Ain Shams University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ain Shams University , як третій єгипетський університет, був заснований у липні 1950 року під назвою "Університет Ібрагіма Паші". У програмі взяли участь два попередніх університетів: "Каїрський університет" (Fua'd I) та "Alexandria University" (Farouk I), які виконують повідомлення університетів та задоволення зростаючого попиту молоді на вищу освіту. Коли вперше було створено, Ain Shams University складався з багатьох відомих факультетів та академічних інститутів, які згодом були перетворені в університет.

Після революції 23-го липня 1952 року було запропоновано назвати єгипетські університети іменами, які були тісно пов'язані з корінням та історичними пам'ятками країни. Таким чином, 21 лютого 1954 р. Назва університету була замінена на "Геліополіс", а потім змінилася в тому ж році на теперішнє ім'я "Айн Шамс", арабська - "Геліополіс" або "О'н" який був найстарішим університетом історії. Університет "О'н" був створений приблизно 5000 років тому, і він мав широку популярність як центр пізнання та навчання, особливо в астрономії, інженерії та медицині. Мабуть, ідеальним прикладом знань та вміння вчителів "О'н" є Імхотеп, первосвященик, міністр і архітектор, який в 2700 році до н.е. створив першу велику структуру відомого в історії каменю Зоосера Кроку піраміду в Саккарі. Весткар Папірус також стверджує, що засновник П'ятої династії був ректором університету "О'н", перш ніж підніматися на трон. Проте найважливішим досягненням університету "О'н" було заклик до поклоніння єдиному божеству, сонячному диску Атона, на руках Ехнатона, якому під впливом ідей "О'н" священиків.

Герб університету, обеліск і два яструби встановлюють зв'язок між найменуванням та давньою історією університету. Обеліск виступає за будинок життя в місті "О'н", тоді як два яструба символізують Гора, єгипетського бога в той час.

В даний час університет знаходиться в районі Палацу Заафаран, побудованого під час режиму Хетвід Ісмаїл. Палац був названий так тому, що навколишня територія знаменита плантаціями шафрану (на арабському Заафарі). Палац використовувався для розміщення адміністративних відділень Єгипетського університету, коли він був заснований у 1925 році. Він використовувався Міністерством закордонних справ (як пансіонат) для розміщення важливих відвідувачів. Палац також став свідком підписання Договору 1936 року між Єгиптом та Великою Британією. Нарешті, в 1952 році, він став використовуватися як адміністративний штаб університету Ain Shams University .

Будучи великим науковим та культурним інститутом, Ain Shams University цілком усвідомлює ці проблеми і впевнений, що він має - разом з іншими єгипетськими університетами - важку важку відповідальність за створення покоління. Це усвідомлює і пишається своєю ідентичністю та традиціями, а також готовий до створення кращого майбутнього для своєї країни. Насправді Ain Shams University зіграв незаперечну роль у розвитку культурно-наукового життя в Єгипті та збагачення людських знань взагалі.

Університет включає 15 факультетів та 2 вищих інститутів. У 1950 році було лише вісім факультетів: факультет мистецтв, юридичний факультет, комерційний факультет, факультет науки, інженерний факультет, медичний факультет, сільськогосподарський факультет та жіночий коледж. У 1969 р. Факультет освіти, відомий з 1880 р. Як учительський коледж, став дев'ятим факультетом університету. У 1973 році факультет Аль-Альсун був десятим членом університету. Проте історія цього факультету сягає 1835 року.

У 1994 році був виданий указ про створення ще двох факультетів; фармацевтичний факультет і стоматологічний факультет, фактичне дослідження було розпочато наступним роком на обох факультетах. У тому ж році було вирішено заснувати факультет комп'ютерних та інформаційних наук, і навчання розпочалося наступного року. Останній факультет приєднання до університету - факультет спеціальної освіти в 1998 році. Факультет медсестер був створений у 1980 році, а Інститут післядипломної освіти дитини був створений у 1981 році. Створення Інституту досліджень та досліджень навколишнього середовища було в 1982 році. .

Ain Shams University складається з семи кампусів, всі вони розміщені у Великому Каїрі. Адміністрація університету, факультети мистецтв, права та науки розташовані у головному кампусі, вулиці Ель-халіфа Ель-Мамоон, Абасія. Факультети комерції, Аль-Альсун (мови), аптека, стоматологія, комп'ютерна та інформатика, Інститут післядипломного дитинства та Інститут досліджень та досліджень навколишнього середовища спільно з спеціалізованою лікарнею знаходяться на другому студентському містечку з іншого боку вищезгадана вулиця. Медичний факультет та факультет медсестер разом із університетськими лікарнями розташовані в іншому кампусі в Абасії. Інженерні факультети, спеціалізована освіта, освіта, жінки та сільське господарство розташовані кожним на окремому кампусі в Абассії, Геліополісі та Шубері Ель-Хейма відповідно.

Розташування

Каїр

Address
Zaafaran Palace – Ain Shams University – Abbaseyya
Каїр, Каїрське губернаторство, Єгипет

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія