мед в двомовного і полікультурної освіти

Загальні відомості

Опис програми

Навчальні Вимоги до 2016-2017 навчальний рік

Наша програма ступеня готує кандидатів на кар'єру як англійська мова як друга мова (ESL) шкільного вчителя, вчителя ESL ресурсів, або вчителя, відповідального за надання інструкції ESL і підтримки в звичайному класі або спеціальних налаштувань. Кандидати отримати знання, навички і диспозицію для розвитку навичок ESL по читанню, письму, і слухати, і для залучення громад і сімей в якості партнерів. Вони також залишають програму з історичної точки зору тих, хто вивчає англійську мову в США кандидати будуть розвивати конкретні навички для оцінки Вивчення англійської мови та закріпити рівень володіння області контенту, а також знання різних програмних моделей. Вони познайомляться з поточних досліджень в навчанні ESL, і зрозуміти, як теорія може бути структурована в класі практиці для розвитку усного мовлення і грамотності навичок всіх студентів.

Двомовного і мультикультурної освіти, магістр освіти має 2 акцент:

 • двомовні увагу
 • Англійська як друга мова акцентом

Підготовка до кар'єри в якості двомовної або англійської як другої мови (ESL) учитель зі ступенем магістра цього. Існує зростаючий попит на людей з цим препаратом. З такої міри, ви можете стати:

 • Двомовні або ESL класі вчитель
 • Двомовні або ESL ресурсів учитель
 • Учитель відповідає за надання двомовної або ESL підтримку в класі або спеціальних налаштувань

схвалення

двомовні Акцент

Якщо ви хочете, щоб відповідати вимогам індосамент Arizona двомовним, ви можете, за рахунок ретельного планування з вашим консультантом, заробити цю підтримку в рамках програми ступеня свого. Ви повинні продемонструвати знання мови в якості другої мови.

ESL Акцент

Вам не потрібно, щоб продемонструвати знання мови в якості другої мови. Проте, якщо ви вирішили заробити або на двох мовах схвалення або схвалення ESL, вам необхідно буде виконати і перевірити другі вимоги досвід вивчення мови і атестації вчителів цих схвалень. Відвідайте AZ Департамент освіти для отримання додаткової інформації.

Будь ласка, зверніть увагу, однак, що Університет Північної Арізони не надає ні схвалення. Для того, щоб отримати або на двох мовах або на англійській мові як другої мови схвалення, ви повинні звернутися в Арізоні Департаменту освіти.

Зверніть увагу, що наша програма ступеня автоматично не приводить до схвалення. Якщо ви зацікавлені в обох ступеня і схвалення, ви повинні працювати в тісному контакті з вашим консультантом для досягнення обох цілей.

Що я можу зробити з Майстер освіти в ESL і двомовного освіти - ESL?

Наша програма ступеня готує вас до кар'єри в якості англійської як другої мови (ESL) шкільного вчителя, вчителя ESL ресурсів, або вчителя, відповідального за надання інструкції ESL і підтримки в звичайному класі або спеціальних налаштувань. Попит на такі навички зростає по всій країні. Вам не потрібно буде продемонструвати знання мови в якості другої мови. Проте, якщо ви вирішили заробити або на двох мовах схвалення або схвалення ESL, вам необхідно буде виконати вимоги до знання мови і атестації вчителів цих схвалень.

При подальшій освіті, одним з цих шляхів можна:

 • Англійська як друга мова вчитель
 • вчитель в класі
 • Англійська в якості режисера другої мови

Вимоги університету

Для того, щоб отримати ступінь магістра в університеті Північної Арізони, ви повинні завершити заплановану групу курсів з однієї або декількох предметних областей, що складається, щонайменше, 30 одиниць курсів випускників рівня. (Програми ступеня магістра Багато вимагають більше 30 одиниць.)

Ви повинні додатково заповнити:

 • Всі вимоги до конкретної навчальним планом (ами). Це може включати в себе тезу.
 • Всі дипломні роботи роботи з кумулятивним середній бал принаймні 3,0.
 • Вся робота до ступеня магістра повинна бути завершена протягом шести років поспіль. Шість років починається з семестру і року надходження в програму.

На додаток до вимог університету:

Заповніть індивідуальні вимоги до плану.

Кандидати в цій програмі навчання повинні продемонструвати знання змісту, педагогічні знання і навички, а також професійні знання, щоб вступити в польових досліджень і Capstone курсів. Зміст, педагогічна, і професійні знання або навички демонструються за допомогою виконання кандидата на ключових оцінок, впроваджених в наступних курсах:

 • BME 530, BME 608, BME 631, BME 634, BME 637 і 698 BME
 • Портфель зразка роботи, який демонструє майстерність на TESOL професійних стандартів, а також через прохідний бал на комплексне обстеження

ДОДАТКОВІ ВИМОГИ ДО АБІТУРІЄНТАМ

Вимоги до вступників та понад допуску до НАУ потрібно.

 • НАУ Graduate Інтернет додаток є обов'язковим для всіх програм. Більш детальна інформація про вимоги прийому включені в онлайн-додаток.
 • Ступінь бакалавра від регіонально акредитованому навчальному закладі
 • Середній бал (GPA) 3,00 (масштаб 4,00 = "A"), або еквівалент.
 • Прийом багатьох випускників програми на конкурсній основі, а також програми можуть мати більш високі стандарти, ніж ті, які встановлені у Вищій коледжу.
 • Стенограми
 • Для отримання додаткової інформації про політику прийому випускників, будь ласка, відвідайте Політику Випускаюча Приймальної
 • Міжнародні заявники мають додаткові вимоги до вступників.

Окремі вимоги програми прийому включають в себе:

 • IVP відбитків пальців оформлення карти
 • Навчальний сертифікат (якщо заявник має один)

Студентські Результати навчання:

Кандидати будуть: 1. Знати, розуміти і використовувати основні теорії і дослідження, пов'язані зі структурою та засвоєння мови 2. Застосування основних теорій і досліджень, щоб допомогти тих, хто вивчає англійську мову розвитку мови і грамотності і досягнення в області вмісту.

 1. Знати, розуміти і використовувати основні поняття, принципи, теорії і дослідження, пов'язані з природою і ролі культури і культурних груп для створення сприятливого середовища навчання для Елів.

 2. Знати, розуміти і застосовувати концепції, дослідження і передовий досвід для планування навчання в класі для Елів.

 3. Продемонструвати розуміння питань і концепцій оцінки.

 4. Використання різних заснованих на стандартах знання мови інструментів, щоб показати зростання мови і інформувати їх інструкції.
Останнє оновлення Сер 2016

Про навчальний заклад

Northern Arizona University is a public university offering undergraduate, graduate, and professional degrees of high quality and societal value. As a student, you are at the center of the NAU experi ... Детальніше

Northern Arizona University is a public university offering undergraduate, graduate, and professional degrees of high quality and societal value. As a student, you are at the center of the NAU experience, which is guided by a dedicated and distinguished faculty committed to teaching, individual engagement, and research excellence. Згорнути