CEPT University

Введення

Прочитайте офіційний опис

cept01

СЕРТ університет фокусується на розумінні того, проектування, планування, будівництва і управління середовища проживання людини. Його навчальні програми створення продуманих професіоналів і його науково-дослідні програми поглибити розуміння населених пунктів. СЕРТ університет також здійснює консультаційні проекти для подальшого мети створення середовища проживання більш придатними для життя.

Університет складається з п'яти факультетів. Факультет архітектури був створений в якості «школи архітектури» в 1962 році. Вона фокусується на дизайн в приватній сфері. Факультет планування, орієнтованих на планування в громадській сфері, була створена в 1972 році як «школи планування». Факультет технології, яка концентрується на проектуванні та будівництві, була створена в 1982 році як «Школа будівельної науки і техніки». Факультет дизайну був створений в 1992 році як «Школа дизайну інтер'єру». Вона має справу з інтер'єрами, пов'язані середовища проживання, ремесла, систем і продуктів. Факультет менеджменту створений в 2013 році, і вона націлена на Хабітат і управління проектами.

СЕРТ університет бере свою назву від «Центру екологічного планування і технології» (СЕРТ). СЕРТ і різні школи, що складаються були створені Товариством Ахмедабад освіти за підтримки уряду Гуджарату і урядом Індії. Уряд Гуджарату включені CEPT як університет в 2005 році. Комісія Університет Гранти визнаються CEPT університет відповідно до розділу 2 (е) Закону про UGC, 1956 в 2007 році. Департамент наукових і промислових досліджень (DSIR) Уряду Індії визнає університет як наукових і промислових досліджень (SIRO).

cept02

створення

Освіта Суспільство Ахмадабад (AES) був створений Центр з планування навколишнього середовища і технології (СЕРТ) в 1962 році з моменту створення школи архітектури (SA) через дотація від уряду Гуджарату. Школа планування (СП) була створена в 1972 році за фінансової підтримки з боку уряду Індії (MHRD), Уряд Гуджарата і Фонду Форда. Інші школи; Школа будівельної науки і техніки (СТПО) і школи дизайну інтер'єру (SID) були створені в 1982 і 1991 роках, відповідно, з дотація від уряду Гуджарату.

Спочатку СЕРТ був створений і управляється Ахмедабад освіти суспільства (AES). У 1994 році був сформований окремий довіру і суспільство СЕРТ суспільства. СЕРТ зареєстрований як товариство і громадський благодійний фонд. СЕРТ був зареєстрований під іншим товариствам чи Закон про реєстрацію Зареєстроване Суспільство / Про компанію / 1860-х з Asst. Реєстратор товариств, Ахмедабад область, Ахмедабад, дивись реєстраційний номер Guj / 4185 / Ахмадабад від 24 Січня 1994.

З моменту створення СЕРТ працює в якості автономного навчального закладу вільно розвивати свої академічні програми та присуджують свої власні дипломи після закінчення різних програм навчання, що визнається державою Гуджараті і встановленого законом регулюючого органу для технічних курсів - Всеіндійський рада з технічної освіти (AICTE). З 2002 - 2005, СЕРТ був приєднаний до Hemachandracharya Північний Гуджарат університету в Патан. Таким чином, студенти виконуючи різні програми на СЕРТ отримали ступінь бакалавра і магістра. СЕРТ став університет Законом про Гуджарат законодавчий орган штату 2005 року з набранням чинності з 12 квітня 2005 року. СЕРТ університет був визнаний комісією університету грантів відповідно до розділу 2 (е) Закону про UGC 1956 в лютому 2007 року. Університет визнаний наукових і промислових досліджень (SIRO) Департаменту з наукових і промислових досліджень (DSIR).

cept03

Педагогіка

Програми навчання в університеті СЕРТ зосередитися на створенні професійного потенціалу і, отже, вони зосереджені на «студій» або «лабораторій». Тут студенти займаються з добре продуманих життя як проблеми. Курсова, семінари та науково-дослідні завдання, спрямовані на розробку концептуальних і аналітичних здібностей студентів, а також навичок підвищення семінарів підтримки навчання в студіях і лабораторіях. Студенти також повинні надійти в проїзних і документації програм і стажиста в професійних офісах, щоб розширити свої експозиції.

СЕРТ університет дбайливо зберігає індивідуальні інтереси і здібності своїх студентів. Для того, щоб дати можливість кожному студенту намітити унікальний курс навчання і реалізувати свій власний індивідуальний потенціал, програми мандата тільки три чверті від загального обсягу кредитів, що студенти повинні закінчити. Студенти можуть завершити залишилися кредити, вибираючи з широкого спектру курсів за вибором, пропонованих в будь-якому з п'яти факультетів університету. Факультети також роблять всі спроби гарантувати, що навіть в межах обов'язкової частини програми, студенти можуть вибрати курси відповідно до їх орієнтацією на практиці.

Переконання, що навчання фахівців вимагає практикуючих фахівців і вчених, щоб працювати в тісному контакті один з одним міцно підкріплює педагогічну філософію СЕРТ університету. Тому СЕРТ університет працює в якості спільних вчених і фахівців-практиків. Практикуючі вправні в прийнятті рішень свій досвід в класних кімнатах і вчені надають більш вдумливо і критичний підхід. Вчителі СЕРТ університету, бачать себе в якості тренерів. Їх роль полягає в наданні підтримки окремим студентам в їх дослідженнях і в нарощуванні їх потенціалу квестів.

Міжнародна місія зі аутріч

урбанізація Індії є епохальним перетворення, де величезне населення буде переміщатися зі своїх сіл в міста. Управління цим безпрецедентні масштаби розвитку потребують великої кількості талановитих, кваліфікованих і досвідчених професіоналів з усього світу, щоб планувати, проектувати і будувати майбутнє Індії. Тому СЕРТ університет заснував Міжнародний інформаційно-пропагандистської місії запросити світових талантів приєднатися зі студентами СЕРТ, вчених і дослідників для спільної роботи з питань урбанізації в Індії і для підготовки майбутніх професіоналів середовища проживання.

Місія доручено із залученням видатних міжнародних випускників, фахівців і вчених, щоб вчитися, працювати і викладати в Індії. Місія координуватиме ряд існуючих і нових можливостей для міжнародних випускників, фахівців, науковців і дослідників, щоб приєднатися до СЕРТ і працювати в напрямку вирішення проблем урбанізації Індії.

Вони включають в себе:

 1. Подорож в Індії
  Щорічний літні і зимові школи в СЕРТ пропонує структуровані програми навчання (на термін від двох до п'яти тижнів), які забезпечують різноманітний досвід всередині і за межами Індії.
 2. Вчитися в Індії
  Професійні для аспірантів і програми пропонують великі можливості для проведення ступеня освіту, яке корениться в місцевому контексті. Вони дозволяють студентам проводити міжнародного якості професійної освіти.
 3. Навчіть в Індії
  Престижна програма навчання стипендіатів в СЕРТ запрошує видатних міжнародних випускників і молодих фахівців, щоб провести один рік навчання на СЕРТ.
 4. Дослідження, проведені в Індії
  Дослідження вчених мають можливість провести спільні дослідження з викладачами & студентів СЕРТ. Є багато існуючих спільні роботи з університетами-партнерами по всьому світу, і є ще одна можливість досліджувати нові спільні роботи.
 5. Дизайн в Індії
  Інноваційна нова програма аспірантської підготовки / с для молодих і досвідчених професіоналів з розвинених країн провести пост-професійної ступеня магістра, яка також дозволить їм працювати в Індії.
В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
 • англійська

Переглянути магістерські програми »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Master

Майстри архітектури

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання July 2018 Індія Ахмадабад

Програма дво- річного магістра в галузі архітектури призводить до присудження М. Arch. Ступінь. Він посилює навички студентів мають ступінь професійного бакалавра в галузі архітектури та забезпечує їм додатковий вплив на естетичні, технічні, соціальні, політичні та етичні аспекти архітектурного середовища. [+]

Майстри архітектури Факультет архітектури - СЕРТ університет Архітектори грають важливу роль в проектуванні і виробництві архітектурного середовища. Ті, хто зосередитися на дизайну на замовлення клієнтів, щоб керувати роботою багатьох експертів, які зобов'язані поставити будівлі і місця разом. При відтворенні цієї провідної ролі архітекторів гарантувати, що кінцевий продукт є архітектурно значущим, під час зустрічі прозові функціональних вимог. Багато архітекторів утриматися від гри цієї експансивної роль лідера і вважають за краще замість того, щоб зосередитися на якомусь аспекті архітектурного середовища. Інші утримуватися від дизайну в цілому і замість цього зосередитися на вивченні і критиці архітектурного середовища в прагненні збагатити архітектурний дискурс. Проте, інші вважають за краще активно працювати зі знедоленими громадами з метою поліпшення житлових умов. Програма дво- річного магістра в галузі архітектури призводить до присудження М. Arch. Ступінь. Він посилює навички студентів мають ступінь професійного бакалавра в галузі архітектури та забезпечує їм додатковий вплив на естетичні, технічні, соціальні, політичні та етичні аспекти архітектурного середовища. Програма також дає можливість, але не вимагає спеціалізуються на отриманні та майор і / або неповнолітнього в будь-який з наступних дій: Архітектурне проектування Історія, теорія і критика міський дизайн Охорона природи Ця програма в Університеті СЕРТ є визнаним і дає можливість молодим фахівцям модернізувати свої можливості і повноваження. Він також надає можливість для більш широкого впливу архітектури, планування, будівництва, дизайну та управління середовище проживання людини. Програми обміну з міжнародними університетами дозволяють експозиції студентів до різних академічних і професійних середовищ в світі. Навчальний план Під час першого «фундаменту» семестру, всі студенти повинні заповнити спільну студію дизайну. Протягом наступних... [-]

майстер ландшафтної архітектури (MLA)

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма July 2018 Індія Ахмадабад

Ландшафтна архітектура грає ключову роль в такій країні, як Індія, яка швидко змінюється в своїй фізичній формі. [+]

майстер ландшафтної архітектури (MLA) Огляд програми Ландшафтна архітектура грає ключову роль в такій країні, як Індія, яка швидко змінюється в своїй фізичній формі. Сьогоднішній день Пейзаж Професійний навчається бути екологічно чутливим і захисником природних ресурсів і працює на різних масштабах, складності та типологій. До них відносяться проекти в регіональних ландшафтів, житлові, інституційні, рекреаційних, міський, спадщина, інфраструктури і промислових і побутових приміщень. Пейзаж Архітектура / Дизайн Professional необхідно розробити критичне розуміння сфери професії і розвивати систему цінностей і гостре почуття дізнання. Ця програма в Університеті СЕРТ є визнаним і дає можливість молодим фахівцям модернізувати свої можливості і повноваження. Він також надає можливість для більш широкого впливу архітектури, планування, будівництва, дизайну та управління середовище проживання людини. Програми обміну з міжнародними університетами дозволяють експозиції студентів до різних академічних і професійних середовищ в світі. Майстер ландшафтної Architectureprovides професійної освіти для розвитку ландшафтної архітектури в щільні середовища життєдіяльності та майстер-планів по інтенсивної дизайн-освіти підтримується з сильною інженерної основою. Це два роки програма, де студенти набудуть навичок на практиці ландшафт професійно через дизайн та технічний розвиток допомогу в будівництві дизайну. Навчальний план Навчальна програма включає курси лекцій з теорії, технічних дисциплін і студій відповідно до цілей програми. Дизайн-студії зосередитися на розвитку критичних здібностей студентів з метою не обмежується тільки отримання відповідних конструкцій у відповідь на короткі, але і з великим акцентом на процес розробки і дослідження. Випускники цих програм в даний час працюють на провідних ландшафтної архітектури і дизайну фірм в Індії і за кордоном, в той час як багато хто з них вирішили створити свою... [-]

Майстер ландшафтного дизайну (MLD)

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма July 2018 Індія Ахмадабад

Майстер програми ландшафтного дизайну забезпечує професійну освіту для розвитку регіонального ландшафтного планування, географічних інформаційних систем, аналізу природних ресурсів та інтерпретації до освоєння земель для різних природних і людських інфраструктур. [+]

Майстер ландшафтного дизайну (MLD) Огляд програми Майстер програми ландшафтного дизайну забезпечує професійну освіту для розвитку регіонального ландшафтного планування, географічних інформаційних систем, аналізу природних ресурсів та інтерпретації до освоєння земель для різних природних і людських інфраструктур. Студенти набувають навичок, які дозволять їм аналізувати регіони для пропускної здатності, землекористування придатність, землі, а також проектування ландшафтів в напрямку розвитку і збереження природних стійких екосистем. Крім того, дизайн дослідження невеликих масштабних ландшафтів добре інтегровані в студії вправ. Програми ландшафту СЕРТ університету призначені для забезпечення всебічного та глибоке розуміння професії. Студенти продемонстрували нове мислення, в поєднанні з виміряним і відповідних відповідей на зміни ландшафту ситуацій. Дух розвідки і пошуку творчих рішень є частиною освіти. Навчальний план Навчальна програма включає курси лекцій з теорії, технічних дисциплін і студій відповідно до цілей програми. Дизайн-студії зосередитися на розвитку критичних здібностей студентів з метою не обмежується тільки отримання відповідних конструкцій у відповідь на короткі, але і з великим акцентом на процес розробки і дослідження. Для того, щоб дати студентам можливість проводити індивідуальні інтереси тільки три чверті від загальної академічної навантаження уповноважена. Студенти обирають курси з багатьох доступних факультативів, щоб завершити все інше. Вчителі взяті з практикуючих фахівців, які приносять практичний досвід роботи в класі і вчених і доповнюють викладання з більш теоретичних і критичних підходів. Частина випускників також вибирають приєднатися до великим фірмам розвитку / нерухомості. Деякі випускники програми продовжити навчання і наукові дослідження в якості кар'єри. В цілому, існують величезні можливості для розвитку успішної кар'єри за своїм вибором після закінчення цієї програми. Прийом і прерогативи Прийом в програмі... [-]

Master of Design

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма July 2018 Індія Ахмадабад

[+]

партнер інститути IMIAD включають в себе: Стамбульський технічний університет МСЕ Університет прикладних наук Штутгарт UASs [-]

Майстер дизайну меблів

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років July 2018 Індія Ахмадабад

Меблі є невід'ємною частиною середовища проживання людини. Залежно від типу середовища існування, меблі можуть бути результатом зробленого на замовлення конструкції або він може бути об'єктом, який масового виробництва. М. Дизайн - програма Дизайн меблів є прагматичним відповіддю на зростаючі потреби меблевої промисловості і роздрібного ринку в день. Експонентний темпи зростання в усіх містах метро веде до величезним попитом на високу якість доступною меблів у всіх секторах. В даний час велика частина меблів поставляється на ринок з-за кордону і може також бути легко розроблені і виготовлені в Індії. [+]

Майстер дизайну меблів Факультет дизайну -CEPT університету Меблі є невід'ємною частиною середовища проживання людини. Залежно від типу середовища існування, меблі можуть бути результатом зробленого на замовлення конструкції або він може бути об'єктом, який масового виробництва. М. Дизайн - програма Дизайн меблів є прагматичним відповіддю на зростаючі потреби меблевої промисловості і роздрібного ринку в день. Експонентний темпи зростання в усіх містах метро веде до величезним попитом на високу якість доступною меблів у всіх секторах. В даний час велика частина меблів поставляється на ринок з-за кордону і може також бути легко розроблені і виготовлені в Індії. У дусі нового «Make в Індії» ініціативи, прийнятої національним урядом, ця програма буде готувати студентів бути частиною формується реальності Індії як глобального, високих технологій, високої кваліфікації промислового вузла. Програма вирівнює з ініціативою "Make в Індії» в своєму баченні: Фостер інновацій Підвищення розвитку навичок Захист інтелектуальної власності Побудувати кращий в своєму класі виробничої інфраструктури Звертаючись до цієї реальності, програма буде озброїти студентів з інструментами, щоб мати можливість додавати значення до всіх аспектів меблевої промисловості. "Додавання значення" є ключовим завданням для дизайнера при якому детальне розуміння матеріалів і виробничих процесів дозволить більш якісні продукти повинні бути зроблені. Крім того, потреби споживача, будь то приватні особи, корпоративні або інституційні клієнти, будуть розуміти так, що найбільш підходящі проектні рішення можуть бути досягнуто. Нещодавно представила 2-річний повний робочий день аспірант програма веде до Майстер дизайну - Дизайн меблів, це вміння на основі професійна програма, яка буде готувати студентів як дизайнерів і новаторів для швидко розвивається індійської меблевої промисловості. Програма буде вирішувати... [-]

майстер міського і регіонального планування

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років July 2018 Індія Ахмадабад

урбанізація Індії є епохальним перетворення, яке матиме значний вплив на умови життя і якості життя свого народу. Порядок, в якому ця урбанізація плануватися і управлятися, є ключем до забезпечення жизнепригодности, справедливості і стійкості для людей. Як правило, міські планувальники грають життєво важливу роль в таких міських перетворень. Факультет планування СЕРТ університету готує фахівців з планування вдумливі, щоб впоратися з цією проблемою. [+]

майстер міського і регіонального планування Факультет планування - СЕРТ університет урбанізація Індії є епохальним перетворення, яке матиме значний вплив на умови життя і якості життя свого народу. Порядок, в якому ця урбанізація плануватися і управлятися, є ключем до забезпечення жизнепригодности, справедливості і стійкості для людей. Як правило, міські планувальники грають життєво важливу роль в таких міських перетворень. Факультет планування СЕРТ університету готує фахівців з планування вдумливі, щоб впоратися з цією проблемою. Програма цього вибору на основі магістра в галузі міського і регіонального планування готує молодих фахівців для кар'єри в плануванні і оснащує їх: (I) підготувати плани і проекти для міст і їх областей, (II) проводити дослідження з питань політики і процесів урбанізації та міський розвиток, (III) консультування з питань управління міст і їх областей, і (IV) виступають за конкретні питання, як стійкість, стійкість до зміни клімату, піднесених маргінальних співтовариств і т.д. Ми готуємо професіоналів через практичний студії вправ, теорія курсів, індивідуального проекту дипломному і польових візитів в межах Індії і за кордоном. Члени факультету належать до різних дисциплін, як архітектура, інженерне забезпечення, планування, природних і соціальних наук. Вони володіють академіки і компетентні професіонали, національному та глобальному рівнях впливу і зв'язків. MURP випускники вважаються лідерами в своїй області, і добре розміщені в провідних світових і національних організацій, а також в місті і регіональних органів влади. Це дуже визнана програма складає більше 40 років. Його випускники дуже добре розміщені в уряді, міжнародних агентств, консалтингових фірм, а також, відомих науково-дослідних інститутів. Будучи частиною СЕРТ університету, програма також дає можливість для більш широкого впливу... [-]

майстер міського управління

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років July 2018 Індія Ахмадабад

Менеджери Хабітат грають важливу роль в розумінні та управлінні складності наших міст. Індійські міста ростуть дуже швидкими темпами, і, як ростуть міста з точки зору населення і розширюватися в розмірах, вони потребують постійної уваги, щоб підтримувати існуючі структури і управління майбутнього розширення. Управління Хабітат є майбутнє поле вимагає спеціальних знань практики управління міським господарством та принципами управління активною зоною. Менеджери Хабітат зосередитися на розуміння того, як великих і малих міст і функцію вони прагнуть поліпшити технологічну, операційну та фінансову стійкість міст з метою підвищення зручності проживання. [+]

Майстер управління міським господарством Факультет менеджменту - СЕРТ університет Менеджери Хабітат грають важливу роль в розумінні та управлінні складності наших міст. Індійські міста ростуть дуже швидкими темпами, і, як ростуть міста з точки зору населення і розширюватися в розмірах, вони потребують постійної уваги, щоб підтримувати існуючі структури і управління майбутнього розширення. Управління Хабітат є майбутнє поле вимагає спеціальних знань практики управління міським господарством та принципами управління активною зоною. Менеджери Хабітат зосередитися на розуміння того, як великих і малих міст і функцію вони прагнуть поліпшити технологічну, операційну та фінансову стійкість міст з метою підвищення зручності проживання. Програма двокласне магістра в галузі управління Хабітат призводить до присвоєння магістра управління Хабітат (MHM) ступеня. Програма запущена в 2013 році прагне досягти помітних змін в міських районах Індії, створюючи пул професіоналів високої якості, присвячених управлінню середовище проживання людини. Програма допомагає студентам розвивати навички для вирішення складних проблем, як підвищення довгострокового ефективності міських служб, поліпшення день у день функціонування міст і пошуку шляхів поліпшення фінансування міських систем. Програма фокусується на міждисциплінарної підготовки в той час як розвиток навичок ефективного управління. Вчителі взяті з практикуючих фахівців, які приносять практичний досвід роботи в класі і вчених, які доповнюють вчення з теоретичними та критичними підходами. Ця програма відкриває нові можливості для молодих фахівців, щоб модернізувати свої можливості і повноваження, а також шукати роботу з місцевими органами влади, міжнародними агенціями з розвитку, керівників підприємств, розвиток інфраструктури і компаній з управління проектами, нерухомості і консультантів з управління активами. Він також надає можливість для більш широкого впливу архітектури, планування, будівництва, дизайну та... [-]

майстер технології в будівельної техніки та менеджменту

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 2017 - 2018 років July 2018 Індія Ахмадабад + 1 більше

Будівельні менеджери відіграють вирішальну роль у розвитку забудованої середовища та інфраструктури. Вони полегшують процес планування будівництва, а також забезпечити ефективну та своєчасну реалізацію інфраструктурних проектів. [+]

майстер технології в будівельної техніки та менеджменту Огляд програми Будівельні менеджери відіграють вирішальну роль у розвитку забудованої середовища та інфраструктури. Вони полегшують процес планування будівництва, а також забезпечити ефективну та своєчасну реалізацію інфраструктурних проектів. СЕРТ університет пропонує два роки повний робочий день аспірантуру, що ведуть до магістра технології (М. Tech) в будівельної техніки та менеджменту. Ця програма спрямована на підготовку інженерів і архітекторів, щоб стати кваліфікованими фахівцями в галузі будівельної техніки та управління проектами. Програми навчання в університеті СЕРТ зосередитися на створенні професійного потенціалу. Таким чином, вони зосереджені на основі педагогіки студії, яка з урахуванням моделювання реальних проектів життя (будівлі, інфраструктура і т.д.). Курсова, семінари та науково-дослідні завдання, спрямовані на розробку концептуальних і аналітичних здібностей студентів, а також навичок підвищення семінарів підтримки навчання в студіях і лабораторіях. Підготовка фахівців в рамках M. Tech (Construction Engineering і управління) програма зосереджена на наступних областях: управління проектами, управління будівництвом, управління контрактами, якість будівництва, безпеку і управління обладнанням, управління ланцюгами поставок будівельних проектів, сучасних будівельних матеріалів і технології, комп'ютерних програм в будівництві (ERP, MS Project, Primavera) і інформаційного моделювання будівель (BIM) для будівельної галузі. Студенти також повинні надійти в проїзних і документації програм, а також стажист в будівельних проектах, щоб розширити свої експозиції. Випускники даної програми можуть побудувати успішну кар'єру в будівельному управлінні, з провідними державними та приватними установами. Багато хто віддає перевагу працювати з провідними будівельними організаціями, розробниками інфраструктури та консультаційних фірм в країні і за кордоном. Деякі випускники провести докторантуру і подальші дослідження в деяких з кращих університетів і науково-дослідних інститутів по... [-]

майстер технології в структурному інженерного проектування

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років July 2018 Індія Ахмадабад

Програма спрямована на навчання студента в практичному мистецтві і філософії структурного дизайну. Це також дає уявлення про розслідування, оцінки і зміцнення пошкоджених структур. Програма також залучає студентів в розробку поточних важливих промислових структур, таких як димоходи, бункери, ємкості для води, мостів і портів. [+]

Магістр техніки в структурних інженерного проектування Факультет технології - СЕРТ університет Структурні дизайнери грають важливу роль в процесі розробки і прийняття рішень будівельних та інфраструктурних проектів, від початку проекту до завершення одного і того ж. З складнощів в архітектурних планах, просування в теорії динаміки і збереження структур спадщини, необхідність грамотного структурного дизайнера значно виріс з тих пір кілька років. Програма спрямована на навчання студента в практичному мистецтві і філософії структурного дизайну. Це також дає уявлення про розслідування, оцінки і зміцнення пошкоджених структур. Програма також залучає студентів в розробку поточних важливих промислових структур, таких як димоходи, бункери, ємкості для води, мостів і портів. Випускники цієї програми добре розбираються з нормами і вимогами методології проектування, прийнятих в різних країнах і, отже, дуже добре розміщені в провідних національних і міжнародних організацій. Вони також були успішними в запуску свою власну практику і створення консультаційної фірми. Деякі з наших випускників вирішили продовжити докторантуру і зайнятися кар'єрою в навчанні і дослідженнях. Навчальний план Дворічна програма веде до присудження магістра техніки в структурній інженерного проектування призначений для підвищення навичок і знань структурного проектування для студентів і працюючих фахівців в галузі будівництва та цивільного машинобудування. Педагогіці включає в себе широкий спектр курсів зі значним акцентом на практичне застосування через практичний студії вправ (які працюють на життя подібних ситуаціях) і незалежної дисертації. Програма Проектування будівель і споруд Проектування спрямована на зміцнення професійного потенціалу і, отже, вони зосереджені на «студій». У студії на основі навчання, де всі студенти працюють над проектами живих і придумати свої власні перетвореного структурних систем, аналізу... [-]

Майстер технології в області інфраструктури інженерного проектування

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років July 2018 Індія Ахмадабад

Дворічна програма веде до присудження магістра технології в області інфраструктури інженерного проектування призначений для підвищення навичок & знань структурного дизайну для студентів і працюючих фахівців в галузі будівництва та цивільного машинобудування. [+]

Майстер технології в області інфраструктури інженерного проектування Факультет технології - СЕРТ університет Інфраструктура є невід'ємною частиною суспільства і відіграє життєво важливу роль в економічному і соціальному розвитку. У країнах, що розвиваються, як Індія, розвиток інфраструктури стала невід'ємною частиною нашої історії зростання, створюючи сильну потребу фахівців в секторі інфраструктури. Основна мета М. Tech в сфері проектування (інфраструктура) (MIED) є, щоб задовольнити цей попит інфраструктури промисловості і виробництва професіоналів з конкретним набором навичок у відповідність до потреб галузі. Дворічна програма веде до присудження магістра технології в області інфраструктури інженерного проектування призначений для підвищення навичок & знань структурного дизайну для студентів і працюючих фахівців в галузі будівництва та цивільного машинобудування. Навчальний план MIED програма ставить за мету поєднання інженерної інфраструктури та дизайну дозволяє студентам додати додаткові аспекти, такі як планування інфраструктури, фінансування і управління. Студент потенційно може розвинутися фокус через вертикалей і горизонталей. Вертикально, сектор представляє першорядний інтерес і вибір зони фокусування наступним чином. В якості альтернативи, студент може розвинути навички в горизонтальному напрямку, в якому зона фокусування становить особливий інтерес, який охоплює більше одного сектора. Навчальний курс призначений для заохочення навчання студентів шляхом поєднання курсів лекцій і ручної роботи із застосування, за допомогою студії курсів. Лекційні курси зосереджені на створенні теоретичного розуміння з областю, щоб вивчити його емпіричне застосування в студії курсів. Основна частина обов'язкових курсів кредитів студії курси, де студенти працюють на реальному житті, як контекстах, підкреслюючи важливість практики. СЕРТ педагогіці включає в себе широкий спектр курсів зі значним акцентом на практичне застосування через практичний студії курси проектів (зволив створити реальному... [-]

майстер технології в Геоматика

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма July 2018 Індія Ахмадабад

Майстри технології в Геоматика є поле з стародавнім корінням, сучасне ставлення і прицілом на майбутнє. [+]

майстер технології в Геоматика Огляд програми Майстри технології в Геоматика є поле з стародавнім корінням, сучасне ставлення і прицілом на майбутнє. Геоматика є як прикладна наука і професійна дисципліна. Геоматика, також відомий як геоінформатики, відноситься до математики, науці і технології, використовувані для вивчення просторової інформації. M.Tech в Геоматика є професійний курс, який є унікальним і відрізняється від основної спеціалізації, яка пропонує новітні космічних технологій. Геоматика для тих, хто технічно підкованих, хочуть отримати підготовку і вміння розроблені в галузі дистанційного зондування і географічних інформаційних систем, ті, зі знанням комп'ютерів можуть використовувати свої навички в розробці інструментів, щоб зробити світ цікавим і простим для розуміння людей і знань засноване прийняття рішень. Ті, хто належить до галузі машинобудування, архітектури, планування, інформаційних технологій, обчислювальної техніки, фундаментальної науки, науки про Землю, географія, але хотілося б вивчити для прикладної кар'єри тоді Геоматика може бути дуже корисним. Навчальний план Майстри в Геоматика розроблений "дисципліни" нейтральній для міждисциплінарних аспірантів і фахівців. Вона включає в себе спостереження Землі з космосу за допомогою різних датчиків дистанційного зондування. Курс охоплює систему збору даних, ГІС, інформаційні технології, застосування ресурсів та аналізу для міждисциплінарних випускників і професіоналів. Геоматика поширюється в більш сучасних методів, включаючи системи глобального позиціонування, цифрової фотограмметрії, ЛИДАР технології, якісний і кількісний аналіз супутникових і аерофотознімків характерних для наук про Землю і навколишнім середовищем. Різні аспекти планування і управління проектами, проектування та архівування баз даних, Біг-даних, Web і мобільних ГІС, інтеграції і обробки множинних геопросторових даних по комплексному підходу і додатків з великим теоретичним і справа навчання на основі також викладаються.... [-]

майстер технології в будівництві енергетичної ефективності

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма July 2018 Індія Ахмадабад

Будинки з низьким використанням енергії є соціально-економічним імперативом для Індії і інших тропічних регіонах, які будуть бачити найбільше зростання в найближчі два десятиліття. [+]

Майстер технології в Performance Building Energy Огляд програми Будинки з низьким використанням енергії є соціально-економічним імперативом для Індії і інших тропічних регіонах, які будуть бачити найбільше зростання в найближчі два десятиліття. Використання енергії в значній мірі визначає вплив на навколишнє середовище будівлі протягом його терміну служби. Дослідження, політика і практика роблять продуктивність енергоспоживання будівель область інтелектуального та професійного зростання. Все частіше, новий вид професійної необхідний в проектуванні будинків або операцій команди, щоб допомогти зберегти енергію. M.Tech. Програма у студентів Performance Building Energy навчитися: Використовуйте стан художніх інструментів для проведення моделювання та оцінки побудови енергетичної ефективності. Вирішувати складні технічні проблеми і взяти участь в міждисциплінарної середовищі. Внести свій вклад і впливати на розробку енергоефективних будівель, а з урахуванням архітектури та навколишнього середовища, поведінку мешканців, їх здоров'я і комфорт. Індії та інших тропічних регіонах переживають безпрецедентний економічний ріст і екологічних проблем. Правила, зелений рейтинг будівельних систем та переваг власників створили попит на професіоналів будівельної енергії. З акцентом на теплий клімат, випускники цієї програми є привабливими кандидатами на ринках праці в Індії, Південно-Східної Азії та Близького Сходу, а також для науково-дослідних кар'єри в Європі і Північній Америці. Вони будуть працювати в енергетичних консалтингових фірм, будівельні проектні групи, з власниками будівель і державних установ, приймаючи на себе провідну роль в проведенні енергетичної ефективності з точки зору цілого будинку. Навчальний план СЕРТ університет визнаний на міжнародному рівні для високоякісних досліджень і практичного досвіду в галузі енергоефективності та чистої енергії нульових будинків. Основна увага на проектуванні та управлінні середовища проживання людини забезпечує сприятливу екологічну систему для... [-]

Для зв'язку