промисловий інжиніринг в області інженерних пластмас - майстер досліджень

Загальні відомості

Опис програми

Промислового виробництва в інженерні пластики - ступінь магістра


Дослідження на пульсі


Зростаючі потреби промисловості та економіки зажадає добре підготовлених інженерів і вчених в галузі технології пластмас. JKU відреагували на цю тенденцію і готує фахівців для нової галузі високих технологій майбутнього.

&nbsp


Тема

Технології пластмас має справу з дослідженням і використанням фізичних, хімічних і технічних властивостей пластмас. Мета полягає в розробці деяких пластмас, які необхідні для інших застосування чи виробництв.Високо навчених фахівців і пластикові новий імпульс у виробництво і дизайн пластикових компонентів, а також у галузі переробки пластмас необхідні для виробництва пластмас, щоб бути конкурентоспроможними на міжнародному рівні. Навчання як частина пластикової дослідження мистецтва Johannes Kepler University зустрінуться різні вимоги різних фахівців пластмас.

&nbsp


Дослідження

Дисциплін пластмас, хімії полімерів, машинобудування і мехатроніки є наріжними каменями нової технології пластмас досліджень. Практична підготовка в ході дослідження робить контакти з національними та міжнародними компаніями. Крім чистого навчання пластика, поєднанням економіки та технічного утримання пропонується, який також користується великим попитом.Сучасне технічне обладнання для новостворених установ та інноваційних навчальних програм дозволяють вивчати на пульсі.

Ступінь магістра в галузі промислового будівництва в технології пластмас засноване на дослідженнях, таких як ступінь бакалавра інженерних пластмас, Хімічна промисловість, інформаційні електроніка, мехатроніка, технічна математика, та інші аналогічні дослідження.

Щоб відповідати міжнародним вимогам, ступінь магістра в галузі промислової технології конструкційних пластмас пропонується лише англійською мовою.

&nbsp


Райони

пластмаси техніків користуються попитом на ринку праці, перспективи працевлаштування відмінно. Випускники працюють в галузі розробки та опрацювання нових пластмасових виробів і матеріалів та будівництво нових, інноваційних машин обробки пластику.Діяльність грунтується на дослідженнях та розробці, застосуванню техніки, продажу, управління, будівництво, в пакувальній галузі в аерокосмічній, у спортивних товарів, автомобільної та електротехнічної промисловості.


Спеціальність: магістр промислової технології Engineering Plastics - Управління у Polymer Technology


Вчений ступінь: ступінь магістра наук (MSc або MSc (JKU))


Тривалість: 4 семестри

Останнє оновлення Гру 2011

Про навчальний заклад

Будучи найбільшим науковою установою федеральної землі Верхня Австрія JKU центру імпульсом для науки і суспільства, і користується міжнародною репутацією. Ключові компетенції в області соціальних наук ... Детальніше

Будучи найбільшим науковою установою федеральної землі Верхня Австрія JKU центру імпульсом для науки і суспільства, і користується міжнародною репутацією. Ключові компетенції в області соціальних наук і економіки, правових досліджень і технічних та природничих наук. &nbsp Соціальних та економічних наук (SOWI) пропонує унікальну в Австрії, весь спектр соціальних і економічних досліджень. SOWI розробили свої послуги вимогам національних і міжнародних стандартів якості. &nbsp Діяльність юридичного факультету (RE) не обмежуються національному рівні. Досконалість є координаційним центром громадських, приватних і міжнародних бізнес-права.Через транскордонного обміну викладачами та студентами навичок для вирішення правових питань, будуть поглиблені на міжнародному рівні. &nbsp Універсальність інженерних та природничих наук (ФНП) характеризується міжнародних досліджень та розвитку співробітництва, а також їх близькості до бізнесу і промисловості. Інститути орієнтовані на фундаментальні дослідження і прикладні дослідження та забезпечення практичного та сучасної освіти. Згорнути