The Buchmann Faculty of Law - Tel Aviv University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Розташований в самому серці Тель-Авіва, юридичний факультет TAU є провідною юридичною школою Ізраїлю. TAU Law є домом для більш ніж 40 штатних викладачів і понад 25 відомих професорів, які мають міжнародне визнання у своїх галузях знань. Факультет складається з десятків допоміжних викладачів, які викладають широкий спектр навчальних дисциплін. Щорічно на факультет відвідують близько 1600 студентів з Ізраїлю та з більш ніж 20 країн світу.

Навчальний план TAU Law включає широкий спектр курсів і семінарів, спрямованих на підвищення здатності студентів до вирішення місцевих і глобальних правових і соціальних питань. Приблизно 45 з запропонованих курсів викладаються англійською мовою. Закон TAU надає широкий спектр можливостей для теоретичних досліджень і практичного юридичного досвіду, оскільки він прагне створити стимулюючу навчальну середу для своїх студентів і вчених. Серед них - унікальні юридичні семінари факультету, які знайомлять студентів з передовими дослідженнями провідних вчених з Ізраїлю та за кордоном, що дозволяє їм переглядати і робити внесок до ще не опублікованої юридичної науки.

Серед багатьох можливостей, які надає юридичний факультет Бухмана, є Міжнародна LL.M., яка приваблює вищих студентів юридичних факультетів з усього світу. Ця унікальна програма дозволяє іноземним студентам вникати в різноманітну атмосферу і справді досвід академіків, інновацій та досліджень TAU Law може запропонувати.

Викладачі TAU Law опублікували численні книги та публікації у вищих рейтингах законів, рецензованих журналах та університетських печатках. Багато хто з наших викладачів є регулярними лекторами у провідних юридичних школах США та Європи. TAU Law розміщує численні престижні науково-дослідні інститути, що сприяють проведенню передових конференцій, колоквіумів та дослідницької діяльності. Один з цих інститутів, Центр Cegla для міждисциплінарних досліджень права, приймає головний факультет огляду законодавства - Theoretical Inquiries in Law (TIL), який посідає перше місце за рейтингом цитування серед усіх неамериканських законів у світі. .

Ширина діяльності та репутація вищої школи сприяли випускникам вищих навчальних закладів, включаючи численних суддів Верховного суду, урядових міністрів, членів парламенту та керівників великих міжнародних компаній. Десятки випускників факультету працюють на керівних посадах у провідних американських юридичних школах, включаючи Гарвард та Нью-Йорк. Завдяки факультету, студентам та випускникам юридичного факультету TAU сприяє вирішенню найскладніших правових та соціальних проблем у світі.

Розташування

Тель-Авів-Яфо

Address
Тель-Авів-Яфо, Тель-Авівський район, Ізраїль

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: