University Of Pasundan Bandung

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет Пасундана Бандунг, надалі іменований UNPAS, був створений 14 листопада 1960 р. UNPAS з того часу добре виріс і перетворився на провідний університет і став гордістю громади. Це підтверджує найбільша кількість студентів, які навчаються в цьому університеті серед регіону Копертіс IV.

Студенти приїжджають не лише з 33 провінцій Індонезії, а й з інших сусідніх країн, таких як Таїланд, Сінгапур, Сомалі, Угорщина, Польща, Тайвань, Туреччина, Південна Корея, Малайзія, Канада, Восточний Тимор, Узбекистан, Німеччина, Японія, Китай, Таджикистан, Естонія, Греція, Іспанія, Литва, Австралія та Киргизстан. До цього часу УНПАС має 7 факультетів, 25 навчальних програм бакалавра, 7 навчальних програм магістрів та 3 навчальні програми докторських ступенів.

Велика кількість студентів, які навчаються в університеті, походить від довіри самої громади. Журнал Tempo за 2005 рік та Kompas за 2006 рік опитували і стверджували, що UNPAS був включений до ТОП 3 найулюбленіших університетів Бандунга, тоді як у 2007 році SWA опитував, що UNPAS потрапив до 4 найкращих за акредитацією та 25 найкращих університетів на Яві. Наприкінці 2008 року UNPAS був оцінений у 10 найкращих приватних університетах Індонезії, а також у 3 найкращих приватних університетах на базі UniRank ( http://www.4icu.org/id ). UNPAS також отримує "А" з точки зору акредитації.

Маючи велику кількість студентів, UNPAS також залучає своїх студентів до різних видів діяльності. Вони успішно здобули кілька досягнень як на внутрішньому, так і на міжнародному рівні, включаючи наукову діяльність, спорт, мистецтво, технології та іншу громадську діяльність. У спорті, студенти РОООНА записав і заробили досягнення в чемпіонаті світу, такі як Чемпіонат світу по Alpinis в Сполучених Штатах Америки, 2009 Міжнародне тхеквондо бронзової медалі в 25 Морські ігор в Лаосі, В'єнтьян, і кращий переможець індонезійського Гокарт у 2009, 2012, 2015 та 2016 роках, а найкращий електромобіль у 2014 та 2015 роках.

Впровадження Університету Тридарма в більшості навчальних програм вже досягло свого високого рівня внутрішньої ефективності. Національна організація з акредитації вищої освіти, надалі іменована BAN-PT, класифікувала показники, отримані 14 навчальними програмами "А" (PRIME), тоді як існування Індонезійського підрозділу забезпечення якості UNPAS, надалі буде називатися SPMI , успішно досягла значного впровадження Системи внутрішнього забезпечення якості університету, наданої Генеральним директоратом вищої освіти Міністерства національної освіти, надалі іменованим Dirjen Dikti Kemendiknas , у 2008 році. 2016 рік став одним із найкращих років SPMI виконуючи свої виступи, роблячи UNPAS провідним університетом серед інших. У той же час ЮНПАС також проводить навчання для тих університетів, чия акредитація все ще нижче "А" (ПРАЙМ).

Для створення мережі та впровадження On-Campus та підтримки Інтернет-дистанційного навчання UNPAS побудував та завершив інфраструктуру Відеоконференції / Телеконференції. Сама інфраструктура вже перевірена компанією Dikti та іншими установами.

Крім того, рівень визнання та довіри з боку громади зростає як на національному, так і на міжнародному рівні. Це підтверджується тим фактом, що в 2007 році UNPAS вже був включений до 50 перспективних університетів Індонезії та 80 університетів, що базуються на здоров'ї та конкурентоспроможності. Тим часом ЮНПАС також виробив на міжнародному рівні велику довіру до проведення Програми розширення прав громади від JICA та проведення мовної освіти на мандаринській основі у співпраці з Нормальним університетом Хебей, Китайська Народна Республіка. UNPAS також призначив 8 іноземних викладачів (7 вчителів з Китаю та 1 викладач з Південної Кореї).

У 2015 році UNPAS вдруге стала організатором «Щорічної міжнародної конференції (AIC) 2015« Рівні освітні можливості за допомогою технологій U-Learning ». У ньому також взяли участь 14 країн та ректор UNPAS на посаді голови Керівного комітету з часу першого АПК у Пусані, Південна Корея. У листопаді 2016 року в Південній Африці відбулася подібна конференція, на якій ректору знову було призначено третім головою Керівного комітету. У 2015 році ЮНПАС співпрацювала з Університетом Північних Філіппін (УНП) з метою організації Міжнародного семінару «Міжнародна конференція з міждисциплінарних досліджень в галузі охорони культури».

Програма спільного навчання між Нормальним університетом Гуансі, Китайською Народною Республікою та UNPAS вже розпочалася з 2010 року, тоді як Міжнародний клас був офіційно відкритий з 2012/2013 навчального року. Інженерія інформатики, Інженерний факультет УНПАС був першим кафедрою, яка відкрила міжнародний клас, а потім факультет економіки та бізнесу в 2018 році у співпраці з Університетом Кюнг Хі, Південна Корея. У Jl також є гуртожиток для студентів. Доктора Сетіабудхі немає. 19 Бандунг і надомна програма між студентами РОООНА і Genki Гакуен з Shizouka, Японії і Chonbuk національного університету Південної Кореї.

Навчальну діяльність добре проводять досвідчені викладачі. До сих пір, з вищої освіти бази даних, в подальшому буде називатися НДПТ (Pangkalan Data Perguruan Tinggi), РОООН налічує близько 574 викладачів , які закінчили як вітчизняних , так і зарубіжних університетів. Він складається з 27 професорів, 158 докторських та 402 магістерських ступенів. Отже, приблизно 19 200 студентів UNPAS має збалансоване співвідношення викладачів, яке становить 1: 35,1. У 2009 році UNPAS отримав грант на міжнародне просування університетів через QS Stars, тоді як у 2012 році отримав тризіркову нагороду «Оцінений за досконалість» за працевлаштування та навчання та дві зірки за інтерналізацію.

Для вдосконалення послуг для іноземних студентів UNPAS створює Міжнародний офіс (Відділ міжнародного співробітництва) з 2010/2011 навчального року. Крім того, програма вивчення комунікацій та менеджменту завоювала досягнення «Найкраща школа комунікації та управління» три роки поспіль, 2012, 2013 та 2014 роки.

У 2015 році UNPAS отримав ISO 9001: 2008, тоді як у 2017 році нова версія ISO 9001: 2015 була також отримана головним офісом та кількома навчальними програмами, такими як харчові технології, менеджмент, державне управління та біологія та юридичний факультет. Національний комітет з акредитації, надалі іменований KAN (Komite Akreditasi Nasional), також був отриманий того ж року. На початку 2019 року було здійснено 201 придбання прав інтелектуальної власності, далі - HAKI (Hak Kekayaan Intelektual), торгові марки та патенти. Викладачі отримали 68 грантів на наукові дослідження (50 назв та 18 назв були для громадських робіт). Це було найбільше серед інших приватних університетів Західної Яви та Бантена. UNPAS також експортував 4 машини модифікованого борошна маніоки до Республіки Фіджі.

Для полегшення програми професійної сертифікації у 2016 році UNPAS налагодив співпрацю з міжнародною установою професійної сертифікації, Американською академією управління проектами, в Сполучених Штатах Америки. Це було впроваджено у 2016 році студентами, які закінчили навчання у 2016 році. Деякі викладачі також отримали ці сертифікати від закладу. Крім того, на основі оцінки результатів діяльності університету Генеральним управлінням досліджень та розробок у середині липня 2016 року UNPAS був згрупований як UTAMA.

Згідно з Інститутом оцінки та впровадження технологій, надалі іменованим BPPT (Badan Pengkajian та Penerapan Teknologi), UNPAS приєднався до реалізації технологічного партнерства, яке також підтримує державну програму для досягнення цілі розвиненої країни. У жовтні 2016 року UNPAS також долучився до студентського обміну в Нусантарі або назвав PERMATA (Pertukaran Antarmahasiswa Nusantara). У 2018 році УНПАС заснував Інститут сертифікації професій (LSP P1), затверджений Національним інститутом сертифікації професій (BNSP), а також BNSP (Badan Nasional Sertifikasi Profesi), а також Центр Халаль Пасундан для розвитку впровадження ісламського шаріату. Також є 10 наукових журналів, перелічених у DOAJ та 1, перелічених у Thomson Reuters.

Згідно з Указом Міністра досліджень та технологій No 775 / KPT / I / 2019, UNPAS офіційно заснував медичний факультет, який у навчальному 2019/2020 рр. Прийняв на сьогодні 50 студентів.

Розташування

Бандунг

Address
Jl. Lengkong Besar No.68
Бандунг, Західна Ява, Індонезія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: