентів до яскравої кар'єри в промисловості, науково-дослідних і академічних організацій в Індії і за кордоном. ... [-]

Індія Гуруграма
Липень 2020
Денне навчання
Заочне навчання
2 - 3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
ITM University, School of Engineering and Technology

Звичайно спрямовані роблячи студенти працездатних для вбудованих промисловості Systems, як тільки вони її завершення. ... [+]

М. Технологія. в вбудовуваних систем

ОСНОВНІ КУРСУ

Повний М. Технологія. - Програма Вбудовані системи є промисловість орієнтованих і розроблений відповідно до вбудованими потреб промисловості. Унікальна особливість цього курсу є те, що він має практичні заняття з усіх предметів, так що студенти можуть мати хороші руки на різних вбудовуваних системних платформ і доменів, як... [-]
Індія Гуруграма
Липень 2020
Денне навчання
Заочне навчання
2 - 3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою