стійких енергетичних систем - магістра наук (мс) програма

Загальні відомості

Опис програми

Зміна клімату є центральною екологічною проблемою нашого часу. Для вирішення цієї проблеми ми повинні використовувати енергію більш ефективно і максимізувати наше використання поновлюваних джерел енергії.

Виконання цього перетворення вимагає глибокого знання науки сталої енергетики, а також фірми заземлення в ділових і комунікативних навичок, необхідних для перекладу технічних знань в реальних рішень.

Випускники фахові наукові майстра (PSM) в стійких енергетичних систем матиме можливість, щоб допомогти зробити цю трансформацію і сприяти зростанню зеленої економіки Нью-Йорка.

Чому варто вчитися в SUNY Кортленд?

Основні програми

Через поглибленого вивчення у фізиці стійких енергетичних систем, ви будете досліджувати інженерної механіки, енергетики і стійкості, основи термодинаміки і термодинаміка будівельного проектування та технології.

Ви також будете досліджувати фізику технології використання поновлюваних джерел енергії, а також силової електроніки і елементів схеми і пристрої.

Ключові теми бізнес бухгалтерський облік, маркетинг, управління і професійне написання.

Критерії прийому

Кандидати, як правило, повинні мати студентську кумулятивного середній бал щонайменше 2,5 за шкалою 4.0. Проте, обставини, в тому числі, але не обмежуючись цим, зусилля після завершення ступеня бакалавра і продуктивності протягом останніх двох років програми отримання ступеня бакалавра буде розглядатися під час розгляду заявок від студентів з більш низькою температурою середніх класів. Студенти, які відчувають, що вони кваліфіковані, незважаючи на бакалавраті середній бал нижче 2,5, рекомендується звернутися до відділу перед подачею заяви про прийом.

Кандидати повинні мати достатній досвід роботи в галузі фізики і математичного аналізу до застосування. Виняткові заявників, які не відповідають усім вимогам допуску можуть розглядатися на індивідуальній основі. Якщо визнати, ці студенти можуть знадобитися для виконання додаткових вимог до ступеня за ті, які вказані вище. Ці додаткові потреби будуть визначатися дипломної координатором програми для отримання ступеня і може включати в себе спеціальні курси, в обмеженій кількості, виходячи з попереднього рівня академічної підготовки студента у фізиці і математиці.

Кар'єра Потенціал

The ПСМ в системах стійкої енергетики готуватиме випускників внести свій вклад першу руку до створення, розвитку і розширенню місцевих підприємств або некомерційних організацій, орієнтованих на поновлювані джерела енергії, характеристик будівель і сталого проектування, а також для роботи в урядових установ з метою сприяння розширенню стійкої енергетики. суміші, програми курсів, присвячених фундаментальної і прикладної науки, а також ті, які фокусуються на професійних навичок, необхідних для вирішення практичних, реальних проблем, з якими стикаються в швидко зростаючих і критично важливих областях стійкої енергетики зробить випускників дуже бажано регіонального бізнесу і організацій, і дати їм можливість сприяти розвитку високооплачуваних зелених робочих місць комір по всій Центральній Нью-Йорку.

Типові шляху кар'єри, що ПСМ в системах сталої енергетики розширення прав і можливостей студентів продовжувати включати в себе:

  • Конструктор систем поновлюваних джерел енергії, таких як сонячна photovoltatic, сонячні теплові та геотермальних теплових насосів в житлових і легких комерційних масштабах.
  • Спеціаліст по продуктивності будівлі орієнтуючись на рух тепла через забудованої середовища в житловому або комерційному масштабі.
  • Відновлювана фахівець з енергетики в рамках більш великої стійкої інженерної фірми
  • Технічний експерт для некомерційних організацій, що працюють з метою сприяння розвитку та розширенню використання поновлюваних і стійких енергетичних систем.
  • Технічний експерт для урядових установ над бачачи місцевих, державних або федеральних зусиль, щоб стимулювати і сприяти прийняттю поновлюваних джерел енергії або енергоефективності технологій в житлових і комерційних масштабах.

Див студентський центр

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

SUNY Cortland is an academic community dedicated to diverse learning experiences. Students grow as engaged citizens with a strong social conscience fostered by outstanding teaching, scholarship, and s ... Детальніше

SUNY Cortland is an academic community dedicated to diverse learning experiences. Students grow as engaged citizens with a strong social conscience fostered by outstanding teaching, scholarship, and service. Згорнути