Indian School of Business

Введення

Прочитайте офіційний опис

Індійської школи бізнесу (ISB) еволюціонували від необхідності світового класу бізнес-школи в Азії. Засновниками, деякі з кращих умів з корпоративних і академічних світів, передбачив лідерські потреби азіатських економік.

Вони визнали, що швидко мінливого бізнес-ландшафту потребують молодих лідерів, які не тільки мати уявлення про країнах, що розвиваються, але які також представляють глобальну перспективу. ISB прагне до створення таких лідерів через свої інноваційні програми, видатні викладачі та передових ідей. Фінансується виключно за рахунок приватних корпорацій, фондів і приватних осіб з усього світу, які вірять в його баченні, ISB є організація не-для-прибуток.

Бачення та місія

Наше бачення

Наше бачення полягає бути міжнародно топ-рейтинг, дослідницько-, незалежною установою управління, женихів майбутніх лідерів для Індії і всього світу.

Наша місія

Для створення і розповсюдження знань на основі досліджень в галузі управління, що впливає на стипендію, практику і політику. Щоб розвивати і вдосконалювати бізнес-лідерство за допомогою інноваційних програм світового класу в галузі управління. Щоб використовувати знання і досвід, щоб займатися з бізнесом, владою і суспільством, і внести свій внесок у добробут і розвиток суспільства на місцевому, національному та глобальному рівнях. Щоб мати видатний факультет з Індії і за кордоном викладати курси і забезпечити глобальну перспективу в післядипломної освіти та Executive Education програм.

У 2011 році ІМК відзначається десять років виховання молодих лідерів в галузі управління освітою. Ми також перший бізнес-школа в Південній Азії, щоб отримати Асоціації з розвитку університетських шкіл бізнесу (AACSB) акредитації. З 2008 року ІМК послідовно ознаками в рейтингу Global Top MBA в Financial Times, Лондон З ростом глобалізації, ISB бачить три важливі тенденції, які впливатимуть на його напрямок для досліджень і освіти в найближчі роки:

Вимоги для глобальних компетенцій в Індії та Азії Глобалізація індійських корпорацій Зростаючий інтерес до управління кращих практик на ринках, що розвиваються, включаючи Індію

Розташування

Хайдерабад

Address
Indian School of Business Gachibowli,
500 032 Хайдерабад, Телангана, Індія

Програми

Курси для топ-менеджерів