CEPT University

Введення

Прочитайте офіційний опис

cept01

СЕРТ університет фокусується на розумінні того, проектування, планування, будівництва і управління середовища проживання людини. Його навчальні програми створення продуманих професіоналів і його науково-дослідні програми поглибити розуміння населених пунктів. СЕРТ університет також здійснює консультаційні проекти для подальшого мети створення середовища проживання більш придатними для життя.

Університет складається з п'яти факультетів. Факультет архітектури був створений в якості «школи архітектури» в 1962 році. Вона фокусується на дизайн в приватній сфері. Факультет планування, орієнтованих на планування в громадській сфері, була створена в 1972 році як «школи планування». Факультет технології, яка концентрується на проектуванні та будівництві, була створена в 1982 році як «Школа будівельної науки і техніки». Факультет дизайну був створений в 1992 році як «Школа дизайну інтер'єру». Вона має справу з інтер'єрами, пов'язані середовища проживання, ремесла, систем і продуктів. Факультет менеджменту створений в 2013 році, і вона націлена на Хабітат і управління проектами.

СЕРТ університет бере свою назву від «Центру екологічного планування і технології» (СЕРТ). СЕРТ і різні школи, що складаються були створені Товариством Ахмедабад освіти за підтримки уряду Гуджарату і урядом Індії. Уряд Гуджарату включені CEPT як університет в 2005 році. Комісія Університет Гранти визнаються CEPT університет відповідно до розділу 2 (е) Закону про UGC, 1956 в 2007 році. Департамент наукових і промислових досліджень (DSIR) Уряду Індії визнає університет як наукових і промислових досліджень (SIRO).

cept02

створення

Освіта Суспільство Ахмадабад (AES) був створений Центр з планування навколишнього середовища і технології (СЕРТ) в 1962 році з моменту створення школи архітектури (SA) через дотація від уряду Гуджарату. Школа планування (СП) була створена в 1972 році за фінансової підтримки з боку уряду Індії (MHRD), Уряд Гуджарата і Фонду Форда. Інші школи; Школа будівельної науки і техніки (СТПО) і школи дизайну інтер'єру (SID) були створені в 1982 і 1991 роках, відповідно, з дотація від уряду Гуджарату.

Спочатку СЕРТ був створений і управляється Ахмедабад освіти суспільства (AES). У 1994 році був сформований окремий довіру і суспільство СЕРТ суспільства. СЕРТ зареєстрований як товариство і громадський благодійний фонд. СЕРТ був зареєстрований під іншим товариствам чи Закон про реєстрацію Зареєстроване Суспільство / Про компанію / 1860-х з Asst. Реєстратор товариств, Ахмедабад область, Ахмедабад, дивись реєстраційний номер Guj / 4185 / Ахмадабад від 24 Січня 1994.

З моменту створення СЕРТ працює в якості автономного навчального закладу вільно розвивати свої академічні програми та присуджують свої власні дипломи після закінчення різних програм навчання, що визнається державою Гуджараті і встановленого законом регулюючого органу для технічних курсів - Всеіндійський рада з технічної освіти (AICTE). З 2002 - 2005, СЕРТ був приєднаний до Hemachandracharya Північний Гуджарат університету в Патан. Таким чином, студенти виконуючи різні програми на СЕРТ отримали ступінь бакалавра і магістра. СЕРТ став університет Законом про Гуджарат законодавчий орган штату 2005 року з набранням чинності з 12 квітня 2005 року. СЕРТ університет був визнаний комісією університету грантів відповідно до розділу 2 (е) Закону про UGC 1956 в лютому 2007 року. Університет визнаний наукових і промислових досліджень (SIRO) Департаменту з наукових і промислових досліджень (DSIR).

cept03

Педагогіка

Програми навчання в університеті СЕРТ зосередитися на створенні професійного потенціалу і, отже, вони зосереджені на «студій» або «лабораторій». Тут студенти займаються з добре продуманих життя як проблеми. Курсова, семінари та науково-дослідні завдання, спрямовані на розробку концептуальних і аналітичних здібностей студентів, а також навичок підвищення семінарів підтримки навчання в студіях і лабораторіях. Студенти також повинні надійти в проїзних і документації програм і стажиста в професійних офісах, щоб розширити свої експозиції.

СЕРТ університет дбайливо зберігає індивідуальні інтереси і здібності своїх студентів. Для того, щоб дати можливість кожному студенту намітити унікальний курс навчання і реалізувати свій власний індивідуальний потенціал, програми мандата тільки три чверті від загального обсягу кредитів, що студенти повинні закінчити. Студенти можуть завершити залишилися кредити, вибираючи з широкого спектру курсів за вибором, пропонованих в будь-якому з п'яти факультетів університету. Факультети також роблять всі спроби гарантувати, що навіть в межах обов'язкової частини програми, студенти можуть вибрати курси відповідно до їх орієнтацією на практиці.

Переконання, що навчання фахівців вимагає практикуючих фахівців і вчених, щоб працювати в тісному контакті один з одним міцно підкріплює педагогічну філософію СЕРТ університету. Тому СЕРТ університет працює в якості спільних вчених і фахівців-практиків. Практикуючі вправні в прийнятті рішень свій досвід в класних кімнатах і вчені надають більш вдумливо і критичний підхід. Вчителі СЕРТ університету, бачать себе в якості тренерів. Їх роль полягає в наданні підтримки окремим студентам в їх дослідженнях і в нарощуванні їх потенціалу квестів.

Міжнародна місія зі аутріч

урбанізація Індії є епохальним перетворення, де величезне населення буде переміщатися зі своїх сіл в міста. Управління цим безпрецедентні масштаби розвитку потребують великої кількості талановитих, кваліфікованих і досвідчених професіоналів з усього світу, щоб планувати, проектувати і будувати майбутнє Індії. Тому СЕРТ університет заснував Міжнародний інформаційно-пропагандистської місії запросити світових талантів приєднатися зі студентами СЕРТ, вчених і дослідників для спільної роботи з питань урбанізації в Індії і для підготовки майбутніх професіоналів середовища проживання.

Місія доручено із залученням видатних міжнародних випускників, фахівців і вчених, щоб вчитися, працювати і викладати в Індії. Місія координуватиме ряд існуючих і нових можливостей для міжнародних випускників, фахівців, науковців і дослідників, щоб приєднатися до СЕРТ і працювати в напрямку вирішення проблем урбанізації Індії.

Вони включають в себе:

 1. Подорож в Індії
  Щорічний літні і зимові школи в СЕРТ пропонує структуровані програми навчання (на термін від двох до п'яти тижнів), які забезпечують різноманітний досвід всередині і за межами Індії.
 2. Вчитися в Індії
  Професійні для аспірантів і програми пропонують великі можливості для проведення ступеня освіту, яке корениться в місцевому контексті. Вони дозволяють студентам проводити міжнародного якості професійної освіти.
 3. Навчіть в Індії
  Престижна програма навчання стипендіатів в СЕРТ запрошує видатних міжнародних випускників і молодих фахівців, щоб провести один рік навчання на СЕРТ.
 4. Дослідження, проведені в Індії
  Дослідження вчених мають можливість провести спільні дослідження з викладачами & студентів СЕРТ. Є багато існуючих спільні роботи з університетами-партнерами по всьому світу, і є ще одна можливість досліджувати нові спільні роботи.
 5. Дизайн в Індії
  Інноваційна нова програма аспірантської підготовки / с для молодих і досвідчених професіоналів з розвинених країн провести пост-професійної ступеня магістра, яка також дозволить їм працювати в Індії.

Розташування