пошта сертифікат випускника / диплом / магістр в галузі управління та керівництва для спільноти і державного сектора

Загальні відомості

Опис програми

Це Післядипломна сертифікат / Диплом / магістра мистецтв в області лідерства та управління для спільноти і державного сектора спрямований на розвиток цілого ряду навичок для студентів, щоб розрізняти і аналізувати керівництва, управління та управління в суспільстві, добровільної, некомерційних, статутного та державному секторах. Студентам пропонується принести свій власний досвід в секторі звернутися до теоретичних і академічних ресурсів програми. Ця гнучка, програмна частина часу пропонує або завершення в двох або трьох років і акредитований NUI Голуей.

Програма дозволяє студентам створювати базу знань і особистого потенціалу в області керівництва та управління змінами, управління і дотримання законодавчих, організаційних та оперативного управління і просування організації. Об'єднавши в вихідні дні семінарів, діяльність в Інтернеті навчання і самостійної дослідження, студенти можуть розвивати сильні керівництва, аналітичні та дослідницькі навички. Програма завдання поєднують практику Рефлексивне навчання, приклад аналізу, розвитку навичок управління (наприклад, інформаційні документи, презентації), які дозволяють студентам зробити зі своєї професійної або добровольчої досвіду. Остаточне призначення є Мастерс дисертація 20000 слів на тему переговорів з призначеним керівником.

Для прийому осінь 2016 року, програма продовжує пропонувати гнучкі, модуль за модулем варіанти навчання за календарний рік, і можна завершити сертифікат аспіранта до квітня 2017 року. Починаючи з осені 2017 року, модуль Advanced Методи досліджень і майстрів Дисертація поставляється для всіх студентів магістратури з навчальними, щоб зосередитися саме на керівництво та управління у ланцюзі сектора.

тривалість курсу

Магістр гуманітарних наук: два або три роки (модульна, неповний робочий день) (6 модулів, 90 ECTS) Вихід доступний: Післядипломна сертифікат (3 модуля, 30 ECTS) або диплом аспіранта (5 модулів, 60 ECTS).

Повна програма складається з шести модулів, взятих на гнучкій, модуль за модулем основі:

Рік 1 модулі

 • Управління та законодавчих органів щодо дотримання (10 ECTS) - MALM Модуль 1
 • Організаційне та оперативне управління (10 ECTS) - MALM Модуль 2
 • Просування організації (10 ECTS) - Мальме Модуль 3
 • Введення в керівництва та управління для громадського сектору, некомерційних і громадських робіт (15 ECTS) - MALM Модуль 4

Успішне завершення трьох з цих модулів задовольняє вимогам, що пред'являються до Сертифікату Післядипломної.

 • Ці курси також доступні на основі аудиту для тих, хто зацікавлений в утриманні без завершення оцінки (або накопичення ECTS). буде видано сертифікат про відвідування.

2-й рік модулі

 • Додаткові методи дослідження (15 ECTS) - MALM Модуль 5 Успішне завершення цього модуля (після всіх чотирьох модулів 1-го року) задовольняє вимогам, що пред'являються до Диплом аспіранта.

 • Магістр мистецтв Дисертація (30 ECTS) - MALM Модуль 6 Успішне завершення цього модуля (після всіх п'яти наступних модулів) задовольняє вимогам, що пред'являються до магістра мистецтв.

Хто повинен подати заявку?

Ця програма буде представляти інтерес для тих, хто:

 • Робота в керівництві або управлінні в суспільстві, добровільним, некомерційним і державним сектором
 • Бажання прогресувати в ролі лідерства / управління в секторі / їх організація
 • Члени добровільних управлінських комітетів / плат в співтоваристві або добровільного сектора
 • Робота в сфері управління або на керівних посадах в місцевих органах влади або статутного сектора
 • Представляють місцевий орган влади, законом або спільноти / добровільний сектор в ролі управління в державному секторі або рада спільноти управління
 • Випускники програм бакалаврату з фундаментом або інтерес в секторі

Які вимоги до входу?

 • Первинний Ступінь (хв 2: 2) або еквівалент академічних кредитів • Принаймні два роки досвіду роботи або добровольчої діяльності в суспільстві, настійно рекомендується добровільним або державного сектора.

Яке майбутнє є перспективи для студентів, які закінчують цієї програми?

Потенціал для кар'єрного просування в управлінські або керівні посади в громадських організаціях, некомерційних і соціальних підприємств поряд з державними і статутними установами існують для випускників програми. Оскільки існує постійний акцент на корпоративному управлінні, фінансовій стійкості і підзвітності керівництва, можливості працевлаштування і позиції ради директорів в цьому секторі буде користуватися попитом. Випускники з цією базою знань і набір навичок буде встановлено взяти ці обов'язки і застосовувати ці знання на благо суспільства. Студенти можуть також розглянути питання про прогресуючу свої дослідження докторського ступеня.

Студенти в програмі мають право на членство студента Інституту менеджерів в громадських і волонтерських організації в Ірландії (IMCV).

Випускники програми мають право на членство старшого Інституту менеджерів в громадських і волонтерських організації в Ірландії (IMCV), а також з приналежністю можуть використовувати постномінальние букви SiMCV.

Область застосування програми:

 • Для того, щоб отримати максимальну вигоду від програми для учасників, споживання обмежена до 20 студентів. Кандидати настійно рекомендується застосовувати рано.
 • Дата закриття для додатків: Відкритий круглий рік для додатків на окремі модулі
 • Дати модуля: Вихідні дні: приблизно один уїк-енд (в п'ятницю ввечері / субота) в місяць
 • Акредитація програми: Національний університет Ірландії, Голуей - NUI Голуей (Рівень 9)

Області застосування програми

 • Для того, щоб отримати максимальну вигоду від програми для учасників, прийом до будь-якого модулю ограничен до 20 студентів. Кандидати настійно рекомендується застосовувати рано.
 • Після того, як ви зареєстровані в програмі немає необхідності повторно звернутися, просто вказати свій інтерес до ХЛЛ Управління свій намір вступити в модулі, пропоновані. Дата закриття для нових додатків (осінь впускних): Пятница 12-Август 2016
 • Дата закриття для нових додатків (взимку споживання): П'ятниця 25 листопада 2016
Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

St. Angela’s College, Sligo, a College of the National University of Ireland, Galway, is a provider of University-level education and research in the North West of Ireland. As a College within the w ... Детальніше

St. Angela’s College, Sligo, a College of the National University of Ireland, Galway, is a provider of University-level education and research in the North West of Ireland. As a College within the wider National University network we are a dynamic, fast-growing educational institution that recognises our strategic location in Sligo and the North West. We are fully responsive to the local/regional needs and aware of our contribution not only to University-level education but to the social and economic development of the region. Згорнути