Ben-Gurion University of the Negev

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ben-Gurion University of the Negev має унікальну місію, яка сформувала його характер

Ben-Gurion University of the Negev (БГУ) був заснований у 1969 році, розуміючи бачення Першого прем'єр-міністра Ізраїлю Девіда Бен-Гуріона, який вважав, що майбутнє Ізраїлю лежить в районі Негев, область пустелі, що складається з більш ніж 60 відсотків країни. Бачення прийшло з місією: бути каталізатором розвитку Негев.

Сьогодні, майже через 50 років, BGU є всесвітньо відомим інститутом досліджень та вищої освіти, що виходить за рамки академічного середовища для створення нової моделі освіти та досліджень, яка впливає на життя людей в Негєві, у всьому Ізраїлі та у всьому світі.

Завдяки університетським містечкам в Беер-Шеві, Седе Бокер та Ейлаті, BGU справді є оазисом інновацій, проводячи найсучасніші дослідження в галузі кібер-та вітчизняної безпеки; робототехніка; великі дані та інформаційні системи; альтернативна енергетика; дослідження пустелі; опріснення води, дослідження Ізраїлю, культура та єврейська думка; медичні та біотехнології; глобальне здоров'я та багато іншого.

Бути іншим. Будь то. БГУ.

Будучи найшвидшим дослідницьким університетом Ізраїлю, BGU приваблює відомих студентів з усього Ізраїлю та у всьому світі. Запропонувавши найсучасніші можливості та динамічне населення близько 20 000 студентів, різноманітні факультети університету та 51 відділ пропонують безліч варіантів. Студенти приїжджають до BGU як за винятковими академічними можливостями, так і для активної атмосфери кампусу.

На базі всеукраїнського університету багатопрофільні дослідження є більш правилом, ніж винятком, коли студенти та дослідники різних факультетів, відділів та науково-дослідних центрів працюють разом, щоб знайти найкращі рішення найнагальніших проблем у світі. Дослідники та студенти в BGU захоплюються своєю роботою: не дивно, що вони досягли безпрецедентних досягнень у передових областях на межі науки та техніки.

BGU international

Міжнародні студенти з більш ніж 40 країн користуються повним календарем заходів та заходів, а також різними клубами та організаціями. Живучи в навчальному корпусі із студентами-ізраїльтянами, як однокурсники, іноземні студенти з перших рук випробовують ізраїльську культуру, створюючи дружні стосунки та створюючи спогади. Наше розташування в місті Beer-Sheva, мультикультурному місті, є ідеальним місцем для міжнародних студентів, щоб випробувати комунальне різноманіття Ізраїлю.

Beer-Sheva також служить зручним трампліном для вивчення решти території Ізраїлю, з багаторазовими транспортними можливостями для охоплення всіх районів країни.

Будь-який курс, в якому принаймні один міжнародний студент буде зарахований, буде проводитися англійською мовою.

Здійснення цього: усвідомлення бачення Давида Бен-Гуріона.

BGU є основою того, що називається "Оазис інновацій" - унікальна екосистема, в якій вища освіта, високотехнологічні зв'язки, промисловість, бізнес, медицина та уряд об'єднуються для розробки новаторських досліджень та залучення нових додатків до ринку.

Вислів цієї синергії, що належить міжнародним високотехнологічним компаніям, таким як Dell-EMC, Oracle, Wix, IBM та Deutsche Telekom, є парк передових технологій Beer-Sheva (ATP), що примикає до основного кампусу BGU. Вони використовують науково-дослідницьку майстерність BGU поряд з новими та прискорюючими програмами студентів та випускників BGU.

З запланованим переміщенням технологічних підрозділів IDF в університетський містечко, що йдуть від АТФ та університетського містечка БГУ, Негев знаходиться в розпал трансформаційного періоду.

Бажання зробити різницю засвоюється в ДНК БГУ

З моменту свого заснування основним завданням університету було реалізація потенціалу регіону Негев та створення більш справедливого суспільства для різних жителів. На сьогоднішній день BGU досягнув успіху, незважаючи на очікування, створивши академічне установа, глибоко корінне у суспільстві та визнане на міжнародному рівні за свої численні та різноманітні аутрич-програми.

Студенти та факультети BGU регулярно відстають від академічного простору до соціальних заходів, надаючи свій час та енергію навколишнім громадам у рамках їхньої освіти.

Розташування

Беер Шева

Address
Beersheba, Israel, 1 שד' בן-גוריון
Беер Шева, Південний округ, Ізраїль