Прочитайте офіційний опис

cept01

СЕРТ університет фокусується на розумінні того, проектування, планування, будівництва і управління середовища проживання людини. Його навчальні програми створення продуманих професіоналів і його науково-дослідні програми поглибити розуміння населених пунктів. СЕРТ університет також здійснює консультаційні проекти для подальшого мети створення середовища проживання більш придатними для життя.

Університет складається з п'яти факультетів. Факультет архітектури був створений в якості «школи архітектури» в 1962 році. Вона фокусується на дизайн в приватній сфері. Факультет планування, орієнтованих на планування в громадській сфері, була створена в 1972 році як «школи планування». Факультет технології, яка концентрується на проектуванні та будівництві, була створена в 1982 році як «Школа будівельної науки і техніки». Факультет дизайну був створений в 1992 році як «Школа дизайну інтер'єру». Вона має справу з інтер'єрами, пов'язані середовища проживання, ремесла, систем і продуктів. Факультет менеджменту створений в 2013 році, і вона націлена на Хабітат і управління проектами.

СЕРТ університет бере свою назву від «Центру екологічного планування і технології» (СЕРТ). СЕРТ і різні школи, що складаються були створені Товариством Ахмедабад освіти за підтримки уряду Гуджарату і урядом Індії. Уряд Гуджарату включені CEPT як університет в 2005 році. Комісія Університет Гранти визнаються CEPT університет відповідно до розділу 2 (е) Закону про UGC, 1956 в 2007 році. Департамент наукових і промислових досліджень (DSIR) Уряду Індії визнає університет як наукових і промислових досліджень (SIRO).

cept02

створення

Освіта Суспільство Ахмадабад (AES) був створений Центр з планування навколишнього середовища і технології (СЕРТ) в 1962 році з моменту створення школи архітектури (SA) через дотація від уряду Гуджарату. Школа планування (СП) була створена в 1972 році за фінансової підтримки з боку уряду Індії (MHRD), Уряд Гуджарата і Фонду Форда. Інші школи; Школа будівельної науки і техніки (СТПО) і школи дизайну інтер'єру (SID) були створені в 1982 і 1991 роках, відповідно, з дотація від уряду Гуджарату.

Спочатку СЕРТ був створений і управляється Ахмедабад освіти суспільства (AES). У 1994 році був сформований окремий довіру і суспільство СЕРТ суспільства. СЕРТ зареєстрований як товариство і громадський благодійний фонд. СЕРТ був зареєстрований під іншим товариствам чи Закон про реєстрацію Зареєстроване Суспільство / Про компанію / 1860-х з Asst. Реєстратор товариств, Ахмедабад область, Ахмедабад, дивись реєстраційний номер Guj / 4185 / Ахмадабад від 24 Січня 1994.

З моменту створення СЕРТ працює в якості автономного навчального закладу вільно розвивати свої академічні програми та присуджують свої власні дипломи після закінчення різних програм навчання, що визнається державою Гуджараті і встановленого законом регулюючого органу для технічних курсів - Всеіндійський рада з технічної освіти (AICTE). З 2002 - 2005, СЕРТ був приєднаний до Hemachandracharya Північний Гуджарат університету в Патан. Таким чином, студенти виконуючи різні програми на СЕРТ отримали ступінь бакалавра і магістра. СЕРТ став університет Законом про Гуджарат законодавчий орган штату 2005 року з набранням чинності з 12 квітня 2005 року. СЕРТ університет був визнаний комісією університету грантів відповідно до розділу 2 (е) Закону про UGC 1956 в лютому 2007 року. Університет визнаний наукових і промислових досліджень (SIRO) Департаменту з наукових і промислових досліджень (DSIR).

cept03

Педагогіка

Програми навчання в університеті СЕРТ зосередитися на створенні професійного потенціалу і, отже, вони зосереджені на «студій» або «лабораторій». Тут студенти займаються з добре продуманих життя як проблеми. Курсова, семінари та науково-дослідні завдання, спрямовані на розробку концептуальних і аналітичних здібностей студентів, а також навичок підвищення семінарів підтримки навчання в студіях і лабораторіях. Студенти також повинні надійти в проїзних і документації програм і стажиста в професійних офісах, щоб розширити свої експозиції.

СЕРТ університет дбайливо зберігає індивідуальні інтереси і здібності своїх студентів. Для того, щоб дати можливість кожному студенту намітити унікальний курс навчання і реалізувати свій власний індивідуальний потенціал, програми мандата тільки три чверті від загального обсягу кредитів, що студенти повинні закінчити. Студенти можуть завершити залишилися кредити, вибираючи з широкого спектру курсів за вибором, пропонованих в будь-якому з п'яти факультетів університету. Факультети також роблять всі спроби гарантувати, що навіть в межах обов'язкової частини програми, студенти можуть вибрати курси відповідно до їх орієнтацією на практиці.

Переконання, що навчання фахівців вимагає практикуючих фахівців і вчених, щоб працювати в тісному контакті один з одним міцно підкріплює педагогічну філософію СЕРТ університету. Тому СЕРТ університет працює в якості спільних вчених і фахівців-практиків. Практикуючі вправні в прийнятті рішень свій досвід в класних кімнатах і вчені надають більш вдумливо і критичний підхід. Вчителі СЕРТ університету, бачать себе в якості тренерів. Їх роль полягає в наданні підтримки окремим студентам в їх дослідженнях і в нарощуванні їх потенціалу квестів.

Міжнародна місія зі аутріч

урбанізація Індії є епохальним перетворення, де величезне населення буде переміщатися зі своїх сіл в міста. Управління цим безпрецедентні масштаби розвитку потребують великої кількості талановитих, кваліфікованих і досвідчених професіоналів з усього світу, щоб планувати, проектувати і будувати майбутнє Індії. Тому СЕРТ університет заснував Міжнародний інформаційно-пропагандистської місії запросити світових талантів приєднатися зі студентами СЕРТ, вчених і дослідників для спільної роботи з питань урбанізації в Індії і для підготовки майбутніх професіоналів середовища проживання.

Місія доручено із залученням видатних міжнародних випускників, фахівців і вчених, щоб вчитися, працювати і викладати в Індії. Місія координуватиме ряд існуючих і нових можливостей для міжнародних випускників, фахівців, науковців і дослідників, щоб приєднатися до СЕРТ і працювати в напрямку вирішення проблем урбанізації Індії.

Вони включають в себе:

 1. Подорож в Індії
  Щорічний літні і зимові школи в СЕРТ пропонує структуровані програми навчання (на термін від двох до п'яти тижнів), які забезпечують різноманітний досвід всередині і за межами Індії.
 2. Вчитися в Індії
  Професійні для аспірантів і програми пропонують великі можливості для проведення ступеня освіту, яке корениться в місцевому контексті. Вони дозволяють студентам проводити міжнародного якості професійної освіти.
 3. Навчіть в Індії
  Престижна програма навчання стипендіатів в СЕРТ запрошує видатних міжнародних випускників і молодих фахівців, щоб провести один рік навчання на СЕРТ.
 4. Дослідження, проведені в Індії
  Дослідження вчених мають можливість провести спільні дослідження з викладачами & студентів СЕРТ. Є багато існуючих спільні роботи з університетами-партнерами по всьому світу, і є ще одна можливість досліджувати нові спільні роботи.
 5. Дизайн в Індії
  Інноваційна нова програма аспірантської підготовки / с для молодих і досвідчених професіоналів з розвинених країн провести пост-професійної ступеня магістра, яка також дозволить їм працювати в Індії.
Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:


CEPT University

Ландшафтні програми в CEPT University розроблені таким чином, щоб забезпечити всебічне та поглиблене розуміння професії. Це забезпечує професійну освіту для розробки ланд ... [+]

Майстер ландшафтної архітектури / дизайну

Архітектурний факультет - CEPT University

Ландшафтні архітектори / дизайнерів відіграють ключову роль у такій країні, як Індія, яка швидко змінюється у своїй фізичній формі. Сучасний ландшафтний професіонал навчений не просто садівником, а екологічно чутливим захисником природних ресурсів і працює в різному масштабі, складності та типології, що включає проекти в регіональних ландшафтах, житлові, інституційні, рекреаційні, міські, спадщина, інфраструктура, промислові та побутові простори. На додаток до розвитку технічних можливостей, сьогодні Ландшафтний Професійний повинен розвинути критичне розуміння сфери професії та розвивати цінність системи та глибоке почуття запиту, щоб дати відповідні відповіді в постійно мінливому світі./>... [-]

Індія Ахмедабад
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
CEPT University

Факультет дизайну в CEPT University пропонує програму післядипломної освіти в галузі дизайну меблів. M. des. (Дизайн меблів) - це 2-річна повна зайнятість, професійна про ... [+]

Магістр дизайну в дизайні меблів

Дизайн факультет - CEPT University

Факультет дизайну в CEPT University пропонує програму післядипломної освіти в галузі дизайну меблів. M. des. (Дизайн меблів) - це 2-річна повна зайнятість, професійна програма, основана на навичках, для підготовки студентів як дизайнерів та новаторів для швидко розвивається меблевої галузі./>

M. des. (Дизайн меблів) - це прагматична відповідь на зростаючі потреби меблевої промисловості та ринку. Сьогодні темпи розвитку у всіх індійських метро є експоненціальними практично у всіх секторах. Попит на меблі йде звідти в житловому, комерційному та інституційному секторах. В даний час великий відсоток меблів, що поставляються на ринок, поставляється з-за кордону і може бути легко спроектований та виготовлений в Індії.... [-]

Індія Ахмедабад
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
CEPT University

Майстер міського планування (MUP) дозволяє студентам піддаватися національному та міжнародному досвіду у сфері містобудування та надає їм знання та навички, необхідні для ... [+]

Магістр міського планування

Факультет планування - CEPT University

Майстер міського планування (MUP) дозволяє студентам піддаватися національному та міжнародному досвіду в області містобудування та надає їм знання та навички, необхідні для професійної кар'єри, при плануванні та управлінні ростом та розвитком міст та міст./>

Під час курсу студенти навчаються розуміти та аналізувати різні фактори, що впливають на наші міста та застосовують критичне мислення у забезпеченні інтегрованих міждисциплінарних рішень. Завдяки практичним вправ студії, теорії курсів, індивідуальних дослідницьких проектів та польських візитів в Індії та за кордоном, курс надає студентам глибокі знання щодо підготовки статутних планів та планів від регіональних до міських і місцевих рівнів. Члени факультету включають провідних практиків, академіків та дослідників, компетентних і досвідчених у своїх сферах, з національним та глобальним досвідом.... [-]

Індія Ахмедабад
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
CEPT University

Він прагне здійснити значні зміни в міській Індії шляхом створення басейну висококласних фахівців, присвячених управління життєдіяльності людей. Програма допомагає студен ... [+]

Майстер управління містом

Факультет менеджменту - CEPT University

Індійські міста ростуть з дуже швидкими темпами з точки зору його населення та географії. Вони потребують постійної уваги, щоб підтримувати існуючі структури та керувати майбутньою експансією. Міське управління - це майбутнє поле, яке потребує спеціальних знань про міські поселення та основні принципи управління. Міські менеджери зосереджують увагу на розумінні функціонування міських поселень та міст та прагненні поліпшити технологічне, операційне та фінансове функціонування міст з метою підвищення життєздатності./>... [-]

Індія Ахмедабад
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
CEPT University

M.Tech in Geomatics - це багатопрофесійний професійний курс, в якому просунуті предмети, такі як дистанційне зондування, ГІС, системи керування базами даних, аналіз прост ... [+]

Магістр технології в геоматиці

Технологічний факультет - CEPT University

ГЕОМАТІКА, широко відома під назвою "Геоінформатика", стосується математики, науки та технологій, що використовуються для вивчення просторової інформації. Це поле з давніми коріннями, сучасною релевантністю та оком до майбутнього. Цей багатопрофільний курс включає в себе придбання, управління, аналіз, моделювання та представлення геопросторової інформації./>... [-]

Індія Ахмедабад
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
CEPT University

В межах М.Тех. Програма "Енергетичні показники студії" навчається: Використовувати найсучасніші інструменти для проведення моделювання та оцінювання енергетично ... [+]

Магістр технологій у будівництві енергетичних показників

Технологічний факультет - CEPT University

Будинки з низьким споживанням енергії є соціальним та економічним імперативом для Індії та інших тропічних регіонів, які побачать найбільше зростання протягом наступних двох десятиліть. Енергетичне використання багато в чому визначає екологічний відтінок будівлі за його тривалістю життя. Дослідження, політика та практика роблять енергетичні показники будівництва сферою інтелектуального та професійного зростання. Зрозуміло, що в проекті будівництва або команді операцій необхідний новий вид професіонала, який допомагає зекономити енергію./>... [-]

Індія Ахмедабад
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
CEPT University

Програма "Збереження та регенерація" - це дворічна спеціальна освіта в галузі теорії та практики збереження та збереження будівель, яка веде до відтворення міст ... [+]

Магістр архітектури в галузі збереження та регенерації / Магістр мистецтв у збереженні та регенерації

Архітектурний факультет - CEPT University

Програма "Збереження та регенерація" - це дворічна спеціальна освіта в галузі теорії та практики збереження та збереження будівель, яка веде до відтворення міст. Програма описує себе в контексті Всесвітньої спадщини м. Ахмедабад та займається історичними побудованими середовищами, міськими історіями та теоріями, підходами до контекстної розробки та залученням громади до вивчення зв'язків між практикою збереження та відтворенням міста. Це робиться з акцентом на розробці навичок, необхідних для практики, та активному залученні до національних та глобальних, приватних та громадських проектів, що забезпечують збереження історичних умов. Наприкінці цієї програми можна буде:/>... [-]

Індія Ахмедабад
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
CEPT University

Наш новий курс буде зосереджений насамперед на великомасштабних складних проектних завданнях, що стосуються державних будівель, корпоративних офісів, торгових центрів та ... [+]

Магістр дизайну інтер'єру

Дизайн факультет - CEPT University

Дизайн інтер'єру пов'язаний з найближчим фізичним оточенням людини, що охоплює духовні, філософські, розумові та емоційні стосунки, які з'єднують Людина і простір. Це важлива частина нашого повсякденного життя. У міру того, як вимоги суспільства стають все більш складними, вони також є конструктивними відповідями. Як професія, він займається широким спектром навичок та технічних знань, необхідних для забезпечення ефективних рішень для розробки коротких інструкцій./>... [-]

Індія Ахмедабад
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
CEPT University

Майстер систем міського транспорту прагне забезпечити цілісні знання з питань планування, технологій, проектування, операцій та управління міським транспортом, крім розро ... [+]

Магістр міських транспортних систем

Факультет планування - CEPT University

Ефективна та ефективна транспортна система є ключовим фактором економічного зростання міських територій та регіонів. Планування та управління міським транспортом є складними та вимагає всебічного розуміння різних підсистем, таких як дороги та залізниці, таких як громадський, приватний та немоторизований транспорт, мобільність пасажирів та вантажів, а також інші пов'язані з цим масштаби землекористування, поведінка подорожей , енергія, доступність, фінансування та управління. Лише тоді, коли буде прийнято інтегрований підхід до досягнення транспортних рішень, міста зможуть рухатися до ефективної та стабільної мобільності./>... [-]

Індія Ахмедабад
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
CEPT University

Майстер міського дизайну (MUD) призначений для людей, які зацікавлені в практиці формування фізичної форми міських районів та дизайну громадських місць. ... [+]

Магістр міського дизайну

Факультет планування - CEPT University

Швидка урбанізація Індії та значне перетворення міських територій викликають великі труднощі існуючим підходам до проектування громадського домену в містах. Це також дає можливість уявити майбутні сценарії розвитку міст, зосереджуючи увагу на дизайні з функціональними можливостями, життєздатності та стійкості./>

... [-]
Індія Ахмедабад
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
CEPT University

Нова післядипломна програма в галузі архітектурної історії та теорії призначена для архітекторів та випускників інших дисциплін, зацікавлених у підвищенні кваліфікації з ... [+]

Майстер архітектури в архітектурній історії та теорії / магістра мистецтв в архітектурній історії та теорії

Архітектурний факультет - CEPT University

Нова післядипломна програма в галузі архітектурної історії та теорії призначена для архітекторів та випускників інших дисциплін, зацікавлених у підвищенні кваліфікації з досліджень у галузі навколишнього середовища. Заснована на сильній традиції досліджень в CEPT University , програма забезпечує ретельне методологічне обгрунтування та навички, необхідні для сучасних дослідників. Значна частина навчання буде здійснюватися за допомогою студійної педагогіки, де студенти емпірично займаються сучасними сайтами, процесами та уявленнями, і будуть підтримуватися низкою курсів теоретичних семінарів та методів. Єдиний в своєму роді в регіоні Південної Азії, ця програма буде цікавим для тих, хто прагне працювати як просвітителі (в архітектурі та суміжних областях), професійні дослідники та підприємці у сферах культури та спадщини. Наприкінці цієї програми можна буде:/>... [-]

Індія Ахмедабад
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
CEPT University

Спеціалізація з архітектурного дизайну в рамках M.Arch. Програма на архітектурному факультеті, CEPT University - це сучасний потік дизайну, призначений для архітекторів д ... [+]

Майстер архітектури в галузі архітектурного дизайну

Архітектурний факультет - CEPT University

Спеціалізація з архітектурного дизайну в рамках M.Arch. Програма на архітектурному факультеті, CEPT University - це сучасний потік дизайну, призначений для архітекторів для вивчення, експерименту та критичної реалізації дизайну як дисципліни, наповненої досвідом практики. Спеціалізація має більш широкий мандат порівняно з іншими потоками M.Arch і дозволяє студентам вивчати наступні теми - нові інструменти та технології дизайну, дизайн для соціальних змін, повторне формування агентства архітектурних практиків, серед іншого. Студенти також мають можливість вивчати теорію дизайну, зокрема, у сфері форми та естетики, способів виготовлення, обчислювального дизайну, історії дизайну та сучасної практики./>... [-]

Індія Ахмедабад
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
CEPT University

Програма "Майстер проектування будівельних продуктів та систем" синтезує міждисциплінарний та крос-культурний підхід з наголосом на практичних експериментах, що ... [+]

Майстер дизайну в будівельних виробах

Дизайн факультет - CEPT University

Програма "Майстер проектування будівельних продуктів та систем" синтезує міждисциплінарний та міжкультурний підхід з наголосом на практичних експериментах, що працюють у співпраці з технологіями, що розвиваються, та промислових партнерств. Мета цієї програми полягає в тому, щоб надавати дизайнерам майбутнього продукту глибокі знання та навички в області промислового дизайну: зокрема, дизайн продуктів, які є частиною будівельних приміщень. Програма розроблена на базі концептуального підходу до вирішення проблем, орієнтованого на людину, починаючи з тих, хто розроблений та закінчується новими творчими рішеннями, що забезпечують баланс між естетикою, продуктивністю, стійкістю та простотою виробництва./>... [-]

Індія Ахмедабад
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
CEPT University

Майстер міського житлового господарства має на меті надати прикладні знання про місцевий ринок житла, формування політики, планування, проектування та технологічні аспект ... [+]

Майстер міського житла

Факультет планування - CEPT University

Міське житло, окрім притулку, розглядається як засіб доступу до зайнятості та засобів до існування, міських і громадських послуг, близькості до бажаних сусідів. Більшість міських житлових будинків поставляється на ринок, де основну роль відіграють земля та фінанси. Доступ до гідного житла, який є доступним для всіх, є ключовим моментом для жителів міста. Проте міста в розвинутих та країнах, що розвиваються, стикаються з різним ступенем недоступності житла за специфікою місцевих земель та ринків праці. Розробка політики та планування забезпечення доступу до пристойного житла для всіх груп доходів є складним процесом і вимагає багатостороннього підходу. Це вимагає розробки політики та правил, які дозволять місцевим ринкам створювати достатній, доступний та гідний житловий фонд. В той же час, це вимагає формування політики, програм та нормативних актів, які надаватимуть допомогу домашнім господарствам, які живуть у нестандартному житловому фонді, який не обслуговується офіційними ринками, для отримання гідно доступного житла. Лише тоді, коли буде прийнято такий багатогранний підхід, міста зможуть ефективно вирішувати проблему недоступності житла на своєму конкретному ринку землі та ринку праці./>... [-]

Індія Ахмедабад
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
CEPT University

Майстер міської інфраструктури (MUI) готує молодих фахівців для кар'єри в одному або декількох з них: (i) підготовки інфраструктурних проектів для міст та їх регіонів ... [+]

Майстер міської інфраструктури

Факультет планування - CEPT University

Майстер міської інфраструктури (MUI) готує молодих фахівців для кар'єри в одному або декількох з них: (i) підготовки інфраструктурних проектів для міст та їх регіонів; (ii) проведення або консультування з питань управління інфраструктурними проектами та об'єктами в містах та їх регіонах; , (iii) підготовка проектів та нагляд за їх виконанням у сферах міської інфраструктури в Індії та інших країнах, що розвиваються, та (iv) проведення досліджень щодо політики та процесів розвитку міської інфраструктури. Це також розкриває студентам екологічні, соціальні, політичні, економічні та фінансові аспекти розвитку міської інфраструктури та етичні аспекти роботи як професіонала./>... [-]

Індія Ахмедабад
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою