мехатроніки - ступінь магістра

Загальні відомості

Опис програми

Мехатроніка - ступінь магістра


Мехатроніка є симбіозом машинобудування, електротехніки та комп'ютерних наук. Під Мехатроніка являє собою сукупність баз, об'єктів і методів для розробки, виробництва та експлуатації перспективних технічних машин, обладнання та споруд. Системи в поєднанні з інтелектуальними системами керування для технічних компонентів.
Мехатроніка змінює наше повсякденне життя: ABS і EBS в автомобілі, DVD або Blu-Ray плеєр або мобільний телефон з UMTS та відео дзвінки. Мехатроніка, таким чином, основною рушійною силою інноваційної продукції із збільшенням потенціалу.


Магістерська програма служить для поглиблення і продовжувати наукову та професійної освіти, крім усього іншого створює основу для академічної позиції в університеті або інших наукових установ.Випускники будуть мати можливість швидко адаптуватися до нових дисциплін, нові технології і питання, які включають і оновити свої знання та розширити.

&nbsp


Райони


Сфера MechtronikerInnen являє собою синтез машинобудування, електротехніки та комп'ютерних наук. мехатроніки є "десять бійців" серед техніків. Випускники працюють в якості продукту розробники, програмісти, продажів, розрахунків, випробувань, експлуатації, вимірювання та ремонт інженерів і розвиватися як сучасний гідравлічний і прокатних цехів млина або будувати роботів.

&nbsp


Дослідження: Мехатроніка ступінь магістра

Кваліфікація: Дипломований інженер (дипломований інженер-Дін або Ing.in) або Diplom-Ingenieur (DI або дипл.)

Тривалість: 4 семестри

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Будучи найбільшим науковою установою федеральної землі Верхня Австрія JKU центру імпульсом для науки і суспільства, і користується міжнародною репутацією. Ключові компетенції в області соціальних наук ... Детальніше

Будучи найбільшим науковою установою федеральної землі Верхня Австрія JKU центру імпульсом для науки і суспільства, і користується міжнародною репутацією. Ключові компетенції в області соціальних наук і економіки, правових досліджень і технічних та природничих наук. &nbsp Соціальних та економічних наук (SOWI) пропонує унікальну в Австрії, весь спектр соціальних і економічних досліджень. SOWI розробили свої послуги вимогам національних і міжнародних стандартів якості. &nbsp Діяльність юридичного факультету (RE) не обмежуються національному рівні. Досконалість є координаційним центром громадських, приватних і міжнародних бізнес-права.Через транскордонного обміну викладачами та студентами навичок для вирішення правових питань, будуть поглиблені на міжнародному рівні. &nbsp Універсальність інженерних та природничих наук (ФНП) характеризується міжнародних досліджень та розвитку співробітництва, а також їх близькості до бізнесу і промисловості. Інститути орієнтовані на фундаментальні дослідження і прикладні дослідження та забезпечення практичного та сучасної освіти. Згорнути