один рік майстром в креативний дизайн

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

Один рік магістра в Креативний дизайн

&nbsp

Один рік магістр Creative Design дозволяє студентам експериментувати з практикою їх професії, як дизайнери продукту.

SID випускників в Creative Design здатні проектувати, розробляти і доносити свої проекти дизайну, з розширеними навички у візуальному, упаковка і веб-дизайну. Вони також мають глобальне бачення ринку і багатий професійний досвід, накопичений проектування безпосередньо для компанії.

Клас група перетворюється на справжню професійну студію, в якій студенти, допомагали інструктори, розробляють різні проекти за темами, присвоєний компаній-клієнтів з їх потребами, пов'язані з поточним індустріального світу.

&nbsp

&nbsp

Мета

&nbsp

На один рік Майстер зарезервована для студентів, які мають принаймні два роки спеціальну підготовку в інших державних або приватних інститутів, випускники або скоро-к-бути випускниками в області архітектури, інженерні і дизайн, і тих, хто мав конкретний, професійний досвід роботи в якості дизайнерів . Кількість місць обмежена.

Студенти, які регулярно і успішно взяли участь у дворічний курс в Creative Design безпосередньо допущені до Вчителя, як це на третій рік свого навчального плану.

&nbsp

&nbsp

Дидактика

&nbsp

Кожен студент, у співпраці з колегами і координується інструктором, виражає його / її професійні навички, як якщо б він / вона були в реальній професійній студії дизайну в атмосфері, яка сприяє діалогу і обміну досвідом, розробці індивідуальних проектів та їх необхідне пов'язаних Файли для остаточного уявлення.

Діяльність здійснюється із застосуванням дослідження, творча і методи проектування дизайну Scuola Italiana.
Кожен студент представляє свої проекти безпосередньо до менеджерів компанії. Цей тип прямого контакту допомагає студентам сприяти позитивний досвід роботи з видами професійної цифри їм доведеться зіткнутися в майбутньому співбесіди.

Рік Вчителі складається в 3 десять-тижневого триместрах. Для кожного триместру, кожен студент буде розвивати проекти по темах призначені на 2 компаній. В кінці майстер кожного студента, що координуються чотирьох різних інструкторів, здійснюватимуться проекти для 6 різних компаній.

Кожен проект повинен бути завершений протягом 10 тижнів - нарочито короткий термін для того, щоб привчити студентів до швидкості розвитку і за часом доставки проектів.Ці значення разом з навичками в області проектування, визначальні характеристики для даного типу високопрофесійних експертів, що ринок вимагає в даний час.

До цих пір, були розроблені проекти для більш ніж 180 малих, середніх і великих компаній, таких як: Alfa Romeo, Aprilia, Arneg, Benetton, Chicco-Artsana, DeLonghi, Дизель, Electrolux, Ferrero, Fiat, Fischer, Franke, Geox , Hausbrandt, Invicta, Diadora, Ла-Пальма, Lagostina, Лейтнер, Magis, Mondo, Ніцца, Nordica, Poltrona Frau, Safilo, Salvagnini, Соларі, Valigeria Roncato, Vimar, Whirlpool, Zignago Vetro.

&nbsp

&nbsp

Ступеня і професійний сертифікат

&nbsp

В кінці Майстер і після успішного завершення заключного іспиту, студенти отримують:

  • Диплом в Креативний дизайн від дизайну Scuola Italiana
  • Attestato ді кваліфікації для професіоналів ("Свідоцтво про професійну кваліфікацію") в Креативний дизайн, який надається по регіону Венето.

&nbsp

&nbsp

Кар'єра

&nbsp

Scuola випускників Italiana Design спеціалізується на дизайн продукту, однак вони набувають навички дозволяють їм працювати в сфері графіки та веб-дизайну за рахунок твердих, зрілих культурної та професійної підготовки.

Вони можуть бути найняті в дизайні офісів компаній, професійних дизайн-студій, або стати позаштатним креативних дизайнерів.

Розташування класу і мови

&nbsp

Заняття проводяться на кампусі Scuola Italiana Design, Corso Статі Uniti 14/bis, З. Sud - Padova.
Італійська мова є офіційною мовою.

&nbsp

&nbsp

Вступні вимоги

&nbsp

Прийом на курси майстра залежить від подання резюме, особистий портфель і, при необхідності, позитивні результати інтерв'ю з керівництвом, щоб перевірити свою підготовку.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Scuola Italiana Design (SID) was set up in 1991 in Padua as a school of industrial design and it has since dedicated itself to the aesthetic and technical-functional study and design of objects in sma ... Детальніше

Scuola Italiana Design (SID) was set up in 1991 in Padua as a school of industrial design and it has since dedicated itself to the aesthetic and technical-functional study and design of objects in small, medium and large-scale production.Its inception was heavily solicited by the Chamber of Commerce of Padua in order to respond to the rising request by local companies for specialized professionals in product innovation. Згорнути