ма культури і мистецтва управління

Загальні відомості

Опис програми

MA культури і мистецтва управління

MA культури і мистецтва управління особливо актуально для студентів, які вже працюють в творчих галузях і зацікавлені в професійному розвитку або тих, хто зацікавлений в кар'єрі в цьому секторі, будь то на позаштатній основі, щоб працювати для невеликих культурних операторів, таких як видів мистецтва або для роботи у великих організаціях, як Рада у справах мистецтв.

Програма була розроблена в партнерстві і на основі консультацій з місцевими, регіональними та національними роботодавцями в галузі мистецтва і індустрії культури. Мета полягає в тому, щоб розвинути розуміння управління в творчих галузях, як це особлива ділове середовище з декількома специфічністю, таких, як наслідки культурної політики та порядків денних соціальної інтеграції та сталого розвитку.

Деякі модулі зосередитися на мікросередовище (внутрішнього середовища мистецтва і культурних організацій), інші на макросередовища (контекст, в якому мистецтво і культурні організації працюють) і студенти також мають гнучкий модуль дозволить їм зосередитися на секторі або області їх вибір (для подальшого професійного розвитку
цілей). Студенти також можуть розробляти workrelated проекти, наприклад, якщо вони хочуть, щоб створити свою власну компанію або розвивати незалежну кар'єру.

Модулі

  • Мікросередовище: Розуміння управління в культурних і мистецтв організацій
  • Макросередовище: Культурна і управління Мистецтво в контексті
  • культурна підприємництво
  • Галузевому модуль: Спеціалізації і професійний розвиток
  • Сучасні проблеми в культурній та мистецтва управління


Project Professional є остаточним дисертація. Це дає студентам можливість самостійно працювати над суттєвим професійним проектом на тему за власним вибором в галузі культури і мистецтва управління.

Навчання та викладання

Методи навчання включають в себе лекції, семінари, дискусії, проекти, екскурсії, групові і один-до-одного підручники, режисером і самоврядного дослідження. Студенти також мають можливість розвивати ІТ-навички, наприклад, для веб-дизайну, управління проектами і через додаткові ІТ-семінарів.

Кар'єра

Програма зміцнює знання і навички для використання для управлінської кар'єри в творчих галузях.

вимоги до вступників

Як правило, перший або другий клас диплом з відзнакою в суміжній темі або професійного досвіду в галузі дослідження.

Якщо англійська не є вашою рідною мовою: IELTS 6.5 (включаючи 6.5 в науковій літературі) або TOEFL бал 575 (паперових) або 232 (комп'ютерний) або еквівалент.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University of Winchester was established in 1840, and it combines this heritage with innovative learning and teaching.

The University of Winchester was established in 1840, and it combines this heritage with innovative learning and teaching. Згорнути