неповний MSC перевезення і експедиція

Загальні відомості

Опис програми

Мета

Неповний магістра Доставка та транспорту Програма пропонує Вам поєднання широкого навчання знання та навички, що дозволяє виконувати керівні посади в транспортній промисловості і транспорту. Як учасник програми ви будете зазнавати впливу багатопрофільної зору з питань морської, портових, транспортних та логістичних і складних проблем управління. Програмна частина часу спеціально з урахуванням амбітних професіоналів, які хочуть об'єднати свої кар'єри з подальшим вищої освіти.

Структура програми

Програма Вечірнє має загальну тривалість два роки і три місяці. Вона складається з чотирьох основних модулів з різних курсів, і остаточного модуль, який присвячений дисертаційного дослідження. Ви будете мати Заняття проводяться два рази на тиждень у вечірній час (по вівторках і четвергах, 6: 30-9: 30 PM). Кожні п'ять-шість тижнів повний робочий день у п'ятницю запланована на екскурсії та практичних занять, таких як ігри та симулятора управління вправ.

Програма пропонує різні засоби передачі знань та розвитку навичок, у тому числі лекції, семінари, тематичні завдання, презентації та практичних занять. Ви, як очікується, активно готуватися для своїх класів, оскільки вони в основному використовуються для обговорення і роздуми.

Вечірні класи та курси завдань дозволить вам взаємодіяти з іншими студентами, поділитися думками, обговорювати і аналізувати. Ви буде оцінюватися за допомогою доповідей, презентацій і письмових іспитів. Програма повністю англійською мовою на кампусі.

ЧАСТО ЗАДАЮТЬСЯ

Університет Розташування: Lloydstraat 300, Роттердам (Нідерланди) Корпус: доступні в STC-Safeport поряд з університетом протягом прим. € 500 / місяць Фінансування: університети не пропонують фінансування. Інші джерела фінансування можуть бути знайдені на https://www.studyinholland.nl/scholarships Вимоги до заявок: бакалавр, рівень англійської - див заявку на перелік документів, ви повинні представити.

Більше інформації

Для отримання детальної інформації про програму, будь ласка, відвідайте наш веб-сайт www.stc-nmu.eu. Для будь-яких додаткових питань, будь ласка, не соромтеся зв'язатися з приймальної комісії.

Телефон: +31 10 448 6060

Електронна пошта: info@stc-nmu.eu

Приєднуйтесь до нас на Linked-In, Facebook і Twitter (stcnmu)!

Останнє оновлення Сер 2017

Про навчальний заклад

Netherlands Maritime University is a specialized training and educational institute for the maritime industry. NMU offers a Master of Science in Shipping and Transport, a management program for port a ... Детальніше

Netherlands Maritime University is a specialized training and educational institute for the maritime industry. NMU offers a Master of Science in Shipping and Transport, a management program for port and shipping professionals. This program is provided in Rotterdam, the Netherlands. Згорнути