Amity University Online

Введення

Прочитайте офіційний опис

З 45000 студентів, 22 кампусів, 133 професійних програм та 70 світового класу установ, Дружелюбність є одним з найбільших постачальником якості освіти в країні. З розплідника в Ph.D і техніки в Nano-технологій дружбі охоплює майже всі поля та професії, що молодий студент може шукати.

Крім своїх регулярних програм Дружелюбність зробила крок у цьому напрямку, щоб забезпечити онлайн-навчання через Дружелюбність Дирекція Відстань і Інтернет освітип дати приватних осіб і організацій в конкурентній боротьбі. У цьому середовищі зміст мобільного телефону. Він доступний в будь-який час, в будь-якому місці, де ви хочете, і динамічно оновлюється. Навчання тільки натискання кнопки миші.

Чому ADDOE є найкращим постачальником Відстань & Інтернет Освіта:

Тільки режим Відстань університет з міжнародними органами Акредитації та приладдя Систематичне і структуроване РСР для всіх програм Поточні Інтерактивні лекції від експертів факультету видатних Зручні і економічні Краш Курси Багата мультимедійна інтерактивна орієнтованих електронна книга Варіант передачі Інтер-режим Навчальний план та Навчальний матеріал оновлюється щороку Зручний LMS та навчання платформа 24x7 підтримка академічного та технічна студентська Архівні лекції повноцінним (факультет намальовані від повного часу членів професорсько-викладацького складу) Централізованої обробки скаргу Послуги Студент Кар'єри Ефективна програма Ментор-підопічний Повний можливість і участь у університет «позакласних і спортивних заходів Забезпечує статус випускників Змішане програма МВА Сильний інтерфейс промисловість Промисловість готова і затверджена навчальна програма Зручні режими іспитів

• забезпечення легкого внеску у тому числі в розстрочку & Еміс планів

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд BBAs » Перегляд MBA » Перегляд Certificates » Перегляд BScs »

Програми
Відео

Why Amity Distance & Online Programs?