Прочитайте офіційний опис

Індійської школи бізнесу (ISB) еволюціонували від необхідності світового класу бізнес-школи в Азії. Засновниками, деякі з кращих умів з корпоративних і академічних світів, передбачив лідерські потреби азіатських економік.

Вони визнали, що швидко мінливого бізнес-ландшафту потребують молодих лідерів, які не тільки мати уявлення про країнах, що розвиваються, але які також представляють глобальну перспективу. ISB прагне до створення таких лідерів через свої інноваційні програми, видатні викладачі та передових ідей. Фінансується виключно за рахунок приватних корпорацій, фондів і приватних осіб з усього світу, які вірять в його баченні, ISB є організація не-для-прибуток.

Бачення та місія

Наше бачення

Наше бачення полягає бути міжнародно топ-рейтинг, дослідницько-, незалежною установою управління, женихів майбутніх лідерів для Індії і всього світу.

Наша місія

Для створення і розповсюдження знань на основі досліджень в галузі управління, що впливає на стипендію, практику і політику. Щоб розвивати і вдосконалювати бізнес-лідерство за допомогою інноваційних програм світового класу в галузі управління. Щоб використовувати знання і досвід, щоб займатися з бізнесом, владою і суспільством, і внести свій внесок у добробут і розвиток суспільства на місцевому, національному та глобальному рівнях. Щоб мати видатний факультет з Індії і за кордоном викладати курси і забезпечити глобальну перспективу в післядипломної освіти та Executive Education програм.

У 2011 році ІМК відзначається десять років виховання молодих лідерів в галузі управління освітою. Ми також перший бізнес-школа в Південній Азії, щоб отримати Асоціації з розвитку університетських шкіл бізнесу (AACSB) акредитації. З 2008 року ІМК послідовно ознаками в рейтингу Global Top MBA в Financial Times, Лондон З ростом глобалізації, ISB бачить три важливі тенденції, які впливатимуть на його напрямок для досліджень і освіти в найближчі роки:

Вимоги для глобальних компетенцій в Індії та Азії Глобалізація індійських корпорацій Зростаючий інтерес до управління кращих практик на ринках, що розвиваються, включаючи Індію

Цей навчальний заклад також пропонує:

Курси для топ-менеджерів

Indian School of Business

Випускник ВУЗу ПРОГРАМА В УПРАВЛІННІ (PGP) на Індійської школи бізнесу (ISB) розробляє глобальні лідери з розумінням на країнах з економікою, що розвивається і їх унікаль ... [+]

Що таке PGP?

Випускник ВУЗу ПРОГРАМА В УПРАВЛІННІ (PGP) на Індійської школи бізнесу (ISB) розробляє глобальні лідери з розумінням на країнах з економікою, що розвивається і їх унікальних бізнес-задач. Це ретельно продуманої один рік програма включає в себе практичне застосування галузевих із суворим, передові науково-дослідницькій програмі, яка перетворила кілька фахівців середньої ланки на глобальні бізнес-лідерів сьогодні і завтра. Річний PGP призначена, щоб відточити свої навички і виклик загальноприйнятій точці зору. З унікальної моделі портфеля факультету ІМК, ви взаємодіяти, вчитися і займатися з іменитими інтелігенції управління, які приносять з собою Науково-педагогічний стаж від провідних бізнес-шкіл по всьому світу. Їх відмінна дослідження гарантує, що програма пропонує вміст, сучасний, інноваційний і воістину глобальний характер. Сильні асоціації ISB з відомими бізнес-шкіл по всьому світу, таких як Kellogg School управління Північно-Західного університету, Wharton School при Університеті Пенсільванії, і London Business School гарантувати, що навчальна програма до сучасних з точки зору теоретичної Інтенсивність і практична значущість. У ІМК, у вас є можливість розширити свій професійний мережі по всьому світу через міжнародні програми обміну, конференцій, конкурсах бізнес-планів та навчальних походів, кожен з яких не тільки дозволяють вам випробувати різні культури, а й штовхають свої власні інтелектуальні кордону через багатою сумішшю з ідей і залучення зі студентами, вченими та лідерами галузі. Школа залучає видатних особистостей як з розвинених, так і економік, що розвиваються, які, з їх різноманітний досвід, збагачують середовище навчання. У цьому змішання культур, у вас є безпрецедентну можливість отримати більш глибоке уявлення про різних корпоративних практик по всьому світу.... [-]

Індія Хайдерабад
Липень 2020
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою